ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA MLAĐIH PIONIRA A - 2018/2019

11. kolo
11.11.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
VINOGORAC Slavonski Brod
:
11.11.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
:
11.11.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR Brodski Varoš
:
11.11.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
:
11.11.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
ORIOLIK Oriovac
:
10. kolo
04.11.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
PODVINJE Podvinje
9:1
04.11.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
MARSONIA Slavonski Brod
1:3
04.11.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
04.11.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
0:2
04.11.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
:
9. kolo
28.10.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
5:1
28.10.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
:
28.10.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
NK BATRINA Batrina
0:6
28.10.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ORIOLIK Oriovac
3:3
28.10.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
1:0
8. kolo
21.10.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
21.10.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
5:0
21.10.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
ŠN NOPO Gornja Vrba
6:0
21.10.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
0:5
21.10.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:2
7. kolo
14.10.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
0:6
14.10.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
4:0
14.10.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
ORIOLIK Oriovac
3:2
14.10.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
AMATER Sl. Brod
0:3
14.10.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
MARSONIA Slavonski Brod
2:2
6. kolo
07.10.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
3:0
07.10.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
12:1
07.10.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:5
07.10.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
7:0
07.10.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
VINOGORAC Slavonski Brod
2:0
5. kolo
30.09.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
3:3
30.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
0:5
30.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
1:1
30.09.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
1:0
30.09.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
PODVINJE Podvinje
0:3
4. kolo
23.09.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:3
23.09.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ŠN NOPO Gornja Vrba
2:3
23.09.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:1
23.09.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
VINOGORAC Slavonski Brod
3:2
23.09.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
GRANIČAR Brodski Varoš
13:0
3. kolo
16.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
AMATER Sl. Brod
0:3
16.09.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ORIOLIK Oriovac
1:3
16.09.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:0
16.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
3:0
16.09.2018 10:00
ŠN NOPO Gornja Vrba
SLAVONAC B. Bukovlje
4:2
2. kolo
09.09.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:7
09.09.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
0:5
09.09.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
2:0
09.09.2018 10:00
AMATER Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
8:0
09.09.2018 10:00
ORIOLIK Oriovac
NK BATRINA Batrina
0:7
1. kolo
02.09.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
AMATER Sl. Brod
:
02.09.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MARSONIA Slavonski Brod
2:7
02.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
:
02.09.2018 10:00
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
1:0
02.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ŠN NOPO Gornja Vrba
0:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 NK BATRINA Batrina 24
2 ŠN NOPO Gornja Vrba 21
3 AMATER Sl. Brod 17
4 MARSONIA Slavonski Brod 17
5 ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 17
6 BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod 14
7 ORIOLIK Oriovac 11
8 GRANIČAR Brodski Varoš 6
9 PODVINJE Podvinje 5
10 VINOGORAC Slavonski Brod 0
11 SLAVONAC B. Bukovlje 0