ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Raspored parova, delegata i sudaca za 1., 2. ŽNL

Raspored parova, delegata i sudaca za doigravanje
Raspored parova, delegata i sudaca za 1., 2. ŽNL

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 7. kola 1.ŽNL ISTOK koja se igra 04.10.2020. s početkom u 15:30 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  JARUGE ROSANDIĆ   DUJAK J.

 

 NK Sloga J    BREKALO D.  

 

 NK Graničar K  MAJDANČIĆ 

 

03.10.2020. u 15:30 sati

  

 2.  STARI PERKOVCI               KAMENJAŠ JOZANOVIĆ M.

 

 NK Perkovci               ZUPČIĆ  

 

 NK Budainka Kolonija               MATIJEVIĆ M.
   03.10.2020. u 15:30 sati

    

 3.  GORNJA BEBRINA              MARIČEVIĆ  ĆOSIĆ I.

 

 NK Slavonac GB              SOKIĆ

 

 NK Podvinje

             SEVERINAC

 

 03.10.2020. u 15:30 sati

   

 4.  STARO TOPOLJE             VUKOJE B.  GRGIĆ A.

 

 NK Omladinac ST             BREKALO M.

 

 NK Podcrkavlje             KNEZ 

 

 

    

 5.  TOMICA            GRGUREVIĆ LALIĆ I. 

 

 NK Tomica

           MERGEDUŠ

 

 NK Posavina            VLAINIĆ

 

 

    

 6.  VRPOLJE            RAŠO KUNA S. 

 

 NK Sloga V

           MARTINOVIĆ J.

 

 NK Gardun

           HODAK

 

 

   

 7.  DONJA VRBA            BEDNJANEC KUNECKI J. 

 

 NK Zvonimir

           HAS

 

 NK Graničar SŠ

           NOŽINIĆ  

 

 

 

 

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 7. kola 1.ŽNL ZAPAD koja se igra 04.10.2020. s početkom u 15:30 sati.
 

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  BEBRINA

          KRAJNOVIĆ

KESER.Đ 

 

 NK Bonk           RUŽMAN    

 

 NK Graničar L

          ŠIMUNOVIĆ 

 

 03.10.2020. u 15:30 sati

  

 2.  CERNIK

          TOPČIĆ 

BUNGIĆ.F 

 

 HNK Mladost C

          JANEČEK

 

 NK Slaven           MILAK
   03.10.2020. u 15:30 sati

    

 3.  TISOVAC           JOZIĆ D: MARJANOVIĆ.J

 

 NK Croatia

          KRULJAC

 

 NK Batrina

         JELAČA

 

03.10.2020. u 15:30 sati

   

 4.  GORNJI BOGIĆEVCI

          GAVRANIĆ

MIKOJEVIĆ.D 

 

 NK Psunj Sokol

          JUREVIĆ

 

 NK Budućnost

          MARJANOVIĆ M.

 

 04.10.2020. u 15:30 sati

    

 5.  SLOBODNICA            RISTER JURASOVIĆ.D
  NK Slobodnica

           MATIJEVIĆ A.

 

NK Slavonac G/D

           ARELIĆ

 

 04.10.2020. u 15:30 sati

    

 6.  VRBOVA

          CINDRIĆ

SOKIĆ.P 

 

 

 NK Omladinac V

          GRGIĆ

 

 NK Slavonac BS

          BENIĆ 

 

   04.10.2020. u 15:30 sati

   

 7.  BRĐANI            ČULINA HOFFER.K 
   NK Mladost B

           STIPANČEVIĆ

 

 NK Posavac D

           TURKALJ

 

 04.10.2020. u 15:30 sati

 

 

    Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 6. kola 2.ŽNL A koja se igra 04.10.2020. s početkom u 15:30 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  SREDANCI            ČUTUNIĆ PERKOVIĆ A. 

 

 NK Šokadija S            MARTINOVIĆ M.

 

 NK Sapci            DUMENDŽIĆ

 

 03.10.2020. u 15:30 sati

  

 2.  GUNDINCI            JOZIĆ  SUBOTIĆ D.

 

 NK Gundinci            BREKALO D.

 

 NK Raketa            ŠPIONJAK 
   

    

 3.  DIVOŠEVCI           MATIJEVIĆ M.  MALOVAN A.

 

 NK Mladost D

          HARNOŠ

 

 NK Posavac KU

    

 4.  BICKO SELO           MARTINOVIĆ M.

DUJMOVIĆ

 

 NK Mladost   

 

 NK Mladost   

 

 

  

 5.           
   

    

 

 

    

 

 

    

       

 

    Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 6. kola 2.ŽNL B koja se igra 04.10.2020. s početkom u 15:30 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  DONJA BEBRINA          BREKALO M.    POPIĆ S.

 

 NK Mladost DB          RAŠO

 

 NK Dubrava          MIKAJEVIĆ

 

 03.10.2020. u 15:30 sati

  

 2.  SLAVONSKI BROD           RUŽMAN  LEOVIĆ M.

 

 NK Vinogorac  

 

 NK Selna  
   

    

 3.  SLAVONSKI BROD          KAMENJAŠ BARUKČIĆ J. 

 

 NK Graničar BV          JANEČEK

 

 NK Posavac R

         TURINA  

 

 

   

 4.  VRANOVCI          DUMENDŽIĆ BEDNJANEC D. 
   NK Bratstvo          HRSTO

 

 NK Amater

        

 

 

    

 5.  BRODSKI ZDENCI           KRAJNOVIĆ MIJIĆ S. 
   NK Zdenac  

 

 NK Dilj  

 

 

   

   

 

 Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 6. kola 2.ŽNL C koja se igra 04.10.2020. s početkom u 15:30 sati.

 

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  BANOVCI              GRGUREVIĆ   DRUŽIJANIĆ D.

 

 NK Mladost 1977              RISTER

 

 NK Mladost JM              HRG

 

 03.10.2020. u 15:30 sati

  

 2.  STUPNIČKI KUTI              TOPČIĆ  PERANOVIĆ M.

 

 NK Graničar SK              ABRAMOVIĆ

 

 NK MV Croatia 1976  
   

    

 3.  GRIŽIĆI              ŠTIMAC VUKOVIĆ S. 

 

 NK Vatrogasac              HRG

 

 NK Posavac KA

   

 

 

   

 4.  GROMAČNIK              MIKAJEVIĆ ZUPČIĆ A. 

 

 NK Sloga GR              ROGOVSKI

 

 NK ASK

          

 

 

    

 5.  ZBJEG              JOZIĆ Z. .BRAJKOVIĆ S.
   NK Gaj              IVKOVIĆ

 

 NK Slavonac SK

    

 

 

    

   

 

   Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 6. kola 2.ŽNL D koja se igra 04.10.2020. s početkom u 15:30 sati.

 

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  SEOCE

             GAJIĆ

JELČIĆ.M 

 

 NK Trenk              VLAINIĆ

 

 NK Soko 1970

             ABRAMOVIĆ

 

 04.10.2020. u 11:00 sati

  

 2. BODOVALJCI

             MAROŠEVIĆ

FILIPOVIĆ.Ž 

 

 NK Slavonija B

             GAJIĆ

 

 NK Dragalić              IVANIŠEVIĆ
   04.10.2020. u 15:30 sati

    

 3.  MAGIĆ MALA             KONJEVIĆ GRGANIĆ.S 

 

 NK Graničar MM

            ŠTIVIN

 

 NK Slavija

            JURČEVIĆ

 

 04.10.2020. u 15:30 sati

   

 4.  MALINO

            PERAK

MARINOVIĆ.Ž 

 

NK Mladost M

            MIKOLČEVIĆ

 

NK Sloboda

            SABLJAK

 

 04.10.2020. u 15:30 sati