ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

3.ŽNL - Centar - 2016/2017

22. kolo
04.06.2017 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MLADOST JM Jakačina Mala
3:2
04.06.2017 17:30
VATROGASAC Grižići
POSAVAC Kaniža
7:2
04.06.2017 17:30
BONK Bebrina
ASK Gornji Andrijevci
6:0
04.06.2017 17:30
OMLADINAC Ciglenik
CIGLENIK Ciglenik
4:0
04.06.2017 17:30
TRENK Seoce
MLADOST 1977 Banovci
1:1
04.06.2017 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
GRANIČAR St. Kuti
4:3
21. kolo
27.05.2017 17:30
GRANIČAR St. Kuti
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4:0
27.05.2017 17:30
MLADOST 1977 Banovci
ŠOKADIJA Šumeće
4:1
27.05.2017 17:30
CIGLENIK Ciglenik
TRENK Seoce
1:4
27.05.2017 17:30
ASK Gornji Andrijevci
OMLADINAC Ciglenik
1:0
27.05.2017 17:30
POSAVAC Kaniža
BONK Bebrina
0:4
27.05.2017 17:30
MLADOST JM Jakačina Mala
VATROGASAC Grižići
1:2
20. kolo
21.05.2017 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
VATROGASAC Grižići
3:3
21.05.2017 17:00
BONK Bebrina
MLADOST JM Jakačina Mala
5:1
21.05.2017 17:00
OMLADINAC Ciglenik
POSAVAC Kaniža
8:2
21.05.2017 17:00
TRENK Seoce
ASK Gornji Andrijevci
5:2
21.05.2017 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
CIGLENIK Ciglenik
5:0
21.05.2017 17:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST 1977 Banovci
1:1
19. kolo
14.05.2017 17:00
MLADOST 1977 Banovci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:1
14.05.2017 17:00
CIGLENIK Ciglenik
GRANIČAR St. Kuti
1:4
14.05.2017 17:00
ASK Gornji Andrijevci
ŠOKADIJA Šumeće
5:0
14.05.2017 17:00
POSAVAC Kaniža
TRENK Seoce
1:1
14.05.2017 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
OMLADINAC Ciglenik
5:2
14.05.2017 17:00
VATROGASAC Grižići
BONK Bebrina
1:2
18. kolo
06.05.2017 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BONK Bebrina
1:6
06.05.2017 17:00
OMLADINAC Ciglenik
VATROGASAC Grižići
0:7
06.05.2017 17:00
TRENK Seoce
MLADOST JM Jakačina Mala
6:1
06.05.2017 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
5:1
06.05.2017 17:00
GRANIČAR St. Kuti
ASK Gornji Andrijevci
3:1
06.05.2017 17:00
MLADOST 1977 Banovci
CIGLENIK Ciglenik
4:1
17. kolo
30.04.2017 17:00
CIGLENIK Ciglenik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:3
30.04.2017 17:00
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST 1977 Banovci
2:0
30.04.2017 17:00
POSAVAC Kaniža
GRANIČAR St. Kuti
1:2
30.04.2017 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
ŠOKADIJA Šumeće
1:3
30.04.2017 17:00
VATROGASAC Grižići
TRENK Seoce
2:1
30.04.2017 17:00
BONK Bebrina
OMLADINAC Ciglenik
2:0
16. kolo
23.04.2017 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
OMLADINAC Ciglenik
7:0
23.04.2017 17:00
TRENK Seoce
BONK Bebrina
2:1
23.04.2017 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
VATROGASAC Grižići
2:4
23.04.2017 17:00
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST JM Jakačina Mala
3:0
23.04.2017 17:00
MLADOST 1977 Banovci
POSAVAC Kaniža
2:1
23.04.2017 17:00
CIGLENIK Ciglenik
ASK Gornji Andrijevci
2:1
15. kolo
16.04.2017 16:30
ASK Gornji Andrijevci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4:1
16.04.2017 16:30
POSAVAC Kaniža
CIGLENIK Ciglenik
1:3
16.04.2017 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
MLADOST 1977 Banovci
1:3
16.04.2017 16:30
VATROGASAC Grižići
GRANIČAR St. Kuti
2:0
16.04.2017 16:30
BONK Bebrina
ŠOKADIJA Šumeće
4:0
16.04.2017 16:30
OMLADINAC Ciglenik
TRENK Seoce
1:6
14. kolo
09.04.2017 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
TRENK Seoce
0:2
09.04.2017 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
OMLADINAC Ciglenik
2:2
09.04.2017 16:30
GRANIČAR St. Kuti
BONK Bebrina
1:3
09.04.2017 16:30
MLADOST 1977 Banovci
VATROGASAC Grižići
0:0
09.04.2017 16:30
CIGLENIK Ciglenik
MLADOST JM Jakačina Mala
2:1
09.04.2017 16:30
ASK Gornji Andrijevci
POSAVAC Kaniža
5:1
13. kolo
02.04.2017 16:30
POSAVAC Kaniža
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:0
02.04.2017 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
ASK Gornji Andrijevci
0:4
02.04.2017 16:30
VATROGASAC Grižići
CIGLENIK Ciglenik
3:2
02.04.2017 16:30
BONK Bebrina
MLADOST 1977 Banovci
5:1
02.04.2017 16:30
OMLADINAC Ciglenik
GRANIČAR St. Kuti
1:7
02.04.2017 16:30
TRENK Seoce
ŠOKADIJA Šumeće
6:3
12. kolo
26.03.2017 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ŠOKADIJA Šumeće
1:1
26.03.2017 16:30
GRANIČAR St. Kuti
TRENK Seoce
1:0
26.03.2017 16:30
MLADOST 1977 Banovci
OMLADINAC Ciglenik
4:0
26.03.2017 16:30
CIGLENIK Ciglenik
BONK Bebrina
0:2
26.03.2017 16:30
ASK Gornji Andrijevci
VATROGASAC Grižići
0:2
26.03.2017 16:30
POSAVAC Kaniža
MLADOST JM Jakačina Mala
2:0
11. kolo
05.11.2016 14:00
MLADOST JM Jakačina Mala
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:2
05.11.2016 14:00
POSAVAC Kaniža
VATROGASAC Grižići
0:3
05.11.2016 14:00
ASK Gornji Andrijevci
BONK Bebrina
0:1
05.11.2016 14:00
CIGLENIK Ciglenik
OMLADINAC Ciglenik
4:0
05.11.2016 14:00
MLADOST 1977 Banovci
TRENK Seoce
3:2
05.11.2016 14:00
GRANIČAR St. Kuti
ŠOKADIJA Šumeće
2:1
10. kolo
30.10.2016 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GRANIČAR St. Kuti
3:1
30.10.2016 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST 1977 Banovci
2:0
30.10.2016 14:00
TRENK Seoce
CIGLENIK Ciglenik
8:0
30.10.2016 14:00
OMLADINAC Ciglenik
ASK Gornji Andrijevci
0:3
30.10.2016 14:00
BONK Bebrina
POSAVAC Kaniža
5:0
30.10.2016 14:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST JM Jakačina Mala
2:1
9. kolo
23.10.2016 15:00
VATROGASAC Grižići
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4:1
23.10.2016 15:00
MLADOST JM Jakačina Mala
BONK Bebrina
1:4
23.10.2016 15:00
POSAVAC Kaniža
OMLADINAC Ciglenik
3:3
23.10.2016 15:00
ASK Gornji Andrijevci
TRENK Seoce
3:2
23.10.2016 15:00
CIGLENIK Ciglenik
ŠOKADIJA Šumeće
1:4
23.10.2016 15:00
MLADOST 1977 Banovci
GRANIČAR St. Kuti
0:3
8. kolo
16.10.2016 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MLADOST 1977 Banovci
6:2
16.10.2016 15:30
GRANIČAR St. Kuti
CIGLENIK Ciglenik
5:1
16.10.2016 15:30
ŠOKADIJA Šumeće
ASK Gornji Andrijevci
2:1
16.10.2016 15:30
TRENK Seoce
POSAVAC Kaniža
5:0
16.10.2016 15:30
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST JM Jakačina Mala
2:2
16.10.2016 15:30
BONK Bebrina
VATROGASAC Grižići
1:0
7. kolo
09.10.2016 15:30
VATROGASAC Grižići
OMLADINAC Ciglenik
6:0
09.10.2016 15:30
CIGLENIK Ciglenik
MLADOST 1977 Banovci
2:0
09.10.2016 15:30
ASK Gornji Andrijevci
GRANIČAR St. Kuti
1:2
09.10.2016 15:30
POSAVAC Kaniža
ŠOKADIJA Šumeće
2:3
09.10.2016 15:30
MLADOST JM Jakačina Mala
TRENK Seoce
3:2
09.10.2016 15:30
BONK Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:0
6. kolo
02.10.2016 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
CIGLENIK Ciglenik
4:1
02.10.2016 16:00
MLADOST 1977 Banovci
ASK Gornji Andrijevci
0:2
02.10.2016 16:00
GRANIČAR St. Kuti
POSAVAC Kaniža
5:1
02.10.2016 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST JM Jakačina Mala
4:2
02.10.2016 16:00
TRENK Seoce
VATROGASAC Grižići
0:2
02.10.2016 16:00
OMLADINAC Ciglenik
BONK Bebrina
1:4
5. kolo
25.09.2016 16:00
OMLADINAC Ciglenik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:3
25.09.2016 16:00
BONK Bebrina
TRENK Seoce
5:0
25.09.2016 16:00
VATROGASAC Grižići
ŠOKADIJA Šumeće
4:0
25.09.2016 16:00
MLADOST JM Jakačina Mala
GRANIČAR St. Kuti
1:3
25.09.2016 16:00
POSAVAC Kaniža
MLADOST 1977 Banovci
0:2
25.09.2016 16:00
ASK Gornji Andrijevci
CIGLENIK Ciglenik
3:3
4. kolo
18.09.2016 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ASK Gornji Andrijevci
2:1
18.09.2016 16:30
CIGLENIK Ciglenik
POSAVAC Kaniža
2:2
18.09.2016 16:30
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST JM Jakačina Mala
2:1
18.09.2016 16:30
GRANIČAR St. Kuti
VATROGASAC Grižići
1:4
18.09.2016 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
BONK Bebrina
0:1
18.09.2016 16:30
TRENK Seoce
OMLADINAC Ciglenik
3:0
3. kolo
11.09.2016 11:00
TRENK Seoce
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:3
11.09.2016 11:00
OMLADINAC Ciglenik
ŠOKADIJA Šumeće
1:5
11.09.2016 11:00
BONK Bebrina
GRANIČAR St. Kuti
3:0
11.09.2016 11:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST 1977 Banovci
2:1
11.09.2016 11:00
MLADOST JM Jakačina Mala
CIGLENIK Ciglenik
5:3
11.09.2016 11:00
POSAVAC Kaniža
ASK Gornji Andrijevci
1:5
2. kolo
04.09.2016 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
POSAVAC Kaniža
5:2
04.09.2016 17:00
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST JM Jakačina Mala
1:1
04.09.2016 17:00
CIGLENIK Ciglenik
VATROGASAC Grižići
0:3
04.09.2016 17:00
MLADOST 1977 Banovci
BONK Bebrina
1:2
04.09.2016 17:00
GRANIČAR St. Kuti
OMLADINAC Ciglenik
6:0
04.09.2016 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
TRENK Seoce
3:0
1. kolo
27.08.2016 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:3
27.08.2016 17:30
TRENK Seoce
GRANIČAR St. Kuti
2:3
27.08.2016 17:30
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST 1977 Banovci
2:1
27.08.2016 17:30
BONK Bebrina
CIGLENIK Ciglenik
4:0
27.08.2016 17:30
VATROGASAC Grižići
ASK Gornji Andrijevci
4:1
27.08.2016 17:30
MLADOST JM Jakačina Mala
POSAVAC Kaniža
4:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 BONK Bebrina 63
2 VATROGASAC Grižići 56
3 GRANIČAR St. Kuti 46
4 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 36
5 ŠOKADIJA Šumeće 35
6 TRENK Seoce 32
7 ASK Gornji Andrijevci 32
8 MLADOST 1977 Banovci 28
9 MLADOST JM Jakačina Mala 17
10 CIGLENIK Ciglenik 17
11 OMLADINAC Ciglenik 11
12 POSAVAC Kaniža 9