ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

MŽNL - Regionalna liga - 2015/2016

13. kolo
07.11.2015 14:30
NAŠK Našice
ŠOKADIJA Babina Greda
2:1
07.11.2015 14:30
ČEPIN Čepin
HAJDUK Pakrac
3:1
07.11.2015 14:30
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
BEDEM Ivankovo
1:3
07.11.2015 14:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ZRINSKI Jurjevac
4:0
07.11.2015 14:30
BOBOTA-AGRAR Bobota
GRANIČAR Županja
2:1
07.11.2015 14:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
VIHOR Jelisavac
0:0
07.11.2015 14:30
METALAC Osijek
DARDA Darda
1:2
07.11.2015 14:30
JADRAN Gunja
GRANIČAR Brodski Varoš
2:0
12. kolo
31.10.2015 14:30
GRANIČAR Brodski Varoš
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
2:1
31.10.2015 14:30
DARDA Darda
JADRAN Gunja
3:0
31.10.2015 14:30
BEDEM Ivankovo
NAŠK Našice
2:0
31.10.2015 14:30
GRANIČAR Županja
METALAC Osijek
2:0
31.10.2015 14:30
ZRINSKI Jurjevac
VUTEKS-SLOGA Vukovar
3:0
31.10.2015 14:30
VIHOR Jelisavac
BOBOTA-AGRAR Bobota
1:0
31.10.2015 14:30
HAJDUK Pakrac
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:0
31.10.2015 14:30
ŠOKADIJA Babina Greda
ČEPIN Čepin
1:1
11. kolo
24.10.2015 15:30
ČEPIN Čepin
BEDEM Ivankovo
2:1
24.10.2015 15:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ŠOKADIJA Babina Greda
5:0
24.10.2015 15:30
NAŠK Našice
GRANIČAR Brodski Varoš
3:0
24.10.2015 15:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
HAJDUK Pakrac
0:0
24.10.2015 15:30
METALAC Osijek
BOBOTA-AGRAR Bobota
2:6
24.10.2015 15:30
ZRINSKI Jurjevac
VIHOR Jelisavac
2:1
24.10.2015 15:30
JADRAN Gunja
GRANIČAR Županja
0:0
24.10.2015 15:30
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
DARDA Darda
0:1
10. kolo
17.10.2015 17:00
DARDA Darda
NAŠK Našice
1:1
17.10.2015 17:00
GRANIČAR Županja
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
2:1
17.10.2015 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ČEPIN Čepin
0:0
17.10.2015 17:00
BOBOTA-AGRAR Bobota
JADRAN Gunja
5:1
17.10.2015 17:00
HAJDUK Pakrac
ZRINSKI Jurjevac
2:1
17.10.2015 17:00
VIHOR Jelisavac
METALAC Osijek
4:1
17.10.2015 17:00
ŠOKADIJA Babina Greda
VUTEKS-SLOGA Vukovar
4:1
17.10.2015 17:00
BEDEM Ivankovo
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:0
9. kolo
11.10.2015 16:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
0:2
11.10.2015 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
BEDEM Ivankovo
1:2
11.10.2015 16:30
ČEPIN Čepin
DARDA Darda
2:0
11.10.2015 16:30
ZRINSKI Jurjevac
ŠOKADIJA Babina Greda
1:2
11.10.2015 16:30
JADRAN Gunja
METALAC Osijek
2:0
11.10.2015 16:30
HAJDUK Pakrac
VIHOR Jelisavac
0:1
11.10.2015 16:30
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
BOBOTA-AGRAR Bobota
3:2
11.10.2015 16:30
NAŠK Našice
GRANIČAR Županja
1:0
8. kolo
04.10.2015 06:30
GRANIČAR Županja
ČEPIN Čepin
1:3
04.10.2015 06:30
BOBOTA-AGRAR Bobota
NAŠK Našice
4:1
04.10.2015 06:30
DARDA Darda
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:1
04.10.2015 06:30
METALAC Osijek
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
0:6
04.10.2015 06:30
ŠOKADIJA Babina Greda
HAJDUK Pakrac
4:1
04.10.2015 06:30
VIHOR Jelisavac
JADRAN Gunja
2:0
04.10.2015 06:30
BEDEM Ivankovo
ZRINSKI Jurjevac
2:1
04.10.2015 06:30
GRANIČAR Brodski Varoš
VUTEKS-SLOGA Vukovar
4:0
7. kolo
27.09.2015 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
DARDA Darda
2:0
27.09.2015 16:30
ZRINSKI Jurjevac
GRANIČAR Brodski Varoš
2:0
27.09.2015 16:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR Županja
2:1
27.09.2015 16:30
HAJDUK Pakrac
BEDEM Ivankovo
3:4
27.09.2015 16:30
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
JADRAN Gunja
4:1
27.09.2015 16:30
ŠOKADIJA Babina Greda
VIHOR Jelisavac
1:1
27.09.2015 16:30
NAŠK Našice
METALAC Osijek
9:1
27.09.2015 16:30
ČEPIN Čepin
BOBOTA-AGRAR Bobota
2:1
6. kolo
20.09.2015 16:30
BOBOTA-AGRAR Bobota
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:0
20.09.2015 16:30
METALAC Osijek
ČEPIN Čepin
1:3
20.09.2015 16:30
GRANIČAR Županja
VUTEKS-SLOGA Vukovar
2:1
20.09.2015 16:30
JADRAN Gunja
NAŠK Našice
1:0
20.09.2015 16:30
BEDEM Ivankovo
ŠOKADIJA Babina Greda
5:2
20.09.2015 16:30
VIHOR Jelisavac
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
1:0
20.09.2015 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
HAJDUK Pakrac
1:0
20.09.2015 16:30
DARDA Darda
ZRINSKI Jurjevac
0:1
5. kolo
13.09.2015 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
BOBOTA-AGRAR Bobota
0:1
13.09.2015 16:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
METALAC Osijek
6:0
13.09.2015 16:30
ZRINSKI Jurjevac
GRANIČAR Županja
4:1
13.09.2015 16:30
ČEPIN Čepin
JADRAN Gunja
4:0
13.09.2015 16:30
BEDEM Ivankovo
VIHOR Jelisavac
5:0
13.09.2015 16:30
NAŠK Našice
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
1:0
13.09.2015 16:30
ŠOKADIJA Babina Greda
GRANIČAR Brodski Varoš
3:0
13.09.2015 16:30
HAJDUK Pakrac
DARDA Darda
1:2
4. kolo
09.09.2015 16:30
METALAC Osijek
VUTEKS-SLOGA Vukovar
3:2
09.09.2015 16:30
JADRAN Gunja
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
4:5
09.09.2015 16:30
BOBOTA-AGRAR Bobota
ZRINSKI Jurjevac
1:1
09.09.2015 16:30
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
ČEPIN Čepin
1:3
09.09.2015 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
BEDEM Ivankovo
1:0
09.09.2015 16:30
VIHOR Jelisavac
NAŠK Našice
3:0
09.09.2015 16:30
DARDA Darda
ŠOKADIJA Babina Greda
0:0
09.09.2015 16:30
GRANIČAR Županja
HAJDUK Pakrac
3:1
3. kolo
08.09.2015 09:02
HAJDUK Pakrac
BOBOTA-AGRAR Bobota
2:1
08.09.2015 09:02
ŠOKADIJA Babina Greda
GRANIČAR Županja
2:0
08.09.2015 09:02
ZRINSKI Jurjevac
METALAC Osijek
2:0
08.09.2015 09:02
BEDEM Ivankovo
DARDA Darda
1:1
08.09.2015 09:02
ČEPIN Čepin
NAŠK Našice
3:1
08.09.2015 09:02
GRANIČAR Brodski Varoš
VIHOR Jelisavac
1:1
08.09.2015 09:02
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
3:0
08.09.2015 09:02
VUTEKS-SLOGA Vukovar
JADRAN Gunja
2:0
2. kolo
30.08.2015 17:30
JADRAN Gunja
ZRINSKI Jurjevac
1:7
30.08.2015 17:30
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
VUTEKS-SLOGA Vukovar
4:1
30.08.2015 17:30
METALAC Osijek
HAJDUK Pakrac
2:3
30.08.2015 17:30
NAŠK Našice
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
30.08.2015 17:30
DARDA Darda
GRANIČAR Brodski Varoš
2:2
30.08.2015 17:30
VIHOR Jelisavac
ČEPIN Čepin
0:0
30.08.2015 17:30
GRANIČAR Županja
BEDEM Ivankovo
1:4
30.08.2015 17:30
BOBOTA-AGRAR Bobota
ŠOKADIJA Babina Greda
1:1
1. kolo
22.08.2015 17:30
ŠOKADIJA Babina Greda
METALAC Osijek
1:0
22.08.2015 17:30
BEDEM Ivankovo
BOBOTA-AGRAR Bobota
3:1
22.08.2015 17:30
HAJDUK Pakrac
JADRAN Gunja
6:0
22.08.2015 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
GRANIČAR Županja
1:0
22.08.2015 17:30
ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ČEPIN Čepin
2:1
22.08.2015 17:30
DARDA Darda
VIHOR Jelisavac
1:0
22.08.2015 17:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
NAŠK Našice
0:1
22.08.2015 17:30
ZRINSKI Jurjevac
GRAFIČAR-VODOVOD Osijek
2:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 BEDEM Ivankovo 31
2 ČEPIN Čepin 30
3 ZRINSKI Jurjevac 25
4 ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 22
5 NAŠK Našice 22
6 ŠOKADIJA Babina Greda 22
7 DARDA Darda 22
8 VIHOR Jelisavac 22
9 GRANIČAR Brodski Varoš 21
10 BOBOTA-AGRAR Bobota 20
11 HAJDUK Pakrac 14
12 GRANIČAR Županja 13
13 GRAFIČAR-VODOVOD Osijek 12
14 JADRAN Gunja 10
15 VUTEKS-SLOGA Vukovar 8
16 METALAC Osijek 3