ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA LIMAČA C - 2018/2019

21. kolo
18.05.2019 17:00
SLOGA Vrpolje
OMLADINAC Staro Topolje
:
18.05.2019 17:00
POSAVAC Kupina
SIKIREVCI Sikirevci
3:0
18.05.2019 17:00
SLOGA Jaruge
RAKETA Beravci
3:0
20. kolo
11.05.2019 17:00
RAKETA Beravci
POSAVAC Kupina
3:0
11.05.2019 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLOGA Vrpolje
4:2
11.05.2019 17:00
OMLADINAC Staro Topolje
GRANIČAR Sl. Šamac
:
19. kolo
04.05.2019 17:00
GRANIČAR Sl. Šamac
SIKIREVCI Sikirevci
3:0
04.05.2019 17:00
SLOGA Vrpolje
RAKETA Beravci
3:3
04.05.2019 17:00
POSAVAC Kupina
SLOGA Jaruge
3:0
18. kolo
27.04.2019 17:00
SLOGA Jaruge
SLOGA Vrpolje
3:0
27.04.2019 17:00
RAKETA Beravci
GRANIČAR Sl. Šamac
3:0
27.04.2019 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Staro Topolje
:
17. kolo
20.04.2019 16:30
OMLADINAC Staro Topolje
RAKETA Beravci
:
20.04.2019 16:30
GRANIČAR Sl. Šamac
SLOGA Jaruge
3:0
20.04.2019 16:30
SLOGA Vrpolje
POSAVAC Kupina
7:0
16. kolo
13.04.2019 16:30
POSAVAC Kupina
GRANIČAR Sl. Šamac
3:0
13.04.2019 16:30
SLOGA Jaruge
OMLADINAC Staro Topolje
:
13.04.2019 16:30
RAKETA Beravci
SIKIREVCI Sikirevci
1:8
15. kolo
06.04.2019 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
SLOGA Jaruge
3:0
06.04.2019 16:30
OMLADINAC Staro Topolje
POSAVAC Kupina
:
06.04.2019 16:30
GRANIČAR Sl. Šamac
SLOGA Vrpolje
4:5
14. kolo
30.03.2019 15:00
OMLADINAC Staro Topolje
SLOGA Vrpolje
--:--
30.03.2019 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
POSAVAC Kupina
3:0
30.03.2019 15:00
RAKETA Beravci
SLOGA Jaruge
3:0
13. kolo
23.03.2019 15:00
POSAVAC Kupina
RAKETA Beravci
3:0
23.03.2019 15:00
SLOGA Vrpolje
SIKIREVCI Sikirevci
3:4
23.03.2019 15:00
GRANIČAR Sl. Šamac
OMLADINAC Staro Topolje
:
12. kolo
16.03.2019 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
GRANIČAR Sl. Šamac
3:0
16.03.2019 15:00
RAKETA Beravci
SLOGA Vrpolje
1:3
16.03.2019 15:00
SLOGA Jaruge
POSAVAC Kupina
3:0
11. kolo
10.11.2018 10:00
SLOGA Vrpolje
SLOGA Jaruge
3:2
10.11.2018 10:00
GRANIČAR Sl. Šamac
RAKETA Beravci
1:5
10.11.2018 10:00
OMLADINAC Staro Topolje
SIKIREVCI Sikirevci
:
10. kolo
03.11.2018 10:00
RAKETA Beravci
OMLADINAC Staro Topolje
:
03.11.2018 10:00
SLOGA Jaruge
GRANIČAR Sl. Šamac
6:1
03.11.2018 10:00
POSAVAC Kupina
SLOGA Vrpolje
1:1
9. kolo
27.10.2018 10:00
GRANIČAR Sl. Šamac
POSAVAC Kupina
1:3
27.10.2018 10:00
OMLADINAC Staro Topolje
SLOGA Vrpolje
:
27.10.2018 10:00
SIKIREVCI Sikirevci
RAKETA Beravci
1:0
8. kolo
27.10.2018 10:00
SLOGA Jaruge
SIKIREVCI Sikirevci
0:1
27.10.2018 10:00
POSAVAC Kupina
OMLADINAC Staro Topolje
:
27.10.2018 10:00
SLOGA Vrpolje
GRANIČAR Sl. Šamac
6:0
7. kolo
13.10.2018 10:00
SLOGA Vrpolje
OMLADINAC Staro Topolje
:
13.10.2018 10:00
POSAVAC Kupina
SIKIREVCI Sikirevci
0:5
13.10.2018 10:00
SLOGA Jaruge
RAKETA Beravci
3:0
6. kolo
06.10.2018 10:00
RAKETA Beravci
POSAVAC Kupina
3:3
06.10.2018 10:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLOGA Vrpolje
6:5
06.10.2018 10:00
OMLADINAC Staro Topolje
GRANIČAR Sl. Šamac
:
5. kolo
29.09.2018 10:00
POSAVAC Kupina
SLOGA Jaruge
3:0
29.09.2018 10:00
SLOGA Vrpolje
RAKETA Beravci
1:3
29.09.2018 10:00
GRANIČAR Sl. Šamac
SIKIREVCI Sikirevci
2:5
4. kolo
22.09.2018 10:00
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Staro Topolje
:
22.09.2018 10:00
SLOGA Jaruge
SLOGA Vrpolje
6:1
22.09.2018 10:00
RAKETA Beravci
GRANIČAR Sl. Šamac
2:1
3. kolo
15.09.2018 10:00
SLOGA Vrpolje
POSAVAC Kupina
1:8
15.09.2018 10:00
OMLADINAC Staro Topolje
RAKETA Beravci
:
15.09.2018 10:00
GRANIČAR Sl. Šamac
SLOGA Jaruge
4:5
2. kolo
08.09.2018 10:00
RAKETA Beravci
SIKIREVCI Sikirevci
1:4
08.09.2018 10:00
POSAVAC Kupina
GRANIČAR Sl. Šamac
3:0
08.09.2018 10:00
SLOGA Jaruge
OMLADINAC Staro Topolje
:
1. kolo
01.09.2018 10:00
GRANIČAR Sl. Šamac
SLOGA Vrpolje
3:2
01.09.2018 10:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLOGA Jaruge
5:1
01.09.2018 10:00
OMLADINAC Staro Topolje
POSAVAC Kupina
:
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 SIKIREVCI Sikirevci 39
2 POSAVAC Kupina 26
3 SLOGA Jaruge 21
4 RAKETA Beravci 20
5 SLOGA Vrpolje 17
6 GRANIČAR Sl. Šamac 9
7 OMLADINAC Staro Topolje 0