Raspored parova i delegata 1. i 2. ŽNL

Raspored parova,delegata i sudaca za odgođenu prvenstvenu utakmicu 08. kola 1.ŽNL ISTOK koja se igra 22.11.2020. s početkom u 13:30 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1. KLAKAR              VUKOJE B. IVANOVIĆ D. 

 

 NK Graničar K              GAVRANIĆ

 

 NK Tomica               KRULJAC

 

 22.11.2020. u 13:30 sati

  

 2.      

 

   

 

   
   

    

 3.      

 

   

 

   

 

 

   

 4.      

 

   

 

   

 

 

    

 5.      
     

 

   

 

 

    

 6.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 7.      
     

 

 

 

 

 

 

 

 

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 13. kola 1.ŽNL ZAPAD koja se igra 15.11.2020. s početkom u 13:30 sati.
 

Rb

Parovi

Suci

Delegat

   

  

 

 

    

 

 

 

 

 

  

   

 

 

 

   

 

        
   

    

       

 

 

    

 

 

     

 

 

   

   

  

 

 

 

    

 

 

 

 

 

    

       
     

 

   

 

 

    

     

 

 

 

   

 

 

      

 

   

   

             
   

     

 

 

 

 

 

 

 

    Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 09. kola 2.ŽNL A koja se igra 25.10.2020. s početkom u 14:00 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.      

 

   

 

   

 

 

  

 2.         

 

   

 

   
   

    

 3.            

 

           

 

 

        

 

 

   

 4.            
             

 

 

         

 

 

    

 5.               
     

 

   

 

 

   

   

 

 

    Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 11. kola 2.ŽNL B koja se igra 08.11.2020. s početkom u 14:00 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.      

 

   

 

   

 

 07.11.2020. u 16:30 sati

  

 2.      

 

   

 

   
   

    

 3.            

 

   

 

   

 

   
 4.      
     

 

   

 

 

    

 5.      
   

 

   

 

 

   

   

 

 Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 11. kola 2.ŽNL C koja se igra 08.11.2020. s početkom u 14:00 sati.

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.      

 

   

 

   

 

 07.11.2020. u 14:00 sati

  

 2.      

 

   

 

   
   

    

 3.      

 

   

 

   

 

 

   

 4.      

 

         

 

   

 

 

    

 5.      
     

 

           

 

 

    

   

 

   Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvenu utakmicu 9. kola 2.ŽNL D koja se igra 25.10.2020. s početkom u 14:00 sati.

 

Rb

Parovi

Suci

Delegat

 1.  

             

 

 

               

 

 

            

 

 

  

 2.  

            

 

 

 

            

 

              
 

 

    

 3.                 

 

 

            

 

 

            

 

 

   

 4.