ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

1. ŽNL -

26. kolo
09.06.2019 17:30
OMLADINAC St. Topolje
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:2
09.06.2019 17:30
SLAVONAC Bukovlje
SIKIREVCI Sikirevci
5:1
09.06.2019 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
BATRINA Batrina
2:2
09.06.2019 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Vrbova
3:1
09.06.2019 17:30
BUDUĆNOST Rešetari
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
09.06.2019 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Gornja Vrba
2:2
09.06.2019 17:30
AMATER Sl. Brod
MLADOST Sibinj
1:3
25. kolo
01.06.2019 17:30
MLADOST Sibinj
OMLADINAC St. Topolje
2:1
01.06.2019 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
AMATER Sl. Brod
5:0
01.06.2019 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Nova Kapela
3:0
01.06.2019 17:30
OMLADINAC Vrbova
BUDUĆNOST Rešetari
1:1
01.06.2019 17:30
BATRINA Batrina
ZADRUGAR Oprisavci
3:0
01.06.2019 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
ZVONIMIR Donja Vrba
4:0
01.06.2019 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Bukovlje
4:2
24. kolo
25.05.2019 20:00
AMATER Sl. Brod
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:1
26.05.2019 17:30
OMLADINAC St. Topolje
SLAVONAC Bukovlje
0:1
26.05.2019 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:0
26.05.2019 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
SIKIREVCI Sikirevci
3:2
26.05.2019 17:30
BUDUĆNOST Rešetari
BATRINA Batrina
1:0
26.05.2019 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Vrbova
2:0
26.05.2019 17:30
MLADOST Sibinj
OMLADINAC Gornja Vrba
0:1
23. kolo
18.05.2019 17:00
SLAVONAC Bukovlje
ZVONIMIR Donja Vrba
1:1
19.05.2019 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
OMLADINAC St. Topolje
0:0
19.05.2019 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
MLADOST Sibinj
3:0
19.05.2019 17:00
OMLADINAC Vrbova
AMATER Sl. Brod
4:0
19.05.2019 17:00
BATRINA Batrina
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
19.05.2019 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
BUDUĆNOST Rešetari
2:2
19.05.2019 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZADRUGAR Oprisavci
1:1
22. kolo
11.05.2019 17:00
OMLADINAC St. Topolje
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
11.05.2019 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Bukovlje
2:2
11.05.2019 17:00
BUDUĆNOST Rešetari
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:1
11.05.2019 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
SIKIREVCI Sikirevci
2:1
11.05.2019 17:00
MLADOST Sibinj
OMLADINAC Vrbova
0:1
11.05.2019 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
4:0
11.05.2019 19:30
AMATER Sl. Brod
BATRINA Batrina
2:1
21. kolo
04.05.2019 17:00
SLAVONAC Bukovlje
BUDUĆNOST Rešetari
3:2
05.05.2019 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
OMLADINAC St. Topolje
3:3
05.05.2019 17:00
OMLADINAC Vrbova
OMLADINAC Gornja Vrba
1:2
05.05.2019 17:00
BATRINA Batrina
MLADOST Sibinj
2:1
05.05.2019 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
AMATER Sl. Brod
2:1
05.05.2019 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Nova Kapela
5:0
05.05.2019 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
2:0
20. kolo
27.04.2019 19:30
AMATER Sl. Brod
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:2
28.04.2019 17:00
OMLADINAC St. Topolje
ZADRUGAR Oprisavci
2:3
28.04.2019 17:00
BUDUĆNOST Rešetari
ZVONIMIR Donja Vrba
3:1
28.04.2019 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
SLAVONAC Bukovlje
2:0
28.04.2019 17:00
MLADOST Sibinj
SIKIREVCI Sikirevci
1:0
28.04.2019 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
BATRINA Batrina
4:1
28.04.2019 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
OMLADINAC Vrbova
2:0
19. kolo
21.04.2019 16:30
SLAVONAC Bukovlje
AMATER Sl. Brod
1:0
21.04.2019 16:30
OMLADINAC Vrbova
OMLADINAC St. Topolje
2:2
21.04.2019 16:30
BATRINA Batrina
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:1
21.04.2019 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Gornja Vrba
3:1
21.04.2019 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST Sibinj
4:1
21.04.2019 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
1:2
21.04.2019 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
BUDUĆNOST Rešetari
7:0
18. kolo
13.04.2019 19:00
AMATER Sl. Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
3:1
14.04.2019 16:30
OMLADINAC St. Topolje
BUDUĆNOST Rešetari
2:0
14.04.2019 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
ZADRUGAR Oprisavci
0:2
14.04.2019 16:30
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Bukovlje
0:0
14.04.2019 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:1
14.04.2019 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SIKIREVCI Sikirevci
5:3
14.04.2019 16:30
OMLADINAC Vrbova
BATRINA Batrina
0:2
17. kolo
06.04.2019 16:30
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC Gornja Vrba
3:0
07.04.2019 16:30
BATRINA Batrina
OMLADINAC St. Topolje
4:0
07.04.2019 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Vrbova
4:1
07.04.2019 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:1
07.04.2019 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
MLADOST Sibinj
0:2
07.04.2019 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
AMATER Sl. Brod
3:1
07.04.2019 16:30
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVONAC Nova Kapela
3:2
16. kolo
30.03.2019 15:00
OMLADINAC St. Topolje
SLAVONAC Nova Kapela
3:2
30.03.2019 15:00
MLADOST Sibinj
ZADRUGAR Oprisavci
5:2
30.03.2019 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZVONIMIR Donja Vrba
5:1
30.03.2019 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Bukovlje
1:0
30.03.2019 15:00
OMLADINAC Vrbova
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
30.03.2019 15:00
BATRINA Batrina
SIKIREVCI Sikirevci
3:0
30.03.2019 17:30
AMATER Sl. Brod
BUDUĆNOST Rešetari
0:0
15. kolo
23.03.2019 15:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC Vrbova
3:0
24.03.2019 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC St. Topolje
3:1
24.03.2019 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
BATRINA Batrina
2:0
24.03.2019 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
0:2
24.03.2019 15:00
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Gornja Vrba
1:5
24.03.2019 15:00
BUDUĆNOST Rešetari
MLADOST Sibinj
3:0
24.03.2019 15:00
SLAVONAC Nova Kapela
AMATER Sl. Brod
3:1
14. kolo
17.03.2019 15:00
OMLADINAC St. Topolje
AMATER Sl. Brod
1:0
17.03.2019 15:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Nova Kapela
0:0
17.03.2019 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
BUDUĆNOST Rešetari
3:0
17.03.2019 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZADRUGAR Oprisavci
3:2
17.03.2019 15:00
OMLADINAC Vrbova
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
17.03.2019 15:00
BATRINA Batrina
SLAVONAC Bukovlje
1:1
17.03.2019 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:1
13. kolo
10.03.2019 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Bukovlje
2:3
18.11.2018 13:30
BATRINA Batrina
ZVONIMIR Donja Vrba
1:2
18.11.2018 13:30
OMLADINAC Vrbova
ZADRUGAR Oprisavci
4:3
18.11.2018 13:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
BUDUĆNOST Rešetari
4:1
18.11.2018 13:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
4:1
18.11.2018 13:30
MLADOST Sibinj
AMATER Sl. Brod
3:1
18.11.2018 13:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC St. Topolje
2:0
12. kolo
10.11.2018 14:00
SLAVONAC Bukovlje
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:2
10.11.2018 16:30
AMATER Sl. Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
2:5
11.11.2018 14:00
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST Sibinj
1:2
11.11.2018 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
SVAČIĆ Stari Slatinik
0:1
11.11.2018 14:00
BUDUĆNOST Rešetari
OMLADINAC Vrbova
4:1
11.11.2018 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
BATRINA Batrina
3:1
11.11.2018 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
3:1
11. kolo
03.11.2018 14:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC St. Topolje
0:3
04.11.2018 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
ZADRUGAR Oprisavci
3:0
04.11.2018 14:00
BATRINA Batrina
BUDUĆNOST Rešetari
6:3
04.11.2018 14:00
OMLADINAC Vrbova
SLAVONAC Nova Kapela
1:0
04.11.2018 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
AMATER Sl. Brod
3:1
04.11.2018 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST Sibinj
1:1
04.11.2018 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZVONIMIR Donja Vrba
2:0
10. kolo
27.10.2018 17:30
AMATER Sl. Brod
OMLADINAC Vrbova
2:1
28.10.2018 14:00
OMLADINAC St. Topolje
OMLADINAC Gornja Vrba
2:0
28.10.2018 14:00
MLADOST Sibinj
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
28.10.2018 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
BATRINA Batrina
1:0
28.10.2018 14:00
BUDUĆNOST Rešetari
SIKIREVCI Sikirevci
1:2
28.10.2018 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:1
28.10.2018 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
0:1
9. kolo
20.10.2018 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC St. Topolje
4:1
20.10.2018 15:00
SLAVONAC Bukovlje
ZADRUGAR Oprisavci
1:2
20.10.2018 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Nova Kapela
3:0
20.10.2018 15:00
BATRINA Batrina
AMATER Sl. Brod
3:0
20.10.2018 15:00
OMLADINAC Vrbova
MLADOST Sibinj
0:0
20.10.2018 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
OMLADINAC Gornja Vrba
2:2
20.10.2018 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
BUDUĆNOST Rešetari
1:0
8. kolo
13.10.2018 18:00
AMATER Sl. Brod
SIKIREVCI Sikirevci
2:3
14.10.2018 15:30
OMLADINAC St. Topolje
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:3
14.10.2018 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
OMLADINAC Vrbova
5:1
14.10.2018 15:30
MLADOST Sibinj
BATRINA Batrina
1:0
14.10.2018 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
TOMISLAV Donji Andrijevci
5:0
14.10.2018 15:30
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVONAC Bukovlje
2:2
14.10.2018 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
ZVONIMIR Donja Vrba
2:1
7. kolo
06.10.2018 15:30
SLAVONAC Bukovlje
SLAVONAC Nova Kapela
0:0
07.10.2018 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC St. Topolje
3:1
07.10.2018 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
BUDUĆNOST Rešetari
4:0
07.10.2018 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST Sibinj
1:1
07.10.2018 15:30
BATRINA Batrina
OMLADINAC Gornja Vrba
0:3
07.10.2018 15:30
OMLADINAC Vrbova
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:1
07.10.2018 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
AMATER Sl. Brod
5:0
6. kolo
29.09.2018 16:00
OMLADINAC St. Topolje
OMLADINAC Vrbova
1:0
29.09.2018 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
BATRINA Batrina
2:4
29.09.2018 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
3:1
29.09.2018 16:00
MLADOST Sibinj
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
29.09.2018 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
ZVONIMIR Donja Vrba
3:1
29.09.2018 16:00
BUDUĆNOST Rešetari
ZADRUGAR Oprisavci
1:2
29.09.2018 18:30
AMATER Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
2:2
5. kolo
23.09.2018 16:00
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST Sibinj
1:0
23.09.2018 16:00
BUDUĆNOST Rešetari
OMLADINAC St. Topolje
2:1
23.09.2018 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Nova Kapela
3:0
23.09.2018 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
AMATER Sl. Brod
5:3
23.09.2018 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:1
23.09.2018 16:00
BATRINA Batrina
OMLADINAC Vrbova
1:3
23.09.2018 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Gornja Vrba
2:1
4. kolo
15.09.2018 19:00
AMATER Sl. Brod
ZADRUGAR Oprisavci
1:1
16.09.2018 16:30
OMLADINAC St. Topolje
BATRINA Batrina
1:3
16.09.2018 16:30
OMLADINAC Vrbova
SIKIREVCI Sikirevci
3:3
16.09.2018 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
16.09.2018 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
2:1
16.09.2018 16:30
MLADOST Sibinj
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
16.09.2018 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
BUDUĆNOST Rešetari
0:3
3. kolo
08.09.2018 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC St. Topolje
1:0
08.09.2018 17:00
BUDUĆNOST Rešetari
AMATER Sl. Brod
2:2
08.09.2018 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST Sibinj
3:3
08.09.2018 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC Gornja Vrba
1:0
08.09.2018 17:00
SLAVONAC Bukovlje
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:1
08.09.2018 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
BATRINA Batrina
3:0
08.09.2018 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Vrbova
6:1
2. kolo
01.09.2018 19:30
AMATER Sl. Brod
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
02.09.2018 17:00
OMLADINAC St. Topolje
SIKIREVCI Sikirevci
1:4
02.09.2018 17:00
BATRINA Batrina
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:0
02.09.2018 17:00
OMLADINAC Vrbova
SLAVONAC Bukovlje
2:1
02.09.2018 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
02.09.2018 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
2:2
02.09.2018 17:00
MLADOST Sibinj
BUDUĆNOST Rešetari
4:0
1. kolo
25.08.2018 17:30
SLAVONAC Bukovlje
BATRINA Batrina
2:0
25.08.2018 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
MLADOST Sibinj
1:0
25.08.2018 17:30
BUDUĆNOST Rešetari
OMLADINAC Gornja Vrba
0:0
25.08.2018 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:1
25.08.2018 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC Vrbova
4:0
25.08.2018 17:30
AMATER Sl. Brod
OMLADINAC St. Topolje
1:1
25.08.2018 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SIKIREVCI Sikirevci
2:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 OMLADINAC Gornja Vrba 51
2 TOMISLAV Donji Andrijevci 49
3 SVAČIĆ Stari Slatinik 43
4 MLADOST Sibinj 42
5 ZADRUGAR Oprisavci 42
6 SIKIREVCI Sikirevci 39
7 SLAVONAC Bukovlje 39
8 BATRINA Batrina 38
9 SLAVONAC Nova Kapela 33
10 BUDUĆNOST Rešetari 31
11 OMLADINAC Vrbova 31
12 ZVONIMIR Donja Vrba 29
13 OMLADINAC St. Topolje 25
14 AMATER Sl. Brod 21