ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

KUP 2020/2021 - 2020/2021

4. kolo
30.09.2020 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
5:0
30.09.2020 16:00
GUNDINCI Gundinci
NK Marsonia Sl. Brod
0:8
30.09.2020 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
OMLADINAC Staro Topolje
7:9
30.09.2020 16:00
BONK Bebrina
NK Oriolik Oriovac
1:4
30.09.2020 16:00
VINOGORAC Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
2:5
30.09.2020 16:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
MLADOST Sibinj
3:0
2. KOLO KUP NATJECANJA
16.09.2020 16:30
MLADOST Sibinj
MLADOST Jakačina mala
10:1
16.09.2020 16:30
PODVINJE Sl. Brod
ZADRUGAR Oprisavci
1:6
16.09.2020 16:30
GUNDINCI Gundinci
POSAVINA Velika Kopanica
3:2
16.09.2020 16:30
VINOGORAC Sl. Brod
SLOBODNICA Slobodnica
3:1
16.09.2020 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:0
16.09.2020 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Staro Topolje
3:4
15.09.2020 16:30
BONK Bebrina
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:1
16.09.2020 16:30
GRANIČAR Stupnički Kuti
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
5:7
1. KOLO KUP NATJECANJA
25.08.2020 17:30
MLADOST Jakačina mala
SVJETLOST ASK
6:1
25.08.2020 17:30
MLADOST Malino
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
0:4
25.08.2020 17:30
GAJ
MLADOST Sibinj
0:10
25.08.2020 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
GRANIČAR Stupnički Kuti
1:2
25.08.2020 17:30
VINOGORAC Sl. Brod
SLOGA Gromačnik
3:0
25.08.2020 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
PODVINJE Sl. Brod
4:5
25.08.2020 17:30
SAVA Slivaj
SIKIREVCI Sikirevci
0:3
25.08.2020 17:30
RAKETA Beravci
GUNDINCI Gundinci
1:3
25.08.2020 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
PERKOVCI Perkovci
1:0
25.08.2020 17:30
POSAVAC Ruščica
BONK Bebrina
0:3
25.08.2020 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA Vrpolje
5:3
25.08.2020 17:30
OMLADINAC Staro Topolje
SLOGA Jaruge
5:1
25.08.2020 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
OMLADINAC Gornja Vrba
1:7
26.08.2020 17:30
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC Gornja Bebrina
6:5
26.08.2020 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR Klakar
3:0
26.08.2020 17:30
GARDUN Garčin
ZADRUGAR Oprisavci
0:3
PRETKOLO KUP NATJECANJA
15.08.2020 17:30
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš
SVJETLOST ASK
1:4
15.08.2020 17:30
MLADOST 1977 Banovci
BONK Bebrina
1:4
15.08.2020 17:30
GAJ
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
3:0
15.08.2020 17:30
TOMICA Tomica
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
5:7
15.08.2020 17:30
VINOGORAC Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
5:3
16.08.2020 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
AMATER Sl. Brod
6:4
16.08.2020 17:30
DUBRAVA Zadubravlje
DILJ Klokočevik
4:1
16.08.2020 17:30
BRATSTVO
POSAVAC Ruščica
0:6
16.08.2020 17:30
SELNA Selna
GRANIČAR Klakar
0:6
15.08.2020 17:30
GRANIČAR Stupnički Kuti
ŠOKADIJA Šumeće
3:2
15.08.2020 17:30
ŠOKADIJA Sredanci
PERKOVCI Perkovci
0:3
15.08.2020 17:30
OMLADINAC NG
SLAVONAC Gornja Bebrina
0:7
15.08.2020 17:30
OMLADINAC Staro Topolje
MLADOST Čajkovci
5:0
15.08.2020 17:30
SAPCI Sapci
SLOGA Vrpolje
1:4
15.08.2020 17:30
POSAVAC Kupina
POSAVINA Velika Kopanica
0:3
15.08.2020 17:17
MLADOST D. Bebrina
ZVONIMIR Donja Vrba
0:4
16.08.2020 17:30
ZDENAC Brodski Zdenci
PODVINJE Sl. Brod
0:1
16.08.2020 17:30
VATROGASAC Grižići
SLOGA Gromačnik
1:4
16.08.2020 17:30
POSAVAC Kaniža
SLOBODNICA Slobodnica
0:8
16.08.2020 17:30
ASK G. Andrijevci
MLADOST Jakačina mala
2:3
16.08.2020 17:30
GUNDINCI Gundinci
GRANIČAR Sl. Šamac
5:1
16.08.2020 17:30
SLOGA Jaruge
MLADOST Bicko Selo
10:1
16.08.2020 17:30
MLADOST Divoševci
RAKETA Beravci
3:5