ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2. ŽNL C - 2020/2021

11. kolo
08.11.2020 14:00
VATROGASAC Grižići
SLOGA Gromačnik
:
08.11.2020 14:00
POSAVAC Kaniža
MLADOST JM Jakačina Mala
:
08.11.2020 14:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
SLAVONAC Slavonski Kobaš
:
08.11.2020 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
GAJ Zbjeg
:
08.11.2020 14:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST 1977 Banovci
:
10. kolo
01.11.2020 14:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
POSAVAC Kaniža
:
01.11.2020 14:00
SLOGA Gromačnik
GRANIČAR St. Kuti
:
01.11.2020 14:00
MLADOST 1977 Banovci
ŠOKADIJA Šumeće
:
01.11.2020 14:00
GAJ Zbjeg
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
:
01.11.2020 14:00
MLADOST JM Jakačina Mala
ASK Gornji Andrijevci
:
9. kolo
25.10.2020 14:00
ASK Gornji Andrijevci
SLAVONAC Slavonski Kobaš
:
25.10.2020 14:00
POSAVAC Kaniža
GAJ Zbjeg
:
25.10.2020 14:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
MLADOST 1977 Banovci
:
25.10.2020 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLOGA Gromačnik
:
25.10.2020 14:00
GRANIČAR St. Kuti
VATROGASAC Grižići
:
8. kolo
18.10.2020 15:00
SLOGA Gromačnik
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
:
18.10.2020 15:00
VATROGASAC Grižići
ŠOKADIJA Šumeće
:
18.10.2020 15:00
MLADOST 1977 Banovci
POSAVAC Kaniža
--:--
18.10.2020 15:00
GAJ Zbjeg
ASK Gornji Andrijevci
:
18.10.2020 15:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
MLADOST JM Jakačina Mala
:
7. kolo
11.10.2020 15:30
MLADOST JM Jakačina Mala
GAJ Zbjeg
:
11.10.2020 15:30
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST 1977 Banovci
:
11.10.2020 15:30
POSAVAC Kaniža
SLOGA Gromačnik
:
11.10.2020 15:30
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
VATROGASAC Grižići
:
11.10.2020 15:30
ŠOKADIJA Šumeće
GRANIČAR St. Kuti
:
6. kolo
03.10.2020 15:30
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST JM Jakačina Mala
:
04.10.2020 15:30
GRANIČAR St. Kuti
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
:
04.10.2020 15:30
VATROGASAC Grižići
POSAVAC Kaniža
:
04.10.2020 15:30
SLOGA Gromačnik
ASK Gornji Andrijevci
:
04.10.2020 15:30
GAJ Zbjeg
SLAVONAC Slavonski Kobaš
:
5. kolo
26.09.2020 16:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
ŠOKADIJA Šumeće
1:3
27.09.2020 16:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
MLADOST 1977 Banovci
7:0
27.09.2020 16:00
MLADOST JM Jakačina Mala
SLOGA Gromačnik
4:3
27.09.2020 16:00
ASK Gornji Andrijevci
VATROGASAC Grižići
3:2
27.09.2020 16:00
POSAVAC Kaniža
GRANIČAR St. Kuti
2:2
4. kolo
19.09.2020 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
5:0
20.09.2020 16:00
GRANIČAR St. Kuti
ASK Gornji Andrijevci
2:0
20.09.2020 16:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST JM Jakačina Mala
2:2
20.09.2020 16:00
SLOGA Gromačnik
SLAVONAC Slavonski Kobaš
2:0
20.09.2020 16:00
MLADOST 1977 Banovci
GAJ Zbjeg
4:4
3. kolo
12.09.2020 16:30
GAJ Zbjeg
SLOGA Gromačnik
4:1
13.09.2020 16:30
SLAVONAC Slavonski Kobaš
VATROGASAC Grižići
5:2
13.09.2020 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
GRANIČAR St. Kuti
1:1
13.09.2020 16:30
ASK Gornji Andrijevci
ŠOKADIJA Šumeće
1:1
13.09.2020 16:30
POSAVAC Kaniža
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
3:2
2. kolo
05.09.2020 17:00
GRANIČAR St. Kuti
SLAVONAC Slavonski Kobaš
2:1
06.09.2020 17:00
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
ASK Gornji Andrijevci
1:2
06.09.2020 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST JM Jakačina Mala
3:1
06.09.2020 17:00
VATROGASAC Grižići
GAJ Zbjeg
3:1
06.09.2020 17:00
SLOGA Gromačnik
MLADOST 1977 Banovci
1:5
1. kolo
29.08.2020 17:00
ASK Gornji Andrijevci
POSAVAC Kaniža
2:0
30.08.2020 17:00
MLADOST 1977 Banovci
VATROGASAC Grižići
4:0
30.08.2020 17:00
GAJ Zbjeg
GRANIČAR St. Kuti
1:2
30.08.2020 17:00
SLAVONAC Slavonski Kobaš
ŠOKADIJA Šumeće
0:2
30.08.2020 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
MV-CROATIA 1976 Sl. Brod
8:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 ŠOKADIJA Šumeće 13
2 GRANIČAR St. Kuti 11
3 ASK Gornji Andrijevci 10
4 MLADOST JM Jakačina Mala 8
5 MLADOST 1977 Banovci 7
6 SLAVONAC Slavonski Kobaš 6
7 GAJ Zbjeg 4
8 VATROGASAC Grižići 4
9 POSAVAC Kaniža 4
10 SLOGA Gromačnik 3
11 MV-CROATIA 1976 Sl. Brod 0