Tablica

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 VINOGORAC - Slavonski Brod 8 7 1 0 31 22
2 DUBRAVA - Zadubravlje 8 7 0 1 17 21
3 POSAVAC - Ruščica 9 6 1 2 28 19
4 GRANIČAR - Brodski Varoš 8 5 2 1 23 17
5 AMATER - Sl. Brod 8 5 1 2 22 16
6 MLADOST DB - Donja Bebrina 8 4 0 4 -1 12
7 ZDENAC - Br. Zdenci 8 3 1 4 -8 10
8 BRATSTVO - Vranovci 9 3 0 6 -13 9
9 DILJ - Klokočevik 8 1 0 7 -27 3
10 SLAVEN - Trnjani 8 0 1 7 -30 1
11 SELNA - Selna 8 0 1 7 -42 1
Ukupno Kod kuće U gostima
# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1 VINOGORAC 8 7 1 0 31 22 4 3 1 0 21 10 4 4 0 0 10 12
2 DUBRAVA 8 7 0 1 17 21 4 3 0 1 7 9 4 4 0 0 10 12
3 POSAVAC 9 6 1 2 28 19 5 5 0 0 22 15 4 1 1 2 6 4
4 GRANIČAR 8 5 2 1 23 17 4 4 0 0 16 12 4 1 2 1 7 5
5 AMATER 8 5 1 2 22 16 4 2 1 1 10 7 4 3 0 1 12 9
6 MLADOST DB 8 4 0 4 -1 12 4 2 0 2 -1 6 4 2 0 2 0 6
7 ZDENAC 8 3 1 4 -8 10 4 2 1 1 -1 7 4 1 0 3 -7 3
8 BRATSTVO 9 3 0 6 -13 9 4 1 0 3 -6 3 5 2 0 3 -7 6
9 DILJ 8 1 0 7 -27 3 4 1 0 3 -4 3 4 0 0 4 -23 0
10 SLAVEN 8 0 1 7 -30 1 4 0 0 4 -19 0 4 0 1 3 -11 1
11 SELNA 8 0 1 7 -42 1 4 0 1 3 -13 1 4 0 0 4 -29 0
# Klub Bod GR
1 VINOGORAC 22 31
2 DUBRAVA 21 17
3 POSAVAC 19 28
4 GRANIČAR 17 23
5 AMATER 16 22
6 MLADOST DB 12 -1
7 ZDENAC 10 -8
8 BRATSTVO 9 -13
9 DILJ 3 -27
10 SLAVEN 1 -30
11 SELNA 1 -42

Rezultati

11. kolo
08.11.2020 14:00
AMATER Sl. Brod
:
DUBRAVA Zadubravlje
08.11.2020 14:00
SELNA Selna
:
DILJ Klokočevik
08.11.2020 14:00
SLAVEN Trnjani
:
ZDENAC Br. Zdenci
08.11.2020 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
:
MLADOST DB Donja Bebrina
08.11.2020 14:00
BRATSTVO Vranovci
:
GRANIČAR Brodski Varoš
10. kolo
01.11.2020 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
:
SLAVEN Trnjani
01.11.2020 14:00
ZDENAC Br. Zdenci
:
SELNA Selna
01.11.2020 14:00
GRANIČAR Brodski Varoš
:
VINOGORAC Slavonski Brod
01.11.2020 14:00
DILJ Klokočevik
:
AMATER Sl. Brod
01.11.2020 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
:
POSAVAC Ruščica
9. kolo
25.10.2020 14:00
AMATER Sl. Brod
3 : 0
ZDENAC Br. Zdenci
25.10.2020 14:00
SELNA Selna
1 : 4
MLADOST DB Donja Bebrina
25.10.2020 14:00
SLAVEN Trnjani
0 : 8
GRANIČAR Brodski Varoš
25.10.2020 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
7 : 1
BRATSTVO Vranovci
25.10.2020 14:00
POSAVAC Ruščica
9 : 0
DILJ Klokočevik
8. kolo
18.10.2020 15:00
ZDENAC Br. Zdenci
2 : 1
POSAVAC Ruščica
18.10.2020 15:00
BRATSTVO Vranovci
1 : 0
SLAVEN Trnjani
18.10.2020 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
6 : 0
SELNA Selna
18.10.2020 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
1 : 4
AMATER Sl. Brod
18.10.2020 15:00
DILJ Klokočevik
0 : 5
DUBRAVA Zadubravlje
7. kolo
11.10.2020 15:30
AMATER Sl. Brod
0 : 0
GRANIČAR Brodski Varoš
11.10.2020 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
2 : 0
ZDENAC Br. Zdenci
11.10.2020 15:30
SELNA Selna
1 : 3
BRATSTVO Vranovci
11.10.2020 15:30
SLAVEN Trnjani
0 : 3
VINOGORAC Slavonski Brod
11.10.2020 15:30
POSAVAC Ruščica
3 : 1
MLADOST DB Donja Bebrina
6. kolo
03.10.2020 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
2 : 4
DUBRAVA Zadubravlje
04.10.2020 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
8 : 0
SELNA Selna
04.10.2020 15:30
BRATSTVO Vranovci
0 : 4
AMATER Sl. Brod
04.10.2020 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
3 : 2
POSAVAC Ruščica
04.10.2020 15:30
ZDENAC Br. Zdenci
4 : 3
DILJ Klokočevik
5. kolo
26.09.2020 18:30
POSAVAC Ruščica
4 : 0
BRATSTVO Vranovci
26.09.2020 18:30
AMATER Sl. Brod
2 : 3
VINOGORAC Slavonski Brod
27.09.2020 16:00
DILJ Klokočevik
0 : 2
MLADOST DB Donja Bebrina
27.09.2020 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
3 : 2
GRANIČAR Brodski Varoš
27.09.2020 16:00
SELNA Selna
3 : 3
SLAVEN Trnjani
4. kolo
19.09.2020 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
6 : 0
DILJ Klokočevik
20.09.2020 16:00
SLAVEN Trnjani
0 : 7
AMATER Sl. Brod
20.09.2020 16:00
VINOGORAC Slavonski Brod
0 : 0
POSAVAC Ruščica
20.09.2020 16:00
BRATSTVO Vranovci
1 : 3
DUBRAVA Zadubravlje
20.09.2020 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
3 : 0
ZDENAC Br. Zdenci
3. kolo
12.09.2020 19:00
POSAVAC Ruščica
5 : 0
SLAVEN Trnjani
13.09.2020 19:00
AMATER Sl. Brod
8 : 0
SELNA Selna
13.09.2020 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
4 : 4
GRANIČAR Brodski Varoš
13.09.2020 16:30
DILJ Klokočevik
1 : 3
BRATSTVO Vranovci
13.09.2020 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
0 : 3
VINOGORAC Slavonski Brod
2. kolo
05.09.2020 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
7 : 0
DILJ Klokočevik
06.09.2020 17:00
SELNA Selna
1 : 9
POSAVAC Ruščica
06.09.2020 17:00
SLAVEN Trnjani
1 : 2
DUBRAVA Zadubravlje
06.09.2020 17:00
BRATSTVO Vranovci
3 : 4
ZDENAC Br. Zdenci
06.09.2020 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
4 : 1
MLADOST DB Donja Bebrina
1. kolo
30.08.2020 17:00
POSAVAC Ruščica
2 : 0
AMATER Sl. Brod
30.08.2020 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
4 : 3
BRATSTVO Vranovci
30.08.2020 17:00
ZDENAC Br. Zdenci
1 : 4
VINOGORAC Slavonski Brod
30.08.2020 17:00
DILJ Klokočevik
5 : 0
SLAVEN Trnjani
30.08.2020 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
8 : 1
SELNA Selna
# Klub Bod
1 VINOGORAC 22
2 DUBRAVA 21
3 POSAVAC 19
4 GRANIČAR 17
5 AMATER 16
6 MLADOST DB 12
7 ZDENAC 10
8 BRATSTVO 9
9 DILJ 3
10 SLAVEN 1
11 SELNA 1

Rezultati

11. kolo
08.11. 14:00
AMATER Sl. Brod
DUBRAVA Zadubravlje
08.11. 14:00
SELNA Selna
DILJ Klokočevik
08.11. 14:00
SLAVEN Trnjani
ZDENAC Br. Zdenci
08.11. 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MLADOST DB Donja Bebrina
08.11. 14:00
BRATSTVO Vranovci
GRANIČAR Brodski Varoš
10. kolo
01.11. 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVEN Trnjani
01.11. 14:00
ZDENAC Br. Zdenci
SELNA Selna
01.11. 14:00
GRANIČAR Brodski Varoš
VINOGORAC Slavonski Brod
01.11. 14:00
DILJ Klokočevik
AMATER Sl. Brod
01.11. 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
POSAVAC Ruščica
9. kolo
25.10. 14:00
AMATER Sl. Brod
ZDENAC Br. Zdenci
3
0
25.10. 14:00
SELNA Selna
MLADOST DB Donja Bebrina
1
4
25.10. 14:00
SLAVEN Trnjani
GRANIČAR Brodski Varoš
0
8
25.10. 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BRATSTVO Vranovci
7
1
25.10. 14:00
POSAVAC Ruščica
DILJ Klokočevik
9
0
8. kolo
18.10. 15:00
ZDENAC Br. Zdenci
POSAVAC Ruščica
2
1
18.10. 15:00
BRATSTVO Vranovci
SLAVEN Trnjani
1
0
18.10. 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SELNA Selna
6
0
18.10. 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
AMATER Sl. Brod
1
4
18.10. 15:00
DILJ Klokočevik
DUBRAVA Zadubravlje
0
5
7. kolo
11.10. 15:30
AMATER Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
0
0
11.10. 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
ZDENAC Br. Zdenci
2
0
11.10. 15:30
SELNA Selna
BRATSTVO Vranovci
1
3
11.10. 15:30
SLAVEN Trnjani
VINOGORAC Slavonski Brod
0
3
11.10. 15:30
POSAVAC Ruščica
MLADOST DB Donja Bebrina
3
1
6. kolo
03.10. 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
DUBRAVA Zadubravlje
2
4
04.10. 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
SELNA Selna
8
0
04.10. 15:30
BRATSTVO Vranovci
AMATER Sl. Brod
0
4
04.10. 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
POSAVAC Ruščica
3
2
04.10. 15:30
ZDENAC Br. Zdenci
DILJ Klokočevik
4
3
5. kolo
26.09. 18:30
POSAVAC Ruščica
BRATSTVO Vranovci
4
0
26.09. 18:30
AMATER Sl. Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
2
3
27.09. 16:00
DILJ Klokočevik
MLADOST DB Donja Bebrina
0
2
27.09. 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
GRANIČAR Brodski Varoš
3
2
27.09. 16:00
SELNA Selna
SLAVEN Trnjani
3
3
4. kolo
19.09. 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
DILJ Klokočevik
6
0
20.09. 16:00
SLAVEN Trnjani
AMATER Sl. Brod
0
7
20.09. 16:00
VINOGORAC Slavonski Brod
POSAVAC Ruščica
0
0
20.09. 16:00
BRATSTVO Vranovci
DUBRAVA Zadubravlje
1
3
20.09. 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
ZDENAC Br. Zdenci
3
0
3. kolo
12.09. 19:00
POSAVAC Ruščica
SLAVEN Trnjani
5
0
13.09. 19:00
AMATER Sl. Brod
SELNA Selna
8
0
13.09. 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
GRANIČAR Brodski Varoš
4
4
13.09. 16:30
DILJ Klokočevik
BRATSTVO Vranovci
1
3
13.09. 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
VINOGORAC Slavonski Brod
0
3
2. kolo
05.09. 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
DILJ Klokočevik
7
0
06.09. 17:00
SELNA Selna
POSAVAC Ruščica
1
9
06.09. 17:00
SLAVEN Trnjani
DUBRAVA Zadubravlje
1
2
06.09. 17:00
BRATSTVO Vranovci
ZDENAC Br. Zdenci
3
4
06.09. 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST DB Donja Bebrina
4
1
1. kolo
30.08. 17:00
POSAVAC Ruščica
AMATER Sl. Brod
2
0
30.08. 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
BRATSTVO Vranovci
4
3
30.08. 17:00
ZDENAC Br. Zdenci
VINOGORAC Slavonski Brod
1
4
30.08. 17:00
DILJ Klokočevik
SLAVEN Trnjani
5
0
30.08. 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
SELNA Selna
8
1