ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

3.ŽNL - Centar -

26. kolo
09.06.2019 17:30
GRANIČAR St. Kuti
SLOGA Gromačnik
5:1
09.06.2019 17:30
VINOGORAC Slavonski Brod
ŠOKADIJA Šumeće
1:3
09.06.2019 17:30
MLADOST JM Jakačina Mala
TRENK Seoce
2:2
09.06.2019 17:30
OMLADINAC Ciglenik
GAJ Zbjeg
3:1
09.06.2019 17:30
POSAVAC Kaniža
ASK Gornji Andrijevci
2:2
09.06.2019 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST 1977 Banovci
6:0
25. kolo
02.06.2019 17:30
ASK Gornji Andrijevci
GRANIČAR Brodski Varoš
1:3
02.06.2019 17:30
GAJ Zbjeg
POSAVAC Kaniža
2:8
02.06.2019 11:00
TRENK Seoce
OMLADINAC Ciglenik
17:0
02.06.2019 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST JM Jakačina Mala
4:1
02.06.2019 17:30
SLOGA Gromačnik
VINOGORAC Slavonski Brod
5:3
02.06.2019 17:30
VATROGASAC Grižići
GRANIČAR St. Kuti
1:3
24. kolo
26.05.2019 17:30
VINOGORAC Slavonski Brod
VATROGASAC Grižići
3:2
26.05.2019 17:30
MLADOST JM Jakačina Mala
SLOGA Gromačnik
6:2
26.05.2019 17:30
OMLADINAC Ciglenik
ŠOKADIJA Šumeće
1:7
26.05.2019 17:30
POSAVAC Kaniža
TRENK Seoce
0:5
26.05.2019 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
GAJ Zbjeg
3:0
26.05.2019 17:30
MLADOST 1977 Banovci
ASK Gornji Andrijevci
0:3
23. kolo
18.05.2019 17:00
GAJ Zbjeg
MLADOST 1977 Banovci
4:4
19.05.2019 11:00
TRENK Seoce
GRANIČAR Brodski Varoš
1:3
18.05.2019 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
2:0
18.05.2019 17:00
SLOGA Gromačnik
OMLADINAC Ciglenik
3:0
18.05.2019 17:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST JM Jakačina Mala
4:0
18.05.2019 17:00
GRANIČAR St. Kuti
VINOGORAC Slavonski Brod
3:0
22. kolo
12.05.2019 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
GRANIČAR St. Kuti
2:3
12.05.2019 17:00
OMLADINAC Ciglenik
VATROGASAC Grižići
4:7
12.05.2019 17:00
POSAVAC Kaniža
SLOGA Gromačnik
8:0
12.05.2019 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ŠOKADIJA Šumeće
1:1
12.05.2019 17:00
MLADOST 1977 Banovci
TRENK Seoce
1:2
12.05.2019 17:00
ASK Gornji Andrijevci
GAJ Zbjeg
4:0
21. kolo
05.05.2019 11:00
TRENK Seoce
ASK Gornji Andrijevci
4:2
05.05.2019 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST 1977 Banovci
4:0
05.05.2019 17:00
SLOGA Gromačnik
GRANIČAR Brodski Varoš
0:1
05.05.2019 17:00
VATROGASAC Grižići
POSAVAC Kaniža
1:1
05.05.2019 17:00
GRANIČAR St. Kuti
OMLADINAC Ciglenik
10:0
05.05.2019 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MLADOST JM Jakačina Mala
5:0
20. kolo
27.04.2019 17:00
OMLADINAC Ciglenik
VINOGORAC Slavonski Brod
1:1
27.04.2019 17:00
POSAVAC Kaniža
GRANIČAR St. Kuti
0:0
27.04.2019 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
VATROGASAC Grižići
3:0
27.04.2019 17:00
MLADOST 1977 Banovci
SLOGA Gromačnik
2:1
27.04.2019 17:00
ASK Gornji Andrijevci
ŠOKADIJA Šumeće
1:4
27.04.2019 17:00
GAJ Zbjeg
TRENK Seoce
2:2
19. kolo
22.04.2019 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
GAJ Zbjeg
2:2
22.04.2019 16:30
SLOGA Gromačnik
ASK Gornji Andrijevci
6:3
22.04.2019 16:30
VATROGASAC Grižići
MLADOST 1977 Banovci
3:1
22.04.2019 16:30
GRANIČAR St. Kuti
GRANIČAR Brodski Varoš
1:1
22.04.2019 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
POSAVAC Kaniža
0:1
22.04.2019 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
OMLADINAC Ciglenik
6:2
18. kolo
14.04.2019 16:30
POSAVAC Kaniža
MLADOST JM Jakačina Mala
3:0
14.04.2019 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
VINOGORAC Slavonski Brod
3:0
14.04.2019 16:30
MLADOST 1977 Banovci
GRANIČAR St. Kuti
0:1
14.04.2019 16:30
ASK Gornji Andrijevci
VATROGASAC Grižići
3:1
14.04.2019 16:30
GAJ Zbjeg
SLOGA Gromačnik
1:3
14.04.2019 11:00
TRENK Seoce
ŠOKADIJA Šumeće
2:1
17. kolo
06.04.2019 16:30
SLOGA Gromačnik
TRENK Seoce
1:1
06.04.2019 16:30
VATROGASAC Grižići
GAJ Zbjeg
9:0
06.04.2019 16:30
GRANIČAR St. Kuti
ASK Gornji Andrijevci
2:0
06.04.2019 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
MLADOST 1977 Banovci
1:1
06.04.2019 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
GRANIČAR Brodski Varoš
0:2
06.04.2019 16:30
OMLADINAC Ciglenik
POSAVAC Kaniža
2:5
16. kolo
31.03.2019 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
OMLADINAC Ciglenik
8:0
31.03.2019 16:00
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST JM Jakačina Mala
1:1
31.03.2019 16:00
ASK Gornji Andrijevci
VINOGORAC Slavonski Brod
1:0
31.03.2019 16:00
GAJ Zbjeg
GRANIČAR St. Kuti
3:0
31.03.2019 11:00
TRENK Seoce
VATROGASAC Grižići
4:2
31.03.2019 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLOGA Gromačnik
4:1
15. kolo
24.03.2019 15:00
VATROGASAC Grižići
ŠOKADIJA Šumeće
1:1
24.03.2019 15:00
GRANIČAR St. Kuti
TRENK Seoce
2:3
24.03.2019 15:00
VINOGORAC Slavonski Brod
GAJ Zbjeg
2:1
24.03.2019 15:00
MLADOST JM Jakačina Mala
ASK Gornji Andrijevci
0:0
24.03.2019 15:00
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST 1977 Banovci
1:1
24.03.2019 15:00
POSAVAC Kaniža
GRANIČAR Brodski Varoš
0:0
14. kolo
17.03.2019 15:00
MLADOST 1977 Banovci
POSAVAC Kaniža
2:2
17.03.2019 15:00
ASK Gornji Andrijevci
OMLADINAC Ciglenik
4:1
17.03.2019 15:00
GAJ Zbjeg
MLADOST JM Jakačina Mala
0:2
17.03.2019 11:00
TRENK Seoce
VINOGORAC Slavonski Brod
4:1
17.03.2019 15:00
ŠOKADIJA Šumeće
GRANIČAR St. Kuti
1:1
17.03.2019 15:00
SLOGA Gromačnik
VATROGASAC Grižići
4:3
13. kolo
18.11.2018 11:00
TRENK Seoce
MLADOST JM Jakačina Mala
5:0
18.11.2018 13:30
SLOGA Gromačnik
GRANIČAR St. Kuti
1:0
18.11.2018 13:30
ŠOKADIJA Šumeće
VINOGORAC Slavonski Brod
7:2
18.11.2018 13:30
GAJ Zbjeg
OMLADINAC Ciglenik
3:1
18.11.2018 13:30
ASK Gornji Andrijevci
POSAVAC Kaniža
1:0
18.11.2018 13:30
MLADOST 1977 Banovci
GRANIČAR Brodski Varoš
3:1
12. kolo
10.11.2018 16:00
OMLADINAC Ciglenik
TRENK Seoce
1:7
11.11.2018 10:30
MLADOST JM Jakačina Mala
ŠOKADIJA Šumeće
0:0
11.11.2018 14:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ASK Gornji Andrijevci
3:1
11.11.2018 14:00
POSAVAC Kaniža
GAJ Zbjeg
3:0
11.11.2018 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
SLOGA Gromačnik
1:4
11.11.2018 14:00
GRANIČAR St. Kuti
VATROGASAC Grižići
2:1
11. kolo
04.11.2018 14:00
VATROGASAC Grižići
VINOGORAC Slavonski Brod
3:1
04.11.2018 11:00
TRENK Seoce
POSAVAC Kaniža
2:0
04.11.2018 14:00
SLOGA Gromačnik
MLADOST JM Jakačina Mala
4:0
04.11.2018 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
OMLADINAC Ciglenik
7:1
04.11.2018 14:00
GAJ Zbjeg
GRANIČAR Brodski Varoš
1:4
04.11.2018 14:00
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST 1977 Banovci
4:0
10. kolo
27.10.2018 15:00
MLADOST 1977 Banovci
GAJ Zbjeg
1:1
27.10.2018 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
TRENK Seoce
3:1
27.10.2018 15:00
POSAVAC Kaniža
ŠOKADIJA Šumeće
0:3
27.10.2018 15:00
VINOGORAC Slavonski Brod
GRANIČAR St. Kuti
0:3
27.10.2018 17:00
OMLADINAC Ciglenik
SLOGA Gromačnik
3:3
28.10.2018 10:30
MLADOST JM Jakačina Mala
VATROGASAC Grižići
3:2
9. kolo
21.10.2018 11:00
TRENK Seoce
MLADOST 1977 Banovci
3:0
21.10.2018 15:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST JM Jakačina Mala
4:0
21.10.2018 15:00
VATROGASAC Grižići
OMLADINAC Ciglenik
6:1
21.10.2018 15:00
SLOGA Gromačnik
POSAVAC Kaniža
2:0
21.10.2018 15:00
ŠOKADIJA Šumeće
GRANIČAR Brodski Varoš
0:0
21.10.2018 15:00
GAJ Zbjeg
ASK Gornji Andrijevci
0:0
8. kolo
14.10.2018 10:30
MLADOST JM Jakačina Mala
VINOGORAC Slavonski Brod
2:1
13.10.2018 17:30
OMLADINAC Ciglenik
GRANIČAR St. Kuti
1:3
14.10.2018 15:30
ASK Gornji Andrijevci
TRENK Seoce
0:0
14.10.2018 15:30
MLADOST 1977 Banovci
ŠOKADIJA Šumeće
3:5
14.10.2018 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
SLOGA Gromačnik
2:1
14.10.2018 15:30
POSAVAC Kaniža
VATROGASAC Grižići
1:3
7. kolo
06.10.2018 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
OMLADINAC Ciglenik
5:2
06.10.2018 15:30
GRANIČAR St. Kuti
POSAVAC Kaniža
0:1
06.10.2018 15:30
VATROGASAC Grižići
GRANIČAR Brodski Varoš
2:1
06.10.2018 15:30
SLOGA Gromačnik
MLADOST 1977 Banovci
4:0
06.10.2018 15:30
ŠOKADIJA Šumeće
ASK Gornji Andrijevci
6:0
07.10.2018 11:00
TRENK Seoce
GAJ Zbjeg
5:0
6. kolo
29.09.2018 18:00
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST JM Jakačina Mala
1:4
30.09.2018 16:00
GAJ Zbjeg
ŠOKADIJA Šumeće
1:6
30.09.2018 16:00
ASK Gornji Andrijevci
SLOGA Gromačnik
2:0
30.09.2018 16:00
MLADOST 1977 Banovci
VATROGASAC Grižići
1:2
30.09.2018 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
GRANIČAR St. Kuti
3:1
30.09.2018 16:00
POSAVAC Kaniža
VINOGORAC Slavonski Brod
1:0
5. kolo
23.09.2018 10:30
MLADOST JM Jakačina Mala
POSAVAC Kaniža
0:1
23.09.2018 16:00
VINOGORAC Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
0:2
23.09.2018 16:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST 1977 Banovci
2:1
23.09.2018 16:00
VATROGASAC Grižići
ASK Gornji Andrijevci
2:1
23.09.2018 16:00
SLOGA Gromačnik
GAJ Zbjeg
2:2
23.09.2018 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
TRENK Seoce
2:1
4. kolo
15.09.2018 16:30
GAJ Zbjeg
VATROGASAC Grižići
1:3
15.09.2018 16:30
ASK Gornji Andrijevci
GRANIČAR St. Kuti
2:0
15.09.2018 16:30
MLADOST 1977 Banovci
VINOGORAC Slavonski Brod
1:2
15.09.2018 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST JM Jakačina Mala
4:1
15.09.2018 16:30
POSAVAC Kaniža
OMLADINAC Ciglenik
2:2
16.09.2018 11:00
TRENK Seoce
SLOGA Gromačnik
4:1
3. kolo
08.09.2018 19:00
OMLADINAC Ciglenik
GRANIČAR Brodski Varoš
0:3
09.09.2018 10:30
MLADOST JM Jakačina Mala
MLADOST 1977 Banovci
1:0
09.09.2018 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ASK Gornji Andrijevci
1:0
09.09.2018 17:00
GRANIČAR St. Kuti
GAJ Zbjeg
4:2
09.09.2018 17:00
VATROGASAC Grižići
TRENK Seoce
3:2
09.09.2018 17:00
SLOGA Gromačnik
ŠOKADIJA Šumeće
0:2
2. kolo
02.09.2018 11:00
TRENK Seoce
GRANIČAR St. Kuti
1:0
02.09.2018 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
VATROGASAC Grižići
0:1
02.09.2018 17:00
GAJ Zbjeg
VINOGORAC Slavonski Brod
4:2
02.09.2018 17:00
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST JM Jakačina Mala
0:0
02.09.2018 17:00
MLADOST 1977 Banovci
OMLADINAC Ciglenik
2:2
02.09.2018 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
POSAVAC Kaniža
1:2
1. kolo
25.08.2018 17:30
POSAVAC Kaniža
MLADOST 1977 Banovci
3:2
25.08.2018 17:30
VINOGORAC Slavonski Brod
TRENK Seoce
1:3
25.08.2018 17:30
GRANIČAR St. Kuti
ŠOKADIJA Šumeće
0:2
25.08.2018 17:30
VATROGASAC Grižići
SLOGA Gromačnik
5:1
25.08.2018 19:30
OMLADINAC Ciglenik
ASK Gornji Andrijevci
0:4
26.08.2018 10:30
MLADOST JM Jakačina Mala
GAJ Zbjeg
4:2
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 GRANIČAR Brodski Varoš 55
2 ŠOKADIJA Šumeće 54
3 TRENK Seoce 52
4 VATROGASAC Grižići 44
5 GRANIČAR St. Kuti 42
6 POSAVAC Kaniža 39
7 ASK Gornji Andrijevci 35
8 SLOGA Gromačnik 33
9 MLADOST JM Jakačina Mala 29
10 VINOGORAC Slavonski Brod 20
11 GAJ Zbjeg 15
12 MLADOST 1977 Banovci 13
13 OMLADINAC Ciglenik 8