ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


Raspored parova, delegata i sudaca za 1,2,3. ŽNL

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje
Raspored parova, delegata i sudaca za 1,2,3. ŽNL
  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 13. kola 1. ŽNL koje se igraju 11. i 12.11.2017. s početkom u 14,00 sati

                       

     

               PAROVI:

     SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    BUKOVLJE                         

            Sudac:    MERGEDUŠ

     

     

    SLAVONAC - BUDUĆNOST

    I pom. sudac:  VUKOJE B.

    M. ČEČAVAC   

     

    11.11. SUBOTA  

    II pom. sudac:  JUREVIĆ

     

     

     

     

     

    2.

    SLAV. BROD

            Sudac:   KRAJNOVIĆ

     

     

    AMATER - ZADRUGAR

     I pom. sudac: JURIĆ

    M. PERANOVIĆ 

     

    11.11. SUBOTA  

    II pom sudac:  BREKALO

     

     

     

     

     

    3.

    DONJA VRBA

           Sudac:       KOZINA

     

     

    ZVONIMIR - OMLADINAC GV

     I pom. sudac:    VUKOJE R.

    D. IVANOVIĆ  

     

        

    II pom. sudac:    VELIĆ

     

     

     

     

     

    4.

    NOVA KAPELA

            Sudac:    TOPČIĆ

     

     

    SLAVONAC - GUNDINCI

     I pom. sudac:  PAVIĆ D.

    F. BUNGIĆ 

     

      

    II pom. sudac:  ARELIĆ A.

     

     

      

     

     

    5.

    CERNIK

           Sudac:   VUKOJE B.

     

     

    MLADOST - TOMISLAV

     I pom. sudac:  MIKAJEVIĆ

          J. MARJANOVIĆ     

     

       

    II pom. sudac:  JURIĆ

     

     

      

     

     

    6.

    SIKIREVCI

            Sudac:    GAVRANIĆ

     

     

    SIKIREVCI - BATRINA

     I pom. sudac:  ROSANDIĆ

    A. GRGIĆ   

     

       

    II pom. sudac:  ARELIĆ T.

     

     

      

     

     

    7.

    SIBINJ

         Sudac:        RISTER

     

     

    MLADOST - GRANIČAR

     I pom. sudac:   SOKIĆ

    I. LALIĆ 

     

       

    II pom. sudac:  VUKŠIĆ

     

     

      

     

     

     

  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 13. kola 2. ŽNL - CENTAR koje se igraju 12.11.2017. s početkom u 14,00 sati

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    BRODSKI STUPNIK

     

     

     

    SLAVONAC - SVAČIĆ

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    2.

    SLAVONSKI KOBAŠ

     

           

     

    SLAVONAC - SVJETLOST

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    3.

    SLOBODNICA

     

     

     

    SLOBODNICA - GRANIČAR K

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    4.

    TOMICA

     

     

     

    TOMICA - SLOGA GR

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    5.

    SLAVONSKI BROD

     

     

     

    BUDAINKA KOLONIJA - PODVINJE

     

     

     

     SU 11.11.2017. U 14:00

                      

     

     

     

     

     

    6.

    BRODSKI ZDENCI

     

     

     

    ZDENAC - POSAVAC R

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    7.

    SLAVONSKI BROD

     

     

     

    MV CROATIA 1976 - BONK

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


 

  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 1. kola 2. ŽNL - ISTOK koje se igraju 19.11.2017. s početkom u 13,30 sati

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    BERAVCI

     

     

     

    RAKETA - SLAVEN

     

     

     

     

                

     

     

     

     

     

    2.

    PRNJAVOR

     

     

     

    SLAVONIJA - OMLADINAC ST

     

     

     

     

                 

     

     

     

     

     

    3.

    GARČIN

     

     

     

    GARDUN - PERKOVCI

     

     

     

     

                     

     

     

     

     

     

    4.

    KUPINA

     

     

     

    POSAVAC - SLOGA J

     

     

     

     

                 

     

     

     

     

     

    5.

    KLOKOČEVIK

     

     

     

    DILJ - MLADOST Č

     

     

     

     

                    

     

     

     

     

     

    6.

    SLAVONSKI ŠAMAC

     

     

     

    GRANIČAR - OMLADINAC NG

     

     

     

     

                 

     

     

     

     

     

    7.

    ZADUBRAVLJE

     

     

     

    DUBRAVA - MLADOST DB

     

     

     

     

                     

     

     

     

     

     


       

 

          

  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 11. kola 3. ŽNL - CENTAR koje se igraju 05.11.2017. s početkom u 14,00 sati

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    GORNJI ANDRIJEVCI

     

     

     

    ASK-MLADOST JM

     

     

     

    NE 05.11.2017. u 14:00 sati

     

     

     

     

     

     

    2.

    STUPNIČKI KUTI

     

           

     

    GRANIČAR SK-PODCRKAVLJE

     

     

     

     NE 05.11.2017. u 14:00 sati

     

     

     

     

     

     

    3.

    GRIŽIĆI

     

     

     

    VATROGASAC-MLADOST M

     

     

     

    NE 05.11.2017. u 14:00 sati 

     

     

     

     

     

     

    4.

    CIGLENIK

     

     

     

    OMLADINAC C-CIGLENIK

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    5.

    ŠUMEĆE

     

     

     

    ŠOKADIJA Š-POSAVAC K

     

     

     

     NE 05.11.2017 u 14:00 sati

                       

     

     

     

     

     

    6.

    SEOCE

     

     

     

    TRENK-MLADOST 1977

     

     

     

    SU 04.11.2017 u 14:00 sati

     

     

     

     

     

     

           

 

          

  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 11. kola 3. ŽNL - ISTOK koje se igraju 04.11.2017. s početkom u 14,00 sati

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    VRANOVCI

     

     

     

    BRATSTVO-SLOGA V

     

     

     

    SU 04.11.2017. u 14:00 sati

     

     

     

     

     

     

    2.

    SVILAJ

     

           

     

    SAVA-MLADOST D

     

     

     

    SU 04.11.2017. u 14:00 sati

     

     

     

     

     

     

    3.

    SELNA

     

     

     

    SELNA-ŠOKADIJA SR

     

     

     

    SU 04.11.2017. u 14:00 sati

     

     

     

     

     

     

    4.

    GORNJA BEBRINA

     

     

     

    SLAVONAC GB-POSAVINA

     

     

     

    SU 04.11.2017. u 14:00 sati

     

     

     

     

     

     

    5.

    SAPCI

     

     

      SAPCI-SLOGA S  

     

     

    SU 04.11.2017. u 14:00 sati