?UPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ?UPANIJE

Zabrana nastupa 1. ŽNL

Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje
Automatske zabrane nastupa
AUTOMATSKA ZABRANA NASTUPA U 8. KOLU, 09. listopada 2016 - TRI JAVNE OPOMENE

 

  • Posavac R:      Biro Matej (3501483),
  • Sikirevci:         Nikolić Ivan (3504957) Lučić Nikola (3508742),
  • Slavonac B:    Putniković Ivan (3500876),
  • Zadrugar:        Ćubel Filip (3501469), Mađarević Zvonimir (3500758).

                                                 

 

AUTOMATSKA SUSPENZIJA - ISKLJUČENI IGRAČI

 

  • OMLADINAC GV:      STOJANAC  MIJO,
  • PODVINJE:                MARIĆ  DARIO.

 

 

LISTA  STRIJELACA - 1. ŽNL BPŽ 2016/2017

 

9 Sremac Dragan (Slavonac B)

8 Petričević Fabijan (Sikirevci)

5 Marijanović Leopold (Tomislav) Renka Tomislav (BATRINA) Španić Zvonko (MLADOST C)

4 Botica Đuro (Zvonimir) Curić Mario (MLADOST C) Kuprešak Marin (Podvinje) Vlaović Ivan (BATRINA)

3 Bačić Mario (Zvonimir) Branković Mato (Sikirevci) Đurković Tomislav (Zadrugar) Galovac Tomislav (Zadrugar) Grgurević Antun (Mladost S) Jularić Ivan (Tomislav) Kljajić Denis (Zadrugar) Kurjaković Matej (SLAVONAC NK) Lajtner Alen (Omladinac GV) Petrić Josip (Sikirevci) Putniković Ivan (Slavonac B) Stepić Marko (Zvonimir) Trepšić Krešimir (Zadrugar)

2 Družić Marko (Omladinac GV) Ivanković Ivan (Tomislav) Karavidović Zvonimir (Gundinci) Knežević Matej (Gundinci) Krajinović Andrej (Omladinac GV) Ličanin Leonardo (Gundinci) Lucić Bruno (Omladinac GV) Markotić Stjepan (Gundinci) Markovac Ivan (Tomislav) Matijević Ivan (Zvonimir), Mihaljević Marijan (SLAVONAC NK) Mijić Alen (Zvonimir) Mikulić Hrvoje (SLAVONAC NK) Mišić Stefan (BATRINA) Ravlić Josip (Omladinac GV) Ravlić Tomislav (Mladost S)

1 Akmačić Alen (BATRINA) Akšamović Luka (Omladinac GV) Balažić Mijo (Sikirevci) Bartolović Dalibor (MLADOST C) Biro Matej (Posavac R) Bošnjak Mario (Posavac R) Buturac Bruno (MLADOST C) Čičak Mirko (MLADOST C) Čuljak Josip (Mladost S) Duspara Ivan (Podvinje) Gačić Matej (Slavonac B) Glavaš Josip (SLAVONAC NK) Jagetić Dominik (Posavac R) Jerković Igor (Posavac R) Jukić Antun (Posavac R) Jukić Dalibor (Tomislav) Jurić Pavao (Sikirevci) Karlović Ivo (Slavonac B) Knezović Hrvoje (SLAVONAC NK) Kokanović Robert (Gundinci) Kurdija Slaven (Zvonimir) Mađarević Zvonimir (Zadrugar) Marijić Tomislav (Omladinac GV) Martić Danijel (Slavonac B) Mikanović Vinko (MLADOST C) Mioč Matej (Posavac R) Ocvirek Danijel (BATRINA) Padrić Josip (Slavonac B) Pejanović Nenad (Posavac R) Petričević Sebastijan (Sikirevci) Rajkovača Ivan (Zvonimir) Ralašić Marko (SLAVONAC NK) Rašić Tomo (Posavac R) Spasojević Dejan (Omladinac GV) Tukara Mladen (Gundinci) Turkalj David (BATRINA) Vlaović Martin (BATRINA) Vrbanić Ilija (Mladost S) Vuksanović Danijel (Zvonimir) Žambok Ivan (Posavac R)

1 Autogol Knežević Vinko (Gundinci) Zirdum Krešimir (Podvinje)