Raspored parova i delegata 1. i 2. ŽNL

Raspored parova,sudaca i delegata za prvenstvene utakmice 19. kola 1.ŽNL ISTOK koje se igraju 24/25.04.2021. s početkom u 17:00 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  STARI PERKOVCI         ZUPČIĆ POPIĆ SLAVKO 

 

 NK Perkovci         KRAJNOVIĆ

 

 NK Podvinje         TURINA

 

 24.04.2021. u 17:00 sati

  

 2.  TOMICA         GAVRANIĆ JOZANOVIĆ MATO 

 

 NK Tomica         BREKALO M.

 

 NK Budainka Kolonija         ROSANDIĆ
   24.04.2021. u 17:00 sati

    

 3.  STARO TOPOLJE         KAMENJAŠ ĆOSIĆ IVAN 

 

 NK Omladinac ST         RISTER

 

 NK Graničar K         NOŽINIĆ

 

 24.04.2021. u 17:00 sati

   

 4.  DONJA VRBA         ARAMBAŠIĆ VINJARSKI STJEPAN 

 

 NK Zvonimir         MARTINOVIĆ J.

 

 NK Podcrkavlje         MATIJEVIĆ A.

 

 

    

 5.  VRPOLJE         BREKALO M. MARTIĆ SLOBODAN
   NK Sloga V         DUMENDŽIĆ

 

 NK Graničar SŠ         TURINA

 

 

    

 6.  GORNJA BEBRINA         JOZIĆ D.

IVANOVIĆ DAMIR 

 

 NK Slavonac GB

        HRSTO

 

 NK Gardun

        HARNOŠ

 

 

   

 7.  JARUGE         RISTER KUNECKI JOSIP
   NK Sloga J         NOŽINIĆ

 

 NK Posavina VK

        JOZIĆ Z.

 

 

 

 

 

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 19. kola 1.ŽNL ZAPAD koja se igra 24 i 25.04 .2021. s početkom u  17:00 sati.
 

Rb

Parovi

Suci

Delegat

1.   TISOVAC

         ČULINA

MARINOVIĆ ŽELJKO

 

 NK Croatia          MARIČEVIĆ

 

 NK Posavac D

         VLAINIĆ

 

 24.04.2021. u 17:00 sati.

  

 2.  SLOBODNICA

         JUREVIĆ

ALILOVIĆ IVICA 

 

 NK Slobodnica          JOZIĆ D.

 

 NK Slavonac B/S          HODAK
   24.04.2021. u 17:00 sati.

    

3.   GORNJI BOGIĆEVCI           TOPČIĆ KIKIĆ JOSIP 

 

 NK Psunj Sokol

          GAJIĆ

 

 NK Slavonac G/D

          MARJANOVIĆ M.

 

 24.04.2021. u 17:00 sati.

   

4.   BRĐANI

          MARIČEVIĆ

SOKIĆ PETAR 

 

 NK Mladost B

          JANEČEK

 

 NK Budućnost

          ŠIMUNOVIĆ

 

 25.04.2021. u 17:00 sati.

    

 5.  CERNIK           MERGEDUŠ RUŠKAN DARIO 
   HNK Mladost C           GAJIĆ

 

 NK Batrina           JELAČA

 

 25.04.2021. u 17:00 sati.

    

 6.  BEBRINA           KRULJAC

STANKOVIĆ BRUNO 

 

 NK Bonk

          JUREVIĆ

 

 NK Slaven

          TURKALJ

 

  25.04.2021. u 17:00 sati.

   

7.   VRBOVA            CINDRIĆ JURASOVIĆ DRAGAN
  NK Omladinac V

           ČULINA

 

 NK Graničar L

           VLAINIĆ

 

 25.04.2021. u 17:00 sati.

 

 

    Raspored parova,sudaca i delegata za prvenstvene utakmice 15. kola 2.ŽNL A koja se igraju 25.04.2021. s početkom u 17:00 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  STARO TOPOLJE         HAS DUBAC MIROSLAV

 

 NK Sapci  

 

 NK Šokadija SR  

 

 

  

 2.  BERAVCI       BEDNJANEC MATIĆ MARIO

 

 NK Raketa       RUŽMAN

 

 NK Gundinci       HODAK
   

    

 3.  KUPINA        PAUN ŽELJKO

 

 NK Posavac KU  

 

 NK Mladost D  

 

 

   

 4.            
             

 

 

         

 

 

    

 5.               
     

 

   

 

 

   

   

 

 

    Raspored parova,sudaca i delegata za prvenstvene utakmice 17. kola 2.ŽNL B koja se igraju 24/25.04.2021. s početkom u 17:00 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  SLAVONSKI BROD         VUKOJE R. BARUKČIĆ JURAJ 

 

 NK Amater         MIKAJEVIĆ

 

 NK Bratstvo V         MAJDANČIĆ

 

 24.04.2021. u 19:30 sati

  

 2.  SELNA         MARTINOVIĆ M. SPAJIĆ JOSIP 

 

 NK Selna  

 

 NK Vinogorac  
   

    

 3.        RUŠČICA         MIKAJEVIĆ RAJKOVIĆ DENIS 

 

 NK Posavac R  

 

 NK Graničar BV  

 

   
 4.  ZADUBRAVLJE        MATIJEVIĆ M. BOREVKOVIĆ ŠIMO
   NK Dubrava  

 

 NK Mladost DB  

 

 

    

 5.  KLOKOČEVIK        STASJUK  PERKOVIĆ ANTUN
   NK Dilj   

 

 NK Zdenac  

 

 

   

   

 

 Raspored parova,sudaca i delegata za prvenstvene utakmice 17. kola 2.ŽNL C koje se igraju 24/25.04.2021. s početkom u 17:00 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  KANIŽA         KRULJAC MIJIĆ STJEPAN 

 

 NK Posavac K         RAŠO

 

 NK Vatrogasac          HRG

 

 24.04.2021. u 17:00 sati

  

 2.  STARI SLATINIK         JUREVIĆ BERAKOVIĆ ZDRAVKO

 

 NK Mladost JM         KRULJAC

 

 NK Mladost 1977  
   25.04.2021. u 11:00 sati

    

 3. SLAVONSKI BROD         KAMENJAŠ STRAJINJEV GORAN 

 

 NK MV Croatia 1976  

 

 NK Graničar SK  

 

 

   

 4. GORNJI ANDRIJEVCI         PERAK BEDNJANEC DRAŽEN

 

 NK Ask             

 

 NK Sloga GR  

 

 

    

 5.  SLAVONSKI KOBAŠ         MIKOLČEVIĆ VUKOVIĆ STJEPAN 
   NK Slavonac SK  

 

 NK Gaj  

 

 

    

   

 

   Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 15. kola 2.ŽNL D koja se igra 25.04 .2021. s početkom u 17:00 sati.

 

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  ORUBICA

           MAROŠEVIĆ

JELČIĆ MIROSLAV 

 

 NK Soko 1970            SKRETIĆ

 

 NK Trenk

           IVANIŠEVIĆ

 

 25.04.2021. u 17:00 sati.

  

 2.  DRAGALIĆ

           BENIĆ

FILIPOVIĆ ŽELJKO 

 

 NK Dragalić

           ŠTIVIN

 

 NK Slavonija B            ABRAMOVIĆ
 

 25.04.2021. u 17:00 sati.

    

 3.  STARO PETROVO SELO           TOPČIĆ JURČEVIĆ IVAN 

 

 NK Slavija

         STIPANČEVIĆ 

 

 NK Graničar M/M

          SABLJAK

 

 25.04.2021. u 17:00 sati.

   

 4.  GORNJI BOGIĆEVCI

          KONJEVIĆ

 KESER ĐURO

 

 NK Sloboda

          ŠTIMAC

 

 NK Mladost M

          ĆOSIĆ

 

 25.04.2021. u 17:00 sati.