ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

1. ŽNL istok - 2020/2021

13. kolo
14.11.2020 13:30
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
14.11.2020 16:00
GARDUN Garčin
POSAVINA Velika Kopanica
:
15.11.2020 13:30
PERKOVCI Stari Perkovci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
15.11.2020 13:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
TOMICA Tomica
:
15.11.2020 13:30
SLOGA V Vrpolje
SLOGA J Jaruge
:
15.11.2020 13:30
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC St. Topolje
:
15.11.2020 13:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GRANIČAR Klakar
:
12. kolo
07.11.2020 14:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
GARDUN Garčin
:
07.11.2020 14:00
GRANIČAR Klakar
ZVONIMIR Donja Vrba
:
07.11.2020 14:00
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA V Vrpolje
:
08.11.2020 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
PODVINJE Podvinje
:
08.11.2020 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
08.11.2020 14:00
SLOGA J Jaruge
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
08.11.2020 14:00
TOMICA Tomica
PERKOVCI Stari Perkovci
:
11. kolo
31.10.2020 14:00
TOMICA Tomica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
31.10.2020 16:30
GARDUN Garčin
PODVINJE Podvinje
:
01.11.2020 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA J Jaruge
:
01.11.2020 14:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
:
01.11.2020 14:00
SLOGA V Vrpolje
GRANIČAR Klakar
:
01.11.2020 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
POSAVINA Velika Kopanica
:
01.11.2020 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
10. kolo
24.10.2020 15:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
24.10.2020 15:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
:
24.10.2020 15:00
OMLADINAC St. Topolje
PERKOVCI Stari Perkovci
:
25.10.2020 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GARDUN Garčin
:
25.10.2020 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA V Vrpolje
:
25.10.2020 14:00
GRANIČAR Klakar
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
25.10.2020 14:00
SLOGA J Jaruge
TOMICA Tomica
:
9. kolo
17.10.2020 15:00
TOMICA Tomica
OMLADINAC St. Topolje
:
17.10.2020 15:00
SLOGA V Vrpolje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
17.10.2020 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GARDUN Garčin
:
18.10.2020 15:00
SLOGA J Jaruge
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
18.10.2020 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR Klakar
:
18.10.2020 15:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
POSAVINA Velika Kopanica
:
18.10.2020 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
PODVINJE Podvinje
:
8. kolo
10.10.2020 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
10.10.2020 15:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC Gornja Bebrina
:
10.10.2020 18:30
GARDUN Garčin
ZVONIMIR Donja Vrba
:
11.10.2020 15:30
PODVINJE Podvinje
SLOGA V Vrpolje
:
11.10.2020 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
PERKOVCI Stari Perkovci
:
11.10.2020 15:30
GRANIČAR Klakar
TOMICA Tomica
:
11.10.2020 15:30
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA J Jaruge
:
7. kolo
03.10.2020 15:30
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR Klakar
:
03.10.2020 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
:
03.10.2020 15:30
SLAVONAC Gornja Bebrina
PODVINJE Podvinje
:
04.10.2020 15:30
OMLADINAC St. Topolje
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
:
04.10.2020 15:30
TOMICA Tomica
POSAVINA Velika Kopanica
:
04.10.2020 15:30
SLOGA V Vrpolje
GARDUN Garčin
:
04.10.2020 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
:
6. kolo
26.09.2020 16:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
TOMICA Tomica
2:0
26.09.2020 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA J Jaruge
4:0
26.09.2020 18:30
GARDUN Garčin
SLAVONAC Gornja Bebrina
1:5
27.09.2020 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ZVONIMIR Donja Vrba
2:0
27.09.2020 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA V Vrpolje
1:1
27.09.2020 16:00
PODVINJE Podvinje
PERKOVCI Stari Perkovci
2:1
27.09.2020 16:00
GRANIČAR Klakar
OMLADINAC St. Topolje
0:3
5. kolo
19.09.2020 16:00
GRANIČAR Klakar
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:3
19.09.2020 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
:
19.09.2020 16:00
SLOGA V Vrpolje
ZVONIMIR Donja Vrba
1:1
20.09.2020 16:00
OMLADINAC St. Topolje
POSAVINA Velika Kopanica
0:1
20.09.2020 16:00
SLOGA J Jaruge
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
2:1
20.09.2020 16:00
TOMICA Tomica
PODVINJE Podvinje
4:0
20.09.2020 16:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:1
4. kolo
12.09.2020 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:1
12.09.2020 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC St. Topolje
2:1
12.09.2020 19:00
GARDUN Garčin
TOMICA Tomica
1:3
13.09.2020 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOGA V Vrpolje
2:0
13.09.2020 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PERKOVCI Stari Perkovci
4:2
13.09.2020 16:30
PODVINJE Podvinje
SLOGA J Jaruge
2:1
13.09.2020 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
GRANIČAR Klakar
6:0
3. kolo
05.09.2020 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:1
05.09.2020 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
ZVONIMIR Donja Vrba
0:2
05.09.2020 17:00
SLAVONAC Gornja Bebrina
SLOGA V Vrpolje
2:1
06.09.2020 17:00
GRANIČAR Klakar
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0:0
06.09.2020 17:00
OMLADINAC St. Topolje
PODVINJE Podvinje
6:0
06.09.2020 17:00
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
11:0
06.09.2020 17:00
TOMICA Tomica
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:1
2. kolo
30.08.2020 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:1
30.08.2020 17:00
SLOGA V Vrpolje
PERKOVCI Stari Perkovci
3:0
30.08.2020 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMICA Tomica
5:2
30.08.2020 17:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR Klakar
1:0
29.08.2020 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA J Jaruge
3:1
29.08.2020 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
POSAVINA Velika Kopanica
6:1
29.08.2020 19:30
GARDUN Garčin
OMLADINAC St. Topolje
:
1. kolo
22.08.2020 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:3
23.08.2020 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONAC Gornja Bebrina
2:0
23.08.2020 17:30
TOMICA Tomica
SLOGA V Vrpolje
4:4
23.08.2020 17:30
SLOGA J Jaruge
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
23.08.2020 17:30
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:1
23.08.2020 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
PODVINJE Podvinje
4:1
22.08.2020 17:30
GRANIČAR Klakar
GARDUN Garčin
2:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 14
2 POSAVINA Velika Kopanica 13
3 BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod 11
4 TOMICA Tomica 10
5 ZVONIMIR Donja Vrba 10
6 SLOGA J Jaruge 9
7 SLAVONAC Gornja Bebrina 9
8 PODVINJE Podvinje 9
9 GRANIČAR SŠ Sl. Šamac 8
10 OMLADINAC St. Topolje 7
11 SLOGA V Vrpolje 6
12 GRANIČAR Klakar 4
13 PERKOVCI Stari Perkovci 3
14 GARDUN Garčin 0