ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

MŽNL - Regionalna liga -

30. kolo
10.06.2017 17:30
MLADOST Antin
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:5
10.06.2017 17:30
BORAC-AGRAR Bobota
ZRINSKI Jurjevac
3:4
10.06.2017 17:30
VIHOR Jelisavac
NAŠK Našice
2:1
10.06.2017 17:30
GRANIČAR Županja
JADRAN Gunja
3:1
10.06.2017 17:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
DARDA Darda
5:0
10.06.2017 17:30
SLOGA Nova Gradiška
HAJDUK Pakrac
1:1
10.06.2017 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVONAC Tenja
4:3
10.06.2017 17:30
ČEPIN Čepin
ŠOKADIJA Babina Greda
4:1
29. kolo
03.06.2017 17:30
ŠOKADIJA Babina Greda
MLADOST Antin
4:1
03.06.2017 17:30
SLAVONAC Tenja
ČEPIN Čepin
1:2
03.06.2017 17:30
HAJDUK Pakrac
GRANIČAR Brodski Varoš
0:1
03.06.2017 17:30
DARDA Darda
SLOGA Nova Gradiška
1:6
03.06.2017 17:30
JADRAN Gunja
VUTEKS-SLOGA Vukovar
4:3
03.06.2017 17:30
NAŠK Našice
GRANIČAR Županja
4:2
03.06.2017 17:30
ZRINSKI Jurjevac
VIHOR Jelisavac
4:0
03.06.2017 17:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
BORAC-AGRAR Bobota
2:0
28. kolo
28.05.2017 17:30
MLADOST Antin
BORAC-AGRAR Bobota
2:7
28.05.2017 17:30
VIHOR Jelisavac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:1
28.05.2017 17:30
GRANIČAR Županja
ZRINSKI Jurjevac
1:3
28.05.2017 17:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
NAŠK Našice
1:1
28.05.2017 17:30
SLOGA Nova Gradiška
JADRAN Gunja
4:0
28.05.2017 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
DARDA Darda
2:1
28.05.2017 17:30
ČEPIN Čepin
HAJDUK Pakrac
5:0
28.05.2017 17:30
ŠOKADIJA Babina Greda
SLAVONAC Tenja
3:2
27. kolo
20.05.2017 17:00
SLAVONAC Tenja
MLADOST Antin
3:1
20.05.2017 17:00
HAJDUK Pakrac
ŠOKADIJA Babina Greda
0:0
20.05.2017 17:00
DARDA Darda
ČEPIN Čepin
0:0
20.05.2017 17:00
JADRAN Gunja
GRANIČAR Brodski Varoš
4:3
20.05.2017 17:00
NAŠK Našice
SLOGA Nova Gradiška
1:1
20.05.2017 17:00
ZRINSKI Jurjevac
VUTEKS-SLOGA Vukovar
0:0
20.05.2017 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR Županja
3:1
20.05.2017 17:00
BORAC-AGRAR Bobota
VIHOR Jelisavac
3:2
26. kolo
14.05.2017 17:00
MLADOST Antin
VIHOR Jelisavac
2:3
14.05.2017 17:00
GRANIČAR Županja
BORAC-AGRAR Bobota
1:2
14.05.2017 17:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
4:2
14.05.2017 17:00
SLOGA Nova Gradiška
ZRINSKI Jurjevac
2:1
14.05.2017 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
NAŠK Našice
2:3
14.05.2017 17:00
ČEPIN Čepin
JADRAN Gunja
5:0
14.05.2017 17:00
ŠOKADIJA Babina Greda
DARDA Darda
4:0
14.05.2017 17:00
SLAVONAC Tenja
HAJDUK Pakrac
2:1
25. kolo
06.05.2017 17:00
HAJDUK Pakrac
MLADOST Antin
3:1
06.05.2017 17:00
DARDA Darda
SLAVONAC Tenja
2:1
06.05.2017 17:00
JADRAN Gunja
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
06.05.2017 17:00
NAŠK Našice
ČEPIN Čepin
0:0
06.05.2017 17:00
ZRINSKI Jurjevac
GRANIČAR Brodski Varoš
6:0
06.05.2017 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
SLOGA Nova Gradiška
0:2
06.05.2017 17:00
BORAC-AGRAR Bobota
VUTEKS-SLOGA Vukovar
2:1
06.05.2017 17:00
VIHOR Jelisavac
GRANIČAR Županja
0:0
24. kolo
30.04.2017 17:00
MLADOST Antin
GRANIČAR Županja
1:4
30.04.2017 17:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
VIHOR Jelisavac
7:1
30.04.2017 17:00
SLOGA Nova Gradiška
BORAC-AGRAR Bobota
2:0
30.04.2017 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:1
30.04.2017 17:00
ČEPIN Čepin
ZRINSKI Jurjevac
2:0
30.04.2017 17:00
ŠOKADIJA Babina Greda
NAŠK Našice
0:1
30.04.2017 17:00
SLAVONAC Tenja
JADRAN Gunja
4:0
30.04.2017 17:00
HAJDUK Pakrac
DARDA Darda
6:0
23. kolo
23.04.2017 16:30
DARDA Darda
MLADOST Antin
3:1
23.04.2017 16:30
JADRAN Gunja
HAJDUK Pakrac
1:0
23.04.2017 16:30
NAŠK Našice
SLAVONAC Tenja
1:0
23.04.2017 16:30
ZRINSKI Jurjevac
ŠOKADIJA Babina Greda
1:0
23.04.2017 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ČEPIN Čepin
0:0
23.04.2017 16:30
BORAC-AGRAR Bobota
GRANIČAR Brodski Varoš
5:0
23.04.2017 16:30
VIHOR Jelisavac
SLOGA Nova Gradiška
2:2
23.04.2017 16:30
GRANIČAR Županja
VUTEKS-SLOGA Vukovar
2:1
22. kolo
15.04.2017 16:30
MLADOST Antin
VUTEKS-SLOGA Vukovar
4:1
15.04.2017 16:30
SLOGA Nova Gradiška
GRANIČAR Županja
1:0
15.04.2017 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
VIHOR Jelisavac
3:2
15.04.2017 16:30
ČEPIN Čepin
BORAC-AGRAR Bobota
1:0
15.04.2017 16:30
ŠOKADIJA Babina Greda
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:0
15.04.2017 16:30
SLAVONAC Tenja
ZRINSKI Jurjevac
2:1
15.04.2017 16:30
HAJDUK Pakrac
NAŠK Našice
5:1
15.04.2017 16:30
DARDA Darda
JADRAN Gunja
4:1
21. kolo
09.04.2017 16:30
JADRAN Gunja
MLADOST Antin
6:4
09.04.2017 16:30
NAŠK Našice
DARDA Darda
1:1
09.04.2017 16:30
ZRINSKI Jurjevac
HAJDUK Pakrac
3:2
09.04.2017 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
SLAVONAC Tenja
3:0
09.04.2017 16:30
BORAC-AGRAR Bobota
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
09.04.2017 16:30
VIHOR Jelisavac
ČEPIN Čepin
0:1
09.04.2017 16:30
GRANIČAR Županja
GRANIČAR Brodski Varoš
3:1
09.04.2017 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
SLOGA Nova Gradiška
3:1
20. kolo
02.04.2017 16:30
MLADOST Antin
SLOGA Nova Gradiška
2:4
02.04.2017 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
VUTEKS-SLOGA Vukovar
1:0
02.04.2017 16:30
ČEPIN Čepin
GRANIČAR Županja
5:0
02.04.2017 16:30
ŠOKADIJA Babina Greda
VIHOR Jelisavac
3:0
02.04.2017 16:30
SLAVONAC Tenja
BORAC-AGRAR Bobota
3:1
02.04.2017 16:30
HAJDUK Pakrac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:0
02.04.2017 16:30
DARDA Darda
ZRINSKI Jurjevac
3:0
02.04.2017 16:30
JADRAN Gunja
NAŠK Našice
2:1
19. kolo
26.03.2017 16:30
NAŠK Našice
MLADOST Antin
3:1
26.03.2017 16:30
ZRINSKI Jurjevac
JADRAN Gunja
3:0
26.03.2017 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
DARDA Darda
1:1
26.03.2017 16:30
BORAC-AGRAR Bobota
HAJDUK Pakrac
1:0
26.03.2017 16:30
VIHOR Jelisavac
SLAVONAC Tenja
1:2
26.03.2017 16:30
GRANIČAR Županja
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
26.03.2017 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
ČEPIN Čepin
1:0
26.03.2017 16:30
SLOGA Nova Gradiška
GRANIČAR Brodski Varoš
2:1
18. kolo
19.03.2017 15:00
MLADOST Antin
GRANIČAR Brodski Varoš
3:2
19.03.2017 15:00
ČEPIN Čepin
SLOGA Nova Gradiška
1:1
19.03.2017 15:00
ŠOKADIJA Babina Greda
VUTEKS-SLOGA Vukovar
3:2
19.03.2017 15:00
SLAVONAC Tenja
GRANIČAR Županja
0:1
19.03.2017 15:00
HAJDUK Pakrac
VIHOR Jelisavac
0:0
19.03.2017 15:00
DARDA Darda
BORAC-AGRAR Bobota
1:0
19.03.2017 15:00
JADRAN Gunja
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:0
19.03.2017 15:00
NAŠK Našice
ZRINSKI Jurjevac
1:0
17. kolo
11.03.2017 15:00
ZRINSKI Jurjevac
MLADOST Antin
6:1
11.03.2017 15:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NAŠK Našice
2:1
11.03.2017 15:00
BORAC-AGRAR Bobota
JADRAN Gunja
2:1
11.03.2017 15:00
VIHOR Jelisavac
DARDA Darda
2:1
11.03.2017 15:00
GRANIČAR Županja
HAJDUK Pakrac
1:0
11.03.2017 15:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
SLAVONAC Tenja
1:0
11.03.2017 15:00
SLOGA Nova Gradiška
ŠOKADIJA Babina Greda
2:1
11.03.2017 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ČEPIN Čepin
1:2
16. kolo
04.03.2017 15:00
MLADOST Antin
ČEPIN Čepin
0:4
04.03.2017 15:00
ŠOKADIJA Babina Greda
GRANIČAR Brodski Varoš
4:0
04.03.2017 15:00
SLAVONAC Tenja
SLOGA Nova Gradiška
0:2
04.03.2017 15:00
HAJDUK Pakrac
VUTEKS-SLOGA Vukovar
1:0
04.03.2017 15:00
DARDA Darda
GRANIČAR Županja
1:0
04.03.2017 15:00
JADRAN Gunja
VIHOR Jelisavac
0:2
04.03.2017 15:00
NAŠK Našice
BORAC-AGRAR Bobota
4:1
04.03.2017 15:00
ZRINSKI Jurjevac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:0
15. kolo
27.11.2016 10:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
MLADOST Antin
4:2
27.11.2016 10:30
ZRINSKI Jurjevac
BORAC-AGRAR Bobota
0:0
27.11.2016 10:30
NAŠK Našice
VIHOR Jelisavac
1:0
27.11.2016 10:30
JADRAN Gunja
GRANIČAR Županja
1:1
27.11.2016 10:30
DARDA Darda
VUTEKS-SLOGA Vukovar
1:4
27.11.2016 10:30
HAJDUK Pakrac
SLOGA Nova Gradiška
4:1
27.11.2016 10:30
SLAVONAC Tenja
GRANIČAR Brodski Varoš
1:0
27.11.2016 10:30
ŠOKADIJA Babina Greda
ČEPIN Čepin
1:2
14. kolo
20.11.2016 06:41
MLADOST Antin
ŠOKADIJA Babina Greda
2:1
20.11.2016 06:41
ČEPIN Čepin
SLAVONAC Tenja
5:0
20.11.2016 06:41
GRANIČAR Brodski Varoš
HAJDUK Pakrac
1:0
20.11.2016 06:41
SLOGA Nova Gradiška
DARDA Darda
5:1
20.11.2016 06:41
VUTEKS-SLOGA Vukovar
JADRAN Gunja
3:1
20.11.2016 06:41
GRANIČAR Županja
NAŠK Našice
2:2
20.11.2016 06:41
VIHOR Jelisavac
ZRINSKI Jurjevac
0:3
20.11.2016 06:41
BORAC-AGRAR Bobota
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
13. kolo
13.11.2016 06:54
BORAC-AGRAR Bobota
MLADOST Antin
4:2
13.11.2016 06:54
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
VIHOR Jelisavac
1:0
13.11.2016 06:54
ZRINSKI Jurjevac
GRANIČAR Županja
2:1
13.11.2016 06:54
NAŠK Našice
VUTEKS-SLOGA Vukovar
1:2
13.11.2016 06:54
JADRAN Gunja
SLOGA Nova Gradiška
0:2
13.11.2016 06:54
DARDA Darda
GRANIČAR Brodski Varoš
1:0
13.11.2016 06:54
HAJDUK Pakrac
ČEPIN Čepin
1:3
13.11.2016 06:54
SLAVONAC Tenja
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
12. kolo
06.11.2016 07:10
MLADOST Antin
SLAVONAC Tenja
2:0
06.11.2016 07:10
ŠOKADIJA Babina Greda
HAJDUK Pakrac
1:2
06.11.2016 07:10
ČEPIN Čepin
DARDA Darda
2:0
06.11.2016 07:10
GRANIČAR Brodski Varoš
JADRAN Gunja
1:1
06.11.2016 07:10
SLOGA Nova Gradiška
NAŠK Našice
1:0
06.11.2016 07:10
VUTEKS-SLOGA Vukovar
ZRINSKI Jurjevac
1:0
06.11.2016 07:10
GRANIČAR Županja
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:2
06.11.2016 07:10
VIHOR Jelisavac
BORAC-AGRAR Bobota
2:1
11. kolo
30.10.2016 06:06
VIHOR Jelisavac
MLADOST Antin
4:0
30.10.2016 06:06
BORAC-AGRAR Bobota
GRANIČAR Županja
1:2
30.10.2016 06:06
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
VUTEKS-SLOGA Vukovar
3:0
30.10.2016 06:06
ZRINSKI Jurjevac
SLOGA Nova Gradiška
3:0
30.10.2016 06:06
NAŠK Našice
GRANIČAR Brodski Varoš
2:1
30.10.2016 06:06
JADRAN Gunja
ČEPIN Čepin
1:0
30.10.2016 06:06
DARDA Darda
ŠOKADIJA Babina Greda
5:0
30.10.2016 06:06
HAJDUK Pakrac
SLAVONAC Tenja
1:1
10. kolo
23.10.2016 15:00
MLADOST Antin
HAJDUK Pakrac
1:4
23.10.2016 15:00
SLAVONAC Tenja
DARDA Darda
2:1
23.10.2016 15:00
ŠOKADIJA Babina Greda
JADRAN Gunja
6:1
23.10.2016 15:00
ČEPIN Čepin
NAŠK Našice
2:0
23.10.2016 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ZRINSKI Jurjevac
0:1
23.10.2016 15:00
SLOGA Nova Gradiška
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:0
23.10.2016 15:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
BORAC-AGRAR Bobota
6:2
23.10.2016 15:00
GRANIČAR Županja
VIHOR Jelisavac
2:2
9. kolo
15.10.2016 15:00
GRANIČAR Županja
MLADOST Antin
5:1
15.10.2016 15:00
VIHOR Jelisavac
VUTEKS-SLOGA Vukovar
5:2
15.10.2016 15:00
BORAC-AGRAR Bobota
SLOGA Nova Gradiška
3:1
15.10.2016 15:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
0:0
15.10.2016 15:00
ZRINSKI Jurjevac
ČEPIN Čepin
0:1
15.10.2016 15:00
NAŠK Našice
ŠOKADIJA Babina Greda
1:0
15.10.2016 15:00
JADRAN Gunja
SLAVONAC Tenja
4:2
15.10.2016 15:00
DARDA Darda
HAJDUK Pakrac
1:2
8. kolo
08.10.2016 15:30
MLADOST Antin
DARDA Darda
1:2
08.10.2016 15:30
HAJDUK Pakrac
JADRAN Gunja
3:0
08.10.2016 15:30
SLAVONAC Tenja
NAŠK Našice
3:3
08.10.2016 15:30
ŠOKADIJA Babina Greda
ZRINSKI Jurjevac
1:0
08.10.2016 15:30
ČEPIN Čepin
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
7:0
08.10.2016 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
BORAC-AGRAR Bobota
3:2
08.10.2016 15:30
SLOGA Nova Gradiška
VIHOR Jelisavac
2:1
08.10.2016 15:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
GRANIČAR Županja
1:2
7. kolo
01.10.2016 16:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
MLADOST Antin
4:2
01.10.2016 16:00
GRANIČAR Županja
SLOGA Nova Gradiška
4:2
01.10.2016 16:00
VIHOR Jelisavac
GRANIČAR Brodski Varoš
1:0
01.10.2016 16:00
BORAC-AGRAR Bobota
ČEPIN Čepin
1:0
01.10.2016 16:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
01.10.2016 16:00
ZRINSKI Jurjevac
SLAVONAC Tenja
1:2
01.10.2016 16:00
NAŠK Našice
HAJDUK Pakrac
0:2
01.10.2016 16:00
JADRAN Gunja
DARDA Darda
4:1
6. kolo
25.09.2016 16:00
MLADOST Antin
JADRAN Gunja
1:2
25.09.2016 16:00
DARDA Darda
NAŠK Našice
3:2
25.09.2016 16:00
HAJDUK Pakrac
ZRINSKI Jurjevac
1:0
25.09.2016 16:00
SLAVONAC Tenja
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:2
25.09.2016 16:00
ŠOKADIJA Babina Greda
BORAC-AGRAR Bobota
2:1
25.09.2016 16:00
ČEPIN Čepin
VIHOR Jelisavac
1:0
25.09.2016 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
GRANIČAR Županja
1:4
25.09.2016 16:00
SLOGA Nova Gradiška
VUTEKS-SLOGA Vukovar
1:0
5. kolo
17.09.2016 16:30
SLOGA Nova Gradiška
MLADOST Antin
2:0
17.09.2016 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
GRANIČAR Brodski Varoš
3:1
17.09.2016 16:30
GRANIČAR Županja
ČEPIN Čepin
1:1
17.09.2016 16:30
VIHOR Jelisavac
ŠOKADIJA Babina Greda
2:1
17.09.2016 16:30
BORAC-AGRAR Bobota
SLAVONAC Tenja
1:3
17.09.2016 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
HAJDUK Pakrac
4:0
17.09.2016 16:30
ZRINSKI Jurjevac
DARDA Darda
1:1
17.09.2016 16:30
NAŠK Našice
JADRAN Gunja
3:1
4. kolo
11.09.2016 17:00
MLADOST Antin
NAŠK Našice
2:0
11.09.2016 17:00
JADRAN Gunja
ZRINSKI Jurjevac
0:4
11.09.2016 17:00
DARDA Darda
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
4:3
11.09.2016 17:00
HAJDUK Pakrac
BORAC-AGRAR Bobota
2:2
11.09.2016 17:00
SLAVONAC Tenja
VIHOR Jelisavac
0:1
11.09.2016 17:00
ŠOKADIJA Babina Greda
GRANIČAR Županja
1:2
11.09.2016 17:00
ČEPIN Čepin
VUTEKS-SLOGA Vukovar
3:1
11.09.2016 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SLOGA Nova Gradiška
0:2
3. kolo
07.09.2016 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST Antin
3:1
07.09.2016 17:00
SLOGA Nova Gradiška
ČEPIN Čepin
0:2
07.09.2016 17:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
ŠOKADIJA Babina Greda
1:0
07.09.2016 17:00
GRANIČAR Županja
SLAVONAC Tenja
2:1
07.09.2016 17:00
VIHOR Jelisavac
HAJDUK Pakrac
5:1
07.09.2016 17:00
BORAC-AGRAR Bobota
DARDA Darda
3:0
07.09.2016 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
JADRAN Gunja
5:0
07.09.2016 17:00
ZRINSKI Jurjevac
NAŠK Našice
4:1
2. kolo
03.09.2016 17:30
MLADOST Antin
ZRINSKI Jurjevac
3:1
03.09.2016 17:30
NAŠK Našice
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:0
03.09.2016 17:30
JADRAN Gunja
BORAC-AGRAR Bobota
1:0
03.09.2016 17:30
DARDA Darda
VIHOR Jelisavac
0:1
03.09.2016 17:30
HAJDUK Pakrac
GRANIČAR Županja
0:2
03.09.2016 17:30
SLAVONAC Tenja
VUTEKS-SLOGA Vukovar
7:0
03.09.2016 17:30
ŠOKADIJA Babina Greda
SLOGA Nova Gradiška
4:0
03.09.2016 17:30
ČEPIN Čepin
GRANIČAR Brodski Varoš
1:0
1. kolo
27.08.2016 17:30
ČEPIN Čepin
MLADOST Antin
5:0
27.08.2016 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
ŠOKADIJA Babina Greda
5:3
27.08.2016 17:30
SLOGA Nova Gradiška
SLAVONAC Tenja
0:0
27.08.2016 17:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
HAJDUK Pakrac
3:3
27.08.2016 17:30
GRANIČAR Županja
DARDA Darda
3:0
27.08.2016 17:30
VIHOR Jelisavac
JADRAN Gunja
2:0
27.08.2016 17:30
BORAC-AGRAR Bobota
NAŠK Našice
2:0
27.08.2016 17:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ZRINSKI Jurjevac
1:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 ČEPIN Čepin 71
2 SLOGA Nova Gradiška 59
3 GRANIČAR Županja 56
4 ZRINSKI Jurjevac 48
5 VUTEKS-SLOGA Vukovar 45
6 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 44
7 BORAC-AGRAR Bobota 44
8 VIHOR Jelisavac 44
9 SLAVONAC Tenja 42
10 NAŠK Našice 42
11 HAJDUK Pakrac 40
12 JADRAN Gunja 38
13 DARDA Darda 37
14 ŠOKADIJA Babina Greda 34
15 GRANIČAR Brodski Varoš 29
16 MLADOST Antin 18