ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Kup 2019/2020 - 2019/2020

3. kolo
08.10.2019 05:30
POSAVAC Kaniža
NK Marsonia Sl. Brod
0:4
08.10.2019 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
08.10.2019 15:30
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
8:7
08.10.2019 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
RAKETA Beravci
4:0
08.10.2019 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
08.10.2019 05:30
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
NK Oriolik Oriovac
2:3
2. kolo
11.09.2019 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:1
11.09.2019 16:30
GRANIČAR Klakar
OMLADINAC Gornja Vrba
1:3
11.09.2019 16:30
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC Staro Topolje
4:2
11.09.2019 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
0:2
11.09.2019 16:30
RAKETA Beravci
SIKIREVCI Sikirevci
5:4
11.09.2019 16:30
OMLADINAC NG
POSAVINA Velika Kopanica
0:7
11.09.2019 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
VINOGORAC Sl. Brod
7:0
11.09.2019 16:30
POSAVAC Kaniža
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
10:9
11.09.2019 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš
6:1
11.09.2019 16:30
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
VATROGASAC Grižići
3:1
1. kolo
28.08.0003 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
ŠOKADIJA Sredanci
8:0
28.08.0003 17:30
SLOGA Vrpolje
SIKIREVCI Sikirevci
1:2
28.08.0003 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR Sl. Šamac
6:0
28.08.0003 17:30
GUNDINCI Gundinci
RAKETA Beravci
5:6
28.08.0003 17:30
SLOGA Jaruge
OMLADINAC Staro Topolje
7:8
28.08.0003 17:30
PERKOVCI Perkovci
ZADRUGAR Oprisavci
5:6
28.08.0003 17:30
GARDUN Garčin
OMLADINAC NG
5:6
28.08.0003 17:30
PODVINJE Sl. Brod
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:4
28.08.0003 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
OMLADINAC Gornja Vrba
2:5
28.08.0003 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Bukovlje
7:8
28.08.0003 17:30
POSAVAC Ruščica
ZVONIMIR Donja Vrba
2:4
28.08.0003 17:30
GRANIČAR Klakar
ZDENAC Brodski Zdenci
1:0
28.08.0003 17:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2:0
28.08.0003 17:30
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod
AMATER Sl. Brod
2:1
28.08.0003 17:30
VINOGORAC Sl. Brod
BONK Bebrina
3:2
28.08.0003 17:30
VATROGASAC Grižići
MLADOST Sibinj
3:1
28.08.0003 17:30
POSAVAC Kaniža
SLOBODNICA Slobodnica
4:3
28.08.0003 17:30
OMLADINAC Ciglenik
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
3:4
28.08.0003 17:30
GRANIČAR Stupnički Kuti
SVAČIĆ Stari Slatinik
0:2
28.08.0003 17:30
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš
SVJETLOST ASK
4:2
PRETKOLO KUP NATJECANJA
11.08.2019 18:00
SVJETLOST ASK
ASK D. Andrijevci
3:0
11.08.2019 18:00
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš
MLADOST Malino
6:1
11.08.2019 18:00
OMLADINAC Ciglenik
TRENK
3:1
11.08.2019 18:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST Jakačina mala
9:8
11.08.2019 18:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
SLOGA Gromačnik
4:0
11.08.2019 18:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
7:9
11.08.2019 18:00
MLADOST 1977 Banovci
GRANIČAR Stupnički Kuti
0:5
11.08.2019 18:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
GAJ
9:0
11.08.2019 18:00
VINOGORAC Sl. Brod
TOMICA Tomica
5:2
11.08.2019 18:00
DILJ Klokočevik
PODVINJE Sl. Brod
0:4
11.08.2019 18:00
ZDENAC Brodski Zdenci
BRATSTVO
4:1
11.08.2019 18:00
DUBRAVA Zadubravlje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4:5
11.08.2019 18:00
SLAVEN Trnjani
GRANIČAR Brodski Varoš
0:5
11.08.2019 18:00
SELNA Selna
POSAVAC Ruščica
0:3
11.08.2019 18:00
MLADOST D. Bebrina
OMLADINAC NG
1:2
11.08.2019 18:00
SAPCI Sapci
SLOGA Gromačnik
0:3
11.08.2019 18:00
MLADOST Bicko Selo
GARDUN Garčin
0:5
11.08.2019 18:00
PERKOVCI Perkovci
POSAVAC Kupina
6:1
11.08.2019 18:00
MLADOST Čajkovci
ŠOKADIJA Sredanci
0:3
11.08.2019 18:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA Stružani
10:0
11.08.2019 18:00
SAVA Slivaj
SLOGA Jaruge
2:10
11.08.2019 18:00
MLADOST Divoševci
GUNDINCI Gundinci
1:3