ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2.ŽNL - Istok - 2016/2017

26. kolo
04.06.2017 17:30
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST BS Bicko Selo
3:2
04.06.2017 17:30
OMLADINAC Novi Grad
SLAVONIJA Prnjavor
1:3
04.06.2017 17:30
GARDUN Garčin
MLADOST Č Čajkovci
3:1
04.06.2017 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST DB Donja Bebrina
8:1
04.06.2017 17:30
SLAVEN Trnjani
SAPCI Sapci
1:1
04.06.2017 17:30
RAKETA Beravci
DILJ Klokočevik
1:2
04.06.2017 17:30
SLOGA J Jaruge
PERKOVCI Stari Perkovci
5:4
25. kolo
28.05.2017 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
OMLADINAC St. Topolje
4:3
28.05.2017 17:30
DILJ Klokočevik
SLOGA J Jaruge
4:1
28.05.2017 17:30
SAPCI Sapci
RAKETA Beravci
0:2
28.05.2017 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVEN Trnjani
5:1
28.05.2017 17:30
MLADOST Č Čajkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:2
28.05.2017 17:30
SLAVONIJA Prnjavor
GARDUN Garčin
3:4
28.05.2017 17:30
MLADOST BS Bicko Selo
OMLADINAC Novi Grad
5:4
24. kolo
21.05.2017 17:00
OMLADINAC St. Topolje
OMLADINAC Novi Grad
3:0
21.05.2017 17:00
GARDUN Garčin
MLADOST BS Bicko Selo
5:2
21.05.2017 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVONIJA Prnjavor
5:4
21.05.2017 17:00
SLAVEN Trnjani
MLADOST Č Čajkovci
1:1
21.05.2017 17:00
RAKETA Beravci
MLADOST DB Donja Bebrina
2:1
21.05.2017 17:00
SLOGA J Jaruge
SAPCI Sapci
3:1
21.05.2017 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
DILJ Klokočevik
3:1
23. kolo
14.05.2017 17:00
DILJ Klokočevik
OMLADINAC St. Topolje
2:1
14.05.2017 17:00
SAPCI Sapci
PERKOVCI Stari Perkovci
0:2
14.05.2017 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLOGA J Jaruge
4:4
14.05.2017 17:00
MLADOST Č Čajkovci
RAKETA Beravci
2:1
14.05.2017 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
SLAVEN Trnjani
2:3
14.05.2017 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:3
14.05.2017 17:00
OMLADINAC Novi Grad
GARDUN Garčin
1:2
22. kolo
07.05.2017 17:00
OMLADINAC St. Topolje
GARDUN Garčin
6:3
07.05.2017 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
OMLADINAC Novi Grad
6:1
07.05.2017 17:00
SLAVEN Trnjani
MLADOST BS Bicko Selo
3:2
07.05.2017 17:00
RAKETA Beravci
SLAVONIJA Prnjavor
6:0
07.05.2017 17:00
SLOGA J Jaruge
MLADOST Č Čajkovci
2:2
07.05.2017 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
7:0
07.05.2017 17:00
DILJ Klokočevik
SAPCI Sapci
3:5
21. kolo
29.04.2017 17:00
SAPCI Sapci
OMLADINAC St. Topolje
0:1
29.04.2017 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
DILJ Klokočevik
1:0
29.04.2017 17:00
MLADOST Č Čajkovci
PERKOVCI Stari Perkovci
1:1
29.04.2017 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
SLOGA J Jaruge
1:5
29.04.2017 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
RAKETA Beravci
0:4
29.04.2017 17:00
OMLADINAC Novi Grad
SLAVEN Trnjani
4:1
29.04.2017 17:00
GARDUN Garčin
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
20. kolo
22.04.2017 17:00
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
22.04.2017 17:00
SLAVEN Trnjani
GARDUN Garčin
3:0
22.04.2017 17:00
RAKETA Beravci
OMLADINAC Novi Grad
3:3
22.04.2017 17:00
SLOGA J Jaruge
MLADOST BS Bicko Selo
2:2
22.04.2017 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONIJA Prnjavor
4:1
22.04.2017 17:00
DILJ Klokočevik
MLADOST Č Čajkovci
7:1
22.04.2017 17:00
SAPCI Sapci
MLADOST DB Donja Bebrina
3:0
19. kolo
16.04.2017 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
1:1
16.04.2017 16:30
MLADOST Č Čajkovci
SAPCI Sapci
3:1
16.04.2017 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
DILJ Klokočevik
3:2
16.04.2017 16:30
MLADOST BS Bicko Selo
PERKOVCI Stari Perkovci
3:1
16.04.2017 16:30
OMLADINAC Novi Grad
SLOGA J Jaruge
0:3
16.04.2017 16:30
GARDUN Garčin
RAKETA Beravci
2:2
16.04.2017 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVEN Trnjani
7:0
18. kolo
08.04.2017 16:30
OMLADINAC St. Topolje
SLAVEN Trnjani
5:0 PN 59
08.04.2017 16:30
RAKETA Beravci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
6:2
08.04.2017 16:30
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
7:0
08.04.2017 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
OMLADINAC Novi Grad
4:1
08.04.2017 16:30
DILJ Klokočevik
MLADOST BS Bicko Selo
5:3
08.04.2017 16:30
SAPCI Sapci
SLAVONIJA Prnjavor
3:1
08.04.2017 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
MLADOST Č Čajkovci
3:1
17. kolo
02.04.2017 16:30
MLADOST Č Čajkovci
OMLADINAC St. Topolje
1:6
02.04.2017 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST DB Donja Bebrina
5:0
02.04.2017 16:30
MLADOST BS Bicko Selo
SAPCI Sapci
0:4
02.04.2017 16:30
OMLADINAC Novi Grad
DILJ Klokočevik
1:3
02.04.2017 16:30
GARDUN Garčin
PERKOVCI Stari Perkovci
3:2
02.04.2017 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA J Jaruge
4:3
02.04.2017 16:30
SLAVEN Trnjani
RAKETA Beravci
1:4
16. kolo
26.03.2017 16:30
OMLADINAC St. Topolje
RAKETA Beravci
3:2
26.03.2017 16:30
SLOGA J Jaruge
SLAVEN Trnjani
9:1
26.03.2017 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
6:1
26.03.2017 16:30
DILJ Klokočevik
GARDUN Garčin
0:0
26.03.2017 16:30
SAPCI Sapci
OMLADINAC Novi Grad
2:0
26.03.2017 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
MLADOST BS Bicko Selo
1:2
26.03.2017 16:30
MLADOST Č Čajkovci
SLAVONIJA Prnjavor
4:2
15. kolo
19.03.2017 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
OMLADINAC St. Topolje
1:3
19.03.2017 15:00
MLADOST BS Bicko Selo
MLADOST Č Čajkovci
4:1
19.03.2017 15:00
OMLADINAC Novi Grad
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
19.03.2017 15:00
GARDUN Garčin
SAPCI Sapci
0:0
19.03.2017 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
DILJ Klokočevik
4:0
19.03.2017 15:00
SLAVEN Trnjani
PERKOVCI Stari Perkovci
1:3
19.03.2017 15:00
RAKETA Beravci
SLOGA J Jaruge
0:1
14. kolo
12.03.2017 15:00
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA J Jaruge
4:1
12.03.2017 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
RAKETA Beravci
2:4
12.03.2017 15:00
DILJ Klokočevik
SLAVEN Trnjani
3:0
12.03.2017 15:00
SAPCI Sapci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:2
12.03.2017 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
GARDUN Garčin
2:1
12.03.2017 15:00
MLADOST Č Čajkovci
OMLADINAC Novi Grad
3:0
12.03.2017 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST BS Bicko Selo
1:1
13. kolo
13.11.2016 14:00
MLADOST BS Bicko Selo
OMLADINAC St. Topolje
0:5
13.11.2016 14:00
SLAVONIJA Prnjavor
OMLADINAC Novi Grad
0:2
13.11.2016 14:00
MLADOST Č Čajkovci
GARDUN Garčin
1:3
13.11.2016 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
4:1
13.11.2016 14:00
SAPCI Sapci
SLAVEN Trnjani
1:1
13.11.2016 14:00
DILJ Klokočevik
RAKETA Beravci
8:1
13.11.2016 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA J Jaruge
3:0
12. kolo
06.11.2016 14:00
OMLADINAC St. Topolje
PERKOVCI Stari Perkovci
9:1
06.11.2016 14:00
SLOGA J Jaruge
DILJ Klokočevik
1:3
06.11.2016 14:00
RAKETA Beravci
SAPCI Sapci
2:8
06.11.2016 14:00
SLAVEN Trnjani
MLADOST DB Donja Bebrina
1:0
06.11.2016 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST Č Čajkovci
1:0
06.11.2016 14:00
GARDUN Garčin
SLAVONIJA Prnjavor
1:2
06.11.2016 14:00
OMLADINAC Novi Grad
MLADOST BS Bicko Selo
5:0
11. kolo
30.10.2016 14:00
OMLADINAC Novi Grad
OMLADINAC St. Topolje
1:1
30.10.2016 14:00
MLADOST BS Bicko Selo
GARDUN Garčin
0:4
30.10.2016 14:00
SLAVONIJA Prnjavor
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:1
30.10.2016 14:00
MLADOST Č Čajkovci
SLAVEN Trnjani
2:2
30.10.2016 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
RAKETA Beravci
4:1
30.10.2016 14:00
SAPCI Sapci
SLOGA J Jaruge
2:0
30.10.2016 14:00
DILJ Klokočevik
PERKOVCI Stari Perkovci
3:2
10. kolo
22.10.2016 15:00
OMLADINAC St. Topolje
DILJ Klokočevik
6:1
22.10.2016 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SAPCI Sapci
1:5
22.10.2016 15:00
SLOGA J Jaruge
MLADOST DB Donja Bebrina
7:0
22.10.2016 15:00
RAKETA Beravci
MLADOST Č Čajkovci
2:2
22.10.2016 15:00
SLAVEN Trnjani
SLAVONIJA Prnjavor
6:2
22.10.2016 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST BS Bicko Selo
8:0
22.10.2016 15:00
GARDUN Garčin
OMLADINAC Novi Grad
1:1
9. kolo
15.10.2016 15:30
GARDUN Garčin
OMLADINAC St. Topolje
2:1
15.10.2016 15:30
OMLADINAC Novi Grad
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
15.10.2016 15:30
MLADOST BS Bicko Selo
SLAVEN Trnjani
2:2
15.10.2016 15:30
SLAVONIJA Prnjavor
RAKETA Beravci
7:4
15.10.2016 15:30
MLADOST Č Čajkovci
SLOGA J Jaruge
0:0
15.10.2016 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
PERKOVCI Stari Perkovci
5:2
15.10.2016 15:30
SAPCI Sapci
DILJ Klokočevik
2:1
8. kolo
09.10.2016 15:30
OMLADINAC St. Topolje
SAPCI Sapci
1:1
09.10.2016 15:30
DILJ Klokočevik
MLADOST DB Donja Bebrina
1:0
09.10.2016 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST Č Čajkovci
1:2
09.10.2016 15:30
SLOGA J Jaruge
SLAVONIJA Prnjavor
4:3
09.10.2016 15:30
RAKETA Beravci
MLADOST BS Bicko Selo
2:0
09.10.2016 15:30
SLAVEN Trnjani
OMLADINAC Novi Grad
2:1
09.10.2016 15:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GARDUN Garčin
0:0
7. kolo
02.10.2016 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
OMLADINAC St. Topolje
0:4
02.10.2016 16:00
GARDUN Garčin
SLAVEN Trnjani
3:1
02.10.2016 16:00
OMLADINAC Novi Grad
RAKETA Beravci
1:1
02.10.2016 16:00
MLADOST BS Bicko Selo
SLOGA J Jaruge
1:3
02.10.2016 16:00
SLAVONIJA Prnjavor
PERKOVCI Stari Perkovci
7:2
02.10.2016 16:00
MLADOST Č Čajkovci
DILJ Klokočevik
2:0
02.10.2016 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SAPCI Sapci
4:1
6. kolo
24.09.2016 16:00
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST DB Donja Bebrina
4:1
24.09.2016 16:00
SAPCI Sapci
MLADOST Č Čajkovci
1:0
24.09.2016 16:00
DILJ Klokočevik
SLAVONIJA Prnjavor
5:1
24.09.2016 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST BS Bicko Selo
0:1
24.09.2016 16:00
SLOGA J Jaruge
OMLADINAC Novi Grad
4:3
24.09.2016 16:00
RAKETA Beravci
GARDUN Garčin
2:5
24.09.2016 16:00
SLAVEN Trnjani
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
5. kolo
17.09.2016 16:30
SLAVEN Trnjani
OMLADINAC St. Topolje
0:3
17.09.2016 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
RAKETA Beravci
4:3
17.09.2016 16:30
GARDUN Garčin
SLOGA J Jaruge
1:1
17.09.2016 16:30
OMLADINAC Novi Grad
PERKOVCI Stari Perkovci
3:1
17.09.2016 16:30
MLADOST BS Bicko Selo
DILJ Klokočevik
1:5
17.09.2016 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
SAPCI Sapci
1:2
17.09.2016 16:30
MLADOST Č Čajkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
2:1
4. kolo
11.09.2016 17:00
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST Č Čajkovci
2:0
11.09.2016 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVONIJA Prnjavor
5:6
11.09.2016 17:00
SAPCI Sapci
MLADOST BS Bicko Selo
3:1
11.09.2016 17:00
DILJ Klokočevik
OMLADINAC Novi Grad
3:2
11.09.2016 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
3:2
11.09.2016 17:00
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
6:2
11.09.2016 17:00
RAKETA Beravci
SLAVEN Trnjani
1:5
3. kolo
04.09.2016 17:00
RAKETA Beravci
OMLADINAC St. Topolje
2:2
04.09.2016 17:00
SLAVEN Trnjani
SLOGA J Jaruge
3:0
04.09.2016 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PERKOVCI Stari Perkovci
2:2
04.09.2016 17:00
GARDUN Garčin
DILJ Klokočevik
1:0
04.09.2016 17:00
OMLADINAC Novi Grad
SAPCI Sapci
2:0
04.09.2016 17:00
MLADOST BS Bicko Selo
MLADOST DB Donja Bebrina
3:2
04.09.2016 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST Č Čajkovci
2:2
2. kolo
28.08.2016 17:30
OMLADINAC St. Topolje
SLAVONIJA Prnjavor
6:1
28.08.2016 17:30
MLADOST Č Čajkovci
MLADOST BS Bicko Selo
4:0
28.08.2016 17:30
MLADOST DB Donja Bebrina
OMLADINAC Novi Grad
3:2
28.08.2016 17:30
SAPCI Sapci
GARDUN Garčin
2:2
28.08.2016 17:30
DILJ Klokočevik
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
6:0
28.08.2016 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVEN Trnjani
0:5
28.08.2016 17:30
SLOGA J Jaruge
RAKETA Beravci
4:0
1. kolo
21.08.2016 17:30
SLOGA J Jaruge
OMLADINAC St. Topolje
1:1
21.08.2016 17:30
RAKETA Beravci
PERKOVCI Stari Perkovci
2:1
21.08.2016 17:30
SLAVEN Trnjani
DILJ Klokočevik
1:0
21.08.2016 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SAPCI Sapci
2:2
21.08.2016 17:30
GARDUN Garčin
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
21.08.2016 17:30
OMLADINAC Novi Grad
MLADOST Č Čajkovci
0:3
21.08.2016 17:30
MLADOST BS Bicko Selo
SLAVONIJA Prnjavor
1:3
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 OMLADINAC St. Topolje 59
2 DILJ Klokočevik 46
3 GARDUN Garčin 46
4 SLOGA J Jaruge 45
5 SAPCI Sapci 42
6 SLAVEN Trnjani 38
7 GRANIČAR SŠ Sl. Šamac 37
8 MLADOST Č Čajkovci 35
9 PERKOVCI Stari Perkovci 32
10 RAKETA Beravci 32
11 SLAVONIJA Prnjavor 29
12 MLADOST DB Donja Bebrina 29
13 OMLADINAC Novi Grad 25
14 MLADOST BS Bicko Selo 21