ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

Liga PIONIRI Centar - 2019/2020

11. kolo
16.11.2019 00:00
MLADOST Sibinj
SLOBODNICA Slobodnica
10:0
16.11.2019 00:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
12:4
16.11.2019 00:00
SVJETLOST Lužani
AMATER Slavonski Brod
2:4
16.11.2019 00:00
SLAVONAC Bukovlje
PODVINJE Podvinje
1:10
16.11.2019 00:00
AMATER Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
:
10. kolo
09.11.2019 00:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC Bukovlje
:
09.11.2019 00:00
PODVINJE Podvinje
SVJETLOST Lužani
3:1
09.11.2019 00:00
AMATER Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1:4
09.11.2019 00:00
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
MLADOST Sibinj
3:14
09.11.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
OMLADINAC G. Vrba
2:2
9. kolo
02.11.2019 00:00
OMLADINAC G. Vrba
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
22:2
02.11.2019 00:00
MLADOST Sibinj
AMATER Slavonski Brod
2:2
02.11.2019 00:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
0:3
02.11.2019 00:00
SVJETLOST Lužani
ORIOLIK Oriovac
6:1
02.11.2019 00:00
SLAVONAC Bukovlje
MARSONIA Slavonski Brod
0:4
8. kolo
26.10.2019 00:00
PODVINJE Podvinje
MLADOST Sibinj
9:1
26.10.2019 00:00
AMATER Slavonski Brod
OMLADINAC G. Vrba
1:3
26.10.2019 00:00
ORIOLIK Oriovac
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0:7
26.10.2019 00:00
MARSONIA Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
3:2
26.10.2019 00:00
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
SLOBODNICA Slobodnica
1:5
7. kolo
19.10.2019 00:00
OMLADINAC G. Vrba
PODVINJE Podvinje
1:4
19.10.2019 00:00
MLADOST Sibinj
ORIOLIK Oriovac
3:1
19.10.2019 00:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:4
19.10.2019 00:00
SVJETLOST Lužani
SLAVONAC Bukovlje
4:1
6. kolo
12.10.2019 00:00
MARSONIA Slavonski Brod
MLADOST Sibinj
2:0
12.10.2019 00:00
ORIOLIK Oriovac
OMLADINAC G. Vrba
2:5
12.10.2019 00:00
SLAVONAC Bukovlje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2:1
12.10.2019 00:00
PODVINJE Podvinje
SLOBODNICA Slobodnica
3:5
12.10.2019 00:00
AMATER Slavonski Brod
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
9:4
5. kolo
05.10.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
ORIOLIK Oriovac
4:1
05.10.2019 00:00
OMLADINAC G. Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
2:4
05.10.2019 00:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Bukovlje
0:5
05.10.2019 00:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SVJETLOST Lužani
4:0
4. kolo
28.09.2019 00:00
SVJETLOST Lužani
MLADOST Sibinj
0:0
28.09.2019 00:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC G. Vrba
0:1
28.09.2019 00:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
6:1
28.09.2019 00:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
3:0
28.09.2019 00:00
PODVINJE Podvinje
AMATER Slavonski Brod
2:3
3. kolo
21.09.2019 00:00
AMATER Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
4:1
21.09.2019 00:00
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
MARSONIA Slavonski Brod
0:14
21.09.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Bukovlje
4:4
21.09.2019 00:00
OMLADINAC G. Vrba
SVJETLOST Lužani
1:1
21.09.2019 00:00
MLADOST Sibinj
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2:1
2. kolo
14.09.2019 00:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC G. Vrba
3:3
14.09.2019 00:00
SVJETLOST Lužani
SLOBODNICA Slobodnica
6:4
14.09.2019 00:00
SLAVONAC Bukovlje
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
19:1
14.09.2019 00:00
MARSONIA Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
4:2
14.09.2019 00:00
ORIOLIK Oriovac
PODVINJE Podvinje
1:1
1. kolo
07.09.2019 00:00
PODVINJE Podvinje
MARSONIA Slavonski Brod
3:2
07.09.2019 00:00
AMATER Slavonski Brod
SLAVONAC Bukovlje
0:3
07.09.2019 00:00
SLAVONAC GB Gornja Bebrina
SVJETLOST Lužani
5:8
07.09.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2:5
07.09.2019 00:00
OMLADINAC G. Vrba
MLADOST Sibinj
2:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 MARSONIA Slavonski Brod 24
2 PODVINJE Podvinje 19
3 OMLADINAC G. Vrba 18
4 BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod 16
5 MLADOST Sibinj 14
6 SVJETLOST Lužani 14
7 SLAVONAC Bukovlje 13
8 AMATER Slavonski Brod 13
9 SLOBODNICA Slobodnica 11
10 ORIOLIK Oriovac 4
11 SLAVONAC GB Gornja Bebrina 0