?UPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ?UPANIJE

Raspored parova, delegata i sudaca za 1. i 2. ŽNL - Mladež

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje
Raspored parova, delegata i sudaca za 1. i 2. ŽNL - Mladež

Raspored parova, delegata i sudaca 3 KOLO

 

JUNIORI 1. i 2. ŽNL

 

 

           PAROVI:

         SUCI:

DELEGAT:

1.

SIBINJ

 

 

 

MLADOST-ZADRUGAR

 

SUBOTIĆ D 

 

 24.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

2.

GORNJA VRBA

 

 

 

OMLADINAC-AMATER

 

BERAKOVIĆ Z 

 

24.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

3.

ORIOVAC

 

 

 

ORILIK-HNK ŽELJEZNIČAR

 

KURTUŠIĆ I 

 

24.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

4.

PODVINJE

 

 

 

PODVINJE-ZVONIMIR

 

ODGOĐENO

 

23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

5.

KLAKAR

 

 

 

GRANIČAR-MV CROATIA 1976

 

BRAJKOVIĆ S

 

23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

6.

S.KOBAŠ

 

 

 

SLAVONAC-SLOGA G

 

STRAINJEV G 

 

23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

 7.

LUŽANI

 

 

 

SVJETLOST-BONK

 

VUKOVIĆ S 

 

 23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

           PAROVI:

         SUCI:

DELEGAT:

8.

STARI SLATNIK

 

 

 

SVAČIĆ-AMATER

 

JURIŠIĆ D

 

23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

9.

G.BEBRINA

 

 

 

SLAVONAC-DILJ

 

SPAJIĆ S 

 

 23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

10.

STARO TOPOLJE

 

 

 

OMLADINAC-GARDUN

 

BABIĆ A

 

23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

11.

JARUGE

 

 

 

SLOGA-RAKETA

 

DUJAK J 

 

23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

12.

V.KOPANICA

 

 

 

POSAVINA-PERKOVCI

 

GRGIĆ A 

 

23.09.2017 U 16:00

 

 

 

 

 

 

 13.

ŠUMEĆE

   
 

 ŠOKADIJA-PODCRKAVLJE

 

 SAVANOVIĆ M

 

 24.09.2017.U 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      STARIJI  PIONIRI

                   

 

           PAROVI:

         SUCI:

DELEGAT:

1.

SIBINJ

 

 

 

MLADOST-ZADRUGAR

 

SUBOTIĆ D 

 

24.09.2017. U 14:00

 

 

 

 

 

 

2.

G.VRBA

 

 

 

OMLADINAC-AMATER

 

BERAKOVIĆ Z 

 

24.09.2017 U 14:00

 

 

 

 

 

 

3.

ORIOVAC

 

 

 

ORIOLIK-MARSONIA

 

KURTUŠIĆ I 

 

24.09.2017 U 14:00

 

 

 

 

 

 

4.

PODVINJE

 

 

 

PODVINJE-SLOBODNICA

 

FILIPOVIĆ M 

 

23.09.2017 U14:00

 

 

 

 

 

 

5.

RUŠČICA

 

 

 

POSAVAC-GRANIČAR BV

 

BOREVKOVIĆ Š 

 

23.09.2017 U 14:00

 

 

 

 

 

 

6.

ANDRIJEVCI

 

 

 

TOMISLAV-MLADOST DB

 

TREPŠIĆ F 

 

24.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

7.

GUNDINCI

 

 

 

GUNDINCI-SIKIREVCI

 

PERKOVIĆ A 

 

24.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MLAĐI  PIONIRI ŽNL

 

 

           PAROVI:

         SUCI:

DELEGAT:

1.

D.ANDRIJEVCI

 

 

 

TOMISLAV-SLAVONAC B

 

 

 

24.09.2017 U 11:30

 

 

 

 

 

 

2.

BICKO SELO

 

 

 

MLADOST-MARSONIA

 

 

 

24.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

3.

SLAVONSKI BROD

 

 

 

BUDAINKA KOL-GRANIČAR

 

 

 

24.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

4.

LUŽANI

 

 

 

SVJETLOST-HNK ŽELJEZNIČAR

 

 

 

24.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

5.

G.VRBA

 

 

 

OMLADINAC-PODVINJE

 

 

 

24.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

         LIMAČI

 

           PAROVI:

         SUCI:

DELEGAT:

1.

SLAVONSKI BROD

 

 

 

MARSONIA-HNK ŽELJEZNIČAR

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

2.

BUKOVLJE

 

 

 

SLAVONAC-OMLADINAC GV

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

3.

SLAVONSKI BROD

 

 

 

ŠN LEGEN-TOMICA

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

4.

SLAVONSKI BROD

 

 

 

GRANIČAR-BUDAINKA KOL

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

5.

PODVINJE

 

 

 

PODVINJE-VINOGORAC

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

6.

D.ANDRIJEVCI

 

 

 

TOMISLAV-OMLADINAC NG

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

7.

TRNJANI

 

 

 

SLAVEN-RAKETA

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

  

 

           PAROVI:

         SUCI:

DELEGAT:

8.

KUPINA

 

 

 

POSAVAC-GUNDINCI

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

9.

BICKO SELO

 

 

 

MLADOST-SIKIREVCI

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

10.

BRODSKI STUPNIK

 

 

 

SLAVONAC-SVJETLOST

 

 

 

16.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

11.

SLOBODNICA

 

 

 

SLOBODNICA-MLADOST C

 

 

 

23.09.2017 U 11:00

 

 

 

 

 

 

12.

LUŽANI

 

 

 

SVJETLOST-MLADOST S

 

 

 

23.09.2017 U 10:00

 

 

 

 

 

 

 13.

 ZDENCI

 

 

 

 ZDENAC.SLAVONAC BS

 

 

 

 23.09.2017 U 10:00