Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 OMLADINAC - Gornja Vrba 22 21 1 0 55 64
2 SVAČIĆ - Stari Slatinik 22 14 2 6 31 44
3 DINAMO - Vidovci 22 12 1 9 13 37
4 SLAVONAC - Nova Kapela 22 10 4 8 17 34
5 LIPIK 1925 - Lipik 21 11 1 9 3 34
6 HAJDUK - Pakrac 22 10 3 9 7 33
7 SIKIREVCI - Sikirevci 21 10 3 8 -3 33
8 ZADRUGAR - Oprisavci 21 10 2 9 4 32
9 TOMISLAV - Donji Andrijevci 22 8 4 10 -5 28
10 MLADOST - Sibinj 21 8 0 13 -17 24
11 JAKŠIĆ - Jakšić 21 6 5 10 -7 23
12 POŽEGA - Požega 22 6 5 11 -10 23
13 KAPTOL - Kaptol 21 5 2 14 -42 17
14 NK KUZMICA - Kuzmica 22 2 3 17 -46 9
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 OMLADINAC 22 21 1 0 55 64 11 11 0 0 30 33 11 10 1 0 25 31
2 SVAČIĆ 22 14 2 6 31 44 11 9 1 1 31 28 11 5 1 5 0 16
3 DINAMO 22 12 1 9 13 37 11 7 1 3 11 22 11 5 0 6 2 15
4 SLAVONAC 22 10 4 8 17 34 11 8 0 3 25 24 11 2 4 5 -8 10
5 LIPIK 1925 21 11 1 9 3 34 11 9 0 2 18 27 10 2 1 7 -15 7
6 HAJDUK 22 10 3 9 7 33 11 8 1 2 20 25 11 2 2 7 -13 8
7 SIKIREVCI 21 10 3 8 -3 33 10 7 2 1 10 23 11 3 1 7 -13 10
8 ZADRUGAR 21 10 2 9 4 32 11 7 1 3 15 22 10 3 1 6 -11 10
9 TOMISLAV 22 8 4 10 -5 28 11 6 3 2 7 21 11 2 1 8 -12 7
10 MLADOST 21 8 0 13 -17 24 10 5 0 5 -2 15 11 3 0 8 -15 9
11 JAKŠIĆ 21 6 5 10 -7 23 11 3 4 4 2 13 10 3 1 6 -9 10
12 POŽEGA 22 6 5 11 -10 23 11 3 3 5 -2 12 11 3 2 6 -8 11
13 KAPTOL 21 5 2 14 -42 17 10 4 1 5 -8 13 11 1 1 9 -34 4
14 NK KUZMICA 22 2 3 17 -46 9 11 1 1 9 -17 4 11 1 2 8 -29 5
# Klub Bod GR
1 OMLADINAC 64 55
2 SVAČIĆ 44 31
3 DINAMO 37 13
4 SLAVONAC 34 17
5 LIPIK 1925 34 3
6 HAJDUK 33 7
7 SIKIREVCI 33 -3
8 ZADRUGAR 32 4
9 TOMISLAV 28 -5
10 MLADOST 24 -17
11 JAKŠIĆ 23 -7
12 POŽEGA 23 -10
13 KAPTOL 17 -42
14 NK KUZMICA 9 -46

Rezultati

26. kolo
12.06.2021 18:00
MLADOST Sibinj
:
SVAČIĆ Stari Slatinik
12.06.2021 18:00
JAKŠIĆ Jakšić
:
OMLADINAC Gornja Vrba
12.06.2021 18:00
ZADRUGAR Oprisavci
:
DINAMO Vidovci
12.06.2021 18:00
SIKIREVCI Sikirevci
:
LIPIK 1925 Lipik
12.06.2021 18:00
HAJDUK Pakrac
:
TOMISLAV Donji Andrijevci
12.06.2021 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
:
SLAVONAC Nova Kapela
12.06.2021 18:00
POŽEGA Požega
:
KAPTOL Kaptol
25. kolo
05.06.2021 18:00
KAPTOL Kaptol
:
MLADOST Sibinj
05.06.2021 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
:
POŽEGA Požega
05.06.2021 18:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
NK KUZMICA Kuzmica
05.06.2021 18:00
LIPIK 1925 Lipik
:
HAJDUK Pakrac
05.06.2021 18:00
DINAMO Vidovci
:
SIKIREVCI Sikirevci
05.06.2021 18:00
OMLADINAC Gornja Vrba
:
ZADRUGAR Oprisavci
05.06.2021 18:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
JAKŠIĆ Jakšić
24. kolo
29.05.2021 18:00
HAJDUK Pakrac
:
DINAMO Vidovci
29.05.2021 18:00
POŽEGA Požega
:
TOMISLAV Donji Andrijevci
29.05.2021 08:49
NK KUZMICA Kuzmica
:
LIPIK 1925 Lipik
30.05.2021 18:00
MLADOST Sibinj
:
JAKŠIĆ Jakšić
30.05.2021 18:00
ZADRUGAR Oprisavci
:
SVAČIĆ Stari Slatinik
30.05.2021 18:00
SIKIREVCI Sikirevci
:
OMLADINAC Gornja Vrba
30.05.2021 18:00
KAPTOL Kaptol
:
SLAVONAC Nova Kapela
23. kolo
22.05.2021 17:30
LIPIK 1925 Lipik
:
POŽEGA Požega
22.05.2021 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
:
ZADRUGAR Oprisavci
23.05.2021 20:00
SLAVONAC Nova Kapela
:
MLADOST Sibinj
23.05.2021 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
KAPTOL Kaptol
23.05.2021 17:30
DINAMO Vidovci
:
NK KUZMICA Kuzmica
23.05.2021 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
:
HAJDUK Pakrac
23.05.2021 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
SIKIREVCI Sikirevci
22. kolo
15.05.2021 17:30
HAJDUK Pakrac
1 : 0
SVAČIĆ Stari Slatinik
15.05.2021 17:30
POŽEGA Požega
2 : 1
DINAMO Vidovci
15.05.2021 20:00
NK KUZMICA Kuzmica
0 : 2
OMLADINAC Gornja Vrba
15.05.2021 20:00
SLAVONAC Nova Kapela
4 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
16.05.2021 17:30
MLADOST Sibinj
:
ZADRUGAR Oprisavci
16.05.2021 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
:
JAKŠIĆ Jakšić
16.05.2021 17:30
KAPTOL Kaptol
:
LIPIK 1925 Lipik
21. kolo
08.05.2021 17:30
LIPIK 1925 Lipik
1 : 0
SLAVONAC Nova Kapela
08.05.2021 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
1 : 1
HAJDUK Pakrac
09.05.2021 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 0
MLADOST Sibinj
09.05.2021 17:30
DINAMO Vidovci
2 : 1
KAPTOL Kaptol
09.05.2021 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
3 : 0
POŽEGA Požega
09.05.2021 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
7 : 2
NK KUZMICA Kuzmica
09.05.2021 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
1 : 2
SIKIREVCI Sikirevci
20. kolo
01.05.2021 17:00
HAJDUK Pakrac
4 : 0
ZADRUGAR Oprisavci
01.05.2021 17:00
POŽEGA Požega
2 : 0
SVAČIĆ Stari Slatinik
01.05.2021 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
0 : 4
JAKŠIĆ Jakšić
01.05.2021 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
0 : 1
DINAMO Vidovci
02.05.2021 17:00
MLADOST Sibinj
2 : 1
SIKIREVCI Sikirevci
02.05.2021 17:00
KAPTOL Kaptol
0 : 5
OMLADINAC Gornja Vrba
02.05.2021 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 0
LIPIK 1925 Lipik
19. kolo
24.04.2021 17:00
LIPIK 1925 Lipik
3 : 1
MLADOST Sibinj
24.04.2021 17:00
JAKŠIĆ Jakšić
0 : 2
POŽEGA Požega
25.04.2021 17:00
DINAMO Vidovci
3 : 2
TOMISLAV Donji Andrijevci
25.04.2021 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
2 : 1
SLAVONAC Nova Kapela
25.04.2021 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
9 : 1
KAPTOL Kaptol
25.04.2021 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
3 : 0
NK KUZMICA Kuzmica
25.04.2021 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
3 : 2
HAJDUK Pakrac
18. kolo
17.04.2021 17:00
POŽEGA Požega
2 : 3
ZADRUGAR Oprisavci
17.04.2021 17:00
LIPIK 1925 Lipik
2 : 5
DINAMO Vidovci
17.04.2021 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
3 : 5
SIKIREVCI Sikirevci
17.04.2021 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
0 : 2
SVAČIĆ Stari Slatinik
18.04.2021 17:00
MLADOST Sibinj
2 : 1
HAJDUK Pakrac
18.04.2021 17:00
KAPTOL Kaptol
1 : 3
JAKŠIĆ Jakšić
18.04.2021 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
2 : 2
OMLADINAC Gornja Vrba
17. kolo
10.04.2021 16:30
JAKŠIĆ Jakšić
1 : 1
SLAVONAC Nova Kapela
10.04.2021 16:30
HAJDUK Pakrac
7 : 0
NK KUZMICA Kuzmica
11.04.2021 16:30
DINAMO Vidovci
3 : 0
MLADOST Sibinj
11.04.2021 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
4 : 0
LIPIK 1925 Lipik
11.04.2021 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
2 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
11.04.2021 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 1
KAPTOL Kaptol
11.04.2021 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
0 : 0
POŽEGA Požega
16. kolo
03.04.2021 16:30
LIPIK 1925 Lipik
3 : 1
SVAČIĆ Stari Slatinik
03.04.2021 16:30
DINAMO Vidovci
1 : 2
OMLADINAC Gornja Vrba
03.04.2021 19:00
SLAVONAC Nova Kapela
4 : 1
ZADRUGAR Oprisavci
03.04.2021 16:30
POŽEGA Požega
1 : 2
HAJDUK Pakrac
03.04.2021 16:30
KAPTOL Kaptol
2 : 1
SIKIREVCI Sikirevci
03.04.2021 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
4 : 2
JAKŠIĆ Jakšić
03.04.2021 16:30
MLADOST Sibinj
2 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
15. kolo
27.03.2021 15:30
JAKŠIĆ Jakšić
1 : 0
LIPIK 1925 Lipik
27.03.2021 15:30
HAJDUK Pakrac
3 : 0
KAPTOL Kaptol
27.03.2021 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
0 : 2
POŽEGA Požega
28.03.2021 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
2 : 1
MLADOST Sibinj
28.03.2021 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
3 : 1
DINAMO Vidovci
28.03.2021 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
1 : 3
TOMISLAV Donji Andrijevci
28.03.2021 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
2 : 0
SLAVONAC Nova Kapela
14. kolo
20.03.2021 15:30
LIPIK 1925 Lipik
4 : 2
ZADRUGAR Oprisavci
20.03.2021 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
2 : 0
HAJDUK Pakrac
21.03.2021 15:30
MLADOST Sibinj
3 : 1
POŽEGA Požega
21.03.2021 15:30
KAPTOL Kaptol
0 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
21.03.2021 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
2 : 0
SIKIREVCI Sikirevci
21.03.2021 15:30
DINAMO Vidovci
2 : 3
JAKŠIĆ Jakšić
21.03.2021 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
3 : 0
SVAČIĆ Stari Slatinik
13. kolo
15.11.2020 14:00
LIPIK 1925 Lipik
6 : 0
SIKIREVCI Sikirevci
15.11.2020 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
4 : 0
NK KUZMICA Kuzmica
15.11.2020 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
8 : 0
MLADOST Sibinj
15.11.2020 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
3 : 1
JAKŠIĆ Jakšić
15.11.2020 14:00
DINAMO Vidovci
2 : 1
ZADRUGAR Oprisavci
15.11.2020 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
2 : 0
HAJDUK Pakrac
15.11.2020 14:00
KAPTOL Kaptol
2 : 1
POŽEGA Požega
12. kolo
07.11.2020 14:00
POŽEGA Požega
2 : 2
SLAVONAC Nova Kapela
07.11.2020 14:00
HAJDUK Pakrac
1 : 2
LIPIK 1925 Lipik
07.11.2020 14:00
JAKŠIĆ Jakšić
1 : 2
SVAČIĆ Stari Slatinik
07.11.2020 14:00
NK KUZMICA Kuzmica
4 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
07.11.2020 14:00
MLADOST Sibinj
3 : 1
KAPTOL Kaptol
07.11.2020 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
3 : 2
DINAMO Vidovci
07.11.2020 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
0 : 3
OMLADINAC Gornja Vrba
11. kolo
31.10.2020 14:30
JAKŠIĆ Jakšić
1 : 2
MLADOST Sibinj
31.10.2020 14:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
4 : 1
ZADRUGAR Oprisavci
31.10.2020 14:30
OMLADINAC Gornja Vrba
1 : 0
SIKIREVCI Sikirevci
31.10.2020 14:30
DINAMO Vidovci
5 : 0
HAJDUK Pakrac
31.10.2020 14:30
LIPIK 1925 Lipik
5 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
31.10.2020 14:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
2 : 3
POŽEGA Požega
31.10.2020 14:30
SLAVONAC Nova Kapela
7 : 1
KAPTOL Kaptol
10. kolo
25.10.2020 14:30
POŽEGA Požega
1 : 1
LIPIK 1925 Lipik
25.10.2020 14:30
HAJDUK Pakrac
1 : 4
OMLADINAC Gornja Vrba
25.10.2020 14:30
NK KUZMICA Kuzmica
0 : 3
DINAMO Vidovci
25.10.2020 14:30
MLADOST Sibinj
0 : 1
SLAVONAC Nova Kapela
25.10.2020 14:30
KAPTOL Kaptol
2 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
25.10.2020 14:30
SIKIREVCI Sikirevci
1 : 2
SVAČIĆ Stari Slatinik
25.10.2020 14:30
ZADRUGAR Oprisavci
3 : 3
JAKŠIĆ Jakšić
9. kolo
18.10.2020 15:30
JAKŠIĆ Jakšić
3 : 3
SIKIREVCI Sikirevci
18.10.2020 15:30
LIPIK 1925 Lipik
5 : 3
KAPTOL Kaptol
18.10.2020 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 1
MLADOST Sibinj
18.10.2020 15:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
2 : 0
HAJDUK Pakrac
18.10.2020 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
4 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
18.10.2020 15:30
DINAMO Vidovci
1 : 1
POŽEGA Požega
18.10.2020 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 2
SLAVONAC Nova Kapela
8. kolo
10.10.2020 15:30
POŽEGA Požega
2 : 3
OMLADINAC Gornja Vrba
10.10.2020 15:30
HAJDUK Pakrac
3 : 2
JAKŠIĆ Jakšić
10.10.2020 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
4 : 1
LIPIK 1925 Lipik
10.10.2020 15:30
NK KUZMICA Kuzmica
1 : 2
SVAČIĆ Stari Slatinik
10.10.2020 15:30
MLADOST Sibinj
0 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
10.10.2020 15:30
KAPTOL Kaptol
1 : 4
DINAMO Vidovci
10.10.2020 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
2 : 0
ZADRUGAR Oprisavci
7. kolo
04.10.2020 16:00
JAKŠIĆ Jakšić
3 : 0
NK KUZMICA Kuzmica
04.10.2020 16:00
LIPIK 1925 Lipik
3 : 0
TOMISLAV Donji Andrijevci
04.10.2020 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
1 : 0
MLADOST Sibinj
04.10.2020 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
2 : 0
HAJDUK Pakrac
04.10.2020 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
3 : 1
POŽEGA Požega
04.10.2020 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
8 : 0
KAPTOL Kaptol
04.10.2020 16:00
DINAMO Vidovci
3 : 0
SLAVONAC Nova Kapela
6. kolo
26.09.2020 16:00
POŽEGA Požega
4 : 2
JAKŠIĆ Jakšić
26.09.2020 16:00
HAJDUK Pakrac
3 : 0
SIKIREVCI Sikirevci
26.09.2020 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
1 : 3
OMLADINAC Gornja Vrba
26.09.2020 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
0 : 2
ZADRUGAR Oprisavci
27.09.2020 16:00
MLADOST Sibinj
0 : 2
LIPIK 1925 Lipik
27.09.2020 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 0
DINAMO Vidovci
27.09.2020 16:00
KAPTOL Kaptol
2 : 1
SVAČIĆ Stari Slatinik
5. kolo
19.09.2020 16:30
HAJDUK Pakrac
3 : 0
MLADOST Sibinj
19.09.2020 16:30
JAKŠIĆ Jakšić
1 : 2
KAPTOL Kaptol
20.09.2020 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
1 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
20.09.2020 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 1
POŽEGA Požega
20.09.2020 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
0 : 0
SLAVONAC Nova Kapela
20.09.2020 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
2 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
20.09.2020 16:30
DINAMO Vidovci
3 : 0
LIPIK 1925 Lipik
4. kolo
12.09.2020 16:30
LIPIK 1925 Lipik
2 : 6
OMLADINAC Gornja Vrba
12.09.2020 16:30
POŽEGA Požega
1 : 2
SIKIREVCI Sikirevci
12.09.2020 18:30
SLAVONAC Nova Kapela
6 : 0
JAKŠIĆ Jakšić
12.09.2020 18:30
NK KUZMICA Kuzmica
3 : 4
HAJDUK Pakrac
13.09.2020 16:30
MLADOST Sibinj
2 : 5
DINAMO Vidovci
13.09.2020 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 1
SVAČIĆ Stari Slatinik
13.09.2020 16:30
KAPTOL Kaptol
1 : 2
ZADRUGAR Oprisavci
3. kolo
05.09.2020 17:00
HAJDUK Pakrac
2 : 0
POŽEGA Požega
05.09.2020 17:00
JAKŠIĆ Jakšić
2 : 2
TOMISLAV Donji Andrijevci
05.09.2020 19:00
NK KUZMICA Kuzmica
1 : 4
MLADOST Sibinj
06.09.2020 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
4 : 2
KAPTOL Kaptol
06.09.2020 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 1
SLAVONAC Nova Kapela
06.09.2020 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
4 : 2
LIPIK 1925 Lipik
06.09.2020 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
3 : 0
DINAMO Vidovci
2. kolo
29.08.2020 17:30
LIPIK 1925 Lipik
3 : 0
JAKŠIĆ Jakšić
29.08.2020 17:30
POŽEGA Požega
1 : 1
NK KUZMICA Kuzmica
29.08.2020 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
4 : 1
SIKIREVCI Sikirevci
30.08.2020 17:30
MLADOST Sibinj
1 : 3
OMLADINAC Gornja Vrba
30.08.2020 17:30
DINAMO Vidovci
0 : 4
SVAČIĆ Stari Slatinik
30.08.2020 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 1
ZADRUGAR Oprisavci
30.08.2020 17:30
KAPTOL Kaptol
2 : 2
HAJDUK Pakrac
1. kolo
22.08.2020 17:30
POŽEGA Požega
1 : 4
MLADOST Sibinj
22.08.2020 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
0 : 2
OMLADINAC Gornja Vrba
22.08.2020 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
4 : 0
LIPIK 1925 Lipik
22.08.2020 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
3 : 1
TOMISLAV Donji Andrijevci
22.08.2020 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
2 : 2
KAPTOL Kaptol
22.08.2020 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
4 : 1
DINAMO Vidovci
22.08.2020 17:30
HAJDUK Pakrac
2 : 2
SLAVONAC Nova Kapela
# Klub Bod
1 OMLADINAC 64
2 SVAČIĆ 44
3 DINAMO 37
4 SLAVONAC 34
5 LIPIK 1925 34
6 HAJDUK 33
7 SIKIREVCI 33
8 ZADRUGAR 32
9 TOMISLAV 28
10 MLADOST 24
11 JAKŠIĆ 23
12 POŽEGA 23
13 KAPTOL 17
14 NK KUZMICA 9

Rezultati

26. kolo
12.06. 18:00
MLADOST Sibinj
SVAČIĆ Stari Slatinik
12.06. 18:00
JAKŠIĆ Jakšić
OMLADINAC Gornja Vrba
12.06. 18:00
ZADRUGAR Oprisavci
DINAMO Vidovci
12.06. 18:00
SIKIREVCI Sikirevci
LIPIK 1925 Lipik
12.06. 18:00
HAJDUK Pakrac
TOMISLAV Donji Andrijevci
12.06. 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
SLAVONAC Nova Kapela
12.06. 18:00
POŽEGA Požega
KAPTOL Kaptol
25. kolo
05.06. 18:00
KAPTOL Kaptol
MLADOST Sibinj
05.06. 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
POŽEGA Požega
05.06. 18:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
NK KUZMICA Kuzmica
05.06. 18:00
LIPIK 1925 Lipik
HAJDUK Pakrac
05.06. 18:00
DINAMO Vidovci
SIKIREVCI Sikirevci
05.06. 18:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
05.06. 18:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
JAKŠIĆ Jakšić
24. kolo
29.05. 18:00
HAJDUK Pakrac
DINAMO Vidovci
29.05. 18:00
POŽEGA Požega
TOMISLAV Donji Andrijevci
29.05. 08:49
NK KUZMICA Kuzmica
LIPIK 1925 Lipik
30.05. 18:00
MLADOST Sibinj
JAKŠIĆ Jakšić
30.05. 18:00
ZADRUGAR Oprisavci
SVAČIĆ Stari Slatinik
30.05. 18:00
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Gornja Vrba
30.05. 18:00
KAPTOL Kaptol
SLAVONAC Nova Kapela
23. kolo
22.05. 17:30
LIPIK 1925 Lipik
POŽEGA Požega
22.05. 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
ZADRUGAR Oprisavci
23.05. 20:00
SLAVONAC Nova Kapela
MLADOST Sibinj
23.05. 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
KAPTOL Kaptol
23.05. 17:30
DINAMO Vidovci
NK KUZMICA Kuzmica
23.05. 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
HAJDUK Pakrac
23.05. 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SIKIREVCI Sikirevci
22. kolo
15.05. 17:30
HAJDUK Pakrac
SVAČIĆ Stari Slatinik
1
0
15.05. 17:30
POŽEGA Požega
DINAMO Vidovci
2
1
15.05. 20:00
NK KUZMICA Kuzmica
OMLADINAC Gornja Vrba
0
2
15.05. 20:00
SLAVONAC Nova Kapela
TOMISLAV Donji Andrijevci
4
1
16.05. 17:30
MLADOST Sibinj
ZADRUGAR Oprisavci
16.05. 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
JAKŠIĆ Jakšić
16.05. 17:30
KAPTOL Kaptol
LIPIK 1925 Lipik
21. kolo
08.05. 17:30
LIPIK 1925 Lipik
SLAVONAC Nova Kapela
1
0
08.05. 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
HAJDUK Pakrac
1
1
09.05. 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST Sibinj
1
0
09.05. 17:30
DINAMO Vidovci
KAPTOL Kaptol
2
1
09.05. 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
POŽEGA Požega
3
0
09.05. 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
NK KUZMICA Kuzmica
7
2
09.05. 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
SIKIREVCI Sikirevci
1
2
20. kolo
01.05. 17:00
HAJDUK Pakrac
ZADRUGAR Oprisavci
4
0
01.05. 17:00
POŽEGA Požega
SVAČIĆ Stari Slatinik
2
0
01.05. 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
JAKŠIĆ Jakšić
0
4
01.05. 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
DINAMO Vidovci
0
1
02.05. 17:00
MLADOST Sibinj
SIKIREVCI Sikirevci
2
1
02.05. 17:00
KAPTOL Kaptol
OMLADINAC Gornja Vrba
0
5
02.05. 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
LIPIK 1925 Lipik
1
0
19. kolo
24.04. 17:00
LIPIK 1925 Lipik
MLADOST Sibinj
3
1
24.04. 17:00
JAKŠIĆ Jakšić
POŽEGA Požega
0
2
25.04. 17:00
DINAMO Vidovci
TOMISLAV Donji Andrijevci
3
2
25.04. 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
2
1
25.04. 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
KAPTOL Kaptol
9
1
25.04. 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
NK KUZMICA Kuzmica
3
0
25.04. 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
HAJDUK Pakrac
3
2
18. kolo
17.04. 17:00
POŽEGA Požega
ZADRUGAR Oprisavci
2
3
17.04. 17:00
LIPIK 1925 Lipik
DINAMO Vidovci
2
5
17.04. 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
SIKIREVCI Sikirevci
3
5
17.04. 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
SVAČIĆ Stari Slatinik
0
2
18.04. 17:00
MLADOST Sibinj
HAJDUK Pakrac
2
1
18.04. 17:00
KAPTOL Kaptol
JAKŠIĆ Jakšić
1
3
18.04. 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Gornja Vrba
2
2
17. kolo
10.04. 16:30
JAKŠIĆ Jakšić
SLAVONAC Nova Kapela
1
1
10.04. 16:30
HAJDUK Pakrac
NK KUZMICA Kuzmica
7
0
11.04. 16:30
DINAMO Vidovci
MLADOST Sibinj
3
0
11.04. 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
LIPIK 1925 Lipik
4
0
11.04. 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
TOMISLAV Donji Andrijevci
2
1
11.04. 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
KAPTOL Kaptol
4
1
11.04. 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
POŽEGA Požega
0
0
16. kolo
03.04. 16:30
LIPIK 1925 Lipik
SVAČIĆ Stari Slatinik
3
1
03.04. 16:30
DINAMO Vidovci
OMLADINAC Gornja Vrba
1
2
03.04. 19:00
SLAVONAC Nova Kapela
ZADRUGAR Oprisavci
4
1
03.04. 16:30
POŽEGA Požega
HAJDUK Pakrac
1
2
03.04. 16:30
KAPTOL Kaptol
SIKIREVCI Sikirevci
2
1
03.04. 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
JAKŠIĆ Jakšić
4
2
03.04. 16:30
MLADOST Sibinj
NK KUZMICA Kuzmica
2
1
15. kolo
27.03. 15:30
JAKŠIĆ Jakšić
LIPIK 1925 Lipik
1
0
27.03. 15:30
HAJDUK Pakrac
KAPTOL Kaptol
3
0
27.03. 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
POŽEGA Požega
0
2
28.03. 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST Sibinj
2
1
28.03. 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
DINAMO Vidovci
3
1
28.03. 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
TOMISLAV Donji Andrijevci
1
3
28.03. 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Nova Kapela
2
0
14. kolo
20.03. 15:30
LIPIK 1925 Lipik
ZADRUGAR Oprisavci
4
2
20.03. 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
HAJDUK Pakrac
2
0
21.03. 15:30
MLADOST Sibinj
POŽEGA Požega
3
1
21.03. 15:30
KAPTOL Kaptol
NK KUZMICA Kuzmica
0
1
21.03. 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SIKIREVCI Sikirevci
2
0
21.03. 15:30
DINAMO Vidovci
JAKŠIĆ Jakšić
2
3
21.03. 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
3
0
13. kolo
15.11. 14:00
LIPIK 1925 Lipik
SIKIREVCI Sikirevci
6
0
15.11. 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
NK KUZMICA Kuzmica
4
0
15.11. 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
MLADOST Sibinj
8
0
15.11. 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
JAKŠIĆ Jakšić
3
1
15.11. 14:00
DINAMO Vidovci
ZADRUGAR Oprisavci
2
1
15.11. 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
HAJDUK Pakrac
2
0
15.11. 14:00
KAPTOL Kaptol
POŽEGA Požega
2
1
12. kolo
07.11. 14:00
POŽEGA Požega
SLAVONAC Nova Kapela
2
2
07.11. 14:00
HAJDUK Pakrac
LIPIK 1925 Lipik
1
2
07.11. 14:00
JAKŠIĆ Jakšić
SVAČIĆ Stari Slatinik
1
2
07.11. 14:00
NK KUZMICA Kuzmica
TOMISLAV Donji Andrijevci
4
1
07.11. 14:00
MLADOST Sibinj
KAPTOL Kaptol
3
1
07.11. 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
DINAMO Vidovci
3
2
07.11. 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Gornja Vrba
0
3
11. kolo
31.10. 14:30
JAKŠIĆ Jakšić
MLADOST Sibinj
1
2
31.10. 14:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZADRUGAR Oprisavci
4
1
31.10. 14:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
1
0
31.10. 14:30
DINAMO Vidovci
HAJDUK Pakrac
5
0
31.10. 14:30
LIPIK 1925 Lipik
NK KUZMICA Kuzmica
5
1
31.10. 14:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
POŽEGA Požega
2
3
31.10. 14:30
SLAVONAC Nova Kapela
KAPTOL Kaptol
7
1
10. kolo
25.10. 14:30
POŽEGA Požega
LIPIK 1925 Lipik
1
1
25.10. 14:30
HAJDUK Pakrac
OMLADINAC Gornja Vrba
1
4
25.10. 14:30
NK KUZMICA Kuzmica
DINAMO Vidovci
0
3
25.10. 14:30
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Nova Kapela
0
1
25.10. 14:30
KAPTOL Kaptol
TOMISLAV Donji Andrijevci
2
1
25.10. 14:30
SIKIREVCI Sikirevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
1
2
25.10. 14:30
ZADRUGAR Oprisavci
JAKŠIĆ Jakšić
3
3
9. kolo
18.10. 15:30
JAKŠIĆ Jakšić
SIKIREVCI Sikirevci
3
3
18.10. 15:30
LIPIK 1925 Lipik
KAPTOL Kaptol
5
3
18.10. 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST Sibinj
4
1
18.10. 15:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
HAJDUK Pakrac
2
0
18.10. 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
NK KUZMICA Kuzmica
4
1
18.10. 15:30
DINAMO Vidovci
POŽEGA Požega
1
1
18.10. 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Nova Kapela
1
2
8. kolo
10.10. 15:30
POŽEGA Požega
OMLADINAC Gornja Vrba
2
3
10.10. 15:30
HAJDUK Pakrac
JAKŠIĆ Jakšić
3
2
10.10. 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
LIPIK 1925 Lipik
4
1
10.10. 15:30
NK KUZMICA Kuzmica
SVAČIĆ Stari Slatinik
1
2
10.10. 15:30
MLADOST Sibinj
TOMISLAV Donji Andrijevci
0
1
10.10. 15:30
KAPTOL Kaptol
DINAMO Vidovci
1
4
10.10. 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
ZADRUGAR Oprisavci
2
0
7. kolo
04.10. 16:00
JAKŠIĆ Jakšić
NK KUZMICA Kuzmica
3
0
04.10. 16:00
LIPIK 1925 Lipik
TOMISLAV Donji Andrijevci
3
0
04.10. 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST Sibinj
1
0
04.10. 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
HAJDUK Pakrac
2
0
04.10. 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
POŽEGA Požega
3
1
04.10. 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
KAPTOL Kaptol
8
0
04.10. 16:00
DINAMO Vidovci
SLAVONAC Nova Kapela
3
0
6. kolo
26.09. 16:00
POŽEGA Požega
JAKŠIĆ Jakšić
4
2
26.09. 16:00
HAJDUK Pakrac
SIKIREVCI Sikirevci
3
0
26.09. 18:00
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Gornja Vrba
1
3
26.09. 18:00
NK KUZMICA Kuzmica
ZADRUGAR Oprisavci
0
2
27.09. 16:00
MLADOST Sibinj
LIPIK 1925 Lipik
0
2
27.09. 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
DINAMO Vidovci
1
0
27.09. 16:00
KAPTOL Kaptol
SVAČIĆ Stari Slatinik
2
1
5. kolo
19.09. 16:30
HAJDUK Pakrac
MLADOST Sibinj
3
0
19.09. 16:30
JAKŠIĆ Jakšić
KAPTOL Kaptol
1
2
20.09. 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
NK KUZMICA Kuzmica
1
1
20.09. 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
POŽEGA Požega
4
1
20.09. 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Nova Kapela
0
0
20.09. 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
2
1
20.09. 16:30
DINAMO Vidovci
LIPIK 1925 Lipik
3
0
4. kolo
12.09. 16:30
LIPIK 1925 Lipik
OMLADINAC Gornja Vrba
2
6
12.09. 16:30
POŽEGA Požega
SIKIREVCI Sikirevci
1
2
12.09. 18:30
SLAVONAC Nova Kapela
JAKŠIĆ Jakšić
6
0
12.09. 18:30
NK KUZMICA Kuzmica
HAJDUK Pakrac
3
4
13.09. 16:30
MLADOST Sibinj
DINAMO Vidovci
2
5
13.09. 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
1
1
13.09. 16:30
KAPTOL Kaptol
ZADRUGAR Oprisavci
1
2
3. kolo
05.09. 17:00
HAJDUK Pakrac
POŽEGA Požega
2
0
05.09. 17:00
JAKŠIĆ Jakšić
TOMISLAV Donji Andrijevci
2
2
05.09. 19:00
NK KUZMICA Kuzmica
MLADOST Sibinj
1
4
06.09. 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
KAPTOL Kaptol
4
2
06.09. 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Nova Kapela
4
1
06.09. 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
LIPIK 1925 Lipik
4
2
06.09. 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
DINAMO Vidovci
3
0
2. kolo
29.08. 17:30
LIPIK 1925 Lipik
JAKŠIĆ Jakšić
3
0
29.08. 17:30
POŽEGA Požega
NK KUZMICA Kuzmica
1
1
29.08. 19:30
SLAVONAC Nova Kapela
SIKIREVCI Sikirevci
4
1
30.08. 17:30
MLADOST Sibinj
OMLADINAC Gornja Vrba
1
3
30.08. 17:30
DINAMO Vidovci
SVAČIĆ Stari Slatinik
0
4
30.08. 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZADRUGAR Oprisavci
1
1
30.08. 17:30
KAPTOL Kaptol
HAJDUK Pakrac
2
2
1. kolo
22.08. 17:30
POŽEGA Požega
MLADOST Sibinj
1
4
22.08. 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
OMLADINAC Gornja Vrba
0
2
22.08. 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
LIPIK 1925 Lipik
4
0
22.08. 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
TOMISLAV Donji Andrijevci
3
1
22.08. 19:30
NK KUZMICA Kuzmica
KAPTOL Kaptol
2
2
22.08. 17:30
JAKŠIĆ Jakšić
DINAMO Vidovci
4
1
22.08. 17:30
HAJDUK Pakrac
SLAVONAC Nova Kapela
2
2