ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA JUNIORA A - 2018/2019

21. kolo
19.05.2019 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:2
19.05.2019 17:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC Sl. Kobaš
10:0
19.05.2019 17:00
BONK Bebrina
ZDENAC Brodski Zdenci
:
19.05.2019 17:00
POSAVAC Kaniža
SVAČIĆ Stari Slatinik
8:0
20. kolo
12.05.2019 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
POSAVAC Kaniža
2:2
12.05.2019 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
BONK Bebrina
11:1
12.05.2019 17:00
ZDENAC Brodski Zdenci
ORIOLIK Oriovac
:
12.05.2019 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
ŠOKADIJA Šumeće
3:4
19. kolo
05.05.2019 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:7
05.05.2019 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
ZDENAC Brodski Zdenci
:
05.05.2019 17:00
ORIOLIK Oriovac
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
05.05.2019 17:00
BONK Bebrina
POSAVAC Kaniža
0:8
18. kolo
28.04.2019 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BONK Bebrina
5:2
28.04.2019 17:00
POSAVAC Kaniža
ORIOLIK Oriovac
2:11
28.04.2019 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ŠOKADIJA Šumeće
3:0
28.04.2019 17:00
ZDENAC Brodski Zdenci
SLAVONAC Sl. Kobaš
:
17. kolo
21.04.2019 16:30
ZDENAC Brodski Zdenci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
21.04.2019 16:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
21.04.2019 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
4:5
21.04.2019 16:30
ORIOLIK Oriovac
BONK Bebrina
3:0
16. kolo
14.04.2019 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ORIOLIK Oriovac
2:11
14.04.2019 16:30
BONK Bebrina
ŠOKADIJA Šumeće
4:3
14.04.2019 16:30
POSAVAC Kaniža
SLAVONAC Sl. Kobaš
4:0
14.04.2019 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZDENAC Brodski Zdenci
:
15. kolo
07.04.2019 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4:4
07.04.2019 16:30
ZDENAC Brodski Zdenci
POSAVAC Kaniža
:
07.04.2019 16:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
BONK Bebrina
3:0
07.04.2019 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
ORIOLIK Oriovac
2:4
14. kolo
31.03.2019 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ŠOKADIJA Šumeće
2:3
31.03.2019 15:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
ORIOLIK Oriovac
0:13
31.03.2019 15:00
ZDENAC Brodski Zdenci
BONK Bebrina
0:3
31.03.2019 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
POSAVAC Kaniža
0:3
13. kolo
24.03.2019 15:00
POSAVAC Kaniža
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
7:1
24.03.2019 15:00
BONK Bebrina
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:5
24.03.2019 15:00
ORIOLIK Oriovac
ZDENAC Brodski Zdenci
3:0
24.03.2019 15:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLAVONAC Sl. Kobaš
3:2
12. kolo
17.03.2019 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Sl. Kobaš
7:1
17.03.2019 15:00
ZDENAC Brodski Zdenci
ŠOKADIJA Šumeće
:
17.03.2019 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ORIOLIK Oriovac
2:4
17.03.2019 15:00
POSAVAC Kaniža
BONK Bebrina
8:4
11. kolo
11.11.2018 14:00
BONK Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:5
11.11.2018 14:00
ORIOLIK Oriovac
POSAVAC Kaniža
4:2
11.11.2018 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:2
11.11.2018 14:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
ZDENAC Brodski Zdenci
3:0
10. kolo
04.11.2018 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ZDENAC Brodski Zdenci
3:0
04.11.2018 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Sl. Kobaš
6:0
04.11.2018 14:00
POSAVAC Kaniža
ŠOKADIJA Šumeće
4:0
04.11.2018 14:00
BONK Bebrina
ORIOLIK Oriovac
1:11
9. kolo
28.10.2018 15:00
ORIOLIK Oriovac
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
9:2
28.10.2018 15:00
ŠOKADIJA Šumeće
BONK Bebrina
4:0
28.10.2018 15:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
POSAVAC Kaniža
2:9
28.10.2018 15:00
ZDENAC Brodski Zdenci
SVAČIĆ Stari Slatinik
0:3
8. kolo
21.10.2018 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SVAČIĆ Stari Slatinik
6:1
21.10.2018 15:00
POSAVAC Kaniža
ZDENAC Brodski Zdenci
2:2
21.10.2018 15:00
BONK Bebrina
SLAVONAC Sl. Kobaš
2:3
21.10.2018 15:00
ORIOLIK Oriovac
ŠOKADIJA Šumeće
8:2
7. kolo
14.10.2018 15:30
ŠOKADIJA Šumeće
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:2
14.10.2018 15:30
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC Sl. Kobaš
15:0
14.10.2018 15:30
BONK Bebrina
ZDENAC Brodski Zdenci
4:7
14.10.2018 15:30
POSAVAC Kaniža
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
6. kolo
07.10.2018 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
POSAVAC Kaniža
4:4
07.10.2018 15:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
BONK Bebrina
4:1
07.10.2018 15:30
ZDENAC Brodski Zdenci
ORIOLIK Oriovac
2:1
07.10.2018 15:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
ŠOKADIJA Šumeće
5:7
5. kolo
30.09.2018 16:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:4
30.09.2018 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
ZDENAC Brodski Zdenci
1:3
30.09.2018 16:00
ORIOLIK Oriovac
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
30.09.2018 16:00
BONK Bebrina
POSAVAC Kaniža
2:13
4. kolo
23.09.2018 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BONK Bebrina
3:0
23.09.2018 16:30
POSAVAC Kaniža
ORIOLIK Oriovac
1:3
23.09.2018 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
ŠOKADIJA Šumeće
2:0
23.09.2018 16:30
ZDENAC Brodski Zdenci
SLAVONAC Sl. Kobaš
6:1
3. kolo
16.09.2018 16:30
ZDENAC Brodski Zdenci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:2
16.09.2018 16:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
SVAČIĆ Stari Slatinik
0:2
16.09.2018 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
0:2
16.09.2018 16:30
ORIOLIK Oriovac
BONK Bebrina
10:0
2. kolo
09.09.2018 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ORIOLIK Oriovac
3:0
09.09.2018 17:00
BONK Bebrina
ŠOKADIJA Šumeće
0:3
09.09.2018 17:00
POSAVAC Kaniža
SLAVONAC Sl. Kobaš
10:1
09.09.2018 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZDENAC Brodski Zdenci
3:11
1. kolo
02.09.2018 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:1
02.09.2018 17:00
ZDENAC Brodski Zdenci
POSAVAC Kaniža
4:3
02.09.2018 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
BONK Bebrina
4:1
02.09.2018 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
ORIOLIK Oriovac
3:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 ORIOLIK Oriovac 51
2 POSAVAC Kaniža 42
3 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 34
4 SVAČIĆ Stari Slatinik 31
5 ZDENAC Brodski Zdenci 22
6 ŠOKADIJA Šumeće 22
7 SLAVONAC Sl. Kobaš 15
8 BONK Bebrina 6