ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Raspored parova, delegata i sudaca za 1,2,3. ŽNL

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje
Raspored parova, delegata i sudaca za 1,2,3. ŽNL
 
  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 6. kola 1. ŽNL koje se igraju 29.9.2018. s početkom u 16,00 sati

                       

     

     

               PAROVI:

     SUCI:

    DELEGAT:

    1.

     

    STARO TOPOLJE

                

     

     

     

    OMLADINAC ST - OMLADINAC V

               

                DUBAC
       

     

              

     

     

     

     

     

     

    2.

     

    STARI SLATINIK

         

     

     

     

    SVAČIĆ - BATRINA

          

    LALIĆ

     

       

           

     

     

     

     

     

     

    3.

     

    GORNJA VRBA

           

     

     

     

    OMLADINAC - SIKIREVCI

        

                SPAJIĆ

     

     

      

           

     

     

     

     

     

     

    4.

     

    SLAVONSKI BROD

        

     

     

     

    AMATER - SLAVONAC B

         

     GRGIĆ

     

     

      SUBOTA 29.9. U 18:30 SATI

           

     

     

     

      

     

     

    5.

      SIBINJ

            

     

     

     

    MLADOST - TOMISLAV

             

                  ALILOVIĆ

     

     

       

           

     

     

     

      

     

     

    6.

     

    NOVA KAPELA

           

     

     

     

    SLAVONAC - ZVONIMIR

            

     JELČIĆ

     

     

     

             

     

     

     

      

     

     

    7.

     

    REŠETARI

          

     

     

     

    BUDUĆNOST - ZADRUGAR

         

     RUŠKAN

     

     

     

          

     

     

     

       

     

     

     


  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 7.kola 2.ŽNL Centar koje se igraju 30.9.2018. s početkom u 16,00 sati

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    PODCRKAVLJE

              

       

     

    PODCRKAVLJE - BUDAINKA KOLONIJA 

                    FRANJO MARIĆ

     

     

     

     

     

     

      

     

    2.

    SLAVONSKI BROD

               

       

     

    PODVINJE - BONK

     

              PERANOVIĆ

     

     

     

     

     

     

     

     

    3.

    SLAVONSKI BROD

            

     

     

    MV CROATIA 1976 - ZDENAC

             

     VINJARSKI

     

     

               

     

     

     

     

     

    4.

     BRODSKI STUPNIK

               

     

     

     SLAVONAC BS - SVJETLOST

     

     VUKSANOVIĆ

     

     

     

     

     

     

     

     

    5.

     MALINO

     

     

     

    MLADOST - POSAVAC R

                          JAGODAR

     

     

              

     

     

     

     

     

    6.

     SLAVONSKI KOBAŠ

     

     

     

    SLAVONAC - TOMICA

     

                  MIJIĆ

     

     

     

     

     

     

     

     

    7.

     SLOBODNICA

            

     

     

    SLOBODNICA  - GRANIČAR K

     

     JURIŠIĆ

     

     

                     

     

     

     

     

     


 

  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 7. kola 2. ŽNL - ISTOK koje se igraju 30.9.2018. s početkom u 16,00 sati

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

     KLOKOČEVIK

                 

     

     

     DILJPERKOVCI

                 

    KUZMIĆ

     

     

               

     

     

     

     

     

    2.

     PRNJAVOR

     

     

     

    SLAVONIJA - SLAVONIJA GB

     

     DUJAK

     

     

                     

     

     

     

     

     

    3.

     VELIKA KOPANICA

     

     

     

    POSAVINA - RAKETA

                     

     KUNA

     

     

           

     

     

     

     

     

    4.

     VRPOLJE           

     

     

     SLOGA V - SLOGA J
                   

    LIŠĆUK 

     

     

                

     

     

     

     

     

    5.

     SLAVONSKI ŠAMAC

     

     

     

     GRANIČAR - MLADOST Č

     

    BABIĆ 

     

     

                  

     

     

     

     

     

    6.

     GUNDINCI

     

     

     

     GUNDINCI - DUBRAVA

                  

     BOREVKOVIĆ

     

     

                

     

     

     

     

     

    7.

     DONJA BEBRINA

     

     

     

     MLADOST DB  - GARDUN

     

     JERKOVIĆ

     

     

                   

     

     

     

     

     


       

 

          

  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 6. kola 3. ŽNL - CENTAR koje se igraju 30.09.2018. s početkom u 16,00 sati.

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    CIGLENIK

     

     

     

    OMLADINAC C-MLADOST JM

       

    STANKOVIĆ 

     

     30.09.2018 U 17:30 SATI.

                

     

     

     

     

     

    2.

    ZBJEG

     

           

     

    GAJ-ŠOKADIJA Š

     

    STRAINJEV 

     

    00 sati

                     

     

     

     

     

     

    3.

    GORNJI ANDRIJEVCI

                    

     

     

    ASK-SLOGA GR

              

    BRAJKOVIĆ 

     

     

                 

     

     

     

     

     

    4.

    BANOVCI

     

     

     

    MLADOST 1977-VATROGASAC

                    

    ĆOSIĆ 

     

     

                 

     

     

     

     

     

    5.

    SLAVONSKI BROD

     

     

     

    GRANIČAR BV-GRANIČAR SK

     

     JOZANOVIĆ

     

     

                

     

     

     

     

     

    6.

    KANIŽA

     

     

     

    POSAVAC K-VINOGORAC

     

    KRALJ 

     

     

                    

     

     

     

     

     

           

 

          

  • Raspored  parova, delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 6. kola 3. ŽNL - ISTOK koje se igraju 30.09.2018. s početkom u 16,00 sati 

     

               PAROVI:

             SUCI:

    DELEGAT:

    1.

    SELNA

     

     

     

    SELNA-SLOGA S

     

    BEDNJANEC 

     

     

     

     

     

     

     

     

    2.

    DIVOŠEVCI

     

           

     

    MLADOST D-SAVA

             

    FILIPOVIĆ MARIO 

     

     

                   

     

     

     

     

     

    3.

    VRANOVCI

     

     

     

    BRATSTVO-ŠOKADIJA SR

     

     PERANOVIĆ

     

     

                        

     

     

     

     

     

    4.

    NOVI GRAD

     

     

     

    OMLADINAC NG-SAPCI

                       KULIĆ IVAN
       

     

     

     

     

     

     

    5.

    TRNJANI

     

     

      SLAVEN-MLADOST BS    POPIĆ