ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA MLAĐIH PIONIRA A - 2018/2019

22. kolo
26.05.2019 17:30
VINOGORAC Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
1:1
26.05.2019 17:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
7:1
26.05.2019 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
PODVINJE Podvinje
1:3
26.05.2019 17:30
NK BATRINA Batrina
MARSONIA Slavonski Brod
0:0
26.05.2019 17:30
ORIOLIK Oriovac
AMATER Sl. Brod
1:5
21. kolo
19.05.2019 17:00
PODVINJE Podvinje
NK BATRINA Batrina
0:7
19.05.2019 17:00
MARSONIA Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
3:0
19.05.2019 17:00
SLAVONAC B. Bukovlje
GRANIČAR Brodski Varoš
2:1
19.05.2019 17:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
VINOGORAC Slavonski Brod
2:1
19.05.2019 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:0
20. kolo
12.05.2019 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ŠN NOPO Gornja Vrba
4:6
12.05.2019 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
0:5
12.05.2019 17:00
NK BATRINA Batrina
SLAVONAC B. Bukovlje
6:0
12.05.2019 17:00
ORIOLIK Oriovac
PODVINJE Podvinje
0:4
12.05.2019 17:00
AMATER Sl. Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:1
19. kolo
05.05.2019 17:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ORIOLIK Oriovac
0:4
05.05.2019 17:00
PODVINJE Podvinje
AMATER Sl. Brod
0:2
05.05.2019 17:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
NK BATRINA Batrina
0:9
05.05.2019 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
8:0
05.05.2019 17:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
3:4
18. kolo
28.04.2019 17:00
NK BATRINA Batrina
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:0
28.04.2019 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:5
28.04.2019 17:00
ORIOLIK Oriovac
ŠN NOPO Gornja Vrba
3:3
28.04.2019 17:00
AMATER Sl. Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
8:0
28.04.2019 17:00
MARSONIA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
2:1
17. kolo
21.04.2019 16:30
ŠN NOPO Gornja Vrba
AMATER Sl. Brod
0:3
21.04.2019 16:30
SLAVONAC B. Bukovlje
MARSONIA Slavonski Brod
0:7
21.04.2019 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
8:0
21.04.2019 16:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
2:2
21.04.2019 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
7:1
16. kolo
14.04.2019 16:30
AMATER Sl. Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
0:0
14.04.2019 16:30
MARSONIA Slavonski Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
3:0
14.04.2019 16:30
NK BATRINA Batrina
VINOGORAC Slavonski Brod
6:1
14.04.2019 16:30
ORIOLIK Oriovac
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
14.04.2019 16:30
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC B. Bukovlje
6:0
15. kolo
07.04.2019 16:30
ŠN NOPO Gornja Vrba
PODVINJE Podvinje
9:1
07.04.2019 16:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
2:2
07.04.2019 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
3:1
07.04.2019 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
0:4
07.04.2019 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
NK BATRINA Batrina
1:16
14. kolo
31.03.2019 15:00
MARSONIA Slavonski Brod
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:0
31.03.2019 15:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ŠN NOPO Gornja Vrba
0:8
31.03.2019 15:00
ORIOLIK Oriovac
GRANIČAR Brodski Varoš
11:0
31.03.2019 15:00
AMATER Sl. Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
7:0
31.03.2019 15:00
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:6
13. kolo
24.03.2019 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
11:0
24.03.2019 15:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
2:0
24.03.2019 15:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:5
24.03.2019 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
AMATER Sl. Brod
0:5
24.03.2019 15:00
NK BATRINA Batrina
ORIOLIK Oriovac
3:1
12. kolo
17.03.2019 15:00
AMATER Sl. Brod
NK BATRINA Batrina
1:1
17.03.2019 15:00
PODVINJE Podvinje
VINOGORAC Slavonski Brod
2:3
17.03.2019 15:00
MARSONIA Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
6:0
17.03.2019 15:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:4
17.03.2019 15:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
0:7
11. kolo
11.11.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
VINOGORAC Slavonski Brod
3:2
11.11.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:1
11.11.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR Brodski Varoš
0:1
11.11.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
0:2
11.11.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
ORIOLIK Oriovac
3:0
10. kolo
04.11.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
PODVINJE Podvinje
9:1
04.11.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
MARSONIA Slavonski Brod
1:3
04.11.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
04.11.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
0:2
04.11.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:8
9. kolo
28.10.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
5:1
28.10.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
5:0
28.10.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
NK BATRINA Batrina
0:6
28.10.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ORIOLIK Oriovac
3:3
28.10.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
1:0
8. kolo
21.10.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
21.10.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
5:0
21.10.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
ŠN NOPO Gornja Vrba
6:0
21.10.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
0:5
21.10.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:2
7. kolo
14.10.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
0:4
14.10.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
4:0
14.10.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
ORIOLIK Oriovac
3:2
14.10.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
AMATER Sl. Brod
0:3
14.10.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
MARSONIA Slavonski Brod
2:2
6. kolo
07.10.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
3:0
07.10.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
12:1
07.10.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:5
07.10.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
7:0
07.10.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
VINOGORAC Slavonski Brod
2:0
5. kolo
30.09.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
3:3
30.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
0:5
30.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
1:1
30.09.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
1:0
30.09.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
PODVINJE Podvinje
0:3
4. kolo
23.09.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:3
23.09.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ŠN NOPO Gornja Vrba
2:3
23.09.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:1
23.09.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
VINOGORAC Slavonski Brod
3:2
23.09.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
GRANIČAR Brodski Varoš
13:0
3. kolo
16.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
0:3
16.09.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ORIOLIK Oriovac
1:3
16.09.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:0
16.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
3:0
16.09.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
SLAVONAC B. Bukovlje
4:2
2. kolo
09.09.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:7
09.09.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
0:5
09.09.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
2:0
09.09.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
8:0
09.09.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
NK BATRINA Batrina
0:7
1. kolo
02.09.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
AMATER Sl. Brod
5:2
02.09.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MARSONIA Slavonski Brod
2:7
02.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
0:1
02.09.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
1:0
02.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
0:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 NK BATRINA Batrina 54
2 BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod 45
3 AMATER Sl. Brod 42
4 MARSONIA Slavonski Brod 40
5 ŠN NOPO Gornja Vrba 37
6 ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 31
7 ORIOLIK Oriovac 24
8 PODVINJE Podvinje 17
9 VINOGORAC Slavonski Brod 10
10 GRANIČAR Brodski Varoš 9
11 SLAVONAC B. Bukovlje 7