Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 BUDAINKA KOLONIJA - Sl. Brod 22 16 4 2 43 52
2 ZVONIMIR - Donja Vrba 21 14 2 5 25 44
3 SLOGA J - Jaruge 22 14 2 6 24 44
4 POSAVINA - Velika Kopanica 22 11 4 7 20 37
5 OMLADINAC - St. Topolje 21 9 4 8 22 31
6 PODCRKAVLJE - Podcrkavlje 22 8 7 7 4 31
7 GRANIČAR - Klakar 21 9 4 8 -11 31
8 SLAVONAC - Gornja Bebrina 22 9 3 10 1 30
9 TOMICA - Tomica 21 8 4 9 -6 28
10 GRANIČAR SŠ - Sl. Šamac 22 6 6 10 -7 24
11 PODVINJE - Podvinje 21 7 3 11 -19 24
12 SLOGA V - Vrpolje 22 5 8 9 -14 23
13 PERKOVCI - Stari Perkovci 21 5 4 12 -19 19
14 GARDUN - Garčin 22 1 3 18 -63 4 -2
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 BUDAINKA KOLONIJA 22 16 4 2 43 52 11 10 1 0 35 31 11 6 3 2 8 21
2 ZVONIMIR 21 14 2 5 25 44 11 9 1 1 21 28 10 5 1 4 4 16
3 SLOGA J 22 14 2 6 24 44 11 10 1 0 35 31 11 4 1 6 -11 13
4 POSAVINA 22 11 4 7 20 37 11 9 2 0 27 29 11 2 2 7 -7 8
5 OMLADINAC 21 9 4 8 22 31 10 6 2 2 18 20 11 3 2 6 4 11
6 PODCRKAVLJE 22 8 7 7 4 31 11 6 2 3 9 20 11 2 5 4 -5 11
7 GRANIČAR 21 9 4 8 -11 31 10 6 1 3 1 19 11 3 3 5 -12 12
8 SLAVONAC 22 9 3 10 1 30 11 7 2 2 11 23 11 2 1 8 -10 7
9 TOMICA 21 8 4 9 -6 28 11 6 3 2 6 21 10 2 1 7 -12 7
10 GRANIČAR SŠ 22 6 6 10 -7 24 11 5 3 3 8 18 11 1 3 7 -15 6
11 PODVINJE 21 7 3 11 -19 24 10 6 3 1 5 21 11 1 0 10 -24 3
12 SLOGA V 22 5 8 9 -14 23 11 5 4 2 7 19 11 0 4 7 -21 4
13 PERKOVCI 21 5 4 12 -19 19 11 5 2 4 0 17 10 0 2 8 -19 2
14 GARDUN 22 1 3 18 -63 4 11 1 2 8 -24 5 11 0 1 10 -39 1 -2
# Klub Bod GR
1 BUDAINKA KOLONIJA 52 43
2 ZVONIMIR 44 25
3 SLOGA J 44 24
4 POSAVINA 37 20
5 OMLADINAC 31 22
6 PODCRKAVLJE 31 4
7 GRANIČAR 31 -11
8 SLAVONAC 30 1
9 TOMICA 28 -6
10 GRANIČAR SŠ 24 -7
11 PODVINJE 24 -19
12 SLOGA V 23 -14
13 PERKOVCI 19 -19
14 GARDUN 4 -63

Rezultati

26. kolo
06.06.2021 18:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
PERKOVCI Stari Perkovci
06.06.2021 18:00
TOMICA Tomica
:
SLAVONAC Gornja Bebrina
06.06.2021 18:00
SLOGA J Jaruge
:
SLOGA V Vrpolje
06.06.2021 18:00
OMLADINAC St. Topolje
:
ZVONIMIR Donja Vrba
06.06.2021 18:00
GRANIČAR Klakar
:
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
06.06.2021 18:00
POSAVINA Velika Kopanica
:
GARDUN Garčin
06.06.2021 18:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
PODVINJE Podvinje
25. kolo
29.05.2021 18:00
PODVINJE Podvinje
:
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
29.05.2021 18:00
GARDUN Garčin
:
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
29.05.2021 18:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
POSAVINA Velika Kopanica
29.05.2021 18:00
ZVONIMIR Donja Vrba
:
GRANIČAR Klakar
29.05.2021 18:00
SLOGA V Vrpolje
:
OMLADINAC St. Topolje
29.05.2021 18:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
SLOGA J Jaruge
29.05.2021 18:00
PERKOVCI Stari Perkovci
:
TOMICA Tomica
24. kolo
22.05.2021 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
:
ZVONIMIR Donja Vrba
22.05.2021 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
22.05.2021 17:30
PODVINJE Podvinje
:
GARDUN Garčin
23.05.2021 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
TOMICA Tomica
23.05.2021 17:30
SLOGA J Jaruge
:
PERKOVCI Stari Perkovci
23.05.2021 17:30
OMLADINAC St. Topolje
:
SLAVONAC Gornja Bebrina
23.05.2021 17:30
GRANIČAR Klakar
:
SLOGA V Vrpolje
23. kolo
19.05.2021 17:30
GARDUN Garčin
:
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
19.05.2021 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
PODVINJE Podvinje
19.05.2021 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
:
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
19.05.2021 17:30
SLOGA V Vrpolje
:
POSAVINA Velika Kopanica
19.05.2021 17:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
GRANIČAR Klakar
19.05.2021 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
:
OMLADINAC St. Topolje
19.05.2021 17:30
TOMICA Tomica
:
SLOGA J Jaruge
22. kolo
15.05.2021 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 3
SLOGA J Jaruge
15.05.2021 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
7 : 0
SLOGA V Vrpolje
15.05.2021 20:00
GARDUN Garčin
1 : 3
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
16.05.2021 17:30
OMLADINAC St. Topolje
:
TOMICA Tomica
16.05.2021 17:30
GRANIČAR Klakar
:
PERKOVCI Stari Perkovci
16.05.2021 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
2 : 2
SLAVONAC Gornja Bebrina
16.05.2021 17:30
PODVINJE Podvinje
:
ZVONIMIR Donja Vrba
21. kolo
08.05.2021 17:30
SLOGA V Vrpolje
3 : 1
PODVINJE Podvinje
08.05.2021 17:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
1 : 2
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
08.05.2021 17:30
SLOGA J Jaruge
2 : 2
OMLADINAC St. Topolje
09.05.2021 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
09.05.2021 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
4 : 0
GARDUN Garčin
09.05.2021 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
2 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
09.05.2021 17:30
TOMICA Tomica
2 : 2
GRANIČAR Klakar
20. kolo
01.05.2021 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
3 : 1
TOMICA Tomica
01.05.2021 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
5 : 0
PERKOVCI Stari Perkovci
01.05.2021 17:00
PODVINJE Podvinje
0 : 2
SLAVONAC Gornja Bebrina
01.05.2021 19:30
GARDUN Garčin
1 : 1
SLOGA V Vrpolje
02.05.2021 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 2
OMLADINAC St. Topolje
02.05.2021 17:00
GRANIČAR Klakar
1 : 3
SLOGA J Jaruge
02.05.2021 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1 : 2
ZVONIMIR Donja Vrba
19. kolo
24.04.2021 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
2 : 1
PODVINJE Podvinje
24.04.2021 17:00
TOMICA Tomica
2 : 4
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
24.04.2021 17:00
OMLADINAC St. Topolje
4 : 0
GRANIČAR Klakar
25.04.2021 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
1 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
25.04.2021 17:00
SLOGA V Vrpolje
1 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
25.04.2021 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
3 : 0
GARDUN Garčin
25.04.2021 17:00
SLOGA J Jaruge
3 : 2
POSAVINA Velika Kopanica
18. kolo
17.04.2021 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3 : 1
SLOGA J Jaruge
17.04.2021 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
6 : 1
SLOGA V Vrpolje
17.04.2021 19:30
GARDUN Garčin
1 : 0
PERKOVCI Stari Perkovci
18.04.2021 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0 : 3
GRANIČAR Klakar
18.04.2021 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
3 : 1
OMLADINAC St. Topolje
18.04.2021 17:00
PODVINJE Podvinje
1 : 0
TOMICA Tomica
18.04.2021 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
7 : 3
SLAVONAC Gornja Bebrina
17. kolo
10.04.2021 16:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
0 : 1
ZVONIMIR Donja Vrba
10.04.2021 16:30
TOMICA Tomica
5 : 3
GARDUN Garčin
10.04.2021 16:30
GRANIČAR Klakar
1 : 0
POSAVINA Velika Kopanica
11.04.2021 16:30
SLOGA V Vrpolje
2 : 2
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
11.04.2021 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
2 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
11.04.2021 16:30
SLOGA J Jaruge
1 : 0
PODVINJE Podvinje
11.04.2021 16:30
OMLADINAC St. Topolje
0 : 2
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
16. kolo
03.04.2021 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
03.04.2021 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2 : 0
GRANIČAR Klakar
03.04.2021 19:00
GARDUN Garčin
2 : 4
SLOGA J Jaruge
04.04.2021 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2 : 0
TOMICA Tomica
04.04.2021 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
2 : 1
PERKOVCI Stari Perkovci
04.04.2021 16:30
SLOGA V Vrpolje
1 : 0
SLAVONAC Gornja Bebrina
05.04.0005 16:30
PODVINJE Podvinje
1 : 0
OMLADINAC St. Topolje
15. kolo
27.03.2021 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
2 : 0
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
27.03.2021 15:30
SLOGA J Jaruge
3 : 0
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
27.03.2021 15:30
OMLADINAC St. Topolje
1 : 1
GARDUN Garčin
28.03.2021 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
3 : 3
SLOGA V Vrpolje
28.03.2021 16:30
TOMICA Tomica
2 : 7
ZVONIMIR Donja Vrba
28.03.2021 16:30
GRANIČAR Klakar
2 : 0
PODVINJE Podvinje
28.03.2021 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
2 : 0
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
14. kolo
20.03.2021 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
1 : 1
PERKOVCI Stari Perkovci
20.03.2021 15:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0 : 2
OMLADINAC St. Topolje
20.03.2021 17:30
GARDUN Garčin
0 : 0
GRANIČAR Klakar
21.03.2021 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1 : 2
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
21.03.2021 15:30
PODVINJE Podvinje
0 : 0
POSAVINA Velika Kopanica
21.03.2021 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
0 : 1
SLOGA J Jaruge
21.03.2021 15:30
SLOGA V Vrpolje
1 : 2
TOMICA Tomica
13. kolo
14.11.2020 13:30
PODVINJE Podvinje
1 : 1
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
14.11.2020 16:00
GARDUN Garčin
0 : 4
POSAVINA Velika Kopanica
15.11.2020 13:30
PERKOVCI Stari Perkovci
0 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
15.11.2020 13:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
1 : 1
TOMICA Tomica
15.11.2020 13:30
SLOGA V Vrpolje
4 : 1
SLOGA J Jaruge
15.11.2020 13:30
ZVONIMIR Donja Vrba
1 : 0
OMLADINAC St. Topolje
15.11.2020 13:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1 : 3
GRANIČAR Klakar
12. kolo
07.11.2020 14:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
6 : 0
GARDUN Garčin
07.11.2020 14:00
GRANIČAR Klakar
2 : 0
ZVONIMIR Donja Vrba
07.11.2020 14:00
OMLADINAC St. Topolje
4 : 1
SLOGA V Vrpolje
08.11.2020 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4 : 0
PODVINJE Podvinje
08.11.2020 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
3 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
08.11.2020 14:00
SLOGA J Jaruge
5 : 1
SLAVONAC Gornja Bebrina
08.11.2020 14:00
TOMICA Tomica
2 : 2
PERKOVCI Stari Perkovci
11. kolo
31.10.2020 14:00
TOMICA Tomica
2 : 0
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
31.10.2020 16:30
GARDUN Garčin
3 : 5
PODVINJE Podvinje
01.11.2020 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
1 : 1
SLOGA J Jaruge
01.11.2020 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
4 : 3
OMLADINAC St. Topolje
01.11.2020 14:00
SLOGA V Vrpolje
1 : 1
GRANIČAR Klakar
01.11.2020 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
5 : 3
POSAVINA Velika Kopanica
01.11.2020 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0 : 0
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
10. kolo
24.10.2020 15:00
PODVINJE Podvinje
2 : 2
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
24.10.2020 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
4 : 1
ZVONIMIR Donja Vrba
24.10.2020 15:00
OMLADINAC St. Topolje
2 : 1
PERKOVCI Stari Perkovci
25.10.2020 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4 : 0
GARDUN Garčin
25.10.2020 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
3 : 2
SLOGA V Vrpolje
25.10.2020 14:00
GRANIČAR Klakar
2 : 1
SLAVONAC Gornja Bebrina
25.10.2020 14:00
SLOGA J Jaruge
4 : 0
TOMICA Tomica
9. kolo
17.10.2020 15:00
TOMICA Tomica
2 : 1
OMLADINAC St. Topolje
17.10.2020 15:00
SLOGA V Vrpolje
1 : 3
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
17.10.2020 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4 : 1
GARDUN Garčin
18.10.2020 15:00
SLOGA J Jaruge
4 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
18.10.2020 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
2 : 4
GRANIČAR Klakar
18.10.2020 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
2 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
18.10.2020 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
2 : 1
PODVINJE Podvinje
8. kolo
10.10.2020 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
10.10.2020 15:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2 : 0
SLAVONAC Gornja Bebrina
10.10.2020 18:30
GARDUN Garčin
0 : 3
ZVONIMIR Donja Vrba
11.10.2020 15:30
PODVINJE Podvinje
2 : 0
SLOGA V Vrpolje
11.10.2020 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
7 : 2
PERKOVCI Stari Perkovci
11.10.2020 15:30
GRANIČAR Klakar
1 : 0
TOMICA Tomica
11.10.2020 15:30
OMLADINAC St. Topolje
6 : 1
SLOGA J Jaruge
7. kolo
03.10.2020 15:30
SLOGA J Jaruge
6 : 0
GRANIČAR Klakar
03.10.2020 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
1 : 4
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
03.10.2020 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
2 : 0
PODVINJE Podvinje
04.10.2020 15:30
OMLADINAC St. Topolje
3 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
04.10.2020 15:30
TOMICA Tomica
4 : 3
POSAVINA Velika Kopanica
04.10.2020 15:30
SLOGA V Vrpolje
3 : 2
GARDUN Garčin
04.10.2020 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
4 : 0
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
6. kolo
26.09.2020 16:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2 : 0
TOMICA Tomica
26.09.2020 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
4 : 0
SLOGA J Jaruge
26.09.2020 18:30
GARDUN Garčin
1 : 5
SLAVONAC Gornja Bebrina
27.09.2020 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 0
ZVONIMIR Donja Vrba
27.09.2020 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1 : 1
SLOGA V Vrpolje
27.09.2020 16:00
PODVINJE Podvinje
2 : 1
PERKOVCI Stari Perkovci
27.09.2020 16:00
GRANIČAR Klakar
0 : 3
OMLADINAC St. Topolje
5. kolo
19.09.2020 16:00
GRANIČAR Klakar
0 : 3
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
19.09.2020 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
3 : 0
GARDUN Garčin
19.09.2020 16:00
SLOGA V Vrpolje
1 : 1
ZVONIMIR Donja Vrba
20.09.2020 16:00
OMLADINAC St. Topolje
0 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
20.09.2020 16:00
SLOGA J Jaruge
2 : 1
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
20.09.2020 16:00
TOMICA Tomica
4 : 0
PODVINJE Podvinje
20.09.2020 16:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
4 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4. kolo
12.09.2020 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
2 : 1
SLAVONAC Gornja Bebrina
12.09.2020 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2 : 1
OMLADINAC St. Topolje
12.09.2020 19:00
GARDUN Garčin
1 : 3
TOMICA Tomica
13.09.2020 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 0
SLOGA V Vrpolje
13.09.2020 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4 : 2
PERKOVCI Stari Perkovci
13.09.2020 16:30
PODVINJE Podvinje
2 : 1
SLOGA J Jaruge
13.09.2020 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
6 : 0
GRANIČAR Klakar
3. kolo
05.09.2020 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
1 : 1
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
05.09.2020 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
0 : 2
ZVONIMIR Donja Vrba
05.09.2020 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
2 : 1
SLOGA V Vrpolje
06.09.2020 17:00
GRANIČAR Klakar
0 : 0
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
06.09.2020 17:00
OMLADINAC St. Topolje
6 : 0
PODVINJE Podvinje
06.09.2020 17:00
SLOGA J Jaruge
11 : 0
GARDUN Garčin
06.09.2020 17:00
TOMICA Tomica
4 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2. kolo
30.08.2020 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2 : 1
SLAVONAC Gornja Bebrina
30.08.2020 17:00
SLOGA V Vrpolje
3 : 0
PERKOVCI Stari Perkovci
30.08.2020 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
5 : 2
TOMICA Tomica
30.08.2020 17:00
PODVINJE Podvinje
1 : 0
GRANIČAR Klakar
29.08.2020 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3 : 1
SLOGA J Jaruge
29.08.2020 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
6 : 1
POSAVINA Velika Kopanica
29.08.2020 19:30
GARDUN Garčin
1 : 7
OMLADINAC St. Topolje
1. kolo
22.08.2020 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3 : 3
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
23.08.2020 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
2 : 0
SLAVONAC Gornja Bebrina
23.08.2020 17:30
TOMICA Tomica
4 : 4
SLOGA V Vrpolje
23.08.2020 17:30
SLOGA J Jaruge
1 : 0
ZVONIMIR Donja Vrba
23.08.2020 17:30
OMLADINAC St. Topolje
1 : 1
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
23.08.2020 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
4 : 1
PODVINJE Podvinje
22.08.2020 17:30
GRANIČAR Klakar
2 : 0
GARDUN Garčin
# Klub Bod
1 BUDAINKA KOLONIJA 52
2 ZVONIMIR 44
3 SLOGA J 44
4 POSAVINA 37
5 OMLADINAC 31
6 PODCRKAVLJE 31
7 GRANIČAR 31
8 SLAVONAC 30
9 TOMICA 28
10 GRANIČAR SŠ 24
11 PODVINJE 24
12 SLOGA V 23
13 PERKOVCI 19
14 GARDUN 4

Rezultati

26. kolo
06.06. 18:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
PERKOVCI Stari Perkovci
06.06. 18:00
TOMICA Tomica
SLAVONAC Gornja Bebrina
06.06. 18:00
SLOGA J Jaruge
SLOGA V Vrpolje
06.06. 18:00
OMLADINAC St. Topolje
ZVONIMIR Donja Vrba
06.06. 18:00
GRANIČAR Klakar
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
06.06. 18:00
POSAVINA Velika Kopanica
GARDUN Garčin
06.06. 18:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
25. kolo
29.05. 18:00
PODVINJE Podvinje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
29.05. 18:00
GARDUN Garčin
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
29.05. 18:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
POSAVINA Velika Kopanica
29.05. 18:00
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR Klakar
29.05. 18:00
SLOGA V Vrpolje
OMLADINAC St. Topolje
29.05. 18:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
SLOGA J Jaruge
29.05. 18:00
PERKOVCI Stari Perkovci
TOMICA Tomica
24. kolo
22.05. 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
ZVONIMIR Donja Vrba
22.05. 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
22.05. 17:30
PODVINJE Podvinje
GARDUN Garčin
23.05. 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
TOMICA Tomica
23.05. 17:30
SLOGA J Jaruge
PERKOVCI Stari Perkovci
23.05. 17:30
OMLADINAC St. Topolje
SLAVONAC Gornja Bebrina
23.05. 17:30
GRANIČAR Klakar
SLOGA V Vrpolje
23. kolo
19.05. 17:30
GARDUN Garčin
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
19.05. 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PODVINJE Podvinje
19.05. 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
19.05. 17:30
SLOGA V Vrpolje
POSAVINA Velika Kopanica
19.05. 17:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
GRANIČAR Klakar
19.05. 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
OMLADINAC St. Topolje
19.05. 17:30
TOMICA Tomica
SLOGA J Jaruge
22. kolo
15.05. 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOGA J Jaruge
2
3
15.05. 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLOGA V Vrpolje
7
0
15.05. 20:00
GARDUN Garčin
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1
3
16.05. 17:30
OMLADINAC St. Topolje
TOMICA Tomica
16.05. 17:30
GRANIČAR Klakar
PERKOVCI Stari Perkovci
16.05. 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
2
16.05. 17:30
PODVINJE Podvinje
ZVONIMIR Donja Vrba
21. kolo
08.05. 17:30
SLOGA V Vrpolje
PODVINJE Podvinje
3
1
08.05. 17:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1
2
08.05. 17:30
SLOGA J Jaruge
OMLADINAC St. Topolje
2
2
09.05. 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1
1
09.05. 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
GARDUN Garčin
4
0
09.05. 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
POSAVINA Velika Kopanica
2
1
09.05. 17:30
TOMICA Tomica
GRANIČAR Klakar
2
2
20. kolo
01.05. 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
TOMICA Tomica
3
1
01.05. 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PERKOVCI Stari Perkovci
5
0
01.05. 17:00
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC Gornja Bebrina
0
2
01.05. 19:30
GARDUN Garčin
SLOGA V Vrpolje
1
1
02.05. 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
OMLADINAC St. Topolje
2
2
02.05. 17:00
GRANIČAR Klakar
SLOGA J Jaruge
1
3
02.05. 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
ZVONIMIR Donja Vrba
1
2
19. kolo
24.04. 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
PODVINJE Podvinje
2
1
24.04. 17:00
TOMICA Tomica
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2
4
24.04. 17:00
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR Klakar
4
0
25.04. 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1
1
25.04. 17:00
SLOGA V Vrpolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1
1
25.04. 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
GARDUN Garčin
3
0
25.04. 17:00
SLOGA J Jaruge
POSAVINA Velika Kopanica
3
2
18. kolo
17.04. 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLOGA J Jaruge
3
1
17.04. 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLOGA V Vrpolje
6
1
17.04. 19:30
GARDUN Garčin
PERKOVCI Stari Perkovci
1
0
18.04. 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GRANIČAR Klakar
0
3
18.04. 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
OMLADINAC St. Topolje
3
1
18.04. 17:00
PODVINJE Podvinje
TOMICA Tomica
1
0
18.04. 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVONAC Gornja Bebrina
7
3
17. kolo
10.04. 16:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
ZVONIMIR Donja Vrba
0
1
10.04. 16:30
TOMICA Tomica
GARDUN Garčin
5
3
10.04. 16:30
GRANIČAR Klakar
POSAVINA Velika Kopanica
1
0
11.04. 16:30
SLOGA V Vrpolje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2
2
11.04. 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2
1
11.04. 16:30
SLOGA J Jaruge
PODVINJE Podvinje
1
0
11.04. 16:30
OMLADINAC St. Topolje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0
2
16. kolo
03.04. 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
POSAVINA Velika Kopanica
1
1
03.04. 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
GRANIČAR Klakar
2
0
03.04. 19:00
GARDUN Garčin
SLOGA J Jaruge
2
4
04.04. 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
TOMICA Tomica
2
0
04.04. 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
PERKOVCI Stari Perkovci
2
1
04.04. 16:30
SLOGA V Vrpolje
SLAVONAC Gornja Bebrina
1
0
05.04. 16:30
PODVINJE Podvinje
OMLADINAC St. Topolje
1
0
15. kolo
27.03. 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2
0
27.03. 15:30
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3
0
27.03. 15:30
OMLADINAC St. Topolje
GARDUN Garčin
1
1
28.03. 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA V Vrpolje
3
3
28.03. 16:30
TOMICA Tomica
ZVONIMIR Donja Vrba
2
7
28.03. 16:30
GRANIČAR Klakar
PODVINJE Podvinje
2
0
28.03. 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2
0
14. kolo
20.03. 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
PERKOVCI Stari Perkovci
1
1
20.03. 15:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
OMLADINAC St. Topolje
0
2
20.03. 17:30
GARDUN Garčin
GRANIČAR Klakar
0
0
21.03. 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1
2
21.03. 15:30
PODVINJE Podvinje
POSAVINA Velika Kopanica
0
0
21.03. 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLOGA J Jaruge
0
1
21.03. 15:30
SLOGA V Vrpolje
TOMICA Tomica
1
2
13. kolo
14.11. 13:30
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1
1
14.11. 16:00
GARDUN Garčin
POSAVINA Velika Kopanica
0
4
15.11. 13:30
PERKOVCI Stari Perkovci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0
1
15.11. 13:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
TOMICA Tomica
1
1
15.11. 13:30
SLOGA V Vrpolje
SLOGA J Jaruge
4
1
15.11. 13:30
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC St. Topolje
1
0
15.11. 13:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GRANIČAR Klakar
1
3
12. kolo
07.11. 14:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
GARDUN Garčin
6
0
07.11. 14:00
GRANIČAR Klakar
ZVONIMIR Donja Vrba
2
0
07.11. 14:00
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA V Vrpolje
4
1
08.11. 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
PODVINJE Podvinje
4
0
08.11. 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3
1
08.11. 14:00
SLOGA J Jaruge
SLAVONAC Gornja Bebrina
5
1
08.11. 14:00
TOMICA Tomica
PERKOVCI Stari Perkovci
2
2
11. kolo
31.10. 14:00
TOMICA Tomica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2
0
31.10. 16:30
GARDUN Garčin
PODVINJE Podvinje
3
5
01.11. 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA J Jaruge
1
1
01.11. 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
4
3
01.11. 14:00
SLOGA V Vrpolje
GRANIČAR Klakar
1
1
01.11. 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
POSAVINA Velika Kopanica
5
3
01.11. 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0
0
10. kolo
24.10. 15:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2
2
24.10. 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
4
1
24.10. 15:00
OMLADINAC St. Topolje
PERKOVCI Stari Perkovci
2
1
25.10. 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GARDUN Garčin
4
0
25.10. 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA V Vrpolje
3
2
25.10. 14:00
GRANIČAR Klakar
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
1
25.10. 14:00
SLOGA J Jaruge
TOMICA Tomica
4
0
9. kolo
17.10. 15:00
TOMICA Tomica
OMLADINAC St. Topolje
2
1
17.10. 15:00
SLOGA V Vrpolje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1
3
17.10. 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GARDUN Garčin
4
1
18.10. 15:00
SLOGA J Jaruge
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4
1
18.10. 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR Klakar
2
4
18.10. 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
POSAVINA Velika Kopanica
2
1
18.10. 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
PODVINJE Podvinje
2
1
8. kolo
10.10. 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2
1
10.10. 15:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
0
10.10. 18:30
GARDUN Garčin
ZVONIMIR Donja Vrba
0
3
11.10. 15:30
PODVINJE Podvinje
SLOGA V Vrpolje
2
0
11.10. 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
PERKOVCI Stari Perkovci
7
2
11.10. 15:30
GRANIČAR Klakar
TOMICA Tomica
1
0
11.10. 15:30
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA J Jaruge
6
1
7. kolo
03.10. 15:30
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR Klakar
6
0
03.10. 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1
4
03.10. 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
PODVINJE Podvinje
2
0
04.10. 15:30
OMLADINAC St. Topolje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3
1
04.10. 15:30
TOMICA Tomica
POSAVINA Velika Kopanica
4
3
04.10. 15:30
SLOGA V Vrpolje
GARDUN Garčin
3
2
04.10. 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4
0
6. kolo
26.09. 16:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
TOMICA Tomica
2
0
26.09. 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA J Jaruge
4
0
26.09. 18:30
GARDUN Garčin
SLAVONAC Gornja Bebrina
1
5
27.09. 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ZVONIMIR Donja Vrba
2
0
27.09. 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA V Vrpolje
1
1
27.09. 16:00
PODVINJE Podvinje
PERKOVCI Stari Perkovci
2
1
27.09. 16:00
GRANIČAR Klakar
OMLADINAC St. Topolje
0
3
5. kolo
19.09. 16:00
GRANIČAR Klakar
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0
3
19.09. 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
3
0
19.09. 16:00
SLOGA V Vrpolje
ZVONIMIR Donja Vrba
1
1
20.09. 16:00
OMLADINAC St. Topolje
POSAVINA Velika Kopanica
0
1
20.09. 16:00
SLOGA J Jaruge
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2
1
20.09. 16:00
TOMICA Tomica
PODVINJE Podvinje
4
0
20.09. 16:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4
1
4. kolo
12.09. 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
1
12.09. 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC St. Topolje
2
1
12.09. 19:00
GARDUN Garčin
TOMICA Tomica
1
3
13.09. 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOGA V Vrpolje
2
0
13.09. 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PERKOVCI Stari Perkovci
4
2
13.09. 16:30
PODVINJE Podvinje
SLOGA J Jaruge
2
1
13.09. 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR Klakar
6
0
3. kolo
05.09. 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1
1
05.09. 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
ZVONIMIR Donja Vrba
0
2
05.09. 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
SLOGA V Vrpolje
2
1
06.09. 17:00
GRANIČAR Klakar
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0
0
06.09. 17:00
OMLADINAC St. Topolje
PODVINJE Podvinje
6
0
06.09. 17:00
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
11
0
06.09. 17:00
TOMICA Tomica
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4
1
2. kolo
30.08. 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
1
30.08. 17:00
SLOGA V Vrpolje
PERKOVCI Stari Perkovci
3
0
30.08. 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMICA Tomica
5
2
30.08. 17:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR Klakar
1
0
29.08. 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA J Jaruge
3
1
29.08. 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
POSAVINA Velika Kopanica
6
1
29.08. 19:30
GARDUN Garčin
OMLADINAC St. Topolje
1
7
1. kolo
22.08. 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3
3
23.08. 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONAC Gornja Bebrina
2
0
23.08. 17:30
TOMICA Tomica
SLOGA V Vrpolje
4
4
23.08. 17:30
SLOGA J Jaruge
ZVONIMIR Donja Vrba
1
0
23.08. 17:30
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1
1
23.08. 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
PODVINJE Podvinje
4
1
22.08. 17:30
GRANIČAR Klakar
GARDUN Garčin
2
0