ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2. ŽNL B - 2020/2021

11. kolo
08.11.2020 14:00
AMATER Sl. Brod
DUBRAVA Zadubravlje
:
08.11.2020 14:00
SELNA Selna
DILJ Klokočevik
:
08.11.2020 14:00
SLAVEN Trnjani
ZDENAC Br. Zdenci
:
08.11.2020 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MLADOST DB Donja Bebrina
:
08.11.2020 14:00
BRATSTVO Vranovci
GRANIČAR Brodski Varoš
:
10. kolo
01.11.2020 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVEN Trnjani
:
01.11.2020 14:00
ZDENAC Br. Zdenci
SELNA Selna
:
01.11.2020 14:00
GRANIČAR Brodski Varoš
VINOGORAC Slavonski Brod
:
01.11.2020 14:00
DILJ Klokočevik
AMATER Sl. Brod
:
01.11.2020 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
POSAVAC Ruščica
:
9. kolo
25.10.2020 14:00
AMATER Sl. Brod
ZDENAC Br. Zdenci
:
25.10.2020 14:00
SELNA Selna
MLADOST DB Donja Bebrina
:
25.10.2020 14:00
SLAVEN Trnjani
GRANIČAR Brodski Varoš
:
25.10.2020 14:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BRATSTVO Vranovci
:
25.10.2020 14:00
POSAVAC Ruščica
DILJ Klokočevik
:
8. kolo
18.10.2020 15:00
ZDENAC Br. Zdenci
POSAVAC Ruščica
2:1
18.10.2020 15:00
BRATSTVO Vranovci
SLAVEN Trnjani
1:0
18.10.2020 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SELNA Selna
6:0
18.10.2020 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
AMATER Sl. Brod
1:4
18.10.2020 15:00
DILJ Klokočevik
DUBRAVA Zadubravlje
0:5
7. kolo
11.10.2020 15:30
AMATER Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
0:0
11.10.2020 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
ZDENAC Br. Zdenci
2:0
11.10.2020 15:30
SELNA Selna
BRATSTVO Vranovci
1:3
11.10.2020 15:30
SLAVEN Trnjani
VINOGORAC Slavonski Brod
0:3
11.10.2020 15:30
POSAVAC Ruščica
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
6. kolo
03.10.2020 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
DUBRAVA Zadubravlje
2:4
04.10.2020 15:30
VINOGORAC Slavonski Brod
SELNA Selna
8:0
04.10.2020 15:30
BRATSTVO Vranovci
AMATER Sl. Brod
0:4
04.10.2020 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
POSAVAC Ruščica
3:2
04.10.2020 15:30
ZDENAC Br. Zdenci
DILJ Klokočevik
4:3
5. kolo
26.09.2020 18:30
POSAVAC Ruščica
BRATSTVO Vranovci
4:0
26.09.2020 18:30
AMATER Sl. Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
2:3
27.09.2020 16:00
DILJ Klokočevik
MLADOST DB Donja Bebrina
0:2
27.09.2020 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
GRANIČAR Brodski Varoš
3:2
27.09.2020 16:00
SELNA Selna
SLAVEN Trnjani
3:3
4. kolo
19.09.2020 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
DILJ Klokočevik
6:0
20.09.2020 16:00
SLAVEN Trnjani
AMATER Sl. Brod
0:7
20.09.2020 16:00
VINOGORAC Slavonski Brod
POSAVAC Ruščica
0:0
20.09.2020 16:00
BRATSTVO Vranovci
DUBRAVA Zadubravlje
1:3
20.09.2020 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
ZDENAC Br. Zdenci
3:0
3. kolo
12.09.2020 19:00
POSAVAC Ruščica
SLAVEN Trnjani
5:0
13.09.2020 19:00
AMATER Sl. Brod
SELNA Selna
8:0
13.09.2020 16:30
ZDENAC Br. Zdenci
GRANIČAR Brodski Varoš
4:4
13.09.2020 16:30
DILJ Klokočevik
BRATSTVO Vranovci
1:3
13.09.2020 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
VINOGORAC Slavonski Brod
0:3
2. kolo
05.09.2020 17:00
VINOGORAC Slavonski Brod
DILJ Klokočevik
7:0
06.09.2020 17:00
SELNA Selna
POSAVAC Ruščica
1:9
06.09.2020 17:00
SLAVEN Trnjani
DUBRAVA Zadubravlje
1:2
06.09.2020 17:00
BRATSTVO Vranovci
ZDENAC Br. Zdenci
3:4
06.09.2020 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST DB Donja Bebrina
4:1
1. kolo
30.08.2020 17:00
POSAVAC Ruščica
AMATER Sl. Brod
2:0
30.08.2020 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
BRATSTVO Vranovci
4:3
30.08.2020 17:00
ZDENAC Br. Zdenci
VINOGORAC Slavonski Brod
1:4
30.08.2020 17:00
DILJ Klokočevik
SLAVEN Trnjani
5:0
30.08.2020 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
SELNA Selna
8:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 DUBRAVA Zadubravlje 21
2 VINOGORAC Slavonski Brod 19
3 POSAVAC Ruščica 16
4 GRANIČAR Brodski Varoš 14
5 AMATER Sl. Brod 13
6 ZDENAC Br. Zdenci 10
7 MLADOST DB Donja Bebrina 9
8 BRATSTVO Vranovci 9
9 DILJ Klokočevik 3
10 SLAVEN Trnjani 1
11 SELNA Selna 1