ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Mladež ŽNL Juniori Centar - 2019/2020

9. kolo
02.11.2019 14:00
ORIOLIK Oriovac
SLOBODNICA Slobodnica
16:0
02.11.2019 14:00
BONK Bebrina
AMATER SLAVONSKI BROD
5:7
02.11.2019 14:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLAVONAC Sl. Kobaš
6:2
02.11.2019 14:00
PODVINJE Podvinje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
5:0
8. kolo
16.09.2019 17:52
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:4
16.09.2019 17:52
SLAVONAC Sl. Kobaš
BONK Bebrina
6:2
16.09.2019 17:52
AMATER SLAVONSKI BROD
ORIOLIK Oriovac
:
16.09.2019 17:52
SLOBODNICA Slobodnica
POSAVAC Ruščica
10:1
7. kolo
19.10.2019 15:00
POSAVAC Ruščica
AMATER SLAVONSKI BROD
4:5
19.10.2019 15:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC Sl. Kobaš
4:1
19.10.2019 15:00
BONK Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:5
19.10.2019 15:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
3:4
6. kolo
12.10.2019 15:30
PODVINJE Podvinje
BONK Bebrina
8:0
12.10.2019 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ORIOLIK Oriovac
0:21
12.10.2019 15:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
POSAVAC Ruščica
15:0
12.10.2019 15:30
AMATER SLAVONSKI BROD
SLOBODNICA Slobodnica
7:2
5. kolo
05.10.2019 15:30
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Sl. Kobaš
4:3
05.10.2019 15:30
POSAVAC Ruščica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
6:3
05.10.2019 15:30
ORIOLIK Oriovac
PODVINJE Podvinje
:
05.10.2019 15:30
BONK Bebrina
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
8:2
4. kolo
28.09.2019 16:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
ORIOLIK Oriovac
0:8
28.09.2019 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOBODNICA Slobodnica
1:3
28.09.2019 16:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
AMATER SLAVONSKI BROD
3:2
28.09.2019 16:00
PODVINJE Podvinje
POSAVAC Ruščica
6:0
3. kolo
21.09.2019 16:00
SLOBODNICA Slobodnica
PODVINJE Podvinje
2:9
21.09.2019 16:00
POSAVAC Ruščica
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
4:7
21.09.2019 16:00
ORIOLIK Oriovac
BONK Bebrina
12:0
21.09.2019 16:00
AMATER SLAVONSKI BROD
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:2
2. kolo
14.09.2019 16:30
BONK Bebrina
POSAVAC Ruščica
4:1
14.09.2019 16:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
8:3
14.09.2019 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Sl. Kobaš
2:4
15.09.2019 16:30
PODVINJE Podvinje
AMATER SLAVONSKI BROD
6:1
14.09.2019 16:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
:
14.09.2019 16:30
BONK Bebrina
POSAVAC Ruščica
:
14.09.2019 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Sl. Kobaš
:
14.09.2019 16:30
PODVINJE Podvinje
AMATER SLAVONSKI BROD
:
1. kolo
07.08.2019 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
PODVINJE Podvinje
1:8
07.08.2019 17:00
POSAVAC Ruščica
ORIOLIK Oriovac
0:12
08.08.2019 17:00
AMATER SLAVONSKI BROD
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
8:3
08.08.2019 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
BONK Bebrina
7:0
08.09.2019 17:00
POSAVAC Ruščica
ORIOLIK Oriovac
:
08.09.2019 17:00
AMATER SLAVONSKI BROD
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
:
08.09.2019 17:00
SLOBODNICA Slobodnica
BONK Bebrina
:
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 PODVINJE Podvinje 21
2 ORIOLIK Oriovac 18
3 AMATER SLAVONSKI BROD 15
4 SLAVONAC Sl. Kobaš 12
5 MV CROATIA 1976 Sl. Brod 12
6 BONK Bebrina 6
7 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 3
8 POSAVAC Ruščica 3