ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Raspored parova, delegata i sudaca za Lige mladeži

Raspored parova, delegata i sudaca za doigravanje
Raspored parova, delegata i sudaca za Lige mladeži

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice:

                                               STARIJI PIONIRI - CENTAR

Rb

Parovi

Sudac

 

 1.  Ruščica               BIŠČEVIĆ  

 

 ŽNK MARSONIA  

 

 NK MARSONIA  

 

 03.10. (subota) u 11:00h

 

 2.  Slobodnica                CAR   

 

 NK SLOBODNICA  

 

 NK OMLADINAC (GV)  
   04.10. (nedjelja) u 10:00h

    

 3.  Oriovac               ROGOVSKI  

 

 NK ORIOLIK  

 

 NK PODVINJE

 

 

 04.10. (nedjelja) u 11:00h

   

 4.  Slavonski Brod             HODAK  

 

 NK AMATER  

 

 NK BUDAINKA KOLONIJA  

 

 04.10. (nedjelja) u 10:00h

    

                 

 

 

 

 

   

 

 

    

       

 

                                                     KADETI - 1/2 finale KUP MLADEŽI

Rb

Parovi

Suci

 

 1.  Slavonski Brod              BEDNJANEC  

 

 NK BUDAINKA KOLONIJA              KNEZ

 

 NK MARSONIA              VUKOJE R.

 

 01.10. (četvrtak) u 16:00h

  

 2.  Slavonski Brod           ROSANDIĆ  

 

 ŠN ŽELJEZNIČAR           BREKALO D.

 

 NK ORIOLIK           ARELIĆ
   01.10. (četvrtak) u 16:00h

    

                    

 

   

 

 

 

 

 

   

       

 

 

                                    JUNIORI - 1/4 finale KUP MLADEŽI

Rb

Parovi

Suci

 Delegat

 1.  Slavonski Brod                 BARUKČIĆ

 

 NK AMATER       JOZIĆ

 

 NK PODVINJE       GAVRANIĆ

 

 01.10. (četvrtak) u 16:00h

      BREKALO M.

                    

 

   

 

   
   

    

       

 

   

 

 

 

 

 

   

       

 

   

 

   

 

 

    

       

 

 

 

 

   

 

 

    

       
 

 

                                                 JUNIORI - SKUPINA ISTOK

Rb

Parovi

Sudac

Delegat 

 1.  Oprisavci                HODAK  SUBOTIĆ

 

 NK ZADRUGAR  

 

 NK POSAVINA  

 

 03.10. (subota) u 16:00h

  

                

 

   

 

   
   

    

                

 

   

 

 

 

 

 

   

       
 

 

 

                                                     JUNIORI - SKUPINA CENTAR

Rb

Parovi

Sudac

Delegat 

 1.  Bebrina              RISTER  JAGODAR

 

 NK BONK              

 

 NK PODVINJE  

 

 04.10. (nedjelja) u 10:00h

  

 2.  Slavonski Kobaš             NOŽINIĆ JAGODAR 

 

 NK SLAVONAC   

 

 NK PODCRKAVLJE  
   03.10. (subota) u 16:00h

    

 3.  Slobodnica             KNEZ  BRAJKOVIĆ

 

 NK SLOBODNICA  

 

 NK AMATER

 

 

 03.10. (subota) u 10:00h

   

 4.               

 

   

 

   

 

 

    

       

 

 

 

 

   

 

 

    

       
 

 

                                                 KADETI

Rb

Parovi

Sudac

 

 1.  Malino               RISTER  

 

 NK ORIOLIK  

 

 NK GRANIČAR (SŠ)  

 

 03.10. (subota) u 11:00h

  

 2.  Lužani              RUŽMAN  

 

 NK SVJETLOST  

 

 NK TOMISLAV  
   03.10. (subota) u 11:00h

    

 3.  Slavonski Brod              TURINA   

 

 NK BUDAINKA KOLONIJA  

 

 NK MLADOST (S)

 

 

 03.10. (subota) u 10:00h

   

 4.  Bukovlje             HARNOŠ  

 

 NK OMLADINAC (GV)  

 

 NK SLAVONAC (B)  

 

 03.10. (subota) u 16:00h

    

       

 

 

 

 

   

 

 

    

       
 
 

 

 

                                          STARIJI PIONIRI - ISTOK

Rb

Parovi

Sudac

 

 1.  Vrpolje             ŠPIONJAK  

 

 NK SLOGA              

 

 NK SLAVONAC (GB)              

 

 

  

 2.  Gundinci             MATIJEVIĆ M.  

 

 NK GUNDINCI          

 

 NK PERKOVCI          
   04.10. (nedjelja) u 12:00h

    

 3.  Sapci              ČOSIĆ    

 

 NK SAPCI  

 

 NK ZADRUGAR

 

 

 03.10. (subota) u 13:00h

   

       
 

 

 

                                         MŽNL PŽ SB (limači) - 6. KOLO

Rb

Parovi

Sudac

 

 1.  Gornja Vrba                 CAR  

 

 ŠN LEGEN               

 

 NK SLAVIJA              

 

 03.10. (subota) u 16:00h

  

 2.  Slavonski Brod                BIŠČEVIĆ  

 

 NK AMATER          

 

 NK MARSONIA          
   06.10. (utorak) u 18:00h