ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

3.ŽNL - Centar - 2019/2020

11. kolo
26.10.2019 15:00
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST JM Jakačina Mala
1:3
26.10.2019 15:00
ASK Gornji Andrijevci
VATROGASAC Grižići
5:3
27.10.2019 14:00
GAJ Zbjeg
OMLADINAC Ciglenik
3:1
27.10.2019 14:00
SLOGA Gromačnik
TRENK Seoce
0:3
27.10.2019 14:00
MLADOST Malino
POSAVAC Kaniža
0:5
27.10.2019 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
GRANIČAR St. Kuti
1:3
10. kolo
19.10.2019 17:00
OMLADINAC Ciglenik
ASK Gornji Andrijevci
0:2
20.10.2019 11:00
TRENK Seoce
GAJ Zbjeg
1:1
20.10.2019 15:00
MLADOST JM Jakačina Mala
VINOGORAC Slavonski Brod
1:5
20.10.2019 15:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST Malino
5:0
20.10.2019 15:00
POSAVAC Kaniža
SLOGA Gromačnik
6:0
20.10.2019 15:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST 1977 Banovci
5:1
9. kolo
12.10.2019 15:30
SLOGA Gromačnik
GRANIČAR St. Kuti
1:4
12.10.2019 15:30
MLADOST Malino
VINOGORAC Slavonski Brod
2:6
13.10.2019 15:30
VATROGASAC Grižići
MLADOST JM Jakačina Mala
1:4
13.10.2019 15:30
MLADOST 1977 Banovci
OMLADINAC Ciglenik
2:4
13.10.2019 15:30
ASK Gornji Andrijevci
TRENK Seoce
5:0
13.10.2019 15:30
GAJ Zbjeg
POSAVAC Kaniža
3:3
8. kolo
05.10.2019 17:30
OMLADINAC Ciglenik
VATROGASAC Grižići
1:2
06.10.2019 11:00
TRENK Seoce
MLADOST 1977 Banovci
2:1
06.10.2019 15:30
MLADOST JM Jakačina Mala
MLADOST Malino
4:0
06.10.2019 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
SLOGA Gromačnik
2:3
06.10.2019 15:30
GRANIČAR St. Kuti
GAJ Zbjeg
5:1
06.10.2019 15:30
POSAVAC Kaniža
ASK Gornji Andrijevci
2:0
7. kolo
28.09.2019 16:00
GAJ Zbjeg
VINOGORAC Slavonski Brod
2:1
28.09.2019 18:00
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST JM Jakačina Mala
2:3
29.09.2019 16:00
VATROGASAC Grižići
TRENK Seoce
1:0
29.09.2019 16:00
MLADOST 1977 Banovci
POSAVAC Kaniža
0:4
29.09.2019 16:00
ASK Gornji Andrijevci
GRANIČAR St. Kuti
1:2
29.09.2019 16:00
SLOGA Gromačnik
MLADOST Malino
3:0
6. kolo
22.09.2019 11:00
MLADOST JM Jakačina Mala
SLOGA Gromačnik
1:1
22.09.2019 11:00
TRENK Seoce
OMLADINAC Ciglenik
4:1
22.09.2019 16:00
MLADOST Malino
GAJ Zbjeg
0:3
22.09.2019 16:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ASK Gornji Andrijevci
3:1
22.09.2019 16:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST 1977 Banovci
9:1
22.09.2019 16:00
POSAVAC Kaniža
VATROGASAC Grižići
2:1
5. kolo
14.09.2019 18:30
OMLADINAC Ciglenik
POSAVAC Kaniža
1:2
15.09.2019 11:00
TRENK Seoce
MLADOST JM Jakačina Mala
1:2
15.09.2019 16:30
VATROGASAC Grižići
GRANIČAR St. Kuti
3:1
15.09.2019 16:30
MLADOST 1977 Banovci
VINOGORAC Slavonski Brod
0:5
15.09.2019 16:30
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST Malino
2:0
15.09.2019 16:30
GAJ Zbjeg
SLOGA Gromačnik
6:1
4. kolo
07.09.2019 17:00
POSAVAC Kaniža
TRENK Seoce
2:0
08.09.2019 11:00
MLADOST JM Jakačina Mala
GAJ Zbjeg
3:2
08.09.2019 17:00
SLOGA Gromačnik
ASK Gornji Andrijevci
0:0
08.09.2019 17:00
MLADOST Malino
MLADOST 1977 Banovci
3:0
08.09.2019 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
VATROGASAC Grižići
1:5
08.09.2019 17:00
GRANIČAR St. Kuti
OMLADINAC Ciglenik
4:0
3. kolo
31.08.2019 19:00
OMLADINAC Ciglenik
VINOGORAC Slavonski Brod
4:0
01.09.2019 11:00
TRENK Seoce
GRANIČAR St. Kuti
3:3
01.09.2019 17:00
POSAVAC Kaniža
MLADOST JM Jakačina Mala
3:3
01.09.2019 17:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST Malino
8:1
01.09.2019 17:00
MLADOST 1977 Banovci
SLOGA Gromačnik
0:3
01.09.2019 17:00
ASK Gornji Andrijevci
GAJ Zbjeg
2:1
2. kolo
24.08.2019 17:30
VINOGORAC Slavonski Brod
TRENK Seoce
0:2
24.08.2019 17:30
GRANIČAR St. Kuti
POSAVAC Kaniža
3:2
25.08.2019 17:30
MLADOST JM Jakačina Mala
ASK Gornji Andrijevci
4:4
25.08.2019 17:30
GAJ Zbjeg
MLADOST 1977 Banovci
4:0
25.08.2019 17:30
SLOGA Gromačnik
VATROGASAC Grižići
5:1
25.08.2019 17:30
MLADOST Malino
OMLADINAC Ciglenik
3:1
1. kolo
17.08.2019 19:30
OMLADINAC Ciglenik
SLOGA Gromačnik
4:3
18.08.2019 11:00
TRENK Seoce
MLADOST Malino
7:0
18.08.2019 17:30
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST JM Jakačina Mala
4:1
18.08.2019 17:30
POSAVAC Kaniža
VINOGORAC Slavonski Brod
2:1
18.08.2019 17:30
VATROGASAC Grižići
GAJ Zbjeg
6:0
18.08.2019 17:30
MLADOST 1977 Banovci
ASK Gornji Andrijevci
0:4
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 GRANIČAR St. Kuti 28
2 POSAVAC Kaniža 26
3 VATROGASAC Grižići 21
4 MLADOST JM Jakačina Mala 21
5 ASK Gornji Andrijevci 20
6 TRENK Seoce 17
7 GAJ Zbjeg 17
8 SLOGA Gromačnik 14
9 VINOGORAC Slavonski Brod 12
10 OMLADINAC Ciglenik 8
11 MLADOST Malino 5
12 MLADOST 1977 Banovci 0