ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Mladež ŽNL juniori Istok - 2019/2020

9. kolo
02.11.2019 14:00
GUNDINCI Gundinci
ZVONIMIR D. Vrba
2:1
02.11.2019 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
PERKOVCI St. Perkovci
3:0
02.11.2019 14:00
GRANIČAR Sl. Šamac
ZADRUGAR Oprisavci
2:4
02.11.2019 14:00
GRANIČAR Klakar
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
3:8
8. kolo
26.10.2019 15:00
ZADRUGAR Oprisavci
DUBRAVA Zadubravlje
3:0
26.10.2019 15:00
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
POSAVINA V. Kopanica
:
26.10.2019 15:00
PERKOVCI St. Perkovci
GRANIČAR Klakar
9:0
7. kolo
19.10.2019 15:00
GRANIČAR Klakar
ZADRUGAR Oprisavci
4:7
19.10.2019 15:00
POSAVINA V. Kopanica
PERKOVCI St. Perkovci
2:1
19.10.2019 15:00
DUBRAVA Zadubravlje
ZVONIMIR D. Vrba
7:0
19.10.2019 15:00
GRANIČAR Sl. Šamac
GUNDINCI Gundinci
1:10
6. kolo
12.10.2019 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
POSAVINA V. Kopanica
3:1
12.10.2019 15:30
GUNDINCI Gundinci
DUBRAVA Zadubravlje
3:0
12.10.2019 15:30
PERKOVCI St. Perkovci
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
6:1
12.10.2019 15:30
ZVONIMIR D. Vrba
GRANIČAR Klakar
2:5
5. kolo
05.10.2019 15:30
GRANIČAR Klakar
GUNDINCI Gundinci
0:7
05.10.2019 15:30
POSAVINA V. Kopanica
ZVONIMIR D. Vrba
11:1
05.10.2019 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
GRANIČAR Sl. Šamac
7:1
05.10.2019 15:30
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
ZADRUGAR Oprisavci
4:2
4. kolo
28.09.2019 16:00
GUNDINCI Gundinci
POSAVINA V. Kopanica
3:4
28.09.2019 16:00
GRANIČAR Sl. Šamac
GRANIČAR Klakar
9:4
28.09.2019 16:00
ZVONIMIR D. Vrba
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
3:8
28.09.2019 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
PERKOVCI St. Perkovci
3:0
3. kolo
21.09.2019 16:00
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
GUNDINCI Gundinci
8:1
21.09.2019 16:00
PERKOVCI St. Perkovci
ZVONIMIR D. Vrba
:
21.09.2019 16:00
POSAVINA V. Kopanica
GRANIČAR Sl. Šamac
3:1
21.09.2019 16:00
GRANIČAR Klakar
DUBRAVA Zadubravlje
2:7
2. kolo
15.09.2019 16:30
ZVONIMIR D. Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
2:6
15.09.2019 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
POSAVINA V. Kopanica
1:2
15.09.2019 16:30
GRANIČAR Sl. Šamac
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
3:0
15.09.2019 16:30
GUNDINCI Gundinci
PERKOVCI St. Perkovci
5:4
1. kolo
07.09.2019 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
GUNDINCI Gundinci
3:1
07.09.2019 17:00
PERKOVCI St. Perkovci
GRANIČAR Sl. Šamac
3:1
07.09.2019 17:00
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
DUBRAVA Zadubravlje
6:5
07.09.2019 17:00
POSAVINA V. Kopanica
GRANIČAR Klakar
3:2
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 ZADRUGAR Oprisavci 21
2 POSAVINA V. Kopanica 18
3 SLAVONAC GB Gornja Bebrina 15
4 GUNDINCI Gundinci 15
5 DUBRAVA Zadubravlje 12
6 PERKOVCI St. Perkovci 9
7 GRANIČAR Sl. Šamac 6
8 GRANIČAR Klakar 3
9 ZVONIMIR D. Vrba 0