Raspored parova, delegata i sudaca za Lige mladeži

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice:


                          

                                                     MŽNL POŽEGA/SLAVONSKI BROD - LIMAČI

Rb

Parovi

Sudac

 

 1.  Oriovac        LOGARUŠIĆ  

 

 NK ORIOLIK             

 

 NK POŽEGA              

 

 25.04. (nedjelja) 11:30h

  

2.   Slavonski Brod         BIŠČEVIĆ  

 

 NK MARSONIA          

 

 NK AMATER          
   24.04. (subota) 15:00h

    

                   

 

   

 

 

 

 

 

   

       
 

 

                                                                                                                    

                                                                               STARIJI PIONIRI - ISTOK

Rb

Parovi

Sudac

 

 1.  Oprisavci          ČERNOŠEK   

 

 NK ZADRUGAR          

 

 NK SLAVONAC (GB)              

 

 24.04. (subota) 10:00h

  

 2.  Stari Perkovci         CAR    

 

 NK PERKOVCI          

 

 NK SAPCI          
   25.04. (nedjelja) 14:30h

    

 3.  Vrpolje         MARTINOVIĆ M       

 

 NK SLOGA          

 

 NK GUNDINCI

 

 

 25.04. (nedjelja) 11:00h

   

       
 

                                   

 

                                                                     KADETI

Rb

Parovi

Sudac

 

1.  Oriolik            ROGOVSKI   

 

 NK ORIOLIK             

 

 NK OMLADINAC G. Vrba  

 

 25.04. (nedjelja) 10:00h

  

 2.  Slavonski Brod           

 

 NK BUDAINKA KOLONIJA             

 

 NK SLAVONAC  Bukovlje  
   odgođeno

    

 3.  Lužani        RUŽMAN     

 

 NK SVJETLOST             

 

 NK MLADOST Sibinj

 

 

 23.04. (petak) 16:30h

   

 4.  Slavonski Šamac          MATIJEVIĆ M    

 

 NK GRANIČAR              

 

 NK TOMISLAV  

 

 24.04. (subota) 17:00h

    

                  

 

 

 

 

   

 

 

    

       
 

   

                                                    STARIJI PIONIRI - CENTAR

Rb

Parovi

Sudac

 

 1.  Slavonski Brod         BIŠČEVIĆ  

 

 NK AMATER            

 

 NK MARSONIA              

 

 25.04. (nedjelja) 11:00h

  

 2.  Oriovac          ROGOVSKI  

 

 NK ORIOLIK          

 

 NK POSAVAC Kaniža          
   24.04. (subota) 11:00h

    

 2.  Gornja Vrba                

 

 ŽNK MARSONIA         ČERNOŠEK
 

 NK OMLADINAC G. Vrba

 

 

 24.04. (subota) 15:00h

   

       
 
 

 

 

                                                          JUNIORI - CENTAR

Rb

Parovi

Sudac

 Delegat

 1.  Podvinje           MIJIĆ 

 

 NK PODVINJE          

 

 NK SLOBODNICA              

 

 25.04. (nedjelja) 17:00h

  

2.  Slavonski Kobaš          HAS JAGODAR 

 

 NK SLAVONAC           

 

 NK BONK          
   24.04. (subota) 17:00h

    

 3.  Brodski Zdenci          HRSTO BRAJKOVIĆ 

 

 NK ZDENAC  

 

 NK PODCRKAVLJE

 

 

 24.04. (subota) 17:00h

   

       
 
 

 

 

                                                             JUNIORI - ISTOK

Rb

Parovi

Sudac

Delegat 

 1.  Velika Kopanica             DUJAK

 

 NK POSAVINA          DUMENDŽIĆ

 

 NK ZADRUGAR              

 

 24.04. (subota) 15:00h

  

 2.  Sikirevci            LIŠČUK

 

 NK SIKIREVCI          SARIĆ

 

 NK DUBRAVA          
   24.04. (subota) 17:00h