ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


2. HMNL - Istok Futsal - 2017/2018

18. kolo
07.05.2018 20:15
MNK Aurelia Vinkovci
MNK NG Unitas Nova Gradiška
:
07.05.2018 20:15
OSIJEK 031
MNK Našice Našice
:
07.05.2018 20:15
MNK M. Mljekara Valpovo
MNK Vinkovci Vinkovci
:
07.05.2018 20:15
MNK Moby Dick Batrina
Bata Borovo Borovo naselje
:
17. kolo
30.04.2018 20:00
Bata Borovo Borovo naselje
OSIJEK 031
:
30.04.2018 20:00
MNK Brod Sl. Brod
MNK Aurelia Vinkovci
:
30.04.2018 20:00
MNK Vinkovci Vinkovci
MNK Moby Dick Batrina
:
30.04.2018 20:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
MNK M. Mljekara Valpovo
:
16. kolo
23.04.2018 20:00
MNK Našice Našice
Bata Borovo Borovo naselje
:
23.04.2018 20:00
OSIJEK 031
MNK Vinkovci Vinkovci
:
23.04.2018 20:00
MNK M. Mljekara Valpovo
MNK Brod Sl. Brod
:
23.04.2018 20:00
MNK Moby Dick Batrina
MNK NG Unitas Nova Gradiška
:
15. kolo
16.04.2018 18:00
MNK Vinkovci Vinkovci
MNK Našice Našice
4:1
16.04.2018 18:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
OSIJEK 031
3:0 p.f.
16.04.2018 18:00
MNK Brod Sl. Brod
MNK Moby Dick Batrina
6:0
16.04.2018 18:00
MNK Aurelia Vinkovci
MNK M. Mljekara Valpovo
:
14. kolo
09.04.2018 19:00
OSIJEK 031
MNK Brod Sl. Brod
5:6
09.04.2018 19:00
MNK Moby Dick Batrina
MNK Aurelia Vinkovci
3:10
09.04.2018 19:00
Bata Borovo Borovo naselje
MNK Vinkovci Vinkovci
6:10
09.04.2018 19:00
MNK Našice Našice
MNK NG Unitas Nova Gradiška
1:5
13. kolo
26.03.2018 19:00
MNK M. Mljekara Valpovo
MNK Moby Dick Batrina
6:6
26.03.2018 19:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
Bata Borovo Borovo naselje
3:5
26.03.2018 19:00
MNK Brod Sl. Brod
MNK Našice Našice
7:4
26.03.2018 19:00
MNK Aurelia Vinkovci
OSIJEK 031
4:4
12. kolo
18.03.2018 19:00
MNK Vinkovci Vinkovci
MNK NG Unitas Nova Gradiška
3:0
18.03.2018 19:00
OSIJEK 031
MNK M. Mljekara Valpovo
11:6
18.03.2018 19:00
MNK Našice Našice
MNK Aurelia Vinkovci
3:0
18.03.2018 19:00
Bata Borovo Borovo naselje
MNK Brod Sl. Brod
7:7
11. kolo
12.03.2018 20:00
MNK Moby Dick Batrina
OSIJEK 031
3:0
12.03.2018 20:00
MNK Brod Sl. Brod
MNK Vinkovci Vinkovci
6:3
12.03.2018 20:00
MNK Aurelia Vinkovci
Bata Borovo Borovo naselje
13:1
12.03.2018 20:00
MNK M. Mljekara Valpovo
MNK Našice Našice
3:10
10. kolo
18.12.2017 20:00
MNK Našice Našice
MNK Moby Dick Batrina
6:3
18.12.2017 20:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
MNK Brod Sl. Brod
:
18.12.2017 20:00
Bata Borovo Borovo naselje
MNK M. Mljekara Valpovo
3:0 čl.56
18.12.2017 20:00
MNK Vinkovci Vinkovci
MNK Aurelia Vinkovci
5:1
9. kolo
11.12.2017 20:00
MNK Vinkovci Vinkovci
MNK M. Mljekara Valpovo
7:2
11.12.2017 20:00
Bata Borovo Borovo naselje
MNK Moby Dick Batrina
7:3
11.12.2017 20:00
MNK Našice Našice
OSIJEK 031
5:9
11.12.2017 20:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
MNK Aurelia Vinkovci
2:8
8. kolo
03.12.2017 19:00
MNK M. Mljekara Valpovo
MNK NG Unitas Nova Gradiška
1:6
03.12.2017 19:00
MNK Aurelia Vinkovci
MNK Brod Sl. Brod
6:3
03.12.2017 19:00
OSIJEK 031
Bata Borovo Borovo naselje
8:10
03.12.2017 19:00
MNK Moby Dick Batrina
MNK Vinkovci Vinkovci
4:8
7. kolo
27.11.2017 19:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
MNK Moby Dick Batrina
7:3
27.11.2017 19:00
MNK Vinkovci Vinkovci
OSIJEK 031
5:2
27.11.2017 19:00
Bata Borovo Borovo naselje
MNK Našice Našice
4:3
27.11.2017 19:00
MNK Brod Sl. Brod
MNK M. Mljekara Valpovo
5:2
6. kolo
20.11.2017 19:00
OSIJEK 031
MNK NG Unitas Nova Gradiška
3:7
20.11.2017 19:00
MNK Moby Dick Batrina
MNK Brod Sl. Brod
4:5
20.11.2017 19:00
MNK M. Mljekara Valpovo
MNK Aurelia Vinkovci
3:5
20.11.2017 19:00
MNK Našice Našice
MNK Vinkovci Vinkovci
9:2
5. kolo
13.11.2017 19:00
MNK Aurelia Vinkovci
MNK Moby Dick Batrina
7:3
13.11.2017 19:00
MNK Brod Sl. Brod
OSIJEK 031
6:7
13.11.2017 19:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
MNK Našice Našice
12:2
13.11.2017 19:00
MNK Vinkovci Vinkovci
Bata Borovo Borovo naselje
7:5
4. kolo
06.11.2017 20:00
MNK Našice Našice
MNK Brod Sl. Brod
3:4
06.11.2017 20:00
Bata Borovo Borovo naselje
MNK NG Unitas Nova Gradiška
4:4
06.11.2017 20:00
MNK Moby Dick Batrina
MNK M. Mljekara Valpovo
3:0
06.11.2017 20:00
OSIJEK 031
MNK Aurelia Vinkovci
2:5
3. kolo
30.10.2017 19:00
MNK Aurelia Vinkovci
MNK Našice Našice
7:2
30.10.2017 19:00
MNK Brod Sl. Brod
Bata Borovo Borovo naselje
7:5
30.10.2017 19:00
MNK NG Unitas Nova Gradiška
MNK Vinkovci Vinkovci
3:5
30.10.2017 19:00
MNK M. Mljekara Valpovo
OSIJEK 031
6:4
2. kolo
21.10.2017 20:00
MNK Vinkovci Vinkovci
MNK Brod Sl. Brod
6:3
21.10.2017 20:00
OSIJEK 031
MNK Moby Dick Batrina
2:8
21.10.2017 20:00
Bata Borovo Borovo naselje
MNK Aurelia Vinkovci
2:5
21.10.2017 20:00
MNK Našice Našice
MNK M. Mljekara Valpovo
6:5
1. kolo
15.10.2017 15:00
MNK Aurelia Vinkovci
MNK Vinkovci Vinkovci
0:1
16.10.2017 19:00
MNK M. Mljekara Valpovo
Bata Borovo Borovo naselje
5:11
16.10.2017 20:45
MNK Brod Sl. Brod
MNK NG Unitas Nova Gradiška
6:4
17.10.2017 20:00
MNK Moby Dick Batrina
MNK Našice Našice
4:4
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 MNK Vinkovci Vinkovci 33
2 MNK Aurelia Vinkovci 28
3 MNK Brod Sl. Brod 28
4 Bata Borovo Borovo naselje 20
5 MNK NG Unitas Nova Gradiška 19
6 MNK Našice Našice 16
7 MNK Moby Dick Batrina 11
8 OSIJEK 031 10
9 MNK M. Mljekara Valpovo 4