ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

1. ŽNL - 2019/2020

13. kolo
17.11.2019 13:30
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC Vrbova
3:0
17.11.2019 13:30
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Nova Kapela
1:2
17.11.2019 13:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
BONK Bebrina
4:0
17.11.2019 13:30
SLAVEN Ljupina
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:1
17.11.2019 13:30
OMLADINAC St. Topolje
BUDUĆNOST Rešetari
2:0
17.11.2019 13:30
SLOBODNICA Slobodnica
RAKETA Beravci
2:0
17.11.2019 13:30
BATRINA Batrina
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:2
12. kolo
09.11.2019 14:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
7:0
10.11.2019 14:00
OMLADINAC Vrbova
BATRINA Batrina
1:0
10.11.2019 14:00
RAKETA Beravci
OMLADINAC St. Topolje
3:4
10.11.2019 14:00
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVEN Ljupina
4:3
10.11.2019 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:2
10.11.2019 14:00
BONK Bebrina
MLADOST C Cernik
2:0
10.11.2019 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
ZVONIMIR Donja Vrba
3:0
11. kolo
03.11.2019 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Vrbova
0:1
03.11.2019 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
BONK Bebrina
1:0
03.11.2019 14:00
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:0
03.11.2019 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
BUDUĆNOST Rešetari
2:4
03.11.2019 14:00
SLAVEN Ljupina
RAKETA Beravci
3:1
03.11.2019 14:00
OMLADINAC St. Topolje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2:2
03.11.2019 14:00
SLOBODNICA Slobodnica
BATRINA Batrina
3:2
10. kolo
26.10.2019 14:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVEN Ljupina
4:1
26.10.2019 14:00
BUDUĆNOST Rešetari
MLADOST C Cernik
2:4
27.10.2019 14:00
OMLADINAC Vrbova
SLOBODNICA Slobodnica
5:0
27.10.2019 14:00
BATRINA Batrina
OMLADINAC St. Topolje
2:1
27.10.2019 14:00
RAKETA Beravci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
5:0
27.10.2019 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
ZVONIMIR Donja Vrba
3:1
27.10.2019 14:00
BONK Bebrina
SLAVONAC Nova Kapela
0:2
9. kolo
20.10.2019 15:00
BONK Bebrina
OMLADINAC Vrbova
0:1
20.10.2019 15:00
SLAVONAC Nova Kapela
SLAVONAC Gornja Bebrina
4:1
20.10.2019 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
BUDUĆNOST Rešetari
2:0
19.10.2019 15:00
OMLADINAC St. Topolje
SLOBODNICA Slobodnica
0:1
20.10.2019 15:00
SLAVEN Ljupina
BATRINA Batrina
2:0
20.10.2019 15:00
MLADOST C Cernik
RAKETA Beravci
2:0
19.10.2019 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:1
8. kolo
12.10.2019 15:30
RAKETA Beravci
ZVONIMIR Donja Vrba
1:3
12.10.2019 15:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
MLADOST C Cernik
1:1
13.10.2019 15:30
OMLADINAC Vrbova
OMLADINAC St. Topolje
2:1
13.10.2019 15:30
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVEN Ljupina
3:1
13.10.2019 15:30
BATRINA Batrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
5:0
13.10.2019 15:30
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVONAC Nova Kapela
2:2
13.10.2019 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
BONK Bebrina
2:1
7. kolo
05.10.2019 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
OMLADINAC Vrbova
1:0
05.10.2019 15:30
SLAVEN Ljupina
OMLADINAC St. Topolje
1:1
06.10.2019 15:30
BONK Bebrina
BUDUĆNOST Rešetari
1:1
06.10.2019 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
RAKETA Beravci
2:0
06.10.2019 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:1
06.10.2019 15:30
MLADOST C Cernik
BATRINA Batrina
4:2
06.10.2019 15:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOBODNICA Slobodnica
2:1
6. kolo
28.09.2019 16:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
28.09.2019 16:00
RAKETA Beravci
BONK Bebrina
2:0
29.09.2019 16:00
OMLADINAC Vrbova
SLAVEN Ljupina
3:0
29.09.2019 16:00
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:1
29.09.2019 16:00
SLOBODNICA Slobodnica
MLADOST C Cernik
0:5
29.09.2019 16:00
BATRINA Batrina
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
29.09.2019 16:00
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVONAC Gornja Bebrina
0:0
5. kolo
21.09.2019 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
BATRINA Batrina
0:1
22.09.2019 16:00
BUDUĆNOST Rešetari
OMLADINAC Vrbova
2:0
22.09.2019 16:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
RAKETA Beravci
2:1
22.09.2019 16:00
BONK Bebrina
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0:1
22.09.2019 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLOBODNICA Slobodnica
7:0
22.09.2019 16:00
MLADOST C Cernik
OMLADINAC St. Topolje
1:0
22.09.2019 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVEN Ljupina
5:1
4. kolo
14.09.2019 16:30
OMLADINAC Vrbova
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
7:2
14.09.2019 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC Gornja Bebrina
3:2
15.09.2019 16:30
SLAVEN Ljupina
MLADOST C Cernik
0:2
15.09.2019 16:30
OMLADINAC St. Topolje
ZVONIMIR Donja Vrba
0:3
15.09.2019 16:30
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Nova Kapela
1:4
15.09.2019 16:30
BATRINA Batrina
BONK Bebrina
2:1
15.09.2019 16:30
RAKETA Beravci
BUDUĆNOST Rešetari
4:1
3. kolo
07.09.2019 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVEN Ljupina
4:0
07.09.2019 17:00
BONK Bebrina
SLOBODNICA Slobodnica
4:0
08.09.2019 17:00
RAKETA Beravci
OMLADINAC Vrbova
1:1
08.09.2019 17:00
BUDUĆNOST Rešetari
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:1
08.09.2019 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
BATRINA Batrina
3:0
08.09.2019 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC St. Topolje
3:0
08.09.2019 17:00
MLADOST C Cernik
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:1
2. kolo
31.08.2019 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
RAKETA Beravci
1:1
31.08.2019 17:00
OMLADINAC Vrbova
MLADOST C Cernik
2:0
01.09.2019 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
ZVONIMIR Donja Vrba
2:2
01.09.2019 17:00
SLAVEN Ljupina
SLAVONAC Nova Kapela
0:1
01.09.2019 17:00
OMLADINAC St. Topolje
BONK Bebrina
3:2
01.09.2019 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Gornja Bebrina
0:1
31.08.2019 17:00
BATRINA Batrina
BUDUĆNOST Rešetari
3:1
1. kolo
24.08.2019 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC Vrbova
2:1
24.08.2019 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:0
25.08.2019 17:30
RAKETA Beravci
BATRINA Batrina
1:2
25.08.2019 17:30
BUDUĆNOST Rešetari
SLOBODNICA Slobodnica
3:0
25.08.2019 17:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
1:2
25.08.2019 17:30
BONK Bebrina
SLAVEN Ljupina
3:1
25.08.2019 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
MLADOST C Cernik
2:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 SLAVONAC Nova Kapela 28
2 ZVONIMIR Donja Vrba 27
3 OMLADINAC Vrbova 25
4 MLADOST C Cernik 25
5 BATRINA Batrina 24
6 BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod 21
7 SLAVONAC Gornja Bebrina 19
8 BUDUĆNOST Rešetari 18
9 GRANIČAR SŠ Sl. Šamac 17
10 RAKETA Beravci 11
11 SLOBODNICA Slobodnica 11
12 BONK Bebrina 10
13 SLAVEN Ljupina 10
14 OMLADINAC St. Topolje 9