ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Mladež ŽNL Juniori Centar - 2019/2020

9. kolo
02.11.2019 14:00
ORIOLIK Oriovac
SLOBODNICA Slobodnica
:
02.11.2019 14:00
BONK Bebrina
AMATER SLAVONSKI BROD
:
02.11.2019 14:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLAVONAC Sl. Kobaš
:
02.11.2019 14:00
PODVINJE Podvinje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
8. kolo
16.09.2019 17:52
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
:
16.09.2019 17:52
SLAVONAC Sl. Kobaš
BONK Bebrina
:
16.09.2019 17:52
AMATER SLAVONSKI BROD
ORIOLIK Oriovac
:
16.09.2019 17:52
SLOBODNICA Slobodnica
POSAVAC Ruščica
:
7. kolo
19.10.2019 15:00
POSAVAC Ruščica
AMATER SLAVONSKI BROD
:
19.10.2019 15:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC Sl. Kobaš
:
19.10.2019 15:00
BONK Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
19.10.2019 15:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
:
6. kolo
12.10.2019 15:30
PODVINJE Podvinje
BONK Bebrina
:
12.10.2019 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ORIOLIK Oriovac
:
12.10.2019 15:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
POSAVAC Ruščica
:
12.10.2019 15:30
AMATER SLAVONSKI BROD
SLOBODNICA Slobodnica
:
5. kolo
05.10.2019 15:30
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Sl. Kobaš
:
05.10.2019 15:30
POSAVAC Ruščica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
05.10.2019 15:30
ORIOLIK Oriovac
PODVINJE Podvinje
:
05.10.2019 15:30
BONK Bebrina
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
:
4. kolo
28.09.2019 16:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
ORIOLIK Oriovac
:
28.09.2019 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOBODNICA Slobodnica
:
28.09.2019 16:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
AMATER SLAVONSKI BROD
:
28.09.2019 16:00
PODVINJE Podvinje
POSAVAC Ruščica
:
3. kolo
21.09.2019 16:00
SLOBODNICA Slobodnica
PODVINJE Podvinje
:
21.09.2019 16:00
POSAVAC Ruščica
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
:
21.09.2019 16:00
ORIOLIK Oriovac
BONK Bebrina
:
21.09.2019 16:00
AMATER SLAVONSKI BROD
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
2. kolo
14.09.2019 16:30
BONK Bebrina
POSAVAC Ruščica
:
14.09.2019 16:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
:
14.09.2019 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Sl. Kobaš
:
15.09.2019 16:30
PODVINJE Podvinje
AMATER SLAVONSKI BROD
:
14.09.2019 16:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
:
14.09.2019 16:30
BONK Bebrina
POSAVAC Ruščica
:
14.09.2019 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Sl. Kobaš
:
14.09.2019 16:30
PODVINJE Podvinje
AMATER SLAVONSKI BROD
:
1. kolo
07.08.2019 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
PODVINJE Podvinje
:
07.08.2019 17:00
POSAVAC Ruščica
ORIOLIK Oriovac
:
08.08.2019 17:00
AMATER SLAVONSKI BROD
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
:
08.08.2019 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
BONK Bebrina
:
08.09.2019 17:00
POSAVAC Ruščica
ORIOLIK Oriovac
:
08.09.2019 17:00
AMATER SLAVONSKI BROD
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
:
08.09.2019 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
BONK Bebrina
:
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 AMATER SLAVONSKI BROD 0
2 BONK Bebrina 0
3 MV CROATIA 1976 Sl. Brod 0
4 ORIOLIK Oriovac 0
5 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 0
6 PODVINJE Podvinje 0
7 POSAVAC Ruščica 0
8 SLAVONAC Sl. Kobaš 0