ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA MLAĐIH PIONIRA B - 2019/2020

9. kolo
02.11.2019 00:00
POSAVAC Kupina
ŠN LEGEN Bukovlje
:
02.11.2019 00:00
MLADOST Sibinj
ŠOKADIJA Šumeće
:
02.11.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC BS
:
02.11.2019 00:00
ZDENAC Brodski Zdenci
SLAVONAC B. Bukovlje
:
02.11.2019 00:00
VINOGORAC Slavonski Brod
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
8. kolo
26.10.2019 00:00
ŠN LEGEN Bukovlje
VINOGORAC Slavonski Brod
:
26.10.2019 00:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZDENAC Brodski Zdenci
:
26.10.2019 00:00
SLAVONAC B. Bukovlje
SLOBODNICA Slobodnica
:
26.10.2019 00:00
SLAVONAC BS
MLADOST Sibinj
:
26.10.2019 00:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kupina
:
7. kolo
19.10.2019 00:00
ŠOKADIJA Šumeće
ŠN LEGEN Bukovlje
:
19.10.2019 00:00
POSAVAC Kupina
SLAVONAC BS
:
19.10.2019 00:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC B. Bukovlje
:
19.10.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
19.10.2019 00:00
ZDENAC Brodski Zdenci
VINOGORAC Slavonski Brod
:
6. kolo
19.09.2019 21:11
ŠN LEGEN Bukovlje
ZDENAC Brodski Zdenci
:
19.09.2019 21:11
VINOGORAC Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
:
19.09.2019 21:11
SVAČIĆ Stari Slatinik
MLADOST Sibinj
:
19.09.2019 21:11
SLAVONAC B. Bukovlje
POSAVAC Kupina
:
19.09.2019 21:11
SLAVONAC BS
ŠOKADIJA Šumeće
:
5. kolo
05.10.2019 00:00
SLAVONAC BS
ŠN LEGEN Bukovlje
:
05.10.2019 00:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLAVONAC B. Bukovlje
:
05.10.2019 00:00
POSAVAC Kupina
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
05.10.2019 00:00
MLADOST Sibinj
VINOGORAC Slavonski Brod
:
05.10.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
ZDENAC Brodski Zdenci
:
4. kolo
28.09.2019 00:00
ŠN LEGEN Bukovlje
SLOBODNICA Slobodnica
:
28.09.2019 00:00
ZDENAC Brodski Zdenci
MLADOST Sibinj
:
28.09.2019 00:00
VINOGORAC Slavonski Brod
POSAVAC Kupina
:
28.09.2019 00:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ŠOKADIJA Šumeće
:
28.09.2019 00:00
SLAVONAC B. Bukovlje
SLAVONAC BS
:
3. kolo
21.09.2019 00:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ŠN LEGEN Bukovlje
:
21.09.2019 00:00
SLAVONAC BS
SVAČIĆ Stari Slatinik
:
21.09.2019 00:00
ŠOKADIJA Šumeće
VINOGORAC Slavonski Brod
:
21.09.2019 00:00
POSAVAC Kupina
ZDENAC Brodski Zdenci
:
21.09.2019 00:00
MLADOST Sibinj
SLOBODNICA Slobodnica
:
2. kolo
14.09.2019 00:00
ŠN LEGEN Bukovlje
MLADOST Sibinj
:
14.09.2019 00:00
SLOBODNICA Slobodnica
POSAVAC Kupina
:
14.09.2019 00:00
ZDENAC Brodski Zdenci
ŠOKADIJA Šumeće
:
14.09.2019 00:00
VINOGORAC Slavonski Brod
SLAVONAC BS
:
14.09.2019 00:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC B. Bukovlje
:
1. kolo
07.09.2019 00:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ŠN LEGEN Bukovlje
:
07.09.2019 00:00
SLAVONAC B. Bukovlje
VINOGORAC Slavonski Brod
:
07.09.2019 00:00
SLAVONAC BS
ZDENAC Brodski Zdenci
:
07.09.2019 00:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLOBODNICA Slobodnica
:
07.09.2019 00:00
POSAVAC Kupina
MLADOST Sibinj
:
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 ŠOKADIJA Šumeće 0
2 ŠN LEGEN Bukovlje 0
3 ZDENAC Brodski Zdenci 0
4 VINOGORAC Slavonski Brod 0
5 SVAČIĆ Stari Slatinik 0
6 SLOBODNICA Slobodnica 0
7 SLAVONAC BS 0
8 SLAVONAC B. Bukovlje 0
9 POSAVAC Kupina 0
10 MLADOST Sibinj 0