ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

MŽNL SB-PŽ - 2019/2020

13. kolo
16.11.2019 13:30
LIPIK 1925 Lipik
HAJDUK Pakrac
:
16.11.2019 13:30
SLAVONAC Bukovlje
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
:
16.11.2019 13:30
JAKŠIĆ Jakšić
POŽEGA Požega
:
17.11.2019 13:30
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST Sibinj
:
17.11.2019 13:30
KAPTOL Kaptol
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
17.11.2019 13:30
OMLADINAC Gornja Vrba
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
:
17.11.2019 13:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZADRUGAR Oprisavci
:
12. kolo
09.11.2019 14:00
HAJDUK Pakrac
JAKŠIĆ Jakšić
:
09.11.2019 14:00
POŽEGA Požega
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
09.11.2019 15:30
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
LIPIK 1925 Lipik
:
10.11.2019 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Gornja Vrba
:
10.11.2019 14:00
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
KAPTOL Kaptol
:
10.11.2019 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SIKIREVCI Sikirevci
:
10.11.2019 14:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Bukovlje
:
11. kolo
02.11.2019 14:00
LIPIK 1925 Lipik
MLADOST Sibinj
:
02.11.2019 14:00
SLAVONAC Bukovlje
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
02.11.2019 15:30
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
HAJDUK Pakrac
:
03.11.2019 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
:
03.11.2019 14:00
KAPTOL Kaptol
ZADRUGAR Oprisavci
:
03.11.2019 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
POŽEGA Požega
:
03.11.2019 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
JAKŠIĆ Jakšić
:
10. kolo
26.10.2019 15:00
HAJDUK Pakrac
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
26.10.2019 15:00
JAKŠIĆ Jakšić
OMLADINAC Gornja Vrba
:
26.10.2019 15:00
POŽEGA Požega
KAPTOL Kaptol
:
27.10.2019 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
SIKIREVCI Sikirevci
:
27.10.2019 14:00
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
:
27.10.2019 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
LIPIK 1925 Lipik
:
27.10.2019 14:00
MLADOST Sibinj
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
:
9. kolo
19.10.2019 15:00
LIPIK 1925 Lipik
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
:
19.10.2019 15:00
SLAVONAC Bukovlje
ZADRUGAR Oprisavci
:
19.10.2019 16:30
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
20.10.2019 15:00
MLADOST Sibinj
HAJDUK Pakrac
:
20.10.2019 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
POŽEGA Požega
:
20.10.2019 15:00
KAPTOL Kaptol
JAKŠIĆ Jakšić
:
20.10.2019 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
8. kolo
12.10.2019 15:30
HAJDUK Pakrac
OMLADINAC Gornja Vrba
1:0
12.10.2019 15:30
JAKŠIĆ Jakšić
SIKIREVCI Sikirevci
2:1
12.10.2019 15:30
POŽEGA Požega
SLAVONAC Bukovlje
1:1
13.10.2019 15:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
KAPTOL Kaptol
6:1
13.10.2019 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
LIPIK 1925 Lipik
1:0
13.10.2019 15:30
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
2:0
13.10.2019 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST Sibinj
1:1
7. kolo
05.10.2019 15:30
LIPIK 1925 Lipik
POŽEGA Požega
3:0
05.10.2019 15:30
SLAVONAC Bukovlje
JAKŠIĆ Jakšić
5:1
05.10.2019 17:00
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
ZADRUGAR Oprisavci
1:1
06.10.2019 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
HAJDUK Pakrac
2:1
06.10.2019 15:30
MLADOST Sibinj
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
2:0
06.10.2019 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:3
06.10.2019 15:30
KAPTOL Kaptol
OMLADINAC Gornja Vrba
4:3
6. kolo
29.09.2019 16:00
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
29.09.2019 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
6:2
28.09.2019 16:00
POŽEGA Požega
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
0:3
29.09.2019 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST Sibinj
2:0
28.09.2019 16:00
JAKŠIĆ Jakšić
LIPIK 1925 Lipik
2:2
29.09.2019 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Bukovlje
2:0
28.09.2019 16:00
HAJDUK Pakrac
KAPTOL Kaptol
4:4
5. kolo
21.09.2019 16:00
LIPIK 1925 Lipik
SVAČIĆ Stari Slatinik
0:0
21.09.2019 16:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC Gornja Vrba
0:0
21.09.2019 17:30
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
JAKŠIĆ Jakšić
2:1
22.09.2019 16:00
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
HAJDUK Pakrac
2:0
22.09.2019 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
22.09.2019 16:00
MLADOST Sibinj
POŽEGA Požega
2:2
22.09.2019 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
KAPTOL Kaptol
4:5
4. kolo
14.09.2019 16:30
HAJDUK Pakrac
SIKIREVCI Sikirevci
4:0
14.09.2019 16:30
JAKŠIĆ Jakšić
MLADOST Sibinj
2:2
14.09.2019 16:30
POŽEGA Požega
TOMISLAV Donji Andrijevci
4:3
15.09.2019 16:30
KAPTOL Kaptol
SLAVONAC Bukovlje
0:7
15.09.2019 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
LIPIK 1925 Lipik
3:0
15.09.2019 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
10:0
15.09.2019 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
3:0
3. kolo
07.09.2019 17:00
LIPIK 1925 Lipik
KAPTOL Kaptol
6:0
07.09.2019 17:00
SLAVONAC Bukovlje
SIKIREVCI Sikirevci
3:1
07.09.2019 18:30
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
OMLADINAC Gornja Vrba
0:2
08.09.2019 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
HAJDUK Pakrac
1:3
08.09.2019 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
POŽEGA Požega
3:2
08.09.2019 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
JAKŠIĆ Jakšić
3:2
08.09.2019 17:00
MLADOST Sibinj
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
2. kolo
31.08.2019 17:00
HAJDUK Pakrac
SLAVONAC Bukovlje
1:4
31.08.2019 17:00
JAKŠIĆ Jakšić
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
2:1
31.08.2019 17:00
POŽEGA Požega
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
01.09.2019 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
LIPIK 1925 Lipik
1:4
01.09.2019 17:00
KAPTOL Kaptol
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
3:5
01.09.2019 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST Sibinj
1:2
01.09.2019 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
1. kolo
24.08.2019 17:30
POŽEGA Požega
HAJDUK Pakrac
3:1
24.08.2019 17:30
LIPIK 1925 Lipik
SLAVONAC Bukovlje
0:2
24.08.2019 19:30
TIM OSVJEŽENJE Kuzmica
SIKIREVCI Sikirevci
1:0
25.08.2019 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
JAKŠIĆ Jakšić
4:1
25.08.2019 17:30
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:2
25.08.2019 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Gornja Vrba
3:3
25.08.2019 17:30
MLADOST Sibinj
KAPTOL Kaptol
1:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 SVAČIĆ Stari Slatinik 17
2 SLAVONAC Bukovlje 17
3 MLADOST Sibinj 15
4 ZADRUGAR Oprisavci 13
5 HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod 13
6 TIM OSVJEŽENJE Kuzmica 13
7 OMLADINAC Gornja Vrba 11
8 LIPIK 1925 Lipik 11
9 TOMISLAV Donji Andrijevci 11
10 POŽEGA Požega 11
11 HAJDUK Pakrac 10
12 JAKŠIĆ Jakšić 8
13 KAPTOL Kaptol 7
14 SIKIREVCI Sikirevci 0