ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

1. ŽNL - 2016/2017

26. kolo
04.06.2017 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
PODVINJE Podvinje
11:0
04.06.2017 17:30
MLADOST Sibinj
MLADOST C Cernik
4:0
04.06.2017 17:30
GUNDINCI Gundinci
BATRINA Batrina
3:1
04.06.2017 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
POSAVAC Ruščica
4:0
04.06.2017 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:0
04.06.2017 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
SLAVONAC Bukovlje
1:5
25. kolo
28.05.2017 17:30
SLAVONAC Bukovlje
ZVONIMIR Donja Vrba
4:1
28.05.2017 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
28.05.2017 17:30
POSAVAC Ruščica
OMLADINAC Gornja Vrba
0:1
28.05.2017 17:30
BATRINA Batrina
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
28.05.2017 17:30
MLADOST C Cernik
GUNDINCI Gundinci
5:2
28.05.2017 17:30
PODVINJE Podvinje
MLADOST Sibinj
1:7
24. kolo
21.05.2017 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST Sibinj
4:1
21.05.2017 17:00
GUNDINCI Gundinci
PODVINJE Podvinje
6:0
21.05.2017 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST C Cernik
5:1
21.05.2017 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
BATRINA Batrina
6:1
21.05.2017 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
POSAVAC Ruščica
5:0
21.05.2017 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
23. kolo
14.05.2017 17:00
SLAVONAC Bukovlje
SIKIREVCI Sikirevci
3:1
14.05.2017 17:00
POSAVAC Ruščica
ZVONIMIR Donja Vrba
0:1
14.05.2017 17:00
BATRINA Batrina
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
14.05.2017 17:00
MLADOST C Cernik
OMLADINAC Gornja Vrba
1:1
14.05.2017 17:00
PODVINJE Podvinje
ZADRUGAR Oprisavci
1:6
14.05.2017 17:00
MLADOST Sibinj
GUNDINCI Gundinci
0:0
22. kolo
06.05.2017 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
GUNDINCI Gundinci
3:2
06.05.2017 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST Sibinj
3:2
06.05.2017 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
PODVINJE Podvinje
3:0
06.05.2017 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
MLADOST C Cernik
1:2
06.05.2017 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
BATRINA Batrina
5:1
06.05.2017 17:00
SLAVONAC Bukovlje
TOMISLAV Donji Andrijevci
4:2
21. kolo
30.04.2017 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SIKIREVCI Sikirevci
1:1
30.04.2017 17:00
POSAVAC Ruščica
SLAVONAC Bukovlje
1:4
30.04.2017 17:00
MLADOST C Cernik
ZVONIMIR Donja Vrba
3:0
30.04.2017 17:00
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC Nova Kapela
0:5
30.04.2017 17:00
MLADOST Sibinj
OMLADINAC Gornja Vrba
2:2
30.04.2017 17:00
GUNDINCI Gundinci
ZADRUGAR Oprisavci
1:2
20. kolo
23.04.2017 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
ZADRUGAR Oprisavci
2:0
23.04.2017 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
GUNDINCI Gundinci
0:1
23.04.2017 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
MLADOST Sibinj
4:1
23.04.2017 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
PODVINJE Podvinje
4:0
23.04.2017 17:00
SLAVONAC Bukovlje
BATRINA Batrina
3:2
23.04.2017 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
POSAVAC Ruščica
2:0
19. kolo
15.04.2017 16:30
POSAVAC Ruščica
SIKIREVCI Sikirevci
0:4
15.04.2017 16:30
BATRINA Batrina
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:0
15.04.2017 16:30
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Bukovlje
4:2
15.04.2017 16:30
MLADOST Sibinj
ZVONIMIR Donja Vrba
0:0
15.04.2017 16:30
GUNDINCI Gundinci
SLAVONAC Nova Kapela
4:1
15.04.2017 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Gornja Vrba
0:1
18. kolo
09.04.2017 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Gornja Vrba
1:3
09.04.2017 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
09.04.2017 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
GUNDINCI Gundinci
1:1
09.04.2017 16:30
SLAVONAC Bukovlje
PODVINJE Podvinje
5:0
09.04.2017 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST C Cernik
4:1
09.04.2017 16:30
POSAVAC Ruščica
BATRINA Batrina
1:2
17. kolo
02.04.2017 16:30
BATRINA Batrina
SIKIREVCI Sikirevci
0:2
02.04.2017 16:30
MLADOST C Cernik
POSAVAC Ruščica
6:0
02.04.2017 16:30
PODVINJE Podvinje
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:8
02.04.2017 16:30
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Bukovlje
1:0
02.04.2017 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
ZVONIMIR Donja Vrba
4:0
02.04.2017 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
1:0
16. kolo
26.03.2017 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
26.03.2017 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC Gornja Vrba
3:3
26.03.2017 16:30
SLAVONAC Bukovlje
GUNDINCI Gundinci
8:1
26.03.2017 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST Sibinj
2:2
26.03.2017 16:30
POSAVAC Ruščica
PODVINJE Podvinje
2:0
26.03.2017 16:30
BATRINA Batrina
MLADOST C Cernik
0:1
15. kolo
19.03.2017 15:00
PODVINJE Podvinje
BATRINA Batrina
0:2
19.03.2017 15:00
MLADOST C Cernik
SIKIREVCI Sikirevci
0:0
19.03.2017 15:00
MLADOST Sibinj
POSAVAC Ruščica
0:3
19.03.2017 15:00
GUNDINCI Gundinci
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:1
19.03.2017 15:00
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Bukovlje
3:0
19.03.2017 15:00
SLAVONAC Nova Kapela
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
14. kolo
12.03.2017 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
ZVONIMIR Donja Vrba
2:1
12.03.2017 15:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC Gornja Vrba
0:0
12.03.2017 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZADRUGAR Oprisavci
2:0
12.03.2017 15:00
POSAVAC Ruščica
GUNDINCI Gundinci
1:3
12.03.2017 15:00
BATRINA Batrina
MLADOST Sibinj
3:1
12.03.2017 15:00
MLADOST C Cernik
PODVINJE Podvinje
4:0
13. kolo
13.11.2016 14:00
PODVINJE Podvinje
SIKIREVCI Sikirevci
1:7
13.11.2016 14:00
MLADOST C Cernik
MLADOST Sibinj
0:1
13.11.2016 14:00
BATRINA Batrina
GUNDINCI Gundinci
6:3
13.11.2016 14:00
POSAVAC Ruščica
ZADRUGAR Oprisavci
0:0
13.11.2016 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Gornja Vrba
4:3
13.11.2016 14:00
SLAVONAC Bukovlje
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
13.11.2016 14:00
POSAVINA Velika Kopanica
ZVONIMIR Donja Vrba
:
12. kolo
06.11.2016 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
POSAVINA Velika Kopanica
:
06.11.2016 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
0:2
06.11.2016 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
06.11.2016 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
POSAVAC Ruščica
4:0
06.11.2016 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
BATRINA Batrina
2:1
06.11.2016 14:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST C Cernik
2:3
06.11.2016 14:00
MLADOST Sibinj
PODVINJE Podvinje
3:1
11. kolo
29.10.2016 15:00
MLADOST Sibinj
SIKIREVCI Sikirevci
0:2
29.10.2016 15:00
PODVINJE Podvinje
GUNDINCI Gundinci
2:1
29.10.2016 15:00
MLADOST C Cernik
ZADRUGAR Oprisavci
2:2
29.10.2016 15:00
BATRINA Batrina
OMLADINAC Gornja Vrba
2:0
29.10.2016 15:00
POSAVAC Ruščica
SLAVONAC Nova Kapela
1:4
29.10.2016 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZVONIMIR Donja Vrba
1:0
29.10.2016 15:00
SLAVONAC Bukovlje
POSAVINA Velika Kopanica
:
10. kolo
23.10.2016 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Bukovlje
3:3
23.10.2016 15:00
POSAVINA Velika Kopanica
TOMISLAV Donji Andrijevci
:
23.10.2016 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
POSAVAC Ruščica
2:0
23.10.2016 15:00
SLAVONAC Nova Kapela
BATRINA Batrina
3:1
23.10.2016 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST C Cernik
0:0
23.10.2016 15:00
ZADRUGAR Oprisavci
PODVINJE Podvinje
3:0
23.10.2016 15:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST Sibinj
1:1
9. kolo
16.10.2016 15:30
GUNDINCI Gundinci
SIKIREVCI Sikirevci
0:3
16.10.2016 15:30
MLADOST Sibinj
ZADRUGAR Oprisavci
0:1
16.10.2016 15:30
PODVINJE Podvinje
OMLADINAC Gornja Vrba
0:2
16.10.2016 15:30
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Nova Kapela
4:0
16.10.2016 15:30
BATRINA Batrina
ZVONIMIR Donja Vrba
3:3
16.10.2016 15:30
POSAVAC Ruščica
POSAVINA Velika Kopanica
:
16.10.2016 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Bukovlje
2:2
8. kolo
09.10.2016 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
TOMISLAV Donji Andrijevci
7:0
09.10.2016 15:30
SLAVONAC Bukovlje
POSAVAC Ruščica
1:1
09.10.2016 15:30
POSAVINA Velika Kopanica
BATRINA Batrina
:
09.10.2016 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
MLADOST C Cernik
0:0
09.10.2016 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
PODVINJE Podvinje
4:0
09.10.2016 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST Sibinj
0:2
09.10.2016 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
GUNDINCI Gundinci
1:0
7. kolo
02.10.2016 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
SIKIREVCI Sikirevci
1:1
02.10.2016 16:00
GUNDINCI Gundinci
OMLADINAC Gornja Vrba
2:1
02.10.2016 16:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Nova Kapela
0:1
02.10.2016 16:00
PODVINJE Podvinje
ZVONIMIR Donja Vrba
2:6
02.10.2016 16:00
MLADOST C Cernik
POSAVINA Velika Kopanica
:
02.10.2016 16:00
BATRINA Batrina
SLAVONAC Bukovlje
5:3
02.10.2016 16:00
POSAVAC Ruščica
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:1
6. kolo
25.09.2016 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
POSAVAC Ruščica
1:0
25.09.2016 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
BATRINA Batrina
2:2
25.09.2016 16:00
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST C Cernik
2:1
25.09.2016 16:00
POSAVINA Velika Kopanica
PODVINJE Podvinje
:
25.09.2016 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
MLADOST Sibinj
3:2
25.09.2016 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
GUNDINCI Gundinci
1:2
25.09.2016 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
0:3 čl. 59
5. kolo
18.09.2016 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
1:4
18.09.2016 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Nova Kapela
3:0
18.09.2016 16:30
GUNDINCI Gundinci
ZVONIMIR Donja Vrba
3:2
18.09.2016 16:30
MLADOST Sibinj
POSAVINA Velika Kopanica
:
18.09.2016 16:30
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC Bukovlje
1:4
18.09.2016 16:30
MLADOST C Cernik
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
18.09.2016 16:30
BATRINA Batrina
POSAVAC Ruščica
1:0
4. kolo
11.09.2016 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
BATRINA Batrina
4:0
11.09.2016 17:00
POSAVAC Ruščica
MLADOST C Cernik
2:3
11.09.2016 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
PODVINJE Podvinje
5:1
11.09.2016 17:00
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST Sibinj
0:0
11.09.2016 17:00
POSAVINA Velika Kopanica
GUNDINCI Gundinci
:
11.09.2016 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
2:2
11.09.2016 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Gornja Vrba
5:1
3. kolo
04.09.2016 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
SIKIREVCI Sikirevci
0:3
04.09.2016 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZVONIMIR Donja Vrba
5:0
04.09.2016 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
POSAVINA Velika Kopanica
:
04.09.2016 17:00
GUNDINCI Gundinci
SLAVONAC Bukovlje
2:1
04.09.2016 17:00
MLADOST Sibinj
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:0
04.09.2016 17:00
PODVINJE Podvinje
POSAVAC Ruščica
0:2
04.09.2016 17:00
MLADOST C Cernik
BATRINA Batrina
3:1
2. kolo
28.08.2016 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST C Cernik
2:0
28.08.2016 17:30
BATRINA Batrina
PODVINJE Podvinje
6:0
28.08.2016 17:30
POSAVAC Ruščica
MLADOST Sibinj
2:4
28.08.2016 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
GUNDINCI Gundinci
5:0
28.08.2016 17:30
SLAVONAC Bukovlje
ZADRUGAR Oprisavci
2:2
28.08.2016 17:30
POSAVINA Velika Kopanica
OMLADINAC Gornja Vrba
:
28.08.2016 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
2:3
1. kolo
21.08.2016 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
2:2
21.08.2016 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
POSAVINA Velika Kopanica
:
21.08.2016 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
4:5
21.08.2016 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:1
21.08.2016 17:30
GUNDINCI Gundinci
POSAVAC Ruščica
1:1
21.08.2016 17:30
MLADOST Sibinj
BATRINA Batrina
1:0
21.08.2016 17:30
PODVINJE Podvinje
MLADOST C Cernik
1:5
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 SIKIREVCI Sikirevci 56
2 ZADRUGAR Oprisavci 47
3 SLAVONAC Bukovlje 45
4 MLADOST C Cernik 44
5 SLAVONAC Nova Kapela 36
6 BATRINA Batrina 35
7 OMLADINAC Gornja Vrba 34
8 GUNDINCI Gundinci 34
9 TOMISLAV Donji Andrijevci 32
10 MLADOST Sibinj 30
11 ZVONIMIR Donja Vrba 28
12 POSAVAC Ruščica 15
13 PODVINJE Podvinje 2
14 POSAVINA Velika Kopanica 0