ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2 ŽNL - juniori Centar - 2016/2017

18. kolo
03.06.2017 17:30
ZDENAC Brodski Zdenci
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:4
03.06.2017 17:30
VATROGASAC Grižići
SLOGA Gromačnik
5:0
03.06.2017 17:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
ŠOKADIJA Šumeće
4:4
03.06.2017 17:30
BONK Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:4
17. kolo
27.05.2017 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
BONK Bebrina
2:2
27.05.2017 17:30
SLOGA Gromačnik
SLAVONAC Sl. Kobaš
5:5
27.05.2017 17:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
VATROGASAC Grižići
0:11
27.05.2017 17:30
SVJETLOST Lužani
ZDENAC Brodski Zdenci
4:1
16. kolo
20.05.2017 17:00
VATROGASAC Grižići
SVJETLOST Lužani
3:0
20.05.2017 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
3:4
20.05.2017 17:00
BONK Bebrina
SLOGA Gromačnik
3:1
20.05.2017 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ŠOKADIJA Šumeće
2:0
15. kolo
13.05.2017 17:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
BONK Bebrina
1:3
13.05.2017 17:00
SLOGA Gromačnik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:6
13.05.2017 17:00
SVJETLOST Lužani
SLAVONAC Sl. Kobaš
1:1
13.05.2017 17:00
ZDENAC Brodski Zdenci
VATROGASAC Grižići
6:5
14. kolo
06.05.2017 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
ZDENAC Brodski Zdenci
13:0
06.05.2017 17:00
BONK Bebrina
SVJETLOST Lužani
1:0
06.05.2017 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
3:2
06.05.2017 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLOGA Gromačnik
3:2
13. kolo
29.04.2017 17:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
ŠOKADIJA Šumeće
5:1
29.04.2017 17:00
SVJETLOST Lužani
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:3
29.04.2017 17:00
ZDENAC Brodski Zdenci
BONK Bebrina
1:0
29.04.2017 17:00
VATROGASAC Grižići
SLAVONAC Sl. Kobaš
9:0
12. kolo
22.04.2017 17:00
BONK Bebrina
VATROGASAC Grižići
0:10
22.04.2017 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ZDENAC Brodski Zdenci
7:2
22.04.2017 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
SVJETLOST Lužani
2:0
22.04.2017 17:00
SLOGA Gromačnik
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
5:4
11. kolo
07.04.2017 16:30
SVJETLOST Lužani
SLOGA Gromačnik
2:5
07.04.2017 16:30
ZDENAC Brodski Zdenci
ŠOKADIJA Šumeće
0:3
07.04.2017 16:30
VATROGASAC Grižići
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:2
07.04.2017 16:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
BONK Bebrina
7:0
10. kolo
08.04.2017 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Sl. Kobaš
8:1
08.04.2017 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
VATROGASAC Grižići
2:2
08.04.2017 16:30
SLOGA Gromačnik
ZDENAC Brodski Zdenci
3:2
08.04.2017 16:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SVJETLOST Lužani
4:3
9. kolo
29.10.2016 11:31
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
ZDENAC Brodski Zdenci
0:2
29.10.2016 11:31
SLOGA Gromačnik
VATROGASAC Grižići
2:2
29.10.2016 11:31
ŠOKADIJA Šumeće
SLAVONAC Sl. Kobaš
3:3
29.10.2016 11:31
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BONK Bebrina
4:1
8. kolo
22.10.2016 11:08
BONK Bebrina
ŠOKADIJA Šumeće
1:7
22.10.2016 11:08
SLAVONAC Sl. Kobaš
SLOGA Gromačnik
5:1
22.10.2016 11:08
VATROGASAC Grižići
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
3:0
22.10.2016 11:08
ZDENAC Brodski Zdenci
SVJETLOST Lužani
3:0
7. kolo
15.10.2016 11:07
SVJETLOST Lužani
VATROGASAC Grižići
1:2
15.10.2016 11:07
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLAVONAC Sl. Kobaš
8:5
15.10.2016 11:07
SLOGA Gromačnik
BONK Bebrina
11:1
15.10.2016 11:07
ŠOKADIJA Šumeće
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:2
6. kolo
09.10.2016 09:39
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOGA Gromačnik
6:1
09.10.2016 09:39
BONK Bebrina
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
3:0
09.10.2016 09:39
SLAVONAC Sl. Kobaš
SVJETLOST Lužani
0:6
09.10.2016 09:39
VATROGASAC Grižići
ZDENAC Brodski Zdenci
2:0
5. kolo
02.10.2016 11:04
ZDENAC Brodski Zdenci
SLAVONAC Sl. Kobaš
9:0
02.10.2016 11:04
SVJETLOST Lužani
BONK Bebrina
8:0
02.10.2016 11:04
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:8
02.10.2016 11:04
SLOGA Gromačnik
ŠOKADIJA Šumeće
3:5
4. kolo
24.09.2016 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
5:3
24.09.2016 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SVJETLOST Lužani
6:2
24.09.2016 16:00
BONK Bebrina
ZDENAC Brodski Zdenci
3:3
24.09.2016 16:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
VATROGASAC Grižići
0:8
3. kolo
17.09.2016 16:30
VATROGASAC Grižići
BONK Bebrina
5:1
17.09.2016 16:30
ZDENAC Brodski Zdenci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:5
17.09.2016 16:30
SVJETLOST Lužani
ŠOKADIJA Šumeće
3:0
17.09.2016 16:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLOGA Gromačnik
2:1
2. kolo
11.09.2016 10:00
SLOGA Gromačnik
SVJETLOST Lužani
0:7
11.09.2016 10:00
ŠOKADIJA Šumeće
ZDENAC Brodski Zdenci
1:4
11.09.2016 10:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
VATROGASAC Grižići
5:1
11.09.2016 10:00
BONK Bebrina
SLAVONAC Sl. Kobaš
1:3
1. kolo
04.09.2016 10:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:4
04.09.2016 10:00
VATROGASAC Grižići
ŠOKADIJA Šumeće
7:0
04.09.2016 10:00
ZDENAC Brodski Zdenci
SLOGA Gromačnik
11:2
04.09.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
1:2
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 43
2 VATROGASAC Grižići 36
3 ŠOKADIJA Šumeće 25
4 ZDENAC Brodski Zdenci 22
5 MV CROATIA 1976 Sl. Brod 21
6 SVJETLOST Lužani 16
7 SLAVONAC Sl. Kobaš 16
8 SLOGA Gromačnik 14
9 BONK Bebrina 14