ŽNS BPŽ - Delegiranja-zapisnici Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje
    ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje
Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje

 Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje, 

1. KOLO KUP NATJECANJA U SRIJEDU 29.8.2018. u 17:00 sati

    SUCI I DELEGATI

        

 

PAROVI:

SUCI:

DELEGAT:

 

1.

MALINO

 

 

 

MLADOST - SLAVONAC SK

 

 STANKOVIĆ

 

                               

 

 

 

 

                

 

 2.  BRODSKI STUPNIK    

 

 SLAVONAC - MLADOST S

 

 LALIĆ

 

 

 

 

 

                              

                

 

 


 

 

 3.  BEBRINA  

 

 BONK- MLADOST 1977

 

FERDO MARIĆ

 

 

 

 

 

 

           

 

 


 

 

 4.  GORNJI ANDRIJEVCI  

 

 ASK - SVAČIĆ

 

 PERANOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 5.  SLOBODNICA  

 

 SLOBODNICA - POSAVAC K

 

 STANIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 6. 

 BRODSKI VAROŠ

 

 

 GRANIČAR - BUDAINKA KOLONIJA

 

ŠIŠMANOVIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 7.

 PODCRKAVLJE

 

 

 

 PODCRKAVLJE - AMATER

 

 POPIĆ

 

 

 

 

 


 

 

 8.

 BICKO SELO

 

 

 

 MLADOST - GARDUN

 

 J.KULIĆ

 

 

 

 

 


 

 

 9.

 TOMICA

 

 

 

 TOMICA - BRATSTVO

 ČEČAVAC

 

 

 

 

 


 

 

 10. 

 KLAKAR

 

 

 

 GRANIČAR- SLAVONAC B

 

 Ž.PAUN

 

 

 

 

 


 

 

 11.

 DONJA BEBRINA

 

 

 

 MLADOST - OMLADINAC GV

 

 I.KULIĆ

 

 

 

 

 


 

 

 12. 

 GORNJA BEBRINA

 

 

 

 SLAVONAC - ZVONIMIR

 

 KUNECKI

 

 

 

 

 


 

 

 13.

 OPRISAVCI

 

 

 

 ZADRUGAR - SLAVONIJA

 

 GRGIĆ

 

 

 

 

 


 

 

 14.

 KLOKOČEVIK

   
   DILJ - TOMISLAV

 

 ALILOVIĆ

 

 

 

 

 


 

 

 15.

 VELIKA KOPANICA

   
   POSAVINA - ŠOKADIJA SR

 

 MALOVAN

 

 

 

 

 


 

 

 16.

 GUNDINCI

   
   GUNDINCI - MLADOST D

 

 KUNA

 

 

 

 

 


 

 

 17.

 STARI PERKOVCI

   
   PERKOVCI - SIKIREVCI

 

 JUST

 

 

 

 

 


 

 

 18.

 JARUGE

   
   SLOGA - OMLADINAC ST

 

 SUBOTIĆ