ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

3.ŽNL - Centar -

22. kolo
29.05.2016 17:30
OMLADINAC Ciglenik
ASK Gornji Andrijevci
1:0
29.05.2016 17:30
MLADOST JM Jakačina Mala
BRATSTVO Vranovci
3:6
29.05.2016 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
POSAVAC Kaniža
3:0
29.05.2016 17:30
MLADOST 1977 Banovci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:0
29.05.2016 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
VATROGASAC Grižići
0:5
21. kolo
22.05.2016 17:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST JM Jakačina Mala
4:1
22.05.2016 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ŠOKADIJA Šumeće
3:3
22.05.2016 17:00
POSAVAC Kaniža
MLADOST 1977 Banovci
1:1
22.05.2016 17:00
ASK Gornji Andrijevci
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1:9
22.05.2016 17:00
BONK Bebrina
OMLADINAC Ciglenik
5:2
20. kolo
15.05.2016 17:00
OMLADINAC Ciglenik
BRATSTVO Vranovci
2:9
15.05.2016 17:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
BONK Bebrina
4:0
15.05.2016 17:00
MLADOST 1977 Banovci
ASK Gornji Andrijevci
5:1
15.05.2016 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
12:1
15.05.2016 17:00
VATROGASAC Grižići
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:1
19. kolo
08.05.2016 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MLADOST JM Jakačina Mala
5:1
08.05.2016 17:00
POSAVAC Kaniža
VATROGASAC Grižići
1:3
08.05.2016 17:00
ASK Gornji Andrijevci
ŠOKADIJA Šumeće
0:8
08.05.2016 17:00
BONK Bebrina
MLADOST 1977 Banovci
4:1
08.05.2016 17:00
BRATSTVO Vranovci
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1:2
18. kolo
01.05.2016 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
OMLADINAC Ciglenik
2:0
01.05.2016 17:00
MLADOST 1977 Banovci
BRATSTVO Vranovci
3:4
01.05.2016 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
BONK Bebrina
1:3
01.05.2016 17:00
VATROGASAC Grižići
ASK Gornji Andrijevci
10:1
01.05.2016 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
POSAVAC Kaniža
3:2
17. kolo
24.04.2016 16:30
POSAVAC Kaniža
MLADOST JM Jakačina Mala
3:1
24.04.2016 16:30
ASK Gornji Andrijevci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:5
24.04.2016 16:30
BONK Bebrina
VATROGASAC Grižići
6:4
24.04.2016 16:30
BRATSTVO Vranovci
ŠOKADIJA Šumeće
1:4
24.04.2016 16:30
OMLADINAC Ciglenik
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0:6
16. kolo
16.04.2016 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0:2
16.04.2016 16:30
MLADOST 1977 Banovci
OMLADINAC Ciglenik
4:1
16.04.2016 16:30
VATROGASAC Grižići
BRATSTVO Vranovci
3:1
16.04.2016 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BONK Bebrina
1:5
16.04.2016 16:30
POSAVAC Kaniža
ASK Gornji Andrijevci
5:0
15. kolo
09.04.2016 16:30
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST JM Jakačina Mala
1:3
09.04.2016 16:30
BONK Bebrina
POSAVAC Kaniža
4:3
09.04.2016 16:30
BRATSTVO Vranovci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
7:1
09.04.2016 16:30
OMLADINAC Ciglenik
ŠOKADIJA Šumeće
0:1
09.04.2016 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
MLADOST 1977 Banovci
5:0
14. kolo
03.04.2016 16:00
MLADOST JM Jakačina Mala
MLADOST 1977 Banovci
4:1
03.04.2016 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
0:1
03.04.2016 16:00
VATROGASAC Grižići
OMLADINAC Ciglenik
2:0
03.04.2016 16:00
POSAVAC Kaniža
BRATSTVO Vranovci
0:2
03.04.2016 16:00
ASK Gornji Andrijevci
BONK Bebrina
1:6
13. kolo
27.03.2016 16:00
BONK Bebrina
MLADOST JM Jakačina Mala
3:1
27.03.2016 16:00
BRATSTVO Vranovci
ASK Gornji Andrijevci
2:0
27.03.2016 16:00
OMLADINAC Ciglenik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:4
27.03.2016 16:00
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
VATROGASAC Grižići
4:1
27.03.2016 16:00
MLADOST 1977 Banovci
ŠOKADIJA Šumeće
0:1
12. kolo
19.03.2016 15:00
MLADOST JM Jakačina Mala
ŠOKADIJA Šumeće
0:0
19.03.2016 15:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST 1977 Banovci
2:0
19.03.2016 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1:1
19.03.2016 15:00
POSAVAC Kaniža
OMLADINAC Ciglenik
0:0
19.03.2016 15:00
BONK Bebrina
BRATSTVO Vranovci
3:0
11. kolo
08.11.2015 17:28
BRATSTVO Vranovci
MLADOST JM Jakačina Mala
4:2
08.11.2015 17:28
ASK Gornji Andrijevci
OMLADINAC Ciglenik
4:1
08.11.2015 17:28
POSAVAC Kaniža
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:3
08.11.2015 17:28
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MLADOST 1977 Banovci
4:2
08.11.2015 17:28
VATROGASAC Grižići
ŠOKADIJA Šumeće
1:2
10. kolo
01.11.2015 17:23
MLADOST JM Jakačina Mala
VATROGASAC Grižići
3:4
01.11.2015 17:23
ŠOKADIJA Šumeće
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:1
01.11.2015 17:23
MLADOST 1977 Banovci
POSAVAC Kaniža
3:3
01.11.2015 17:23
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
ASK Gornji Andrijevci
4:2
01.11.2015 17:23
OMLADINAC Ciglenik
BONK Bebrina
2:4
9. kolo
25.10.2015 16:57
BRATSTVO Vranovci
OMLADINAC Ciglenik
5:0
25.10.2015 16:57
BONK Bebrina
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
3:3
25.10.2015 16:57
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST 1977 Banovci
1:2
25.10.2015 16:57
POSAVAC Kaniža
ŠOKADIJA Šumeće
0:1
25.10.2015 16:57
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
VATROGASAC Grižići
1:1
8. kolo
18.10.2015 19:54
MLADOST JM Jakačina Mala
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:2
18.10.2015 19:54
VATROGASAC Grižići
POSAVAC Kaniža
6:1
18.10.2015 19:54
ŠOKADIJA Šumeće
ASK Gornji Andrijevci
4:0
18.10.2015 19:54
MLADOST 1977 Banovci
BONK Bebrina
1:2
18.10.2015 19:54
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
BRATSTVO Vranovci
2:1
7. kolo
11.10.2015 18:39
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST JM Jakačina Mala
1:2
11.10.2015 18:39
BRATSTVO Vranovci
MLADOST 1977 Banovci
2:1
11.10.2015 18:39
BONK Bebrina
ŠOKADIJA Šumeće
2:1
11.10.2015 18:39
ASK Gornji Andrijevci
VATROGASAC Grižići
1:2
11.10.2015 18:39
POSAVAC Kaniža
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:3
6. kolo
04.10.2015 18:22
MLADOST JM Jakačina Mala
POSAVAC Kaniža
5:3
04.10.2015 18:22
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ASK Gornji Andrijevci
6:1
04.10.2015 18:22
VATROGASAC Grižići
BONK Bebrina
3:1
04.10.2015 18:22
ŠOKADIJA Šumeće
BRATSTVO Vranovci
3:0
04.10.2015 18:22
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC Ciglenik
5:3
5. kolo
27.09.2015 19:44
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
MLADOST JM Jakačina Mala
0:0
27.09.2015 19:44
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST 1977 Banovci
3:2
27.09.2015 19:44
BRATSTVO Vranovci
VATROGASAC Grižići
3:0
27.09.2015 19:44
BONK Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:3
27.09.2015 19:44
ASK Gornji Andrijevci
POSAVAC Kaniža
1:3
4. kolo
20.09.2015 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
ASK Gornji Andrijevci
2:0
20.09.2015 16:30
POSAVAC Kaniža
BONK Bebrina
1:3
20.09.2015 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BRATSTVO Vranovci
1:1
20.09.2015 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
OMLADINAC Ciglenik
5:0
20.09.2015 16:30
MLADOST 1977 Banovci
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1:2
3. kolo
13.09.2015 16:30
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST JM Jakačina Mala
1:3
13.09.2015 16:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
ŠOKADIJA Šumeće
1:0
13.09.2015 16:30
OMLADINAC Ciglenik
VATROGASAC Grižići
1:5
13.09.2015 16:30
BRATSTVO Vranovci
POSAVAC Kaniža
2:0
13.09.2015 16:30
BONK Bebrina
ASK Gornji Andrijevci
12:1
2. kolo
06.09.2015 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
BONK Bebrina
1:6
06.09.2015 17:00
ASK Gornji Andrijevci
BRATSTVO Vranovci
0:3
06.09.2015 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
OMLADINAC Ciglenik
6:0
06.09.2015 17:00
VATROGASAC Grižići
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
1:2
06.09.2015 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST 1977 Banovci
2:0
1. kolo
30.08.2015 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST JM Jakačina Mala
3:1
30.08.2015 17:30
MLADOST 1977 Banovci
VATROGASAC Grižići
1:2
29.08.2015 17:30
BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:0
30.08.2015 17:30
OMLADINAC Ciglenik
POSAVAC Kaniža
2:2
30.08.2015 17:30
BRATSTVO Vranovci
BONK Bebrina
1:5
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod 52
2 BONK Bebrina 50
3 VATROGASAC Grižići 43
4 ŠOKADIJA Šumeće 41
5 BRATSTVO Vranovci 37
6 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 28
7 MLADOST JM Jakačina Mala 24
8 POSAVAC Kaniža 15
9 MLADOST 1977 Banovci 14
10 OMLADINAC Ciglenik 8
11 ASK Gornji Andrijevci 3