ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

1. ŽNL -

26. kolo
29.05.2016 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
PODVINJE Podvinje
5:7
29.05.2016 17:30
SLAVONAC Bukovlje
SIKIREVCI Sikirevci
3:1
29.05.2016 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Nova Kapela
3:0
29.05.2016 17:30
POSAVAC Ruščica
MLADOST C Cernik
4:2
29.05.2016 17:30
SLOGA Nova Gradiška
OMLADINAC Gornja Vrba
4:2
29.05.2016 17:30
BATRINA Batrina
ZVONIMIR Donja Vrba
6:3
29.05.2016 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
TOMISLAV Donji Andrijevci
4:0
25. kolo
22.05.2016 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
22.05.2016 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
POSAVINA Velika Kopanica
2:3
22.05.2016 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
BATRINA Batrina
0:2
22.05.2016 17:00
MLADOST C Cernik
SLOGA Nova Gradiška
0:4
22.05.2016 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
POSAVAC Ruščica
1:0
22.05.2016 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
ZADRUGAR Oprisavci
3:0
22.05.2016 17:00
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC Bukovlje
1:0
24. kolo
15.05.2016 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Bukovlje
2:4
15.05.2016 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
PODVINJE Podvinje
6:1
15.05.2016 17:00
POSAVAC Ruščica
SIKIREVCI Sikirevci
1:0
15.05.2016 17:00
SLOGA Nova Gradiška
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
15.05.2016 17:00
BATRINA Batrina
MLADOST C Cernik
2:0
15.05.2016 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
OMLADINAC Gornja Vrba
3:1
15.05.2016 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZVONIMIR Donja Vrba
0:0
23. kolo
08.05.2016 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
5:0
08.05.2016 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:1
08.05.2016 17:00
MLADOST C Cernik
POSAVINA Velika Kopanica
1:0
08.05.2016 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
BATRINA Batrina
0:2
08.05.2016 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLOGA Nova Gradiška
1:1
08.05.2016 17:00
PODVINJE Podvinje
POSAVAC Ruščica
1:0
08.05.2016 17:00
SLAVONAC Bukovlje
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
22. kolo
01.05.2016 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZADRUGAR Oprisavci
2:6
01.05.2016 17:00
POSAVAC Ruščica
SLAVONAC Bukovlje
4:1
01.05.2016 17:00
SLOGA Nova Gradiška
PODVINJE Podvinje
10:0
01.05.2016 17:00
BATRINA Batrina
SIKIREVCI Sikirevci
4:2
01.05.2016 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLAVONAC Nova Kapela
1:2
01.05.2016 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST C Cernik
4:0
01.05.2016 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC Gornja Vrba
0:6
21. kolo
24.04.2016 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
4:1
24.04.2016 16:30
MLADOST C Cernik
ZVONIMIR Donja Vrba
1:1
24.04.2016 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
TOMISLAV Donji Andrijevci
5:0
24.04.2016 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
POSAVINA Velika Kopanica
3:1
24.04.2016 16:30
PODVINJE Podvinje
BATRINA Batrina
0:1
24.04.2016 16:30
SLAVONAC Bukovlje
SLOGA Nova Gradiška
2:3
24.04.2016 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
POSAVAC Ruščica
3:1
20. kolo
17.04.2016 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
POSAVAC Ruščica
2:0
17.04.2016 16:30
SLOGA Nova Gradiška
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
17.04.2016 16:30
BATRINA Batrina
SLAVONAC Bukovlje
1:1
17.04.2016 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
PODVINJE Podvinje
6:0
17.04.2016 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SIKIREVCI Sikirevci
2:0
17.04.2016 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
17.04.2016 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST C Cernik
3:0
19. kolo
10.04.2016 16:30
MLADOST C Cernik
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
10.04.2016 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Gornja Vrba
1:0
10.04.2016 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
10.04.2016 16:30
PODVINJE Podvinje
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
10.04.2016 16:30
SLAVONAC Bukovlje
POSAVINA Velika Kopanica
1:0
10.04.2016 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
BATRINA Batrina
0:3
10.04.2016 16:30
POSAVAC Ruščica
SLOGA Nova Gradiška
3:2
18. kolo
03.04.2016 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLOGA Nova Gradiška
1:3
03.04.2016 16:00
BATRINA Batrina
POSAVAC Ruščica
3:2
03.04.2016 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
ZADRUGAR Oprisavci
3:1
03.04.2016 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Bukovlje
4:0
03.04.2016 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
PODVINJE Podvinje
7:0
03.04.2016 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
1:1
03.04.2016 16:00
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
17. kolo
27.03.2016 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
SVAČIĆ Stari Slatinik
4:1
27.03.2016 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST C Cernik
2:1
27.03.2016 16:00
PODVINJE Podvinje
OMLADINAC Gornja Vrba
2:0
27.03.2016 16:00
SLAVONAC Bukovlje
ZVONIMIR Donja Vrba
2:0
27.03.2016 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:0
27.03.2016 16:00
POSAVAC Ruščica
POSAVINA Velika Kopanica
1:1
27.03.2016 16:00
SLOGA Nova Gradiška
BATRINA Batrina
1:0
16. kolo
20.03.2016 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
BATRINA Batrina
0:0
20.03.2016 15:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA Nova Gradiška
0:1
20.03.2016 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
POSAVAC Ruščica
4:1
20.03.2016 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
20.03.2016 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
1:0
20.03.2016 15:00
MLADOST C Cernik
PODVINJE Podvinje
1:0
20.03.2016 15:00
SLAVONAC Nova Kapela
SIKIREVCI Sikirevci
3:1
15. kolo
13.03.2016 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
SVAČIĆ Stari Slatinik
4:0
13.03.2016 15:00
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC Nova Kapela
1:0
13.03.2016 15:00
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST C Cernik
3:1
13.03.2016 15:00
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Gornja Vrba
1:0
13.03.2016 15:00
POSAVAC Ruščica
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
13.03.2016 15:00
SLOGA Nova Gradiška
TOMISLAV Donji Andrijevci
4:0
13.03.2016 15:00
BATRINA Batrina
POSAVINA Velika Kopanica
2:1
14. kolo
06.03.2016 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
POSAVINA Velika Kopanica
3:0
06.03.2016 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
BATRINA Batrina
1:0
06.03.2016 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLOGA Nova Gradiška
0:1
06.03.2016 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
POSAVAC Ruščica
2:2
06.03.2016 15:00
MLADOST C Cernik
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
06.03.2016 15:00
SLAVONAC Nova Kapela
SLAVONAC Bukovlje
1:3
06.03.2016 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
PODVINJE Podvinje
4:0
13. kolo
15.11.2015 14:00
PODVINJE Podvinje
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:1
15.11.2015 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Bukovlje
2:1
15.11.2015 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
ZADRUGAR Oprisavci
3:1
15.11.2015 14:00
MLADOST C Cernik
POSAVAC Ruščica
4:0
15.11.2015 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SLOGA Nova Gradiška
2:1
15.11.2015 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
BATRINA Batrina
1:1
15.11.2015 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
POSAVINA Velika Kopanica
0:0
12. kolo
08.11.2015 14:30
POSAVINA Velika Kopanica
ZVONIMIR Donja Vrba
3:0
08.11.2015 14:30
SLOGA Nova Gradiška
MLADOST C Cernik
2:0
08.11.2015 14:30
SLAVONAC Bukovlje
PODVINJE Podvinje
1:0
08.11.2015 14:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:3
08.11.2015 14:30
BATRINA Batrina
OMLADINAC Gornja Vrba
3:0 Čl. 59 PNN
08.11.2015 14:30
ZADRUGAR Oprisavci
SIKIREVCI Sikirevci
1:0
08.11.2015 14:30
POSAVAC Ruščica
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
11. kolo
31.10.2015 14:30
SLAVONAC Bukovlje
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:2
31.10.2015 14:30
PODVINJE Podvinje
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
31.10.2015 14:30
SIKIREVCI Sikirevci
POSAVAC Ruščica
4:1
31.10.2015 14:30
SLAVONAC Nova Kapela
SLOGA Nova Gradiška
1:1
31.10.2015 14:30
MLADOST C Cernik
BATRINA Batrina
1:0
31.10.2015 14:30
OMLADINAC Gornja Vrba
POSAVINA Velika Kopanica
3:0
31.10.2015 14:30
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
10. kolo
25.10.2015 14:30
POSAVINA Velika Kopanica
MLADOST C Cernik
2:0
25.10.2015 14:30
SLOGA Nova Gradiška
SIKIREVCI Sikirevci
1:2
25.10.2015 14:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZVONIMIR Donja Vrba
1:2
25.10.2015 14:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Gornja Vrba
3:0
25.10.2015 14:30
BATRINA Batrina
SLAVONAC Nova Kapela
3:0
25.10.2015 14:30
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Bukovlje
0:1
25.10.2015 14:30
POSAVAC Ruščica
PODVINJE Podvinje
2:0
9. kolo
17.10.2015 16:00
SLAVONAC Bukovlje
POSAVAC Ruščica
4:2
18.10.2015 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
SVAČIĆ Stari Slatinik
5:0
18.10.2015 16:00
PODVINJE Podvinje
SLOGA Nova Gradiška
0:0
18.10.2015 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
BATRINA Batrina
2:2
18.10.2015 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
POSAVINA Velika Kopanica
5:1
18.10.2015 16:00
MLADOST C Cernik
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:2
18.10.2015 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
8. kolo
10.10.2015 16:00
SLOGA Nova Gradiška
SLAVONAC Bukovlje
1:1
10.10.2015 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
SIKIREVCI Sikirevci
0:0
11.10.2015 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
OMLADINAC Gornja Vrba
1:3
11.10.2015 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
MLADOST C Cernik
4:0
11.10.2015 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Nova Kapela
3:1
11.10.2015 16:00
BATRINA Batrina
PODVINJE Podvinje
4:0
11.10.2015 16:00
POSAVAC Ruščica
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
7. kolo
04.10.2015 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
SLOGA Nova Gradiška
2:2
03.10.2015 16:00
SLAVONAC Bukovlje
BATRINA Batrina
0:0
04.10.2015 16:00
PODVINJE Podvinje
POSAVINA Velika Kopanica
1:0
04.10.2015 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:0
04.10.2015 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
ZVONIMIR Donja Vrba
3:2
04.10.2015 16:00
MLADOST C Cernik
OMLADINAC Gornja Vrba
3:2
04.10.2015 16:00
POSAVAC Ruščica
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:1
6. kolo
27.09.2015 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
MLADOST C Cernik
4:1
27.09.2015 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
27.09.2015 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
2:1
27.09.2015 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
PODVINJE Podvinje
3:0
27.09.2015 16:00
BATRINA Batrina
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
26.09.2015 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLAVONAC Bukovlje
4:2
26.09.2015 16:00
SLOGA Nova Gradiška
POSAVAC Ruščica
5:0
5. kolo
19.09.2015 16:30
SLOGA Nova Gradiška
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
20.09.2015 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
MLADOST C Cernik
2:2
20.09.2015 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Gornja Vrba
2:2
20.09.2015 16:30
PODVINJE Podvinje
ZVONIMIR Donja Vrba
3:0
20.09.2015 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
POSAVINA Velika Kopanica
2:1
20.09.2015 16:30
POSAVAC Ruščica
BATRINA Batrina
1:1
19.09.2015 16:30
SLAVONAC Bukovlje
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:1
4. kolo
13.09.2015 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Nova Kapela
0:1
13.09.2015 16:30
MLADOST C Cernik
SIKIREVCI Sikirevci
4:2
13.09.2015 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
PODVINJE Podvinje
5:0
13.09.2015 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
1:0
13.09.2015 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZADRUGAR Oprisavci
0:0
13.09.2015 16:30
POSAVINA Velika Kopanica
POSAVAC Ruščica
1:0
13.09.2015 16:30
BATRINA Batrina
SLOGA Nova Gradiška
3:2
3. kolo
06.09.2015 17:00
BATRINA Batrina
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
05.09.2015 17:00
SLOGA Nova Gradiška
POSAVINA Velika Kopanica
1:1
06.09.2015 19:00
POSAVAC Ruščica
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:1
06.09.2015 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
ZVONIMIR Donja Vrba
3:1
05.09.2015 17:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC Gornja Vrba
2:1
06.09.2015 17:00
PODVINJE Podvinje
MLADOST C Cernik
1:1
06.09.2015 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Nova Kapela
1:1
2. kolo
30.08.2015 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SIKIREVCI Sikirevci
2:1
30.08.2015 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
PODVINJE Podvinje
1:0
30.08.2015 17:30
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Bukovlje
2:1
30.08.2015 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
3:3
30.08.2015 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
POSAVAC Ruščica
2:2
30.08.2015 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLOGA Nova Gradiška
2:1
29.08.2015 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
BATRINA Batrina
1:1
1. kolo
22.08.2015 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:0
23.08.2015 17:30
BATRINA Batrina
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
22.08.2015 17:30
SLOGA Nova Gradiška
ZVONIMIR Donja Vrba
4:2
23.08.2015 17:30
POSAVAC Ruščica
OMLADINAC Gornja Vrba
0:0
23.08.2015 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST C Cernik
0:0
22.08.2015 17:30
SLAVONAC Bukovlje
SLAVONAC Nova Kapela
0:1
23.08.2015 17:30
PODVINJE Podvinje
SIKIREVCI Sikirevci
3:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 BATRINA Batrina 55
2 SLOGA Nova Gradiška 51
3 SLAVONAC Nova Kapela 39
4 OMLADINAC Gornja Vrba 38
5 SLAVONAC Bukovlje 38
6 TOMISLAV Donji Andrijevci 37
7 MLADOST C Cernik 37
8 SIKIREVCI Sikirevci 36
9 POSAVINA Velika Kopanica 35
10 POSAVAC Ruščica 35
11 PODVINJE Podvinje 35
12 ZADRUGAR Oprisavci 34
13 ZVONIMIR Donja Vrba 31
14 SVAČIĆ Stari Slatinik 14