ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2.ŽNL - Istok - 2018/2019

26. kolo
02.06.2019 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA V Vrpolje
2:1
02.06.2019 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:3
02.06.2019 17:30
SLAVONIJA Prnjavor
GUNDINCI Gundinci
1:6
02.06.2019 17:30
DILJ Klokočevik
MLADOST DB Donja Bebrina
:
02.06.2019 17:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
GARDUN Garčin
6:0
02.06.2019 17:30
RAKETA Beravci
DUBRAVA Zadubravlje
3:1
02.06.2019 17:30
SLOGA J Jaruge
MLADOST Č Čajkovci
8:1
25. kolo
26.05.2019 17:30
MLADOST Č Čajkovci
PERKOVCI Stari Perkovci
1:3
26.05.2019 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
SLOGA J Jaruge
2:0
26.05.2019 17:30
GARDUN Garčin
RAKETA Beravci
0:3
26.05.2019 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
26.05.2019 17:30
GUNDINCI Gundinci
DILJ Klokočevik
2:1
26.05.2019 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVONIJA Prnjavor
3:2
26.05.2019 17:30
SLOGA V Vrpolje
POSAVINA Velika Kopanica
0:4
24. kolo
18.05.2019 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
POSAVINA Velika Kopanica
3:1
18.05.2019 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
SLOGA V Vrpolje
3:2
18.05.2019 17:00
DILJ Klokočevik
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:1
18.05.2019 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
GUNDINCI Gundinci
3:1
18.05.2019 17:00
RAKETA Beravci
MLADOST DB Donja Bebrina
:
18.05.2019 17:00
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
3:2
18.05.2019 17:00
MLADOST Č Čajkovci
DUBRAVA Zadubravlje
1:5
23. kolo
12.05.2019 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
PERKOVCI Stari Perkovci
0:6
12.05.2019 16:30
GARDUN Garčin
MLADOST Č Čajkovci
3:0
12.05.2019 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SLOGA J Jaruge
:
12.05.2019 16:30
GUNDINCI Gundinci
RAKETA Beravci
3:1
12.05.2019 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVONAC Gornja Bebrina
4:1
12.05.2019 16:30
SLOGA V Vrpolje
DILJ Klokočevik
2:1
12.05.2019 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
SLAVONIJA Prnjavor
4:0
22. kolo
05.05.2019 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONIJA Prnjavor
6:0
05.05.2019 16:30
DILJ Klokočevik
POSAVINA Velika Kopanica
3:0
05.05.2019 16:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
SLOGA V Vrpolje
7:1
05.05.2019 16:30
RAKETA Beravci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:5
05.05.2019 16:30
SLOGA J Jaruge
GUNDINCI Gundinci
4:4
05.05.2019 16:30
MLADOST Č Čajkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
:
05.05.2019 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
GARDUN Garčin
4:0
21. kolo
27.04.2019 16:30
GARDUN Garčin
PERKOVCI Stari Perkovci
2:1
27.04.2019 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
DUBRAVA Zadubravlje
:
27.04.2019 16:30
GUNDINCI Gundinci
MLADOST Č Čajkovci
7:0
27.04.2019 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA J Jaruge
2:2
27.04.2019 16:30
SLOGA V Vrpolje
RAKETA Beravci
0:2
27.04.2019 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
SLAVONAC Gornja Bebrina
0:1
27.04.2019 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
DILJ Klokočevik
1:2
20. kolo
21.04.2019 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
DILJ Klokočevik
3:1
21.04.2019 16:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
SLAVONIJA Prnjavor
1:0
21.04.2019 16:30
SLOGA J Jaruge
SLOGA V Vrpolje
2:0
21.04.2019 16:30
MLADOST Č Čajkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:5
21.04.2019 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
GUNDINCI Gundinci
3:3
21.04.2019 16:30
GARDUN Garčin
MLADOST DB Donja Bebrina
:
22.04.2019 16:30
RAKETA Beravci
POSAVINA Velika Kopanica
2:2
19. kolo
14.04.2019 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
PERKOVCI Stari Perkovci
:
14.04.2019 16:30
GUNDINCI Gundinci
GARDUN Garčin
1:0
14.04.2019 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
DUBRAVA Zadubravlje
7:3
14.04.2019 16:30
SLOGA V Vrpolje
MLADOST Č Čajkovci
4:2
14.04.2019 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA J Jaruge
0:2
14.04.2019 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
RAKETA Beravci
1:4
14.04.2019 16:30
DILJ Klokočevik
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:0
18. kolo
06.04.2019 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:1
06.04.2019 16:30
RAKETA Beravci
DILJ Klokočevik
2:1
06.04.2019 16:30
SLOGA J Jaruge
SLAVONIJA Prnjavor
6:1
06.04.2019 16:30
MLADOST Č Čajkovci
POSAVINA Velika Kopanica
0:0
06.04.2019 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
SLOGA V Vrpolje
4:2
06.04.2019 16:30
GARDUN Garčin
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:0
06.04.2019 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
GUNDINCI Gundinci
:
17. kolo
31.03.2019 15:00
GUNDINCI Gundinci
PERKOVCI Stari Perkovci
3:1
31.03.2019 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST DB Donja Bebrina
:
31.03.2019 15:00
SLOGA V Vrpolje
GARDUN Garčin
1:2
31.03.2019 15:00
POSAVINA Velika Kopanica
DUBRAVA Zadubravlje
2:0
31.03.2019 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST Č Čajkovci
5:0
31.03.2019 15:00
DILJ Klokočevik
SLOGA J Jaruge
0:5
31.03.2019 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
RAKETA Beravci
2:1
16. kolo
24.03.2019 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
RAKETA Beravci
4:0
24.03.2019 15:00
SLOGA J Jaruge
SLAVONAC Gornja Bebrina
1:2
24.03.2019 15:00
MLADOST Č Čajkovci
DILJ Klokočevik
0:2
24.03.2019 15:00
DUBRAVA Zadubravlje
SLAVONIJA Prnjavor
3:0
24.03.2019 15:00
GARDUN Garčin
POSAVINA Velika Kopanica
4:0
24.03.2019 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLOGA V Vrpolje
:
24.03.2019 15:00
GUNDINCI Gundinci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:2
15. kolo
16.03.2019 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PERKOVCI Stari Perkovci
1:1
16.03.2019 15:00
SLOGA V Vrpolje
GUNDINCI Gundinci
1:2
16.03.2019 15:00
POSAVINA Velika Kopanica
MLADOST DB Donja Bebrina
:
16.03.2019 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
GARDUN Garčin
1:1
16.03.2019 15:00
DILJ Klokočevik
DUBRAVA Zadubravlje
0:1
16.03.2019 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
MLADOST Č Čajkovci
6:0
16.03.2019 15:00
RAKETA Beravci
SLOGA J Jaruge
2:1
14. kolo
10.03.2019 15:00
MLADOST Č Čajkovci
RAKETA Beravci
0:3
10.03.2019 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA J Jaruge
1:0
10.03.2019 15:00
DUBRAVA Zadubravlje
SLAVONAC Gornja Bebrina
0:1
10.03.2019 15:00
GARDUN Garčin
DILJ Klokočevik
1:1
10.03.2019 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVONIJA Prnjavor
:
10.03.2019 15:00
GUNDINCI Gundinci
POSAVINA Velika Kopanica
2:0
10.03.2019 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA V Vrpolje
2:0
13. kolo
11.11.2018 14:00
SLOGA V Vrpolje
PERKOVCI Stari Perkovci
0:3
11.11.2018 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
POSAVINA Velika Kopanica
1:2
11.11.2018 14:00
GUNDINCI Gundinci
SLAVONIJA Prnjavor
1:2
11.11.2018 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
DILJ Klokočevik
0:2
11.11.2018 14:00
GARDUN Garčin
SLAVONAC Gornja Bebrina
1:3
11.11.2018 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
RAKETA Beravci
2:2
11.11.2018 14:00
MLADOST Č Čajkovci
SLOGA J Jaruge
1:5
12. kolo
03.11.2018 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST Č Čajkovci
8:0
03.11.2018 14:00
SLOGA J Jaruge
DUBRAVA Zadubravlje
3:0
03.11.2018 14:00
RAKETA Beravci
GARDUN Garčin
3:1
03.11.2018 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
MLADOST DB Donja Bebrina
5:0
03.11.2018 14:00
DILJ Klokočevik
GUNDINCI Gundinci
1:1
03.11.2018 14:00
SLAVONIJA Prnjavor
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
5:2
03.11.2018 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA V Vrpolje
2:0
11. kolo
28.10.2018 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
PERKOVCI Stari Perkovci
1:0
28.10.2018 14:00
SLOGA V Vrpolje
SLAVONIJA Prnjavor
2:3
28.10.2018 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
DILJ Klokočevik
2:0
28.10.2018 14:00
GUNDINCI Gundinci
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:3
28.10.2018 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
RAKETA Beravci
1:4
28.10.2018 14:00
GARDUN Garčin
SLOGA J Jaruge
0:5
28.10.2018 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
MLADOST Č Čajkovci
3:0
10. kolo
21.10.2018 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
DUBRAVA Zadubravlje
2:3
21.10.2018 15:00
MLADOST Č Čajkovci
GARDUN Garčin
0:1
21.10.2018 15:00
SLOGA J Jaruge
MLADOST DB Donja Bebrina
5:0
21.10.2018 15:00
RAKETA Beravci
GUNDINCI Gundinci
2:2
21.10.2018 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:0
21.10.2018 15:00
DILJ Klokočevik
SLOGA V Vrpolje
4:2
21.10.2018 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
POSAVINA Velika Kopanica
3:1
9. kolo
13.10.2018 15:30
SLAVONIJA Prnjavor
PERKOVCI Stari Perkovci
1:4
13.10.2018 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
DILJ Klokočevik
4:1
13.10.2018 15:30
SLOGA V Vrpolje
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:7
13.10.2018 15:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
RAKETA Beravci
2:1
13.10.2018 15:30
GUNDINCI Gundinci
SLOGA J Jaruge
3:1
13.10.2018 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
MLADOST Č Čajkovci
4:2
13.10.2018 15:30
GARDUN Garčin
DUBRAVA Zadubravlje
0:2
8. kolo
07.10.2018 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
5:3
07.10.2018 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
MLADOST DB Donja Bebrina
4:1
07.10.2018 15:30
MLADOST Č Čajkovci
GUNDINCI Gundinci
0:3
07.10.2018 15:30
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:1
07.10.2018 15:30
RAKETA Beravci
SLOGA V Vrpolje
5:1
07.10.2018 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
POSAVINA Velika Kopanica
2:3
07.10.2018 15:30
DILJ Klokočevik
SLAVONIJA Prnjavor
3:0
7. kolo
30.09.2018 16:00
DILJ Klokočevik
PERKOVCI Stari Perkovci
1:1
30.09.2018 16:00
SLAVONIJA Prnjavor
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:2
30.09.2018 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
RAKETA Beravci
3:3
30.09.2018 16:00
SLOGA V Vrpolje
SLOGA J Jaruge
1:1
30.09.2018 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST Č Čajkovci
6:2
30.09.2018 16:00
GUNDINCI Gundinci
DUBRAVA Zadubravlje
0:2
30.09.2018 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
GARDUN Garčin
0:1
6. kolo
22.09.2018 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
3:0
22.09.2018 16:00
GARDUN Garčin
GUNDINCI Gundinci
0:0
22.09.2018 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:2
22.09.2018 16:00
MLADOST Č Čajkovci
SLOGA V Vrpolje
2:1
22.09.2018 16:00
SLOGA J Jaruge
POSAVINA Velika Kopanica
3:3
22.09.2018 16:00
RAKETA Beravci
SLAVONIJA Prnjavor
5:2
22.09.2018 16:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
DILJ Klokočevik
1:0
5. kolo
16.09.2018 16:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
PERKOVCI Stari Perkovci
1:0
16.09.2018 16:30
DILJ Klokočevik
RAKETA Beravci
1:3
16.09.2018 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
SLOGA J Jaruge
1:1
16.09.2018 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
MLADOST Č Čajkovci
6:1
16.09.2018 16:30
SLOGA V Vrpolje
DUBRAVA Zadubravlje
3:1
16.09.2018 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GARDUN Garčin
5:1
16.09.2018 16:30
GUNDINCI Gundinci
MLADOST DB Donja Bebrina
8:1
4. kolo
09.09.2018 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GUNDINCI Gundinci
0:2
09.09.2018 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:4
09.09.2018 17:00
GARDUN Garčin
SLOGA V Vrpolje
3:1
09.09.2018 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
POSAVINA Velika Kopanica
3:4
09.09.2018 17:00
MLADOST Č Čajkovci
SLAVONIJA Prnjavor
1:1
09.09.2018 17:00
SLOGA J Jaruge
DILJ Klokočevik
4:0
09.09.2018 17:00
RAKETA Beravci
SLAVONAC Gornja Bebrina
5:0
3. kolo
01.09.2018 17:00
RAKETA Beravci
PERKOVCI Stari Perkovci
6:2
01.09.2018 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
SLOGA J Jaruge
3:0
01.09.2018 17:00
DILJ Klokočevik
MLADOST Č Čajkovci
5:1
01.09.2018 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
DUBRAVA Zadubravlje
0:4
01.09.2018 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
GARDUN Garčin
3:1
01.09.2018 17:00
SLOGA V Vrpolje
MLADOST DB Donja Bebrina
2:0
01.09.2018 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GUNDINCI Gundinci
0:2
2. kolo
26.08.2018 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
5:1
26.08.2018 17:30
GUNDINCI Gundinci
SLOGA V Vrpolje
3:0
26.08.2018 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
POSAVINA Velika Kopanica
2:3
26.08.2018 17:30
GARDUN Garčin
SLAVONIJA Prnjavor
2:0
26.08.2018 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
DILJ Klokočevik
2:1
26.08.2018 17:30
MLADOST Č Čajkovci
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:4
26.08.2018 17:30
SLOGA J Jaruge
RAKETA Beravci
3:4
1. kolo
19.08.2018 17:30
SLOGA J Jaruge
PERKOVCI Stari Perkovci
3:2
19.08.2018 17:30
RAKETA Beravci
MLADOST Č Čajkovci
11:0
19.08.2018 17:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
DUBRAVA Zadubravlje
4:1
19.08.2018 17:30
DILJ Klokočevik
GARDUN Garčin
5:0
19.08.2018 17:30
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST DB Donja Bebrina
1:1
19.08.2018 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
GUNDINCI Gundinci
2:2
19.08.2018 17:30
SLOGA V Vrpolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:4
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 SLAVONAC Gornja Bebrina 56
2 RAKETA Beravci 52
3 GRANIČAR SŠ Sl. Šamac 49
4 GUNDINCI Gundinci 48
5 PERKOVCI Stari Perkovci 47
6 SLOGA J Jaruge 44
7 DUBRAVA Zadubravlje 44
8 POSAVINA Velika Kopanica 41
9 DILJ Klokočevik 30
10 SLAVONIJA Prnjavor 23
11 GARDUN Garčin 22
12 SLOGA V Vrpolje 13
13 MLADOST DB Donja Bebrina 4
14 MLADOST Č Čajkovci -2