ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2.ŽNL - Istok -

26. kolo
29.05.2016 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
OMLADINAC St. Topolje
1:2
29.05.2016 17:30
DILJ Klokočevik
SLOGA V Vrpolje
4:0
29.05.2016 17:30
GUNDINCI Gundinci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:0
29.05.2016 17:30
GARDUN Garčin
MLADOST Č Čajkovci
0:2
29.05.2016 17:30
SLAVEN Trnjani
SAPCI Sapci
1:5
29.05.2016 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SLOGA J Jaruge
4:3
29.05.2016 17:30
RAKETA Beravci
SLAVONIJA Prnjavor
2:0
25. kolo
22.05.2016 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
PERKOVCI Stari Perkovci
3:2
22.05.2016 17:00
SLOGA J Jaruge
RAKETA Beravci
1:1
22.05.2016 17:00
SAPCI Sapci
MLADOST DB Donja Bebrina
0:3
22.05.2016 17:00
MLADOST Č Čajkovci
SLAVEN Trnjani
4:0
22.05.2016 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GARDUN Garčin
2:0
22.05.2016 17:00
SLOGA V Vrpolje
GUNDINCI Gundinci
0:2
22.05.2016 17:00
OMLADINAC St. Topolje
DILJ Klokočevik
0:3
24. kolo
15.05.2016 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
DILJ Klokočevik
3:2
15.05.2016 17:00
GUNDINCI Gundinci
OMLADINAC St. Topolje
6:2
15.05.2016 17:00
GARDUN Garčin
SLOGA V Vrpolje
5:4
15.05.2016 17:00
SLAVEN Trnjani
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:2
15.05.2016 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
MLADOST Č Čajkovci
3:0
15.05.2016 17:00
RAKETA Beravci
SAPCI Sapci
1:3
15.05.2016 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
SLOGA J Jaruge
1:1
23. kolo
08.05.2016 17:00
SLOGA J Jaruge
PERKOVCI Stari Perkovci
1:0
08.05.2016 17:00
SAPCI Sapci
SLAVONIJA Prnjavor
3:1
08.05.2016 17:00
MLADOST Č Čajkovci
RAKETA Beravci
3:0
08.05.2016 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST DB Donja Bebrina
4:2
08.05.2016 17:00
SLOGA V Vrpolje
SLAVEN Trnjani
0:3
08.05.2016 17:00
OMLADINAC St. Topolje
GARDUN Garčin
0:0
08.05.2016 17:00
DILJ Klokočevik
GUNDINCI Gundinci
2:1
22. kolo
30.04.2016 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GUNDINCI Gundinci
0:0
30.04.2016 17:00
GARDUN Garčin
DILJ Klokočevik
1:0
30.04.2016 17:00
SLAVEN Trnjani
OMLADINAC St. Topolje
4:0
30.04.2016 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLOGA V Vrpolje
0:3
30.04.2016 17:00
RAKETA Beravci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:1
30.04.2016 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST Č Čajkovci
1:0
30.04.2016 17:00
SLOGA J Jaruge
SAPCI Sapci
4:1
21. kolo
23.04.2016 16:30
SAPCI Sapci
PERKOVCI Stari Perkovci
0:1
23.04.2016 16:30
MLADOST Č Čajkovci
SLOGA J Jaruge
5:0
23.04.2016 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVONIJA Prnjavor
4:1
23.04.2016 16:30
SLOGA V Vrpolje
RAKETA Beravci
4:2
23.04.2016 16:30
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST DB Donja Bebrina
1:0
23.04.2016 16:30
DILJ Klokočevik
SLAVEN Trnjani
3:0
23.04.2016 16:30
GUNDINCI Gundinci
GARDUN Garčin
2:0
20. kolo
17.04.2016 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
3:0
17.04.2016 16:30
SLAVEN Trnjani
GUNDINCI Gundinci
0:5
17.04.2016 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
DILJ Klokočevik
1:1
17.04.2016 16:30
RAKETA Beravci
OMLADINAC St. Topolje
2:4
17.04.2016 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
SLOGA V Vrpolje
2:2
17.04.2016 16:30
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:2
17.04.2016 16:30
SAPCI Sapci
MLADOST Č Čajkovci
4:1
19. kolo
10.04.2016 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST Č Čajkovci
2:2
10.04.2016 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SAPCI Sapci
2:1
10.04.2016 16:30
SLOGA V Vrpolje
SLOGA J Jaruge
3:0
10.04.2016 16:30
OMLADINAC St. Topolje
SLAVONIJA Prnjavor
3:0
10.04.2016 16:30
DILJ Klokočevik
RAKETA Beravci
4:1
10.04.2016 16:30
GUNDINCI Gundinci
MLADOST DB Donja Bebrina
6:0
10.04.2016 16:30
GARDUN Garčin
SLAVEN Trnjani
1:0
18. kolo
02.04.2016 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVEN Trnjani
7:0
02.04.2016 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
GARDUN Garčin
0:0
02.04.2016 16:00
RAKETA Beravci
GUNDINCI Gundinci
0:4
02.04.2016 16:00
SLAVONIJA Prnjavor
DILJ Klokočevik
4:1
02.04.2016 16:00
SLOGA J Jaruge
OMLADINAC St. Topolje
0:2
02.04.2016 16:00
SAPCI Sapci
SLOGA V Vrpolje
1:1
02.04.2016 16:00
MLADOST Č Čajkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:2
17. kolo
27.03.2016 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PERKOVCI Stari Perkovci
2:3
27.03.2016 16:00
SLOGA V Vrpolje
MLADOST Č Čajkovci
0:7
27.03.2016 16:00
OMLADINAC St. Topolje
SAPCI Sapci
1:1
27.03.2016 16:00
DILJ Klokočevik
SLOGA J Jaruge
0:0
27.03.2016 16:00
GUNDINCI Gundinci
SLAVONIJA Prnjavor
4:1
27.03.2016 16:00
GARDUN Garčin
RAKETA Beravci
2:0
27.03.2016 16:00
SLAVEN Trnjani
MLADOST DB Donja Bebrina
1:2
16. kolo
20.03.2016 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
2:0
20.03.2016 15:00
RAKETA Beravci
SLAVEN Trnjani
0:0
20.03.2016 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
GARDUN Garčin
3:2
20.03.2016 15:00
SLOGA J Jaruge
GUNDINCI Gundinci
1:3
20.03.2016 15:00
SAPCI Sapci
DILJ Klokočevik
0:0
20.03.2016 15:00
MLADOST Č Čajkovci
OMLADINAC St. Topolje
1:3
20.03.2016 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA V Vrpolje
0:0
15. kolo
13.03.2016 15:00
SLOGA V Vrpolje
PERKOVCI Stari Perkovci
0:0
13.03.2016 15:00
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
5:2
13.03.2016 15:00
DILJ Klokočevik
MLADOST Č Čajkovci
3:4
13.03.2016 15:00
GUNDINCI Gundinci
SAPCI Sapci
3:0
13.03.2016 15:00
GARDUN Garčin
SLOGA J Jaruge
1:1
13.03.2016 15:00
SLAVEN Trnjani
SLAVONIJA Prnjavor
3:2
13.03.2016 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
RAKETA Beravci
2:2
14. kolo
06.03.2016 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
RAKETA Beravci
2:2
06.03.2016 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST DB Donja Bebrina
4:1
06.03.2016 15:00
SLOGA J Jaruge
SLAVEN Trnjani
4:1
06.03.2016 15:00
SAPCI Sapci
GARDUN Garčin
1:1
06.03.2016 15:00
MLADOST Č Čajkovci
GUNDINCI Gundinci
1:3
06.03.2016 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
DILJ Klokočevik
0:1
06.03.2016 15:00
SLOGA V Vrpolje
OMLADINAC St. Topolje
0:3
13. kolo
15.11.2015 17:39
OMLADINAC St. Topolje
PERKOVCI Stari Perkovci
2:1
15.11.2015 17:39
SLOGA V Vrpolje
DILJ Klokočevik
1:3
15.11.2015 17:39
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GUNDINCI Gundinci
0:2
15.11.2015 17:39
MLADOST Č Čajkovci
GARDUN Garčin
2:2
15.11.2015 17:39
SAPCI Sapci
SLAVEN Trnjani
2:3
15.11.2015 17:39
SLOGA J Jaruge
MLADOST DB Donja Bebrina
2:1
15.11.2015 17:39
SLAVONIJA Prnjavor
RAKETA Beravci
1:2
12. kolo
08.11.2015 17:24
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONIJA Prnjavor
7:0
08.11.2015 17:24
RAKETA Beravci
SLOGA J Jaruge
2:0
08.11.2015 17:24
MLADOST DB Donja Bebrina
SAPCI Sapci
2:3
08.11.2015 17:24
SLAVEN Trnjani
MLADOST Č Čajkovci
4:1
08.11.2015 17:24
GARDUN Garčin
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
5:2
08.11.2015 17:24
GUNDINCI Gundinci
SLOGA V Vrpolje
2:0
08.11.2015 17:24
DILJ Klokočevik
OMLADINAC St. Topolje
2:3
11. kolo
01.11.2015 17:12
DILJ Klokočevik
PERKOVCI Stari Perkovci
4:1
01.11.2015 17:12
OMLADINAC St. Topolje
GUNDINCI Gundinci
2:1
01.11.2015 17:12
SLOGA V Vrpolje
GARDUN Garčin
0:2
01.11.2015 17:12
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVEN Trnjani
2:0
01.11.2015 17:12
MLADOST Č Čajkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
01.11.2015 17:12
SAPCI Sapci
RAKETA Beravci
2:2
01.11.2015 17:12
SLOGA J Jaruge
SLAVONIJA Prnjavor
1:1
10. kolo
25.10.2015 16:53
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA J Jaruge
3:0
25.10.2015 16:53
SLAVONIJA Prnjavor
SAPCI Sapci
0:1
25.10.2015 16:53
RAKETA Beravci
MLADOST Č Čajkovci
3:2
25.10.2015 16:53
MLADOST DB Donja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:0
25.10.2015 16:53
SLAVEN Trnjani
SLOGA V Vrpolje
3:2
25.10.2015 16:53
GARDUN Garčin
OMLADINAC St. Topolje
1:1
25.10.2015 16:53
GUNDINCI Gundinci
DILJ Klokočevik
2:1
9. kolo
18.10.2015 19:44
GUNDINCI Gundinci
PERKOVCI Stari Perkovci
4:1
18.10.2015 19:44
DILJ Klokočevik
GARDUN Garčin
3:0
18.10.2015 19:44
OMLADINAC St. Topolje
SLAVEN Trnjani
3:2
18.10.2015 19:44
SLOGA V Vrpolje
MLADOST DB Donja Bebrina
2:1
18.10.2015 19:44
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
RAKETA Beravci
1:3
18.10.2015 19:44
MLADOST Č Čajkovci
SLAVONIJA Prnjavor
4:1
18.10.2015 19:44
SAPCI Sapci
SLOGA J Jaruge
1:1
8. kolo
11.10.2015 18:36
PERKOVCI Stari Perkovci
SAPCI Sapci
2:0
11.10.2015 18:36
SLOGA J Jaruge
MLADOST Č Čajkovci
4:2
11.10.2015 18:36
SLAVONIJA Prnjavor
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:3
11.10.2015 18:36
RAKETA Beravci
SLOGA V Vrpolje
3:1
11.10.2015 18:36
MLADOST DB Donja Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
2:2
11.10.2015 18:36
SLAVEN Trnjani
DILJ Klokočevik
0:0
11.10.2015 18:36
GARDUN Garčin
GUNDINCI Gundinci
1:3
7. kolo
04.10.2015 18:16
GARDUN Garčin
PERKOVCI Stari Perkovci
2:1
04.10.2015 18:16
GUNDINCI Gundinci
SLAVEN Trnjani
4:2
04.10.2015 18:16
DILJ Klokočevik
MLADOST DB Donja Bebrina
2:1
04.10.2015 18:16
OMLADINAC St. Topolje
RAKETA Beravci
1:4
04.10.2015 18:16
SLOGA V Vrpolje
SLAVONIJA Prnjavor
3:0
04.10.2015 18:16
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA J Jaruge
2:0
04.10.2015 18:16
MLADOST Č Čajkovci
SAPCI Sapci
1:2
6. kolo
27.09.2015 19:40
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST Č Čajkovci
4:1
27.09.2015 19:40
SAPCI Sapci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:0
27.09.2015 19:40
SLOGA J Jaruge
SLOGA V Vrpolje
3:0
27.09.2015 19:40
SLAVONIJA Prnjavor
OMLADINAC St. Topolje
2:0
27.09.2015 19:40
RAKETA Beravci
DILJ Klokočevik
6:0
27.09.2015 19:40
MLADOST DB Donja Bebrina
GUNDINCI Gundinci
1:1
27.09.2015 19:40
SLAVEN Trnjani
GARDUN Garčin
2:0
5. kolo
20.09.2015 16:30
SLAVEN Trnjani
PERKOVCI Stari Perkovci
9:1
20.09.2015 16:30
GARDUN Garčin
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
20.09.2015 16:30
GUNDINCI Gundinci
RAKETA Beravci
2:1
20.09.2015 16:30
DILJ Klokočevik
SLAVONIJA Prnjavor
1:3
20.09.2015 16:30
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA J Jaruge
6:1
20.09.2015 16:30
SLOGA V Vrpolje
SAPCI Sapci
0:2
20.09.2015 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST Č Čajkovci
6:2
4. kolo
13.09.2015 16:29
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
13.09.2015 16:29
MLADOST Č Čajkovci
SLOGA V Vrpolje
3:2
13.09.2015 16:29
SAPCI Sapci
OMLADINAC St. Topolje
2:1
13.09.2015 16:29
SLOGA J Jaruge
DILJ Klokočevik
2:0
13.09.2015 16:29
SLAVONIJA Prnjavor
GUNDINCI Gundinci
2:3
13.09.2015 16:29
RAKETA Beravci
GARDUN Garčin
4:0
13.09.2015 16:29
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVEN Trnjani
1:1
3. kolo
06.09.2015 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
PERKOVCI Stari Perkovci
5:1
06.09.2015 17:00
SLAVEN Trnjani
RAKETA Beravci
3:6
06.09.2015 17:00
GARDUN Garčin
SLAVONIJA Prnjavor
0:2
06.09.2015 17:00
GUNDINCI Gundinci
SLOGA J Jaruge
4:0
06.09.2015 17:00
DILJ Klokočevik
SAPCI Sapci
2:5
06.09.2015 17:00
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST Č Čajkovci
1:1
06.09.2015 17:00
SLOGA V Vrpolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:4
2. kolo
30.08.2015 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA V Vrpolje
2:3
30.08.2015 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
OMLADINAC St. Topolje
3:1
30.08.2015 17:30
MLADOST Č Čajkovci
DILJ Klokočevik
0:2
30.08.2015 17:30
SAPCI Sapci
GUNDINCI Gundinci
0:6
30.08.2015 17:30
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
2:0
30.08.2015 17:30
SLAVONIJA Prnjavor
SLAVEN Trnjani
3:2
30.08.2015 17:30
RAKETA Beravci
MLADOST DB Donja Bebrina
4:1
1. kolo
23.08.2015 17:30
RAKETA Beravci
PERKOVCI Stari Perkovci
3:1
23.08.2015 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVONIJA Prnjavor
2:0
23.08.2015 17:30
SLAVEN Trnjani
SLOGA J Jaruge
3:3
23.08.2015 17:30
GARDUN Garčin
SAPCI Sapci
3:0
23.08.2015 17:30
GUNDINCI Gundinci
MLADOST Č Čajkovci
5:1
23.08.2015 17:30
DILJ Klokočevik
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:3
23.08.2015 17:30
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA V Vrpolje
3:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 GUNDINCI Gundinci 68
2 OMLADINAC St. Topolje 47
3 RAKETA Beravci 44
4 SAPCI Sapci 39
5 DILJ Klokočevik 38
6 PERKOVCI Stari Perkovci 37
7 GRANIČAR SŠ Sl. Šamac 34
8 MLADOST Č Čajkovci 33
9 GARDUN Garčin 33
10 SLOGA J Jaruge 31
11 SLAVONIJA Prnjavor 30
12 SLAVEN Trnjani 29
13 MLADOST DB Donja Bebrina 24
14 SLOGA V Vrpolje 23