?UPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ?UPANIJE

Raspored parova, delegata i sudaca za I. kvalitetnu MŽNL

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje
Raspored parova, delegata i sudaca za I. kvalitetnu MŽNL
  • Raspored  parova i sudaca 1. Kvalitetne MŽNL POČETNIKA i MLAĐIH PIONIRA za prvenstvene utakmice 11. kola  koje se igraju 11. i 12.11.17. s početkom u 10,00 sati i 11:15 sati

     

    Mjesto:

    KAPTOL

    Utakmica

    Sudac utakmice

    ABRAMOVIĆ 

    Igralište:

     

     

    KAPTOL 

     

    SLAVIJA

    1. pomoćnik:

     

    Datum:

    11.11.17. SUBOTA

    2. pomoćnik:

     

    Sat:

    10:00 i 11:15 sati

    Delegat:

     

     

    Mjesto:

      NOVA GRADIŠKA

    Utakmica

    Sudac utakmice

    M. SOKIĆ 

    Igralište:

     

     

    SLOGA 

     

    AMATERA

    1. pomoćnik:

     

    Datum:

      11.11.17. SUBOTA

    2. pomoćnik:

     

    Sat:

    10:00 i 11:15 sati

    Delegat:

     

     

    Mjesto:

     SLAV. BROD

    Utakmica

    Sudac utakmice

    JUREVIĆ 

    Igralište:

       

     

     MARSONIA

     

     BUDUĆNOST

    1. pomoćnik:

     

    Datum:

      11.11.17.  SUBOTA

    2. pomoćnik:

     

    Sat:

    10:00 i 11:15 sati

    Delegat:

     

      

    Mjesto:

      SLAV. BROD

    Utakmica

    Sudac utakmice

    JOZIĆ 

    Igralište:

       

     

    ŽELJEZNIČAR

     

    HAJDUK 

    1. pomoćnik:

     

    Datum:

      11.11.17.  SUBOTA

    2. pomoćnik:

     

    Sat:

    10:00 i 11:15 sati

    Delegat:

     

     

    Mjesto:

      POŽEGA

    Utakmica

    Sudac utakmice

    PAUN 

    Igralište:

       

     

    SLAVONIJA 

     

     DINAMO

    1. pomoćnik:

     

    Datum:

      12.11.17.  NEDJELJA

    2. pomoćnik:

     

    Sat:

    10:00 i 11:15 sati

    Delegat:

     

     

    Mjesto:

      BATRINA

    Utakmica

    Sudac utakmice

    J. BALTIĆ 

    Igralište:

       

     

    BATRINA 

     

    ORIOLIK

    1. pomoćnik:

     

    Datum:

      12.11.17.  NEDJELJA

    2. pomoćnik:

     

    Sat:

    10:00 i 11:15 sati

    Delegat: