ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA LIMAČA B - 2018/2019

22. kolo
25.05.2019 17:30
ŠN LEGEN Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
:
25.05.2019 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
VINOGORAC Slavonski Brod
:
25.05.2019 17:30
Omladinac Gornja Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
:
25.05.2019 17:30
AMATER Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
:
25.05.2019 17:30
PODVINJE Podvinje
TOMICA Tomica
:
25.05.2019 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
:
21. kolo
18.05.2019 17:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ŠN LEGEN Slavonski Brod
:
18.05.2019 17:00
TOMICA Tomica
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
:
18.05.2019 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
:
18.05.2019 17:00
MARSONIA Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
:
18.05.2019 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
Omladinac Gornja Vrba
:
18.05.2019 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ZVONIMIR Donja Vrba
:
20. kolo
11.05.2019 17:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
:
11.05.2019 17:00
Omladinac Gornja Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
:
11.05.2019 17:00
AMATER Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
:
11.05.2019 17:00
PODVINJE Podvinje
MARSONIA Slavonski Brod
:
11.05.2019 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
:
11.05.2019 17:00
SLAVONAC B. Bukovlje
TOMICA Tomica
:
19. kolo
04.05.2019 17:00
TOMICA Tomica
ŠN LEGEN Slavonski Brod
:
04.05.2019 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
:
04.05.2019 17:00
MARSONIA Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
:
04.05.2019 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
:
04.05.2019 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
AMATER Slavonski Brod
:
04.05.2019 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
Omladinac Gornja Vrba
:
18. kolo
27.04.2019 17:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
Omladinac Gornja Vrba
0:13
27.04.2019 17:00
AMATER Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
:
27.04.2019 17:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR Brodski Varoš
:
27.04.2019 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
:
27.04.2019 17:00
SLAVONAC B. Bukovlje
MARSONIA Slavonski Brod
3:3
27.04.2019 17:00
TOMICA Tomica
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:3
17. kolo
20.04.2019 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
7:0
20.04.2019 16:30
MARSONIA Slavonski Brod
TOMICA Tomica
0:1
20.04.2019 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
:
20.04.2019 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
:
20.04.2019 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
PODVINJE Podvinje
1:12
20.04.2019 16:30
Omladinac Gornja Vrba
AMATER Slavonski Brod
5:2
16. kolo
13.04.2019 16:30
ŠN LEGEN Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
0:8
13.04.2019 16:30
PODVINJE Podvinje
Omladinac Gornja Vrba
8:1
13.04.2019 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
:
13.04.2019 16:30
SLAVONAC B. Bukovlje
GRANIČAR Brodski Varoš
13:0
13.04.2019 16:30
TOMICA Tomica
VINOGORAC Slavonski Brod
4:2
13.04.2019 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
6:1
15. kolo
06.04.2019 16:30
MARSONIA Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
7:1
06.04.2019 16:30
VINOGORAC Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
7:0
06.04.2019 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
TOMICA Tomica
0:9
06.04.2019 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC B. Bukovlje
0:3
06.04.2019 16:30
Omladinac Gornja Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
6:2
06.04.2019 16:30
AMATER Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
2:6
14. kolo
30.03.2019 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
2:4
30.03.2019 15:00
SLAVONAC B. Bukovlje
Omladinac Gornja Vrba
0:0
30.03.2019 15:00
TOMICA Tomica
ZVONIMIR Donja Vrba
4:1
30.03.2019 15:00
MARSONIA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
1:4
30.03.2019 15:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
10:2
30.03.2019 15:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
0:11
13. kolo
23.03.2019 15:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
14:1
23.03.2019 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MARSONIA Slavonski Brod
0:10
23.03.2019 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:2
23.03.2019 15:00
Omladinac Gornja Vrba
TOMICA Tomica
9:0
23.03.2019 15:00
AMATER Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
1:3
23.03.2019 15:00
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
2:1
12. kolo
16.03.2019 15:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:10
16.03.2019 15:00
SLAVONAC B. Bukovlje
PODVINJE Podvinje
3:1
16.03.2019 15:00
TOMICA Tomica
AMATER Slavonski Brod
3:0
16.03.2019 15:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
Omladinac Gornja Vrba
1:1
16.03.2019 15:00
MARSONIA Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
3:2
16.03.2019 15:00
VINOGORAC Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
15:1
11. kolo
10.11.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ŠN LEGEN Slavonski Brod
3:0
10.11.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
4:1
10.11.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
Omladinac Gornja Vrba
2:3
10.11.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
4:0
10.11.2018 10:00
TOMICA Tomica
PODVINJE Podvinje
1:0
10.11.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
4:1
10. kolo
03.11.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
0:7
03.11.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
TOMICA Tomica
1:2
03.11.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:1
03.11.2018 10:00
AMATER Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
0:5
03.11.2018 10:00
Omladinac Gornja Vrba
VINOGORAC Slavonski Brod
1:1
03.11.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
9:1
9. kolo
27.10.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
ŠN LEGEN Slavonski Brod
7:0
27.10.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
Omladinac Gornja Vrba
0:16
27.10.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
0:3
27.10.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
:
27.10.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:1
27.10.2018 10:00
TOMICA Tomica
SLAVONAC B. Bukovlje
3:1
8. kolo
20.10.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
TOMICA Tomica
1:13
20.10.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:2
20.10.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
3:3
20.10.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
VINOGORAC Slavonski Brod
2:1
20.10.2018 10:00
AMATER Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
8:1
20.10.2018 10:00
Omladinac Gornja Vrba
ZVONIMIR Donja Vrba
7:1
7. kolo
13.10.2018 10:00
Omladinac Gornja Vrba
ŠN LEGEN Slavonski Brod
19:0
13.10.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
AMATER Slavonski Brod
2:5
13.10.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
PODVINJE Podvinje
1:5
13.10.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
2:0
13.10.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
2:10
13.10.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
TOMICA Tomica
1:2
6. kolo
06.10.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:6
06.10.2018 10:00
TOMICA Tomica
MARSONIA Slavonski Brod
3:0
06.10.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
VINOGORAC Slavonski Brod
1:1
06.10.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
11:2
06.10.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ZVONIMIR Donja Vrba
5:4
06.10.2018 10:00
AMATER Slavonski Brod
Omladinac Gornja Vrba
2:3
5. kolo
29.09.2018 10:00
AMATER Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
11:1
29.09.2018 10:00
Omladinac Gornja Vrba
PODVINJE Podvinje
2:1
29.09.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:1
29.09.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVONAC B. Bukovlje
1:12
29.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
TOMICA Tomica
6:0
29.09.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:6
4. kolo
22.09.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
0:3
22.09.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
0:0
22.09.2018 10:00
TOMICA Tomica
GRANIČAR Brodski Varoš
17:0
22.09.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ZVONIMIR Donja Vrba
2:0
22.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
Omladinac Gornja Vrba
0:2
22.09.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
AMATER Slavonski Brod
4:4
3. kolo
15.09.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ŠN LEGEN Slavonski Brod
10:0
15.09.2018 10:00
AMATER Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
5:4
15.09.2018 10:00
Omladinac Gornja Vrba
SLAVONAC B. Bukovlje
4:2
15.09.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMICA Tomica
3:3
15.09.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:4
15.09.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
4:1
2. kolo
08.09.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
0:4
08.09.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
8:4
08.09.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
8:2
08.09.2018 10:00
TOMICA Tomica
Omladinac Gornja Vrba
2:3
08.09.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
AMATER Slavonski Brod
14:0
08.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
0:3
1. kolo
01.09.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
3:0
01.09.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC B. Bukovlje
2:3
01.09.2018 10:00
AMATER Slavonski Brod
TOMICA Tomica
2:5
01.09.2018 10:00
Omladinac Gornja Vrba
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:0
01.09.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
3:0
01.09.2018 10:00
GRANIČAR Brodski Varoš
VINOGORAC Slavonski Brod
1:3
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 Omladinac Gornja Vrba 45
2 TOMICA Tomica 40
3 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 39
4 SLAVONAC B. Bukovlje 36
5 VINOGORAC Slavonski Brod 33
6 PODVINJE Podvinje 32
7 AMATER Slavonski Brod 22
8 MARSONIA Slavonski Brod 20
9 ZVONIMIR Donja Vrba 13
10 BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod 10
11 GRANIČAR Brodski Varoš 3
12 ŠN LEGEN Slavonski Brod 0