ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

2 ŽNL - juniori Istok - 2016/2017

14. kolo
20.05.2017 17:00
SLAVONAC G. Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
3:0
20.05.2017 17:00
DILJ Klokočevik
MLADOST D. Bebrina
4:0
20.05.2017 17:00
GRANIČAR Klakar
MLADOST Čajkovci
3:0
13. kolo
13.05.2017 17:00
MLADOST Čajkovci
SLAVONAC G. Bebrina
0:4
13.05.2017 17:00
GRANIČAR Sl. Šamac
GRANIČAR Klakar
9:1
13.05.2017 17:00
OMLADINAC St. Topolje
DILJ Klokočevik
4:5
12. kolo
06.05.2017 17:00
SLAVONAC G. Bebrina
DILJ Klokočevik
1:0
06.05.2017 17:00
GRANIČAR Klakar
MLADOST D. Bebrina
6:1
06.05.2017 17:00
MLADOST Čajkovci
GRANIČAR Sl. Šamac
0:8
11. kolo
29.04.2017 17:00
GRANIČAR Sl. Šamac
SLAVONAC G. Bebrina
6:2
29.04.2017 17:00
MLADOST D. Bebrina
MLADOST Čajkovci
0:2
29.04.2017 17:00
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR Klakar
1:2
10. kolo
22.04.2017 17:00
GRANIČAR Klakar
DILJ Klokočevik
3:1
22.04.2017 17:00
MLADOST Čajkovci
OMLADINAC St. Topolje
4:5
22.04.2017 17:00
GRANIČAR Sl. Šamac
MLADOST D. Bebrina
9:1
9. kolo
17.04.2017 16:30
MLADOST D. Bebrina
SLAVONAC G. Bebrina
2:5
17.04.2017 16:30
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR Sl. Šamac
0:5
17.04.2017 16:30
DILJ Klokočevik
MLADOST Čajkovci
6:1
8. kolo
08.04.2017 16:30
SLAVONAC G. Bebrina
GRANIČAR Klakar
1:0
08.04.2017 16:30
GRANIČAR Sl. Šamac
DILJ Klokočevik
6:0
08.04.2017 16:30
MLADOST D. Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
1:1
7. kolo
16.10.2016 11:37
OMLADINAC St. Topolje
SLAVONAC G. Bebrina
5:4
16.10.2016 11:37
MLADOST D. Bebrina
DILJ Klokočevik
1:0
16.10.2016 11:37
MLADOST Čajkovci
GRANIČAR Klakar
0:3
6. kolo
08.10.2016 09:41
SLAVONAC G. Bebrina
MLADOST Čajkovci
9:0
08.10.2016 09:41
GRANIČAR Klakar
GRANIČAR Sl. Šamac
2:1
08.10.2016 09:41
DILJ Klokočevik
OMLADINAC St. Topolje
2:4
5. kolo
01.10.2016 11:09
DILJ Klokočevik
SLAVONAC G. Bebrina
0:3
01.10.2016 11:09
MLADOST D. Bebrina
GRANIČAR Klakar
0:3
01.10.2016 11:09
GRANIČAR Sl. Šamac
MLADOST Čajkovci
5:1
4. kolo
25.09.2016 10:00
SLAVONAC G. Bebrina
GRANIČAR Sl. Šamac
4:1
25.09.2016 10:00
MLADOST Čajkovci
MLADOST D. Bebrina
0:5
25.09.2016 10:00
GRANIČAR Klakar
OMLADINAC St. Topolje
4:0
25.09.2016 10:00
RAKETA Beravci
DILJ Klokočevik
:
3. kolo
18.09.2016 10:00
RAKETA Beravci
SLAVONAC G. Bebrina
:
18.09.2016 10:00
DILJ Klokočevik
GRANIČAR Klakar
4:2
18.09.2016 10:00
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST Čajkovci
3:0
18.09.2016 10:00
MLADOST D. Bebrina
GRANIČAR Sl. Šamac
0:10
2. kolo
10.09.2016 17:00
SLAVONAC G. Bebrina
MLADOST D. Bebrina
15:0
10.09.2016 17:00
GRANIČAR Sl. Šamac
OMLADINAC St. Topolje
5:0
10.09.2016 17:00
MLADOST Čajkovci
DILJ Klokočevik
0:8
10.09.2016 17:00
GRANIČAR Klakar
RAKETA Beravci
:
1. kolo
03.09.2016 17:00
GRANIČAR Klakar
SLAVONAC G. Bebrina
0:3
03.09.2016 17:00
RAKETA Beravci
MLADOST Čajkovci
:
03.09.2016 17:00
DILJ Klokočevik
GRANIČAR Sl. Šamac
4:1
03.09.2016 17:00
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST D. Bebrina
3:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 SLAVONAC G. Bebrina 30
2 GRANIČAR Sl. Šamac 27
3 GRANIČAR Klakar 24
4 DILJ Klokočevik 18
5 OMLADINAC St. Topolje 16
6 MLADOST D. Bebrina 7
7 MLADOST Čajkovci 3
8 RAKETA Beravci 0