Rezultati

3. KOLO KUP NATJECANJA
30.09.2020 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
5 : 0
ZADRUGAR Oprisavci
30.09.2020 16:00
GUNDINCI Gundinci
0 : 8
NK Marsonia Sl. Brod
30.09.2020 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
7 : 9
OMLADINAC Staro Topolje
30.09.2020 16:00
BONK Bebrina
1 : 4
NK Oriolik Oriovac
30.09.2020 16:00
VINOGORAC Sl. Brod
2 : 5
SLAVONAC Bukovlje
30.09.2020 16:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
3 : 0
MLADOST Sibinj
2. KOLO KUP NATJECANJA
16.09.2020 16:30
MLADOST Sibinj
10 : 1
MLADOST Jakačina mala
16.09.2020 16:30
PODVINJE Sl. Brod
1 : 6
ZADRUGAR Oprisavci
16.09.2020 16:30
GUNDINCI Gundinci
3 : 2
POSAVINA Velika Kopanica
16.09.2020 16:30
VINOGORAC Sl. Brod
3 : 1
SLOBODNICA Slobodnica
16.09.2020 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
3 : 0
TOMISLAV Donji Andrijevci
16.09.2020 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
3 : 4
OMLADINAC Staro Topolje
15.09.2020 16:30
BONK Bebrina
2 : 1
SVAČIĆ Stari Slatinik
16.09.2020 16:30
GRANIČAR Stupnički Kuti
5 : 7
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
1. KOLO KUP NATJECANJA
25.08.2020 17:30
MLADOST Jakačina mala
6 : 1
SVJETLOST ASK
25.08.2020 17:30
MLADOST Malino
0 : 4
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
25.08.2020 17:30
GAJ
0 : 10
MLADOST Sibinj
25.08.2020 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1 : 2
GRANIČAR Stupnički Kuti
25.08.2020 17:30
VINOGORAC Sl. Brod
3 : 0
SLOGA Gromačnik
25.08.2020 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4 : 5
PODVINJE Sl. Brod
25.08.2020 17:30
SAVA Slivaj
0 : 3
SIKIREVCI Sikirevci
25.08.2020 17:30
RAKETA Beravci
1 : 3
GUNDINCI Gundinci
25.08.2020 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
1 : 0
PERKOVCI Perkovci
25.08.2020 17:30
POSAVAC Ruščica
0 : 3
BONK Bebrina
25.08.2020 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
5 : 3
SLOGA Vrpolje
25.08.2020 17:30
OMLADINAC Staro Topolje
5 : 1
SLOGA Jaruge
25.08.2020 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
1 : 7
OMLADINAC Gornja Vrba
26.08.2020 17:30
SLOBODNICA Slobodnica
6 : 5
SLAVONAC Gornja Bebrina
26.08.2020 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
3 : 0
GRANIČAR Klakar
26.08.2020 17:30
GARDUN Garčin
0 : 3
ZADRUGAR Oprisavci
PRETKOLO KUP NATJECANJA
15.08.2020 17:30
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš
1 : 4
SVJETLOST ASK
15.08.2020 17:30
MLADOST 1977 Banovci
1 : 4
BONK Bebrina
15.08.2020 17:30
GAJ
3 : 0
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
15.08.2020 17:30
TOMICA Tomica
5 : 7
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
15.08.2020 17:30
VINOGORAC Sl. Brod
5 : 3
GRANIČAR Brodski Varoš
16.08.2020 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
6 : 4
AMATER Sl. Brod
16.08.2020 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
4 : 1
DILJ Klokočevik
16.08.2020 17:30
BRATSTVO
0 : 6
POSAVAC Ruščica
16.08.2020 17:30
SELNA Selna
0 : 6
GRANIČAR Klakar
15.08.2020 17:30
GRANIČAR Stupnički Kuti
3 : 2
ŠOKADIJA Šumeće
15.08.2020 17:30
ŠOKADIJA Sredanci
0 : 3
PERKOVCI Perkovci
15.08.2020 17:30
OMLADINAC NG
0 : 7
SLAVONAC Gornja Bebrina
15.08.2020 17:30
OMLADINAC Staro Topolje
5 : 0
MLADOST Čajkovci
15.08.2020 17:30
SAPCI Sapci
1 : 4
SLOGA Vrpolje
15.08.2020 17:30
POSAVAC Kupina
0 : 3
POSAVINA Velika Kopanica
15.08.2020 17:17
MLADOST D. Bebrina
0 : 4
ZVONIMIR Donja Vrba
16.08.2020 17:30
ZDENAC Brodski Zdenci
0 : 1
PODVINJE Sl. Brod
16.08.2020 17:30
VATROGASAC Grižići
1 : 4
SLOGA Gromačnik
16.08.2020 17:30
POSAVAC Kaniža
0 : 8
SLOBODNICA Slobodnica
16.08.2020 17:30
ASK G. Andrijevci
2 : 3
MLADOST Jakačina mala
16.08.2020 17:30
GUNDINCI Gundinci
5 : 1
GRANIČAR Sl. Šamac
16.08.2020 17:30
SLOGA Jaruge
10 : 1
MLADOST Bicko Selo
16.08.2020 17:30
MLADOST Divoševci
3 : 5
RAKETA Beravci

Rezultati

3. KOLO KUP NATJECANJA
30.09. 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
5
0
30.09. 16:00
GUNDINCI Gundinci
NK Marsonia Sl. Brod
0
8
30.09. 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
OMLADINAC Staro Topolje
7
9
30.09. 16:00
BONK Bebrina
NK Oriolik Oriovac
1
4
30.09. 16:00
VINOGORAC Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
2
5
30.09. 16:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
MLADOST Sibinj
3
0
2. KOLO KUP NATJECANJA
16.09. 16:30
MLADOST Sibinj
MLADOST Jakačina mala
10
1
16.09. 16:30
PODVINJE Sl. Brod
ZADRUGAR Oprisavci
1
6
16.09. 16:30
GUNDINCI Gundinci
POSAVINA Velika Kopanica
3
2
16.09. 16:30
VINOGORAC Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
3
1
16.09. 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
3
0
16.09. 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Staro Topolje
3
4
15.09. 16:30
BONK Bebrina
SVAČIĆ Stari Slatinik
2
1
16.09. 16:30
GRANIČAR Stupnički Kuti
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
5
7
1. KOLO KUP NATJECANJA
25.08. 17:30
MLADOST Jakačina mala
SVJETLOST ASK
6
1
25.08. 17:30
MLADOST Malino
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
0
4
25.08. 17:30
GAJ
MLADOST Sibinj
0
10
25.08. 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
GRANIČAR Stupnički Kuti
1
2
25.08. 17:30
VINOGORAC Sl. Brod
SLOGA Gromačnik
3
0
25.08. 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
PODVINJE Sl. Brod
4
5
25.08. 17:30
SAVA Slivaj
SIKIREVCI Sikirevci
0
3
25.08. 17:30
RAKETA Beravci
GUNDINCI Gundinci
1
3
25.08. 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
PERKOVCI Perkovci
1
0
25.08. 17:30
POSAVAC Ruščica
BONK Bebrina
0
3
25.08. 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA Vrpolje
5
3
25.08. 17:30
OMLADINAC Staro Topolje
SLOGA Jaruge
5
1
25.08. 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
OMLADINAC Gornja Vrba
1
7
26.08. 17:30
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Gornja Bebrina
6
5
26.08. 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR Klakar
3
0
26.08. 17:30
GARDUN Garčin
ZADRUGAR Oprisavci
0
3
PRETKOLO KUP NATJECANJA
15.08. 17:30
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš
SVJETLOST ASK
1
4
15.08. 17:30
MLADOST 1977 Banovci
BONK Bebrina
1
4
15.08. 17:30
GAJ
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
3
0
15.08. 17:30
TOMICA Tomica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
5
7
15.08. 17:30
VINOGORAC Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
5
3
16.08. 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
AMATER Sl. Brod
6
4
16.08. 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
DILJ Klokočevik
4
1
16.08. 17:30
BRATSTVO
POSAVAC Ruščica
0
6
16.08. 17:30
SELNA Selna
GRANIČAR Klakar
0
6
15.08. 17:30
GRANIČAR Stupnički Kuti
ŠOKADIJA Šumeće
3
2
15.08. 17:30
ŠOKADIJA Sredanci
PERKOVCI Perkovci
0
3
15.08. 17:30
OMLADINAC NG
SLAVONAC Gornja Bebrina
0
7
15.08. 17:30
OMLADINAC Staro Topolje
MLADOST Čajkovci
5
0
15.08. 17:30
SAPCI Sapci
SLOGA Vrpolje
1
4
15.08. 17:30
POSAVAC Kupina
POSAVINA Velika Kopanica
0
3
15.08. 17:17
MLADOST D. Bebrina
ZVONIMIR Donja Vrba
0
4
16.08. 17:30
ZDENAC Brodski Zdenci
PODVINJE Sl. Brod
0
1
16.08. 17:30
VATROGASAC Grižići
SLOGA Gromačnik
1
4
16.08. 17:30
POSAVAC Kaniža
SLOBODNICA Slobodnica
0
8
16.08. 17:30
ASK G. Andrijevci
MLADOST Jakačina mala
2
3
16.08. 17:30
GUNDINCI Gundinci
GRANIČAR Sl. Šamac
5
1
16.08. 17:30
SLOGA Jaruge
MLADOST Bicko Selo
10
1
16.08. 17:30
MLADOST Divoševci
RAKETA Beravci
3
5