ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2.ŽNL - Istok - 2019/2020

11. kolo
27.10.2019 14:00
MLADOST D Divoševci
BRATSTVO Vranovci
:
26.10.2019 14:00
SLOGA V Vrpolje
GRANIČAR Klakar
:
26.10.2019 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
POSAVINA Velika Kopanica
:
27.10.2019 14:00
GARDUN Garčin
DILJ Klokočevik
:
27.10.2019 14:00
GUNDINCI Gundinci
SLOGA J Jaruge
:
10. kolo
20.10.2019 15:00
GRANIČAR Klakar
PERKOVCI Stari Perkovci
:
19.10.2019 15:00
BRATSTVO Vranovci
DUBRAVA Zadubravlje
:
19.10.2019 15:00
DILJ Klokočevik
MLADOST D Divoševci
:
20.10.2019 15:00
POSAVINA Velika Kopanica
GUNDINCI Gundinci
:
20.10.2019 15:00
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
:
9. kolo
13.10.2019 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
DILJ Klokočevik
5:2
12.10.2019 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA V Vrpolje
1:2
12.10.2019 15:30
GUNDINCI Gundinci
GRANIČAR Klakar
2:3
13.10.2019 15:30
MLADOST D Divoševci
SLOGA J Jaruge
2:3
13.10.2019 15:30
GARDUN Garčin
POSAVINA Velika Kopanica
2:5
8. kolo
06.10.2019 15:30
SLOGA V Vrpolje
GUNDINCI Gundinci
3:2
05.10.2019 15:30
DILJ Klokočevik
BRATSTVO Vranovci
3:1
05.10.2019 15:30
SLOGA J Jaruge
DUBRAVA Zadubravlje
7:0
06.10.2019 15:30
GRANIČAR Klakar
GARDUN Garčin
1:0
06.10.2019 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
MLADOST D Divoševci
6:1
7. kolo
29.09.2019 16:00
BRATSTVO Vranovci
SLOGA J Jaruge
3:5
28.09.2019 16:00
GUNDINCI Gundinci
PERKOVCI Stari Perkovci
2:3
28.09.2019 16:00
GARDUN Garčin
SLOGA V Vrpolje
2:1
29.09.2019 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
POSAVINA Velika Kopanica
1:2
29.09.2019 16:00
MLADOST D Divoševci
GRANIČAR Klakar
1:3
6. kolo
22.09.2019 16:00
SLOGA V Vrpolje
MLADOST D Divoševci
6:1
22.09.2019 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
1:0
21.09.2019 16:00
SLOGA J Jaruge
DILJ Klokočevik
6:0
22.09.2019 16:00
GRANIČAR Klakar
DUBRAVA Zadubravlje
1:0
22.09.2019 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
BRATSTVO Vranovci
6:0
5. kolo
15.09.2019 16:30
BRATSTVO Vranovci
GRANIČAR Klakar
1:2
14.09.2019 16:30
GARDUN Garčin
GUNDINCI Gundinci
1:2
14.09.2019 16:30
MLADOST D Divoševci
PERKOVCI Stari Perkovci
3:3
15.09.2019 16:30
DILJ Klokočevik
POSAVINA Velika Kopanica
1:4
15.09.2019 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
SLOGA V Vrpolje
2:3
4. kolo
08.09.2019 17:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST D Divoševci
:
07.09.2019 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA J Jaruge
2:1
07.09.2019 17:00
GRANIČAR Klakar
DILJ Klokočevik
5:1
08.09.2019 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
DUBRAVA Zadubravlje
4:0
08.09.2019 17:00
SLOGA V Vrpolje
BRATSTVO Vranovci
2:0
3. kolo
01.09.2019 17:00
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR Klakar
3:1
31.08.2019 17:00
MLADOST D Divoševci
GARDUN Garčin
2:3
31.08.2019 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
GUNDINCI Gundinci
5:3
01.09.2019 17:00
DILJ Klokočevik
SLOGA V Vrpolje
1:2
01.09.2019 17:00
BRATSTVO Vranovci
PERKOVCI Stari Perkovci
1:2
2. kolo
25.08.2019 17:30
GARDUN Garčin
DUBRAVA Zadubravlje
3:2
24.08.2019 17:30
GRANIČAR Klakar
POSAVINA Velika Kopanica
2:0
24.08.2019 17:30
SLOGA V Vrpolje
SLOGA J Jaruge
1:4
25.08.2019 17:30
GUNDINCI Gundinci
BRATSTVO Vranovci
6:1
25.08.2019 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
DILJ Klokočevik
3:1
1. kolo
18.08.2019 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA V Vrpolje
2:2
18.08.2019 17:30
SLOGA J Jaruge
PERKOVCI Stari Perkovci
1:2
18.08.2019 17:30
DILJ Klokočevik
GUNDINCI Gundinci
2:1
18.08.2019 17:30
BRATSTVO Vranovci
GARDUN Garčin
1:0
18.08.2019 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
MLADOST D Divoševci
2:4
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 GRANIČAR Klakar 21
2 POSAVINA Velika Kopanica 19
3 PERKOVCI Stari Perkovci 19
4 SLOGA V Vrpolje 19
5 SLOGA J Jaruge 18
6 GARDUN Garčin 9
7 GUNDINCI Gundinci 6
8 DUBRAVA Zadubravlje 6
9 DILJ Klokočevik 6
10 MLADOST D Divoševci 4
11 BRATSTVO Vranovci 3