Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 VINOGORAC - Slavonski Brod 17 13 3 1 64 42
2 GRANIČAR - Brodski Varoš 17 13 2 2 42 41
3 AMATER - Sl. Brod 17 12 2 3 43 38
4 DUBRAVA - Zadubravlje 18 11 2 5 15 35
5 POSAVAC - Ruščica 17 10 1 6 27 31
6 BRATSTVO - Vranovci 18 9 1 8 -5 28
7 MLADOST DB - Donja Bebrina 17 8 0 9 1 24
8 ZDENAC - Br. Zdenci 18 5 2 11 -25 17
9 SLAVEN - Trnjani 17 3 1 13 -49 10
10 DILJ - Klokočevik 17 3 1 13 -45 8 -2
11 SELNA - Selna 17 0 1 16 -68 1
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 VINOGORAC 17 13 3 1 64 42 9 7 2 0 43 23 8 6 1 1 21 19
2 GRANIČAR 17 13 2 2 42 41 8 8 0 0 25 24 9 5 2 2 17 17
3 AMATER 17 12 2 3 43 38 8 6 1 1 26 19 9 6 1 2 17 19
4 DUBRAVA 18 11 2 5 15 35 9 6 1 2 15 19 9 5 1 3 0 16
5 POSAVAC 17 10 1 6 27 31 8 6 0 2 20 18 9 4 1 4 7 13
6 BRATSTVO 18 9 1 8 -5 28 9 5 0 4 -1 15 9 4 1 4 -4 13
7 MLADOST DB 17 8 0 9 1 24 8 4 0 4 5 12 9 4 0 5 -4 12
8 ZDENAC 18 5 2 11 -25 17 9 3 2 4 -4 11 9 2 0 7 -21 6
9 SLAVEN 17 3 1 13 -49 10 9 3 0 6 -19 9 8 0 1 7 -30 1
10 DILJ 17 3 1 13 -45 8 8 2 1 5 -9 7 9 1 0 8 -36 3 -2
11 SELNA 17 0 1 16 -68 1 10 0 1 9 -31 1 7 0 0 7 -37 0
# Klub Bod GR
1 VINOGORAC 42 64
2 GRANIČAR 41 42
3 AMATER 38 43
4 DUBRAVA 35 15
5 POSAVAC 31 27
6 BRATSTVO 28 -5
7 MLADOST DB 24 1
8 ZDENAC 17 -25
9 SLAVEN 10 -49
10 DILJ 8 -45
11 SELNA 1 -68

Rezultati

22. kolo
30.05.2021 18:00
DUBRAVA Zadubravlje
:
AMATER Sl. Brod
30.05.2021 18:00
DILJ Klokočevik
:
SELNA Selna
30.05.2021 18:00
ZDENAC Br. Zdenci
:
SLAVEN Trnjani
30.05.2021 18:00
MLADOST DB Donja Bebrina
:
VINOGORAC Slavonski Brod
30.05.2021 18:00
GRANIČAR Brodski Varoš
:
BRATSTVO Vranovci
21. kolo
22.05.2021 17:30
VINOGORAC Slavonski Brod
:
GRANIČAR Brodski Varoš
22.05.2021 17:30
SLAVEN Trnjani
:
MLADOST DB Donja Bebrina
22.05.2021 17:30
SELNA Selna
:
ZDENAC Br. Zdenci
22.05.2021 17:30
AMATER Sl. Brod
:
DILJ Klokočevik
22.05.2021 17:30
POSAVAC Ruščica
:
DUBRAVA Zadubravlje
20. kolo
15.05.2021 17:30
ZDENAC Br. Zdenci
2 : 4
AMATER Sl. Brod
16.05.2021 17:30
DILJ Klokočevik
:
POSAVAC Ruščica
16.05.2021 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
:
SELNA Selna
16.05.2021 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
:
SLAVEN Trnjani
16.05.2021 17:30
BRATSTVO Vranovci
:
VINOGORAC Slavonski Brod
19. kolo
08.05.2021 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
5 : 0
DILJ Klokočevik
08.05.2021 20:00
AMATER Sl. Brod
4 : 0
MLADOST DB Donja Bebrina
09.05.2021 17:30
SLAVEN Trnjani
2 : 6
BRATSTVO Vranovci
09.05.2021 17:30
SELNA Selna
1 : 4
GRANIČAR Brodski Varoš
09.05.2021 17:30
POSAVAC Ruščica
5 : 1
ZDENAC Br. Zdenci
18. kolo
01.05.2021 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
8 : 0
SLAVEN Trnjani
02.05.2021 17:00
ZDENAC Br. Zdenci
2 : 2
DUBRAVA Zadubravlje
02.05.2021 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
2 : 3
POSAVAC Ruščica
02.05.2021 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
2 : 0
AMATER Sl. Brod
02.05.2021 17:00
BRATSTVO Vranovci
4 : 1
SELNA Selna
17. kolo
24.04.2021 19:30
AMATER Sl. Brod
4 : 0
BRATSTVO Vranovci
25.04.2021 17:00
SELNA Selna
0 : 9
VINOGORAC Slavonski Brod
25.04.2021 17:00
POSAVAC Ruščica
3 : 6
GRANIČAR Brodski Varoš
25.04.2021 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
3 : 2
MLADOST DB Donja Bebrina
25.04.2021 17:00
DILJ Klokočevik
3 : 2
ZDENAC Br. Zdenci
16. kolo
17.04.2021 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
3 : 1
DUBRAVA Zadubravlje
18.04.2021 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
5 : 0
DILJ Klokočevik
18.04.2021 17:00
BRATSTVO Vranovci
4 : 2
POSAVAC Ruščica
18.04.2021 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
2 : 2
AMATER Sl. Brod
18.04.2021 17:00
SLAVEN Trnjani
4 : 2
SELNA Selna
15. kolo
10.04.2021 19:00
AMATER Sl. Brod
4 : 0
SLAVEN Trnjani
11.04.2021 16:30
POSAVAC Ruščica
0 : 3
VINOGORAC Slavonski Brod
11.04.2021 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
3 : 3
BRATSTVO Vranovci
11.04.2021 16:30
DILJ Klokočevik
1 : 4
GRANIČAR Brodski Varoš
11.04.2021 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
0 : 1
MLADOST DB Donja Bebrina
14. kolo
03.04.2021 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
5 : 1
ZDENAC Br. Zdenci
03.04.2021 16:30
SELNA Selna
1 : 3
AMATER Sl. Brod
04.04.2021 16:30
BRATSTVO Vranovci
2 : 0
DILJ Klokočevik
04.04.2021 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
5 : 0
DUBRAVA Zadubravlje
04.04.2021 16:30
SLAVEN Trnjani
1 : 0
POSAVAC Ruščica
13. kolo
27.03.2021 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
1 : 3
GRANIČAR Brodski Varoš
28.03.2021 16:30
SELNA Selna
1 : 3
POSAVAC Ruščica
28.03.2021 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
3 : 0
SLAVEN Trnjani
28.03.2021 16:30
DILJ Klokočevik
1 : 1
VINOGORAC Slavonski Brod
28.03.2021 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
0 : 3
BRATSTVO Vranovci
12. kolo
20.03.2021 17:30
AMATER Sl. Brod
:
POSAVAC Ruščica
21.03.2021 15:30
BRATSTVO Vranovci
1 : 4
MLADOST DB Donja Bebrina
21.03.2021 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
6 : 0
ZDENAC Br. Zdenci
21.03.2021 15:30
SLAVEN Trnjani
2 : 0
DILJ Klokočevik
21.03.2021 15:30
SELNA Selna
0 : 1
DUBRAVA Zadubravlje
11. kolo
08.11.2020 14:00
AMATER Sl. Brod
4 : 0
DUBRAVA Zadubravlje
08.11.2020 14:00
SELNA Selna
2 : 3
DILJ Klokočevik
08.11.2020 14:00
SLAVEN Trnjani
3 : 4
ZDENAC Br. Zdenci
08.11.2020 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
4 : 1
MLADOST DB Donja Bebrina
08.11.2020 14:00
BRATSTVO Vranovci
1 : 0
GRANIČAR Brodski Varoš
10. kolo
01.11.2020 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
4 : 0
SLAVEN Trnjani
01.11.2020 14:00
ZDENAC Br. Zdenci
3 : 0
SELNA Selna
01.11.2020 14:00
GRANIČAR Brodski Varoš
1 : 0
VINOGORAC Slavonski Brod
01.11.2020 14:00
DILJ Klokočevik
0 : 3
AMATER Sl. Brod
01.11.2020 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
1 : 2
POSAVAC Ruščica
9. kolo
25.10.2020 14:00
AMATER Sl. Brod
3 : 0
ZDENAC Br. Zdenci
25.10.2020 14:00
SELNA Selna
1 : 4
MLADOST DB Donja Bebrina
25.10.2020 14:00
SLAVEN Trnjani
0 : 8
GRANIČAR Brodski Varoš
25.10.2020 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
7 : 1
BRATSTVO Vranovci
25.10.2020 14:00
POSAVAC Ruščica
9 : 0
DILJ Klokočevik
8. kolo
18.10.2020 15:00
ZDENAC Br. Zdenci
2 : 1
POSAVAC Ruščica
18.10.2020 15:00
BRATSTVO Vranovci
1 : 0
SLAVEN Trnjani
18.10.2020 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
6 : 0
SELNA Selna
18.10.2020 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
1 : 4
AMATER Sl. Brod
18.10.2020 15:00
DILJ Klokočevik
0 : 5
DUBRAVA Zadubravlje
7. kolo
11.10.2020 15:30
AMATER Sl. Brod
0 : 0
GRANIČAR Brodski Varoš
11.10.2020 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
2 : 0
ZDENAC Br. Zdenci
11.10.2020 15:30
SELNA Selna
1 : 3
BRATSTVO Vranovci
11.10.2020 15:30
SLAVEN Trnjani
0 : 3
VINOGORAC Slavonski Brod
11.10.2020 15:30
POSAVAC Ruščica
3 : 1
MLADOST DB Donja Bebrina
6. kolo
03.10.2020 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
2 : 4
DUBRAVA Zadubravlje
04.10.2020 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
8 : 0
SELNA Selna
04.10.2020 15:30
BRATSTVO Vranovci
0 : 4
AMATER Sl. Brod
04.10.2020 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
3 : 2
POSAVAC Ruščica
04.10.2020 15:30
ZDENAC Br. Zdenci
4 : 3
DILJ Klokočevik
5. kolo
26.09.2020 18:30
POSAVAC Ruščica
4 : 0
BRATSTVO Vranovci
26.09.2020 18:30
AMATER Sl. Brod
2 : 3
VINOGORAC Slavonski Brod
27.09.2020 16:00
DILJ Klokočevik
0 : 2
MLADOST DB Donja Bebrina
27.09.2020 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
3 : 2
GRANIČAR Brodski Varoš
27.09.2020 16:00
SELNA Selna
3 : 3
SLAVEN Trnjani
4. kolo
19.09.2020 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
6 : 0
DILJ Klokočevik
20.09.2020 16:00
SLAVEN Trnjani
0 : 7
AMATER Sl. Brod
20.09.2020 16:00
VINOGORAC Slavonski Brod
0 : 0
POSAVAC Ruščica
20.09.2020 16:00
BRATSTVO Vranovci
1 : 3
DUBRAVA Zadubravlje
20.09.2020 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
3 : 0
ZDENAC Br. Zdenci
3. kolo
12.09.2020 19:00
POSAVAC Ruščica
5 : 0
SLAVEN Trnjani
13.09.2020 19:00
AMATER Sl. Brod
8 : 0
SELNA Selna
13.09.2020 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
4 : 4
GRANIČAR Brodski Varoš
13.09.2020 16:30
DILJ Klokočevik
1 : 3
BRATSTVO Vranovci
13.09.2020 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
0 : 3
VINOGORAC Slavonski Brod
2. kolo
05.09.2020 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
7 : 0
DILJ Klokočevik
06.09.2020 17:00
SELNA Selna
1 : 9
POSAVAC Ruščica
06.09.2020 17:00
SLAVEN Trnjani
1 : 2
DUBRAVA Zadubravlje
06.09.2020 17:00
BRATSTVO Vranovci
3 : 4
ZDENAC Br. Zdenci
06.09.2020 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
4 : 1
MLADOST DB Donja Bebrina
1. kolo
30.08.2020 17:00
POSAVAC Ruščica
2 : 0
AMATER Sl. Brod
30.08.2020 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
4 : 3
BRATSTVO Vranovci
30.08.2020 17:00
ZDENAC Br. Zdenci
1 : 4
VINOGORAC Slavonski Brod
30.08.2020 17:00
DILJ Klokočevik
5 : 0
SLAVEN Trnjani
30.08.2020 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
8 : 1
SELNA Selna
# Klub Bod
1 VINOGORAC 42
2 GRANIČAR 41
3 AMATER 38
4 DUBRAVA 35
5 POSAVAC 31
6 BRATSTVO 28
7 MLADOST DB 24
8 ZDENAC 17
9 SLAVEN 10
10 DILJ 8
11 SELNA 1

Rezultati

22. kolo
30.05. 18:00
DUBRAVA Zadubravlje
AMATER Sl. Brod
30.05. 18:00
DILJ Klokočevik
SELNA Selna
30.05. 18:00
ZDENAC Br. Zdenci
SLAVEN Trnjani
30.05. 18:00
MLADOST DB Donja Bebrina
VINOGORAC Slavonski Brod
30.05. 18:00
GRANIČAR Brodski Varoš
BRATSTVO Vranovci
21. kolo
22.05. 17:30
VINOGORAC Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
22.05. 17:30
SLAVEN Trnjani
MLADOST DB Donja Bebrina
22.05. 17:30
SELNA Selna
ZDENAC Br. Zdenci
22.05. 17:30
AMATER Sl. Brod
DILJ Klokočevik
22.05. 17:30
POSAVAC Ruščica
DUBRAVA Zadubravlje
20. kolo
15.05. 17:30
ZDENAC Br. Zdenci
AMATER Sl. Brod
2
4
16.05. 17:30
DILJ Klokočevik
POSAVAC Ruščica
16.05. 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SELNA Selna
16.05. 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVEN Trnjani
16.05. 17:30
BRATSTVO Vranovci
VINOGORAC Slavonski Brod
19. kolo
08.05. 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
DILJ Klokočevik
5
0
08.05. 20:00
AMATER Sl. Brod
MLADOST DB Donja Bebrina
4
0
09.05. 17:30
SLAVEN Trnjani
BRATSTVO Vranovci
2
6
09.05. 17:30
SELNA Selna
GRANIČAR Brodski Varoš
1
4
09.05. 17:30
POSAVAC Ruščica
ZDENAC Br. Zdenci
5
1
18. kolo
01.05. 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
SLAVEN Trnjani
8
0
02.05. 17:00
ZDENAC Br. Zdenci
DUBRAVA Zadubravlje
2
2
02.05. 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
POSAVAC Ruščica
2
3
02.05. 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
AMATER Sl. Brod
2
0
02.05. 17:00
BRATSTVO Vranovci
SELNA Selna
4
1
17. kolo
24.04. 19:30
AMATER Sl. Brod
BRATSTVO Vranovci
4
0
25.04. 17:00
SELNA Selna
VINOGORAC Slavonski Brod
0
9
25.04. 17:00
POSAVAC Ruščica
GRANIČAR Brodski Varoš
3
6
25.04. 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
MLADOST DB Donja Bebrina
3
2
25.04. 17:00
DILJ Klokočevik
ZDENAC Br. Zdenci
3
2
16. kolo
17.04. 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
DUBRAVA Zadubravlje
3
1
18.04. 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
DILJ Klokočevik
5
0
18.04. 17:00
BRATSTVO Vranovci
POSAVAC Ruščica
4
2
18.04. 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
2
2
18.04. 17:00
SLAVEN Trnjani
SELNA Selna
4
2
15. kolo
10.04. 19:00
AMATER Sl. Brod
SLAVEN Trnjani
4
0
11.04. 16:30
POSAVAC Ruščica
VINOGORAC Slavonski Brod
0
3
11.04. 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
BRATSTVO Vranovci
3
3
11.04. 16:30
DILJ Klokočevik
GRANIČAR Brodski Varoš
1
4
11.04. 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
MLADOST DB Donja Bebrina
0
1
14. kolo
03.04. 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
ZDENAC Br. Zdenci
5
1
03.04. 16:30
SELNA Selna
AMATER Sl. Brod
1
3
04.04. 16:30
BRATSTVO Vranovci
DILJ Klokočevik
2
0
04.04. 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
DUBRAVA Zadubravlje
5
0
04.04. 16:30
SLAVEN Trnjani
POSAVAC Ruščica
1
0
13. kolo
27.03. 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
GRANIČAR Brodski Varoš
1
3
28.03. 16:30
SELNA Selna
POSAVAC Ruščica
1
3
28.03. 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
SLAVEN Trnjani
3
0
28.03. 16:30
DILJ Klokočevik
VINOGORAC Slavonski Brod
1
1
28.03. 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
BRATSTVO Vranovci
0
3
12. kolo
20.03. 17:30
AMATER Sl. Brod
POSAVAC Ruščica
21.03. 15:30
BRATSTVO Vranovci
MLADOST DB Donja Bebrina
1
4
21.03. 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
ZDENAC Br. Zdenci
6
0
21.03. 15:30
SLAVEN Trnjani
DILJ Klokočevik
2
0
21.03. 15:30
SELNA Selna
DUBRAVA Zadubravlje
0
1
11. kolo
08.11. 14:00
AMATER Sl. Brod
DUBRAVA Zadubravlje
4
0
08.11. 14:00
SELNA Selna
DILJ Klokočevik
2
3
08.11. 14:00
SLAVEN Trnjani
ZDENAC Br. Zdenci
3
4
08.11. 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MLADOST DB Donja Bebrina
4
1
08.11. 14:00
BRATSTVO Vranovci
GRANIČAR Brodski Varoš
1
0
10. kolo
01.11. 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVEN Trnjani
4
0
01.11. 14:00
ZDENAC Br. Zdenci
SELNA Selna
3
0
01.11. 14:00
GRANIČAR Brodski Varoš
VINOGORAC Slavonski Brod
1
0
01.11. 14:00
DILJ Klokočevik
AMATER Sl. Brod
0
3
01.11. 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
POSAVAC Ruščica
1
2
9. kolo
25.10. 14:00
AMATER Sl. Brod
ZDENAC Br. Zdenci
3
0
25.10. 14:00
SELNA Selna
MLADOST DB Donja Bebrina
1
4
25.10. 14:00
SLAVEN Trnjani
GRANIČAR Brodski Varoš
0
8
25.10. 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BRATSTVO Vranovci
7
1
25.10. 14:00
POSAVAC Ruščica
DILJ Klokočevik
9
0
8. kolo
18.10. 15:00
ZDENAC Br. Zdenci
POSAVAC Ruščica
2
1
18.10. 15:00
BRATSTVO Vranovci
SLAVEN Trnjani
1
0
18.10. 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SELNA Selna
6
0
18.10. 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
AMATER Sl. Brod
1
4
18.10. 15:00
DILJ Klokočevik
DUBRAVA Zadubravlje
0
5
7. kolo
11.10. 15:30
AMATER Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
0
0
11.10. 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
ZDENAC Br. Zdenci
2
0
11.10. 15:30
SELNA Selna
BRATSTVO Vranovci
1
3
11.10. 15:30
SLAVEN Trnjani
VINOGORAC Slavonski Brod
0
3
11.10. 15:30
POSAVAC Ruščica
MLADOST DB Donja Bebrina
3
1
6. kolo
03.10. 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
DUBRAVA Zadubravlje
2
4
04.10. 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
SELNA Selna
8
0
04.10. 15:30
BRATSTVO Vranovci
AMATER Sl. Brod
0
4
04.10. 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
POSAVAC Ruščica
3
2
04.10. 15:30
ZDENAC Br. Zdenci
DILJ Klokočevik
4
3
5. kolo
26.09. 18:30
POSAVAC Ruščica
BRATSTVO Vranovci
4
0
26.09. 18:30
AMATER Sl. Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
2
3
27.09. 16:00
DILJ Klokočevik
MLADOST DB Donja Bebrina
0
2
27.09. 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
GRANIČAR Brodski Varoš
3
2
27.09. 16:00
SELNA Selna
SLAVEN Trnjani
3
3
4. kolo
19.09. 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
DILJ Klokočevik
6
0
20.09. 16:00
SLAVEN Trnjani
AMATER Sl. Brod
0
7
20.09. 16:00
VINOGORAC Slavonski Brod
POSAVAC Ruščica
0
0
20.09. 16:00
BRATSTVO Vranovci
DUBRAVA Zadubravlje
1
3
20.09. 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
ZDENAC Br. Zdenci
3
0
3. kolo
12.09. 19:00
POSAVAC Ruščica
SLAVEN Trnjani
5
0
13.09. 19:00
AMATER Sl. Brod
SELNA Selna
8
0
13.09. 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
GRANIČAR Brodski Varoš
4
4
13.09. 16:30
DILJ Klokočevik
BRATSTVO Vranovci
1
3
13.09. 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
VINOGORAC Slavonski Brod
0
3
2. kolo
05.09. 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
DILJ Klokočevik
7
0
06.09. 17:00
SELNA Selna
POSAVAC Ruščica
1
9
06.09. 17:00
SLAVEN Trnjani
DUBRAVA Zadubravlje
1
2
06.09. 17:00
BRATSTVO Vranovci
ZDENAC Br. Zdenci
3
4
06.09. 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST DB Donja Bebrina
4
1
1. kolo
30.08. 17:00
POSAVAC Ruščica
AMATER Sl. Brod
2
0
30.08. 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
BRATSTVO Vranovci
4
3
30.08. 17:00
ZDENAC Br. Zdenci
VINOGORAC Slavonski Brod
1
4
30.08. 17:00
DILJ Klokočevik
SLAVEN Trnjani
5
0
30.08. 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
SELNA Selna
8
1