ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE
KUP natjecanje 2017/2018

 Raspored parova, delegata i sudaca za KUP natjecanje, 

1.KOLO KUP NATJECANJA U SRIJEDU 29.8.2018. u 17:00 sati

 

    SUCI I DELEGATI

        

 

PAROVI:

SUCI:

DELEGAT:

 

1.

MALINO

 

 

 

MLADOST - SLAVONAC SK

 

 

 

                               

 

 

 

 

                

 

 2.  BEBRINA    

 

 BONK - MLADOST 1977

 

 

 

 

 

 

 

                              

                

 

 


 

 

 3.  GORNJI ANDRIJEVCI  

 

 ASK - SVAČIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 


 

 

 4.  BRODSKI VAROŠ  

 

 GRANIČAR - BUDAINKA KOLONIJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 5.  PODCRKAVLJE  

 

 PODCRKAVLJE - AMATER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 6. 

 STARI PERKOVCI

 

 

 PERKOVCI - SIKIREVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 7.

 BRODSKI STUPNIK

 

 

 

 SLAVONAC - MLADOST S

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 8.

 SLOBODNICA


 

 

 SLOBODNICA - POSAVAC K

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 9.

 DONJA BEBRINA

 

 

 

 MLADOST - OMLADINAC GV

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 10. 

 OPRISAVCI

 

 

 

 ZADRUGAR - SLAVONIJA

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 11.

 TOMICA

 

 

 

 TOMICA - BRATSTVO

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 12. 

 BICKO SELO

 

 

 

 MLADOST - GARDUN

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 13.

 KLOKOČEVIK

 

 

 

 DILJ - TOMISLAV

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 14.

 VELIKA KOPANICA

   
   POSAVINA - ŠOKADIJA SR

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 15.

 KLAKAR

   
   GRANIČAR - SLAVONAC B

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 16.

 GUNDINCI

   
   GUNDINCI - MLADOST D

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 17.

 GORNJA BEBRINA

   
   SLAVONAC - ZVONIMIR

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 18.

 JARUGE

   
   SLOGA - OMLADINAC ST

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

     
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


   
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

            
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

     
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

   
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

   
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

   
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

  

 

Napomene:

1. Momčadi nisu obvezne utakmicu započeti s tri (3) igrača do 22 godine starosti.

2. Tijekom igre momčadi mogu zamijeniti najviše 5 igrača.

3. U slučaju neriješenog rezultata po završetku utakmice izvode se jedanaesterci.

4. Na utakmice se određuju tri suca i delegat. Pristojba – II ŽNL

5. Troškove utakmice snose klubovi domaćini, a gosti troškove svoga putovanja

6.Sljedeće kolo Kupa se igra 12.rujna