ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA STARIJIH PIONIRA A - 2018/2019

18. kolo
18.05.2019 17:00
AMATER Slavonski Brod
MLADOST Sibinj
:
18.05.2019 17:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC G. Vrba
:
18.05.2019 17:00
PODVINJE Podvinje
SVJETLOST Lužani
:
18.05.2019 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
ORIOLIK Oriovac
:
18.05.2019 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
MARSONIA Slavonski Brod
:
17. kolo
11.05.2019 17:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLAVONAC Bukovlje
8:0
11.05.2019 17:00
SVJETLOST Lužani
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
6:0
11.05.2019 17:00
ORIOLIK Oriovac
SLOBODNICA Slobodnica
:
11.05.2019 17:00
MLADOST Sibinj
PODVINJE Podvinje
:
11.05.2019 17:00
OMLADINAC G. Vrba
AMATER Slavonski Brod
0:3
16. kolo
04.05.2019 17:00
PODVINJE Podvinje
OMLADINAC G. Vrba
2:1
04.05.2019 17:00
SLAVONAC Bukovlje
AMATER Slavonski Brod
:
04.05.2019 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
MLADOST Sibinj
:
04.05.2019 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
SVJETLOST Lužani
9:2
04.05.2019 17:00
MARSONIA Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
:
15. kolo
27.04.2019 17:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC Bukovlje
5:2
27.04.2019 17:00
SVJETLOST Lužani
MARSONIA Slavonski Brod
1:4
27.04.2019 17:00
MLADOST Sibinj
SLOBODNICA Slobodnica
0:4
27.04.2019 17:00
OMLADINAC G. Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:2
27.04.2019 17:00
AMATER Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
3:2
14. kolo
20.04.2019 16:30
SLAVONAC Bukovlje
PODVINJE Podvinje
4:3
20.04.2019 16:30
MARSONIA Slavonski Brod
MLADOST Sibinj
4:0
20.04.2019 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
AMATER Slavonski Brod
0:9
20.04.2019 16:30
SLOBODNICA Slobodnica
OMLADINAC G. Vrba
3:2
20.04.2019 16:30
ORIOLIK Oriovac
SVJETLOST Lužani
12:0
13. kolo
06.04.2019 16:30
MLADOST Sibinj
ORIOLIK Oriovac
2:8
06.04.2019 16:30
SVJETLOST Lužani
SLAVONAC Bukovlje
1:2
06.04.2019 16:30
OMLADINAC G. Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
3:7
06.04.2019 16:30
AMATER Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
9:0
06.04.2019 16:30
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:1
12. kolo
30.03.2019 15:00
SLOBODNICA Slobodnica
PODVINJE Podvinje
2:4
30.03.2019 15:00
SLAVONAC Bukovlje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
4:1
30.03.2019 15:00
ORIOLIK Oriovac
OMLADINAC G. Vrba
20:2
30.03.2019 15:00
SVJETLOST Lužani
MLADOST Sibinj
:
30.03.2019 15:00
MARSONIA Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
0:0
11. kolo
23.03.2019 15:00
OMLADINAC G. Vrba
SVJETLOST Lužani
:
23.03.2019 15:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Bukovlje
1:2
23.03.2019 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
0:4
23.03.2019 15:00
PODVINJE Podvinje
MARSONIA Slavonski Brod
2:5
23.03.2019 15:00
AMATER Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
3:1
10. kolo
16.03.2019 15:00
SLAVONAC Bukovlje
SLOBODNICA Slobodnica
5:2
16.03.2019 15:00
MARSONIA Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
6:0
16.03.2019 15:00
ORIOLIK Oriovac
PODVINJE Podvinje
7:2
16.03.2019 15:00
SVJETLOST Lužani
AMATER Slavonski Brod
0:4
16.03.2019 15:00
MLADOST Sibinj
OMLADINAC G. Vrba
2:7
9. kolo
27.10.2018 15:00
MLADOST Sibinj
AMATER Slavonski Brod
1:3
27.10.2018 15:00
OMLADINAC G. Vrba
SLAVONAC Bukovlje
11:0
27.10.2018 15:00
SVJETLOST Lužani
PODVINJE Podvinje
0:4
27.10.2018 15:00
ORIOLIK Oriovac
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
4:0
27.10.2018 15:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
1:5
8. kolo
20.10.2018 15:00
SLOBODNICA Slobodnica
ORIOLIK Oriovac
5:5
20.10.2018 15:00
SLAVONAC Bukovlje
MARSONIA Slavonski Brod
1:2
20.10.2018 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SVJETLOST Lužani
7:2
20.10.2018 15:00
PODVINJE Podvinje
MLADOST Sibinj
7:0
20.10.2018 15:00
AMATER Slavonski Brod
OMLADINAC G. Vrba
5:1
7. kolo
13.10.2018 15:03
OMLADINAC G. Vrba
PODVINJE Podvinje
1:5
13.10.2018 15:03
AMATER Slavonski Brod
SLAVONAC Bukovlje
5:2
13.10.2018 15:03
MLADOST Sibinj
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0:0
13.10.2018 15:03
SVJETLOST Lužani
SLOBODNICA Slobodnica
2:7
13.10.2018 15:03
ORIOLIK Oriovac
MARSONIA Slavonski Brod
3:4
6. kolo
06.10.2018 15:30
MARSONIA Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
6:0
06.10.2018 15:30
SLAVONAC Bukovlje
ORIOLIK Oriovac
0:14
06.10.2018 15:30
SLOBODNICA Slobodnica
MLADOST Sibinj
5:3
06.10.2018 15:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC G. Vrba
3:1
06.10.2018 15:30
PODVINJE Podvinje
AMATER Slavonski Brod
0:3
5. kolo
29.09.2018 16:00
AMATER Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
4:0
29.09.2018 16:00
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC Bukovlje
:
29.09.2018 16:00
OMLADINAC G. Vrba
SLOBODNICA Slobodnica
3:4
29.09.2018 16:00
MLADOST Sibinj
MARSONIA Slavonski Brod
0:1
29.09.2018 16:00
SVJETLOST Lužani
ORIOLIK Oriovac
0:16
4. kolo
22.09.2018 16:30
ORIOLIK Oriovac
MLADOST Sibinj
12:0
22.09.2018 16:30
SLAVONAC Bukovlje
SVJETLOST Lužani
9:2
22.09.2018 16:30
MARSONIA Slavonski Brod
OMLADINAC G. Vrba
6:2
22.09.2018 16:30
SLOBODNICA Slobodnica
AMATER Slavonski Brod
2:1
22.09.2018 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
1:7
3. kolo
15.05.2018 16:30
PODVINJE Podvinje
SLOBODNICA Slobodnica
6:2
15.05.2018 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
2:2
15.05.2018 16:30
AMATER Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
3:1
15.05.2018 16:30
OMLADINAC G. Vrba
ORIOLIK Oriovac
0:3
15.05.2018 16:30
MLADOST Sibinj
SVJETLOST Lužani
1:0
2. kolo
08.09.2018 17:00
SVJETLOST Lužani
OMLADINAC G. Vrba
3:0
08.09.2018 17:00
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST Sibinj
1:2
08.09.2018 17:00
ORIOLIK Oriovac
AMATER Slavonski Brod
8:2
08.09.2018 17:00
MARSONIA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
1:2
08.09.2018 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
6:0
1. kolo
01.09.2018 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Bukovlje
10:2
01.09.2018 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:8
01.09.2018 17:00
PODVINJE Podvinje
ORIOLIK Oriovac
4:4
01.09.2018 17:00
AMATER Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
9:0
01.09.2018 17:00
OMLADINAC G. Vrba
MLADOST Sibinj
0:6
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 AMATER Slavonski Brod 40
2 MARSONIA Slavonski Brod 37
3 ORIOLIK Oriovac 35
4 SLOBODNICA Slobodnica 34
5 PODVINJE Podvinje 28
6 SLAVONAC Bukovlje 19
7 MLADOST Sibinj 10
8 OMLADINAC G. Vrba 9
9 BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod 8
10 SVJETLOST Lužani 6