Raspored parova, delegata i sudaca za Lige mladeži

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice:       

                                            

                                    

                                                                STARIJI PIONIRI - CENTAR

 

Rb

Parovi

Sudac

 

1.  Gornja Vrba             NUHANOVIĆ  

 

 NK OMLADINAC             

 

 NK BUDAINKA KOLONIJA  

 

 04.06. (petak) 10:00h

 
 2.  Slavonski Brod                SUDIĆ  

 

 NK BUDAINKA KOLONIJA             

 

 NK ORIOLIK  
   06.06. (nedjelja) 16:00h

    

 3.  Podvinje                 CAR   

 

 NK PODVINJE             

 

 NK AMATER

 

 

 05.06. (subota) 11:00h  

 

                                                                                                                    

                                                                              

 

                                                                     KADETI

Rb

Parovi

Sudac

 

1.   Slavonski Brod                JOZIĆ  

 

 NK BUDAINKA KOLONIJA             

 

 NK TOMISLAV  

 

 05.06. (subota) 11:00h

  

 2.  Malino              

 

 NK ORIOLIK               HRG

 

 NK MLADOST Sibinj  
   04.06. (petak) 18:00h

    

                 

 

              

 

 

 

 

 

   

                  

 

               

 

   

 

 

    

                  

 

 

               

 

   

 

 

    

       
 

   

                                                                                                           

                                                          JUNIORI - CENTAR

Rb

Parovi

Sudac

 Delegat

 1.  Podvinje            BRAJKOVIĆ 

 

 NK PODVINJE              HODAK

 

 NK ZDENAC              

 

 05.06. (subota) 18:00h

  

                     

 

           

 

           
   

    

                   

 

   

 

 

 

 

 

   

       
 
 

 

 

                                                                  JUNIORI - ISTOK

Rb

Parovi

Sudac

 Delegat

 1.  Oprisavci               

DRUŽIJANIĆ

 

 NK ZADRUGAR              JOZIĆ

 

 NK GUNDINCI              

 

 03.06. (četvrtak) 18:00h