Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 GUNDINCI - Gundinci 8 8 0 0 48 24
2 RAKETA - Beravci 9 8 0 1 23 24
3 SAVA - Svilaj 8 5 0 3 14 15
4 SAPCI - Sapci 8 4 1 3 9 13
5 ŠOKADIJA - Sredanci 8 3 1 4 -19 10
6 MLADOST D - Divoševci 8 3 0 5 -6 9
7 MLADOST Č - Čajkovci 8 2 0 6 -13 6
8 MLADOST BS - Bicko Selo 8 1 2 5 -19 5
9 POSAVAC - Kupina 7 1 0 6 -21 3
10 OMLADINAC - Novi Grad 2 0 0 2 -16 0
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 GUNDINCI 8 8 0 0 48 24 6 6 0 0 38 18 2 2 0 0 10 6
2 RAKETA 9 8 0 1 23 24 5 5 0 0 22 15 4 3 0 1 1 9
3 SAVA 8 5 0 3 14 15 5 4 0 1 16 12 3 1 0 2 -2 3
4 SAPCI 8 4 1 3 9 13 4 2 0 2 4 6 4 2 1 1 5 7
5 ŠOKADIJA 8 3 1 4 -19 10 4 2 0 2 -8 6 4 1 1 2 -11 4
6 MLADOST D 8 3 0 5 -6 9 4 2 0 2 2 6 4 1 0 3 -8 3
7 MLADOST Č 8 2 0 6 -13 6 0 0 0 0 0 0 8 2 0 6 -13 6
8 MLADOST BS 8 1 2 5 -19 5 5 1 2 2 -2 5 3 0 0 3 -17 0
9 POSAVAC 7 1 0 6 -21 3 3 0 0 3 -10 0 4 1 0 3 -11 3
10 OMLADINAC 2 0 0 2 -16 0 1 0 0 1 -5 0 1 0 0 1 -11 0
# Klub Bod GR
1 GUNDINCI 24 48
2 RAKETA 24 23
3 SAVA 15 14
4 SAPCI 13 9
5 ŠOKADIJA 10 -19
6 MLADOST D 9 -6
7 MLADOST Č 6 -13
8 MLADOST BS 5 -19
9 POSAVAC 3 -21
10 OMLADINAC 0 -16

Rezultati

9. kolo
25.10.2020 14:00
SAPCI Sapci
3 : 1
MLADOST Č Čajkovci
25.10.2020 14:00
RAKETA Beravci
7 : 1
MLADOST BS Bicko Selo
25.10.2020 14:00
SAVA Svilaj
6 : 3
MLADOST D Divoševci
25.10.2020 14:00
ŠOKADIJA Sredanci
1 : 9
GUNDINCI Gundinci
8. kolo
18.10.2020 15:00
RAKETA Beravci
4 : 1
MLADOST Č Čajkovci
18.10.2020 15:00
GUNDINCI Gundinci
1 : 0
SAVA Svilaj
18.10.2020 15:00
MLADOST D Divoševci
0 : 3
SAPCI Sapci
18.10.2020 15:00
MLADOST BS Bicko Selo
3 : 0
POSAVAC Kupina
7. kolo
11.10.2020 15:30
SAPCI Sapci
0 : 2
GUNDINCI Gundinci
11.10.2020 15:30
POSAVAC Kupina
0 : 5
MLADOST Č Čajkovci
11.10.2020 15:30
RAKETA Beravci
3 : 0
MLADOST D Divoševci
11.10.2020 15:30
SAVA Svilaj
7 : 1
ŠOKADIJA Sredanci
6. kolo
03.10.2020 15:30
ŠOKADIJA Sredanci
0 : 6
SAPCI Sapci
04.10.2020 15:30
GUNDINCI Gundinci
8 : 2
RAKETA Beravci
04.10.2020 15:30
MLADOST D Divoševci
6 : 1
POSAVAC Kupina
04.10.2020 15:30
MLADOST BS Bicko Selo
0 : 2
MLADOST Č Čajkovci
5. kolo
26.09.2020 16:00
SAPCI Sapci
5 : 0
SAVA Svilaj
27.09.2020 16:00
MLADOST BS Bicko Selo
1 : 4
MLADOST D Divoševci
27.09.2020 16:00
POSAVAC Kupina
:
GUNDINCI Gundinci
27.09.2020 16:00
RAKETA Beravci
6 : 0
ŠOKADIJA Sredanci
4. kolo
19.09.2020 16:00
MLADOST D Divoševci
2 : 1
MLADOST Č Čajkovci
20.09.2020 16:00
OMLADINAC Novi Grad
:
SAPCI Sapci
20.09.2020 16:00
SAVA Svilaj
1 : 2
RAKETA Beravci
20.09.2020 16:00
ŠOKADIJA Sredanci
6 : 2
POSAVAC Kupina
20.09.2020 16:00
GUNDINCI Gundinci
7 : 0
MLADOST BS Bicko Selo
3. kolo
12.09.2020 06:30
MLADOST BS Bicko Selo
0 : 0
ŠOKADIJA Sredanci
13.09.2020 06:30
MLADOST D Divoševci
:
OMLADINAC Novi Grad
13.09.2020 06:30
GUNDINCI Gundinci
9 : 1
MLADOST Č Čajkovci
13.09.2020 06:30
POSAVAC Kupina
1 : 5
SAVA Svilaj
13.09.2020 06:30
RAKETA Beravci
4 : 0
SAPCI Sapci
2. kolo
05.09.2020 17:00
SAPCI Sapci
1 : 2
POSAVAC Kupina
06.09.2020 17:00
OMLADINAC Novi Grad
0 : 5
RAKETA Beravci
06.09.2020 17:00
SAVA Svilaj
4 : 0
MLADOST BS Bicko Selo
06.09.2020 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
3 : 1
MLADOST Č Čajkovci
06.09.2020 17:00
GUNDINCI Gundinci
7 : 2
MLADOST D Divoševci
1. kolo
30.08.2020 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
1 : 1
SAPCI Sapci
30.08.2020 17:00
SAVA Svilaj
5 : 1
MLADOST Č Čajkovci
30.08.2020 17:00
MLADOST D Divoševci
3 : 4
ŠOKADIJA Sredanci
29.08.2020 17:00
GUNDINCI Gundinci
11 : 0
OMLADINAC Novi Grad
29.08.2020 19:30
POSAVAC Kupina
1 : 2
RAKETA Beravci
# Klub Bod
1 GUNDINCI 24
2 RAKETA 24
3 SAVA 15
4 SAPCI 13
5 ŠOKADIJA 10
6 MLADOST D 9
7 MLADOST Č 6
8 MLADOST BS 5
9 POSAVAC 3
10 OMLADINAC 0

Rezultati

9. kolo
25.10. 14:00
SAPCI Sapci
MLADOST Č Čajkovci
3
1
25.10. 14:00
RAKETA Beravci
MLADOST BS Bicko Selo
7
1
25.10. 14:00
SAVA Svilaj
MLADOST D Divoševci
6
3
25.10. 14:00
ŠOKADIJA Sredanci
GUNDINCI Gundinci
1
9
8. kolo
18.10. 15:00
RAKETA Beravci
MLADOST Č Čajkovci
4
1
18.10. 15:00
GUNDINCI Gundinci
SAVA Svilaj
1
0
18.10. 15:00
MLADOST D Divoševci
SAPCI Sapci
0
3
18.10. 15:00
MLADOST BS Bicko Selo
POSAVAC Kupina
3
0
7. kolo
11.10. 15:30
SAPCI Sapci
GUNDINCI Gundinci
0
2
11.10. 15:30
POSAVAC Kupina
MLADOST Č Čajkovci
0
5
11.10. 15:30
RAKETA Beravci
MLADOST D Divoševci
3
0
11.10. 15:30
SAVA Svilaj
ŠOKADIJA Sredanci
7
1
6. kolo
03.10. 15:30
ŠOKADIJA Sredanci
SAPCI Sapci
0
6
04.10. 15:30
GUNDINCI Gundinci
RAKETA Beravci
8
2
04.10. 15:30
MLADOST D Divoševci
POSAVAC Kupina
6
1
04.10. 15:30
MLADOST BS Bicko Selo
MLADOST Č Čajkovci
0
2
5. kolo
26.09. 16:00
SAPCI Sapci
SAVA Svilaj
5
0
27.09. 16:00
MLADOST BS Bicko Selo
MLADOST D Divoševci
1
4
27.09. 16:00
POSAVAC Kupina
GUNDINCI Gundinci
27.09. 16:00
RAKETA Beravci
ŠOKADIJA Sredanci
6
0
4. kolo
19.09. 16:00
MLADOST D Divoševci
MLADOST Č Čajkovci
2
1
20.09. 16:00
OMLADINAC Novi Grad
SAPCI Sapci
20.09. 16:00
SAVA Svilaj
RAKETA Beravci
1
2
20.09. 16:00
ŠOKADIJA Sredanci
POSAVAC Kupina
6
2
20.09. 16:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST BS Bicko Selo
7
0
3. kolo
12.09. 06:30
MLADOST BS Bicko Selo
ŠOKADIJA Sredanci
0
0
13.09. 06:30
MLADOST D Divoševci
OMLADINAC Novi Grad
13.09. 06:30
GUNDINCI Gundinci
MLADOST Č Čajkovci
9
1
13.09. 06:30
POSAVAC Kupina
SAVA Svilaj
1
5
13.09. 06:30
RAKETA Beravci
SAPCI Sapci
4
0
2. kolo
05.09. 17:00
SAPCI Sapci
POSAVAC Kupina
1
2
06.09. 17:00
OMLADINAC Novi Grad
RAKETA Beravci
0
5
06.09. 17:00
SAVA Svilaj
MLADOST BS Bicko Selo
4
0
06.09. 17:00
ŠOKADIJA Sredanci
MLADOST Č Čajkovci
3
1
06.09. 17:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST D Divoševci
7
2
1. kolo
30.08. 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
SAPCI Sapci
1
1
30.08. 17:00
SAVA Svilaj
MLADOST Č Čajkovci
5
1
30.08. 17:00
MLADOST D Divoševci
ŠOKADIJA Sredanci
3
4
29.08. 17:00
GUNDINCI Gundinci
OMLADINAC Novi Grad
11
0
29.08. 19:30
POSAVAC Kupina
RAKETA Beravci
1
2