ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2. ŽNL-zapad - 2019/2020

13. kolo
10.11.2019 13:30
SLOBODA G. Bogićevci
MLADOST Brđani
:
10.11.2019 13:30
DRAGALIĆ Dragalić
DINAMO Godinjak
:
10.11.2019 13:30
GRANIČAR Magić Mala
PSUNJ SOKOL Okučani
:
10.11.2019 13:30
SLAVONIJA Bodovaljci
POSAVAC Davor
:
10.11.2019 13:30
SLAVONAC Gunjavci
CROATIA Tisovac
:
10.11.2019 13:30
GRANIČAR Laze
SOKO 1970 Orubica
:
12. kolo
03.11.2019 14:00
SOKO 1970 Orubica
SLAVONAC Gunjavci
:
03.11.2019 14:00
CROATIA Tisovac
SLAVONIJA Bodovaljci
:
03.11.2019 14:00
POSAVAC Davor
GRANIČAR Magić Mala
:
03.11.2019 14:00
PSUNJ SOKOL Okučani
DRAGALIĆ Dragalić
:
03.11.2019 14:00
DINAMO Godinjak
SLOBODA G. Bogićevci
:
03.11.2019 14:00
MLADOST Brđani
SLAVIJA S. P. Selo
:
11. kolo
27.10.2019 14:00
SLAVIJA S. P. Selo
DINAMO Godinjak
:
27.10.2019 14:00
SLOBODA G. Bogićevci
PSUNJ SOKOL Okučani
:
27.10.2019 14:00
DRAGALIĆ Dragalić
POSAVAC Davor
:
27.10.2019 14:00
GRANIČAR Magić Mala
CROATIA Tisovac
:
27.10.2019 14:00
SLAVONIJA Bodovaljci
SOKO 1970 Orubica
:
27.10.2019 14:00
SLAVONAC Gunjavci
GRANIČAR Laze
:
10. kolo
20.10.2019 15:00
CROATIA Tisovac
DRAGALIĆ Dragalić
:
20.10.2019 15:00
SOKO 1970 Orubica
GRANIČAR Magić Mala
:
20.10.2019 15:00
GRANIČAR Laze
SLAVONIJA Bodovaljci
:
20.10.2019 15:00
POSAVAC Davor
SLOBODA G. Bogićevci
:
20.10.2019 15:00
PSUNJ SOKOL Okučani
SLAVIJA S. P. Selo
:
20.10.2019 15:00
DINAMO Godinjak
MLADOST Brđani
:
9. kolo
13.10.2019 15:30
MLADOST Brđani
PSUNJ SOKOL Okučani
2:1
13.10.2019 15:30
SLAVIJA S. P. Selo
POSAVAC Davor
2:0
13.10.2019 15:30
SLOBODA G. Bogićevci
CROATIA Tisovac
1:3
13.10.2019 15:30
DRAGALIĆ Dragalić
SOKO 1970 Orubica
0:2
13.10.2019 15:30
GRANIČAR Magić Mala
GRANIČAR Laze
1:5
13.10.2019 15:30
SLAVONIJA Bodovaljci
SLAVONAC Gunjavci
2:1
8. kolo
06.10.2019 16:00
PSUNJ SOKOL Okučani
DINAMO Godinjak
4:2
06.10.2019 16:00
POSAVAC Davor
MLADOST Brđani
4:3
06.10.2019 16:00
CROATIA Tisovac
SLAVIJA S. P. Selo
0:1
06.10.2019 16:00
SOKO 1970 Orubica
SLOBODA G. Bogićevci
1:0
06.10.2019 16:00
GRANIČAR Laze
DRAGALIĆ Dragalić
16:0
06.10.2019 16:00
SLAVONAC Gunjavci
GRANIČAR Magić Mala
7:1
7. kolo
29.09.2019 16:00
DINAMO Godinjak
POSAVAC Davor
0:1
29.09.2019 16:00
MLADOST Brđani
CROATIA Tisovac
3:0
29.09.2019 16:00
SLAVIJA S. P. Selo
SOKO 1970 Orubica
5:0
29.09.2019 16:00
SLOBODA G. Bogićevci
GRANIČAR Laze
1:5
29.09.2019 16:00
DRAGALIĆ Dragalić
SLAVONAC Gunjavci
0:5
29.09.2019 16:00
GRANIČAR Magić Mala
SLAVONIJA Bodovaljci
1:5
6. kolo
22.09.2019 16:00
SLAVONIJA Bodovaljci
DRAGALIĆ Dragalić
4:0
22.09.2019 16:00
SLAVONAC Gunjavci
SLOBODA G. Bogićevci
7:1
22.09.2019 16:00
GRANIČAR Laze
SLAVIJA S. P. Selo
2:0
22.09.2019 16:00
SOKO 1970 Orubica
MLADOST Brđani
2:3
22.09.2019 16:00
CROATIA Tisovac
DINAMO Godinjak
3:0
22.09.2019 16:00
POSAVAC Davor
PSUNJ SOKOL Okučani
1:1
5. kolo
15.09.2019 16:00
PSUNJ SOKOL Okučani
CROATIA Tisovac
3:1
15.09.2019 16:00
DINAMO Godinjak
SOKO 1970 Orubica
3:2
15.09.2019 16:00
MLADOST Brđani
GRANIČAR Laze
0:2
15.09.2019 16:00
SLAVIJA S. P. Selo
SLAVONAC Gunjavci
2:0
15.09.2019 16:00
SLOBODA G. Bogićevci
SLAVONIJA Bodovaljci
2:2
15.09.2019 16:00
DRAGALIĆ Dragalić
GRANIČAR Magić Mala
2:1
4. kolo
08.09.2019 16:30
GRANIČAR Magić Mala
SLOBODA G. Bogićevci
0:3
08.09.2019 16:30
SLAVONIJA Bodovaljci
SLAVIJA S. P. Selo
2:1
08.09.2019 16:30
SLAVONAC Gunjavci
MLADOST Brđani
5:2
08.09.2019 16:30
GRANIČAR Laze
DINAMO Godinjak
7:0
08.09.2019 16:30
SOKO 1970 Orubica
PSUNJ SOKOL Okučani
1:2
08.09.2019 16:30
CROATIA Tisovac
POSAVAC Davor
1:1
3. kolo
01.09.2019 17:00
POSAVAC Davor
SOKO 1970 Orubica
1:1
01.09.2019 17:00
PSUNJ SOKOL Okučani
GRANIČAR Laze
1:3
01.09.2019 17:00
DINAMO Godinjak
SLAVONAC Gunjavci
1:5
01.09.2019 17:00
MLADOST Brđani
SLAVONIJA Bodovaljci
8:1
01.09.2019 17:00
SLAVIJA S. P. Selo
GRANIČAR Magić Mala
9:0
01.09.2019 17:00
SLOBODA G. Bogićevci
DRAGALIĆ Dragalić
1:0
2. kolo
25.08.2019 17:00
DRAGALIĆ Dragalić
SLAVIJA S. P. Selo
0:3
25.08.2019 17:00
GRANIČAR Magić Mala
MLADOST Brđani
0:6
25.08.2019 17:00
SLAVONIJA Bodovaljci
DINAMO Godinjak
0:0
25.08.2019 17:00
SLAVONAC Gunjavci
PSUNJ SOKOL Okučani
4:3
25.08.2019 17:00
GRANIČAR Laze
POSAVAC Davor
2:1
25.08.2019 17:00
SOKO 1970 Orubica
CROATIA Tisovac
0:6
1. kolo
18.08.2019 17:30
CROATIA Tisovac
GRANIČAR Laze
3:0
18.08.2019 17:30
POSAVAC Davor
SLAVONAC Gunjavci
3:2
18.08.2019 17:30
PSUNJ SOKOL Okučani
SLAVONIJA Bodovaljci
2:2
18.08.2019 17:30
DINAMO Godinjak
GRANIČAR Magić Mala
3:0
18.08.2019 17:30
MLADOST Brđani
DRAGALIĆ Dragalić
4:0
18.08.2019 17:30
SLAVIJA S. P. Selo
SLOBODA G. Bogićevci
1:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 GRANIČAR Laze 24
2 SLAVIJA S. P. Selo 19
3 SLAVONAC Gunjavci 18
4 MLADOST Brđani 18
5 SLAVONIJA Bodovaljci 15
6 CROATIA Tisovac 13
7 POSAVAC Davor 12
8 PSUNJ SOKOL Okučani 11
9 SLOBODA G. Bogićevci 8
10 SOKO 1970 Orubica 7
11 DINAMO Godinjak 7
12 DRAGALIĆ Dragalić 3
13 GRANIČAR Magić Mala 0